Перейти до змісту

В Украине велосипедистов обяжут одеваться в светоотражательные жилеты


Basil

Рекомендовані повідомлення

В Украине велосипедистов обяжут одеваться в светоотражательные жилеты

В Верховной Раде Украины зарегистрирован законопроект, в котором предлагается обязать велосипедистов и погонщиков животных в темное время суток носить светоотражательные жилеты или иметь на одежде другие светоотражательные элементы.

«Научные исследования утверждают, что использование светоотражательных элементов снижает риск наезда на велосипедистов в пять раз, – заявляет автор документа – член «Батькивщины» Геннадий Москаль – в пояснительной записке к документу. – Водитель автомобиля с включенным ближним светом фар видит велосипедиста только на расстоянии не более 50 метров. Светоотражатель же в разы повышает видимость. С ним объект становится видно на расстоянии 150 метров, а при использовании дальнего света – 400 метров».

При этом законопроектом не предлагается введение специального административного наказания за отсутствие таких элементов.

Приобретение светоотражательного жилета обойдется украинскому велосипедисту от 30 до 60 гривен, другие же элементы одежды (полоски, стикеры, наклейки и т.п.) стоят от 5 гривен.

В ряде стран Евросоюза светоотражательные элементы в темное время суток обязаны носить все участники дорожного движения, а не только велосипедисты и погонщики. Так, в соседней Белоруссии за нарушение этого правила пешеходами и не только введен довольно крупный штраф. А в Швейцарии жилеты, которые отражают свет, надевают даже на домашних животных – коров и коз. Получается, что на Украине безопасность людей на дорогах уступает даже безопасности животных Европы.

Особливо вразило останнє речення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

процитирую себя же :smile3:

Золотое правило ночных покатушек

Уверен, что ты всё видишь? Убедись, что все видят тебя.

так что правильный, imho, законопроект (неужели я это сказал :smile3: чем больше отражателей-мигалок, тем лучше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам про дистанции обнаружения говорил уже, но как показала практика, две трети своих "поделок" я просто раздарил, проще говоря - втюхал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальних велосипедистів і зараз видно без жилетів. Вони і так роблять все щоб їх було видно вночі.

А в селах лигарі на велосипедах, як їздять навіть без катафота щоб його вночі побачити так і будуть їздити далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При этом законопроектом не предлагается введение специального административного наказания за отсутствие таких элементов.

Точно, у воду пук. Зате тренд нашої влади "ах, як ми про вас турбуємось" витримано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосимедист на дорозі має бути помітним (яскараво одітим, блимаючтм, світловідбиваючим), якщо бажає жити.

Не більше і не менше !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю законопроект більше стосується всякого роду "аматорів" не знаю як назвати. бо люди, для яких велосипед - стиль життя, носять більше спеціалізований одяг, який має всяки відбивачі плюс маячок і ближнє світло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєкс, та ми і без їхнього законопроекту нефігово світимось. А в лигаря на сільській дорозі світиться тільки папіроска, якщо він курить.)))) А весь він в куфайці, вушанці і кирзових чоботах, чорний, матовий і невидимий, і йому н@ср@ть на той жилет з законопроектом вкупі. Вірно la20 написав.

Ти от уяви, як ти літом в спеку маєш в тому жилеті їздити? Він же страшний, і повітря майже не пропускає. Треба було в тому законопроекті прописати, що в тій фігні повинні їздити велосипедисти, велосипеди яких не обладнані світловими приладами, і одяг не має світловідбиваючих елементів. А то гайці нам будуть сношати моск, а лигірі і далі їздитимуть, як привиди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По СЖ згоден.

Щодо нас ... думаю... наявність маячка і фари в тебе.. в ментів не викличе ніяких негативних емоцій.. особюливо, якщо ти культурно спілкуєшся, в касці...і т.д.

Тоха... не аматорів.. а чуваків описаних в пості Андрюхі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя чуйка підказує, що хтось із влади якимось боком причетний до виготовлення чи реалізації таких жилетів. Як колись розказував батько, в лихі 90-ті ДАІ забов'язало на всі машини клеїти відбивачі(як виявилось хто з керівництва був причетний до цих відбивачів, чи то продавав чи то виготовляв). Тепер по темі, закон приречений на невдачу, перше як взагалі ДАІ чи якась інша служба буде котролювати виконання, друге ви впевнені що дядя Вася з якогось Мухосранська взагалі знатиме про цей закон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...