Перейти до змісту

культура спілкуваня


Rock

Рекомендовані повідомлення

ги..апупєть .. я старпьор.. гггга поясність мені будь ласка, як це дебільне беззмістовне штовхання малолєток можна назвати грамотним і культурним?

:smile3::):):):)

А так что ты поддалась на правокацию и лишний раз доказала что .. заходиш сюда только помурчать )))

Умная блять нашлась))

Це відповідь хлопця ,дівчині на нашому ,,культурному" форумі і це не поодинокі випадки ,треба якось з цим боротися,а то вже й так форум перетворюється в чат.

прошу висловлювати ваші думки з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я кількох таких розумників вже забанив. Побачу щось таке в себе в форумі "залізо" -- бан без попередження. Інших модераторів закликаю робити так само

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один красавчеГ,достає знову ту саму дівчину. :(

ведіть себе культурно.

(сказала мама і пішла на кухню) :(

Завалить еб*о!

(сказал Папа уходя из кухни)... ;)

:(

за таке можна і бан пожизнений заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так..

Я знаю многие посоветуют "будь умней".. но эта девушка тупо заходит в тему что бы там нагадить.. и бл%ть там было для связки слов как вы успели заметить я в интетрнете пишу абсолютно неграмотно и без знаков препинания так что "звыняйте"(=

зы почитайте всю тему если ей не нравится такая музыка то какого хера? я ж не захожу в каждую тему про то что мне не нравится и не говорю там "вооот это аццтой.. гыг.. вы дебилы раз слушаете,делаете,едите ,покупаете это.."(Тупой деревенский подход ИМХО)

Зы2 кста заметил) рок и это вечно осенняя постоянно покрывают друг друга)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А чё вы хотели ? Эт интернет, тут могут и на х** послать"

Мат це звичайно дуже погано але ІМХО теми подобного змісту всеодно гірше.

Народ вам більше робить нема чого як проводить мисливство на відьм ? ) То на матюгальників то на клонів то ще на якусь байду...

Будьте спокійні що всіх найде свій бан в потрібний момент і без ваших криків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 silia:

Сіля, ти не правий. Народ правильно робить, що виказує своє невдоволення такими речами.

Думаю тобі не дуже приємно заходити в під'їзд, в якому насрано. Так само і на форум неприємно заходити, якщо тебе (та і когось іншого) тут матюкають. Це те ж саме насрано, тільки словесно.

Хай вдома мамку з батьком матюкає, а не сторонніх людей, з якими на брудершафт не пив. Тимпаче дівчину...

2 t0rik:

а може зробити "ТВН" або "Флейм", щоб прищава молодь з гіперсексуальністю там пар спускала? Нехай собі там бісяться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silia +1. Высказал мои мысли с точностью 90% (а то у меня после тяжелого трудового дня мозги не варят ;))

А каждого нарушителя свой бан рано или поздно найдет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зы почитайте всю тему если ей не нравится такая музыка то какого хера?
скажи чесно -- що тобі не вистачає щоб висловити свою думку без мата і образи? Культури чи інтелекту? Чи і того і іншого?
Зы2 кста заметил) рок и это вечно осенняя постоянно покрывают друг друга)))
заздриш? Попросись, може і за тебе хтось заступиться. А ще краще -- стався до людей нормально, то і до тебе будуть нормально ставитись
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай вдома мамку з батьком матюкає, а не сторонніх людей, з якими на брудершафт не пив. Тимпаче дівчину...

Я конечно очень извиняюсь но родителей моих прошу сюда не приписывать.. Единственное что я там сделал не так это не сдержался и на откровенное хамство ответил тем же...

скажи чесно -- що тобі не вистачає щоб висловити свою думку без мата і образи? Культури чи інтелекту? Чи і того і іншого?
Интелект думаю побольше чем у некоторых будет а воспитание незнаю родные не жалуются морды я по подворотням не бью в отличие от остальных своих сверстников на х*й по моему любой может послать
заздриш? Попросись, може і за тебе хтось заступиться. А ще краще -- стався до людей нормально, то і до тебе будуть нормально ставитись

Чё мне просится это интернет)) и за меня пока не надо заступаться)) я другим людям не хамлю и в конфликты первый не влажу

ЗЫ и я с ней повёл так как она повела себя со мной..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 silia:

Сіля, ти не правий. Народ правильно робить, що виказує своє невдоволення такими речами.

Так само і на форум неприємно заходити, якщо тебе (та і когось іншого) тут матюкають.

Переглянув темку з якої видерті цитати. Дєвочка пару раз заходила і висказувала своє "ФЄ" по темі, їй в культурній формі висказували що кожному своє по нраву.

Що ж вона хотіла почуть зробивши це ще один раз ?) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні молоді люди. наскільки я пам*ятаю, держава у нас вільна, і кожен має право висловлювати свою думку. не знала, що у вас дане демократичне поняття= срати ;) новий молодіжний сленг. цікаво)

первісна мета форуму - обговорювати різноманітні теми. в споре рождается истина. якщо мені неясне певне поняття - я виражаю свою думку щодо нього, доступно і культурно. на таке я очікую внятну і розумну відповідь. а матюка і кулака й сама можу загнути. не бачу смислу.

для чого створена ваша тема? як можна зрозуміти з вашої реакції - то виключно для вузького кола любителів такої музики і таких фестів. вибачте, шановні, це обмеження. як в поглядах, так і в культурі. і ви це доказали самі.

візьміть до уваги і давайте в наступних дискусіях про музику чи про будь-що інше будемо сперечатися в певних рамках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 silia:

Сіля, ти не правий. Народ правильно робить, що виказує своє невдоволення такими речами.

Так само і на форум неприємно заходити, якщо тебе (та і когось іншого) тут матюкають.

Переглянув темку з якої видерті цитати. Дєвочка пару раз заходила і висказувала своє "ФЄ" по темі, їй в культурній формі висказували що кожному своє по нраву.

Що ж вона хотіла почуть зробивши це ще один раз ?) ;)

і задала запитання, н яке жоден і не відповів

і в чому прикол стрибати.....

не треба, шановний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен має право висловлювати свою думку

Ніхто і не спорить. Просто говориться що так як ти маєш право висказать свою думку по темі, так і вони мають право вистказать своє ФЄ по поводу твоєї думкі. Потрібно буть до цього готовим і на це розраховувать.

в споре рождается истина

В споре рождается коллективное заблуждение, а истиной мы его называем для краткости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен має право висловлювати свою думку

Ніхто і не спорить. Просто говориться що так як ти маєш право висказать свою думку по темі, так і вони мають право вистказать своє ФЄ по поводу твоєї думкі. Потрібно буть до цього готовим і на це розраховувать.

в споре рождается истина
В споре рождается коллективное заблуждение, а истиной мы его называем для краткости

;) дуже вдячна за теорі, яку я давно уже пізнала в практиці)

не варто чіплятися за слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мая вернутся!

Усе уважненько почитаю, розберусь як слід. І як це прийнято накажу кого попало ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мая вернутся!

Усе уважненько почитаю, розберусь як слід. І як це прийнято накажу кого попало ;)

а нарахунок ТВН подумай -- що за хата без туалету?! ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мая вернутся!

Усе уважненько почитаю, розберусь як слід. І як це прийнято накажу кого попало ;)

а нарахунок ТВН подумай -- що за хата без туалету?! ;)

А може краще якщо вже комусь сильно нетерпиться ;) є така штука приват і там собі хай :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому, що вони не хочуть в приват. Їм хочеться щоб всі бачили, які вони розумні...

І тут якраз до місця буде цитата: "А вам не кажется, что ваше место возле параши?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідею з розділом флуд непідтримую. Це просте засирання бази даних.

На деяких форумах в таких розділах теми: Магафлуд а там пости типу:

ААААААА

ФЛУУУУУУУУУУД

цього я зрозуміти неможу. Кому так нетерпиться нафлудить на якомусь форумі може скачати собі Денвер поставить на нього IPB і флудити скільки пальців вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідею з розділом флуд непідтримую. Це просте засирання бази даних.

скорее всего туда никто не пойдет. дабы не подписываться, что он - флудер ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shura

Обрайти внимание на подпись hitman14 ;)

we all die

ти спамер і флудер (с) Facktor

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а никого и не будут просить. я просто стану перемещать в такой раздел подходящие темы из толкса и хумора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а никого и не будут просить. я просто стану перемещать в такой раздел подходящие темы из толкса и хумора
абсолютно правильно. Думаю що в багатьох розділах знайдуться такі теми, якім місце в ТВН (для тих хто не в курсі, ТВН = ТутВсіНасрем)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...