Перейти до змісту

Підкажіть безкоштовний хостинг


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт мені потрібна допомога.Хочу розмістити свій сайт на хостинг,але не знаю на який , хотілосяб так щоб він був і безкоштовний і надійний.Підкажіть будь-ласка яким хостингом я можу скористатися.Можливо хтось використовував вже подібний хостинг підкажіт))) Заздалегіть вдячний))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хостингер даст фору даже платным. но если сайт нагружает сервер то его быстро попрут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За статику і до сотні юніків ніхто не попре. А хочеться БД і CMS з рюшечками - будьте ласкаві заплатити хоч за ел. енергію. В більшості безкоштовних хостерів саме такі умови - "на виріст".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянь ho.ua !

Сайт який розміщені на ньому працює і ще зараз!

http://womenshealth.ho.ua

Раніше був і мій Pruvitalka.com розміщений на ньому, але за контента була велика нагрузка і вирішив зїхати на платний !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось є невиличкий перелік українських безкоштовних хостерів, серед них є такий, що надає хостинг лише для сайтів українською. Але раджу все-ж таки взяти недорогий, але платний, адже, зазвичай, найгірший платний краще ніж найліпший безкоштовний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://somee.com/default.aspx

наразі таким користуюсь, безкоштовно 500мб(ftp) і 15мб(база sql)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

і яким же боком може вилізти безкоштовний хостинг? просвіти

(мінус не мій, до речі)

Forestaras, ucoz.ua чи ucoz.ru - нормальний безкоштовний хостинг для старту. Зручний і зрозумілий навіть"чайнику" інтерфейс та "конструктор сайту". Для початку - саме воно. При бажанні і домен свій прикрутиш.

Крім цього, купа продавців доменних імен теж надають безкоштовний хостинг в бонус до придбаного в них домена.

Ну а на рахунок "безкоштовний та надійний"... :) Сам, думаю, розумієш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Дозвольте порекомендувати безкоштовний хостинг європейського рівня від www.zzz.com.ua - порівняно нової компанії, чиї сервери і пакети послуг, згідно з результатами випробувань, значно кращі за вітчизняні аналоги, зокрема порівняно зі згаданими в цій темі ho.ua та hostinger.com.ua.

Підходить для більшості систем керування сайтами, в тому числі тих, що базуються на PHP + MySQL, найпопулярнішою серед яких є WordPress.

В разі виникнення запитань завжди можна поспілкуватись з адміністраторами хостингу через форум підтримки клієнтів - швидкість реагування адміністрації не може не вражати, не від кожного платного хостингу можливо так швидко дочекатись відповіді.

Насамкінець, варто згадати, що користувачі www.zzz.com.ua можуть використовувати як власний домен, так і один з пропонованих безкоштовних піддоменів: *.zzz.com.ua, *.adr.com.ua, *.kl.com.ua.

Всім успішних веб-проектів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада замовляйте одразу платний (є багато бюджетних варіантів, типу купуєте хостинг домен безкоштовно). Не потрібно пригати з хостинга на хостинг, лишня трата часу.

Оплата бюджетного хостингу та домену не є велика сума, але якщо це пробний проект, тоді можна і перевірити на безкоштовному.

Вибирайте закордонний хостинг-провайдер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

чиї сервери

ну, скажімо що сервери не ваші, а Hetzner'a...

Ми за розділ праці - залізом краще займатись хлопцям з датацентру, які займаються тільки ним і нічим іншим, адже вузька спеціалізація дає мождивість досягти більшого професіоналізму і ефективності.

До речі, кілька тижнів тому взяли в оренду один сервер в Україні, порівняєм, подивимось де брати наступні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...