Перейти до змісту

"Вставай, Україно" - акція від опозиції


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Якось так вийшло, що розділ "Політика" став більше обговоренням флеймових тем, суть яких в тому, що хтось там з політиків, в т.ч. Президент, щось там ляпнув недоречне.

Тим часом, в Україні почалась акція від опозиції під назвою "Вставай, Україно!". Ось уже в трьох містах: Вінниці, Ужгороді та Львові відбулися її заходи. Як не дивно, вони вийшли досить таки масові, попри загальний скепсис. Так як акції будуть тривати до середини травня, то хочеться зробити окрему тему в "Політиці" щодо цього :)

От, хотілося б почути думки форумчан щодо "двіжу". Наприклад, чи підете, якщо акція буде в Луцьку, і т.д.

Цікаво, що Кличка поки нема, ніби не в Україні, хоча для такої події, якщо це для нього важливо, міг би і приїхати. Хоча ефекту від акції сильного не видно, але влада боїться і робить всілякі провокації, як от з морквинкою для Яценюка. Загалом видно, що точно кінцеву мету лідери ще самі не знають, але Тягнибок з Яценюком діють на диво синхронно, підключаючи місцевий актив, уникають прямої критики щодо партнерів, того ж Кличка. Ті 3-5-10 тисяч свідчать, що таки люди ще на щось надіються від цієї опозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 275
  • Створено
  • Остання відповідь

за цю опозицію і так голосували не тому що вона може щось змінити на краще, а просто тому що вона опозиція.

то якщо вона ще й ніфіга робити не буде - наступного разу тупо на вибори ніхто не піде.

того і шевеляться, ІМХО

але то більше схоже на створення видимості якихось дій... в нас як завжди ніякої конкретики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що Кличка поки нема, ніби не в Україні,

В суботу бокс показували, бій проходив в Києві, він там був.

ПС. Імхо, один раз встав народ, боляче "впав". Важко буде підняти знову(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо так будимо думати "встав" "впав" то і надалі будемо не жити а існувати в цій руїні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От, хотілося б почути думки форумчан щодо "двіжу". Наприклад, чи підете, якщо акція буде в Луцьку, і т.д.

Ні, не піду. Вже одного разу померзла більше тижня в Києві за ідею...

Ну піднімуть вони Україну, ну подасть Яник у відставку(не вірю!), і хто займе його місце? Яценюк? Та то ж такий самий пустомеля, він вже неодноразово був на керівних посадах. Чого він добився?

Чи може тоді визволять Юлю і її зроблять президентом? Її з влади треба було давно мітлою гнати, як кота серливого. Я звісно проти її ув’язнення і того знущання що вона зараз терпить, але будучи при владі вона намутила такого, що "мама не горюй" (с)

Необхідно провести люстрацію, і всіх хто хоч якось був зв’язаний з комуно-злодійським режимом - на х@й з хати. А то вони там у владі з дитинства сидять, лише міняють посади, партії і тд. А прості люди думають як би до зарплати пропетляти. Після "визволення" 1939, в моєї сім’ї забрали дуже багато землі, всю нерухомість - шинок, ковбасню, будинок, худобу -коней, корів, а всіх кого злапали - відправили дивитись на білих ведмедів. А тепер я ходжу і цілую всіх тих бидлоначальників в дупу, щоб видали трошки земельки на побудову маленького будиночка...

Останнім часом маю велику прихильність до крайньо-радикальних партій(не Свобода), от за ними я напевно скоро і піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не має на Україні правих крайньо-радикальних партій, нажаль... тому не зрозумів за ким ви там іти зібралися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, зараз не має, по-перше, за кого йти, а, по-друге, треба починати не з революцій, а зі зміни свідомості усіх нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-друге, треба починати не з революцій, а зі зміни свідомості усіх нас.

То вже як двадцять років змінюємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, "зміна свідомості" - це дуже абстратне поняття, сісти і всім почекати поки зміниться свідомість - це звичайно, дуже серйозний вчинок. Тим більше завжди є відмазка "от, в народу свідомість не змінилась". З існуючим рейтингом президента достатньо узгодити позиції і відповідальність типу-опозиційних сил, щоб він успішно провалив вибори-2015. А з цим в українців завжди проблема, хоч в козацькі часи, хоч в УНР, хоч в наші. Дуже складно навчитися поважати інших, їхні відмінності, не виносити "сміття з хати" заради амбіцій і щось зробити спільно.

Тим часом "вороги" йдуть перевіреним методом - максимальна концентрація влади, купа зусиль на роз’єднання та сварки в противника, залякування і кримінальне переслідування тих, хто "висунувся". А всі сидять на форумах та соцмережах, поширюють фотожаби і сміються "але Яник тупий!" Якщо такий "тупий" може настільки ефективно організувати роботу і розібратися з "опозицією" - то ще питання, хто має сміятися. Донецька "школа менеджменту", можливо, досить жорстка, але вона таки ефективна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що молоді просто не потрібно слухати мене, Толіка або Соромітника. Раціональні "плани" ніколи не діяли, за небагатьма виключеннями.

Авторитаризм від демократії відрізняється лише тим, що при демократії "лідера" підтримуе пара-трійка олігархів і можна зіграти в лоторею - "кого ми підтримуємо цього року?"

А так - ви летите і не факт, що викинувши пілота, ви знайдете у салоні кращого. Керуйте, хулє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки моїх курей не забирають - нема чого рипатись.

Рипатись треба, але якщо рипатись з Сєньою, то це крок назад. Через 3 - 4 роки народ знову роздуплиться і почнеться акція " Україна без Сєні"?

Є сподівання - що на Півдні та Сході людям ще хріновіше стане жити - тоді проти синяків проголосують шлунками. І не лише проголосують, але й на захист голосів своїх стануть. Без останнього пункту не вийде нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є сподівання - що на Півдні та Сході людям ще хріновіше стане жити - тоді проти синяків проголосують шлунками. І не лише проголосують, але й на захист голосів своїх стануть.

Вони голосують за "своєго пацана" - так що нічого не зміниться. Принаймні, поки...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна акція. Я думаю всякі Зеуси строчать зараз пояснювальні босам чому ж це нарід на підконтрольній території до сих пір виходить тисячами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рипатись треба, але якщо рипатись з Сєньою, то це крок назад. Через 3 - 4 роки народ знову роздуплиться і почнеться акція " Україна без Сєні"?

"Сєня" і "Яник" це зовсім різні речі. Якби Яценюк був би президентом, усе б було по іншому (опозиція при владі, не риги, не яник, не кровосісі, а ОПОЗИЦІЯ). І якщо вже народ скинув ярмо "голубих покращень", то скинути "Сєню" буде раз два плюнути. А там політиків і до відповідальності привчити можна. Шкода, що усі забули про колишніх президентів, про їхні "покращення". Ніхто до відповідальності (окрім влади) їх не притягує, але це можливо й на руку, тому що зараз треба акцентувати увагу на ригах. Але просто на майбутнє - якщо Яник піде, то хай вже відповідає за скоєне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені трохи стало ржачно, може і вам також повеселішає.

Янукович у нас вже скільки років? Три недавно святкували Україною. Податковий кодекс, кримінальний кодекс, заборона мітингів, Харківські угоди. Все гуд. Жодних повстань Україно. А чо їй повставати. Коли під іменем Папи можна файно жити і напрягів ніяких не знати, а коли Папа відповість, то прикинутись ще й чесним і пухнастим. В тому сенсі заміни Папі важко знайти. Але Папа подумав, або скоріш за все підказали, що якщо відповідальність за все покращення лежить виключно на ньому, то й бабло за ризики також повинно йти через Папу. І помаленьку (для когось швидше) Папа перестав бути комфортною ширмочою, бо прямо почав заритись на нажите непосильним. І тут ОПППА - ПОВСТАНЬ УКРАЇНО ПОВСТАНЬ РІДНА НЕНЬКО!!!!!......

Видать хтось наступив на яєчки спонсорам, а спонсори виставили рахунки і ми всі зараз бачимо. що йопта - в Україні є опозиція, вона навіть мітингує.

Важливо: Щоб не було задвоєнь, Папа в даному пості - Папа Римський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна акція. Я думаю всякі Зеуси строчать зараз пояснювальні босам чому ж це нарід на підконтрольній території до сих пір виходить тисячами.

Нормальна, нормальна. Ніхто ж не спорить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я все ж за те щоб піти, роздивитись, послухати настрої людей, бо все ж це який не який повід зібратись. А збираємось вкрай важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не має на Україні правих крайньо-радикальних партій

Отак казав і Ватутін Микола Федорович до 15 квітня 1944 року :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...