Перейти до змісту

Заявки в клан [LUTSK] World of Tanks


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Кто хочет вступить в клан [LUTSK], отписываемся здесь. Главное требование: г.Луцк.

Пишем ник в танчиках.

Присутствие в клане ничего не дает, кроме гордости ) может быть в неообозримом будущем будет ГК и всякие штуки. Но не сейчас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

я хочу вступити в клан. нік WtrixKot.

Маю техніку 6-го рівня, але будь-яку (тобто 5-весь елітний, крім арти вона 4-го).

Катаю на М6 там по 2 перка, Квас там тож 2 перка, арта типу Хум, АМХ Ф13. Є ще Чаффі, ВК2801, скоро буде т50-2.

Впринципі є топові німці 8-го рівня, але я їх продав і фануз них мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное требование: г.Луцк.

и 1.0 л коньяку

я хочу вступити в клан. нік WtrixKot.

Маю техніку 6-го рівня, але будь-яку (тобто 5-весь елітний, крім арти вона 4-го).

Катаю на М6 там по 2 перка, Квас там тож 2 перка, арта типу Хум, АМХ Ф13. Є ще Чаффі, ВК2801, скоро буде т50-2.

Впринципі є топові німці 8-го рівня, але я їх продав і фануз них мало.

рiвень технiки не важливий :) хоч на МС-1 грай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А гляньте чи я є в клані,потіште старого.А то в мене вінда злетіла,третій день без танків.Заявку скидав,нік такий же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво наш клан [LUTSK] в цифрах:

Me248.jpg

Донат обчислюється вартістю прем-танків бійців в російських рублях (грубо -> х/4= донат в гривнях). Цікаво прослідковується залежність донат/наявність 10 левелів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумаємо якусь емблему клану?

Взагаліто Plum вже пропонував, доволі таки не погані варіанти. Надіюсь в найблищий час Ді його змінить :) Якщо потрібно якесь золоте вливання, я залюбки підтримаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

вроде всем порассылал инвайты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придумаємо якусь емблему клану?

Взагаліто Plum вже пропонував, доволі таки не погані варіанти. Надіюсь в найблищий час Ді його змінить :) Якщо потрібно якесь золоте вливання, я залюбки підтримаю :)

Тож Валєра писав що щоб всі могли бачити лого клану треба за це забашляти голдою з глобалки, до якої нам срати і срати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...