Перейти до змісту

Порадьте фотоапарат


Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати фотоапарат, бюджет до 4000 грн. Надивився ось такий Canon PowerShot SX50HS

http://rozetka.com.u...x50_hs/p235218/

Порадьте можливо за ці гроші є якийсь інший кращий варіант. На професіоналізм не претендую, тому потрібно щоб апарат бува не дуже складний у користуванні)))) Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив Nikon d3100 18-55 vr, для непрофесіонала саме то буде, зараз можна взяти за 3700 грн. І матриця більша, ніж у компакти і світлочутливість - відповідно фото набагато кращі будуть, і режим гіда є з підказками, і відео фулл-хд. А там якщо охота з"явиться рости далі - можна буде об"єктиви докупляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив Nikon d3100 18-55 vr, для непрофесіонала саме то буде, зараз можна взяти за 3700 грн. І матриця більша, ніж у компакти і світлочутливість - відповідно фото набагато кращі будуть, і режим гіда є з підказками, і відео фулл-хд. А там якщо охота з"явиться рости далі - можна буде об"єктиви докупляти.

Я теж про такий думав, але деякі "професіонали" радять купувати відразу з 18 - 105, він дорощий на 1500 грн чи варто?

І ще одне питання. Для чого на сайти оголошень розміщують фотоапарати із заниженими цінами (напр. майже новий D3100 за 1700 грн) а дозвонитись на такі номери нереально. Кому це потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу придбати фотоапарат, бюджет до 4000 грн. Надивився ось такий Canon PowerShot SX50HS

http://rozetka.com.u...x50_hs/p235218/

Порадьте можливо за ці гроші є якийсь інший кращий варіант. На професіоналізм не претендую, тому потрібно щоб апарат бува не дуже складний у користуванні)))) Дякую.

Canon PowerShot SX50HS далеко не найкращий вибір, я б сказав навіть, що дуже поганий. до 4000 достатаньо значно кращих варіантів - компакти з матрицею 1/1,7", якщо треба все в одному і не мікроскопічна матриця (н-д, Olympus XZ-1, Nikon Coolpix P7700, Samsung EX2, Canon S100, Canon S110 і ін.), є серія Nikon 1 з матрицею CX-формату і змінними об'єктивами, компакти зі змінною оптикою та матрицею Micro 4/3 і APS-C (н-д, Samsung NX1000, Olympus E-PM1, Olympus E-PL3, Panasonic DMC-GF5 і ін.), є дзеркалки Nikon D3000 (не пише відео), Nikon D3100 (з відео), Canon 1100D, а якшо докинути трохи, то можна і Nikon D5100 взяти. варіантів вистачає.

брати ультразум не рекомендую. великий діапазон фокусних+маленька матриця=не дуже якісні фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив Nikon d3100 18-55 vr, для непрофесіонала саме то буде, зараз можна взяти за 3700 грн. І матриця більша, ніж у компакти і світлочутливість - відповідно фото набагато кращі будуть, і режим гіда є з підказками, і відео фулл-хд. А там якщо охота з"явиться рости далі - можна буде об"єктиви докупляти.

Я теж про такий думав, але деякі "професіонали" радять купувати відразу з 18 - 105, він дорощий на 1500 грн чи варто?

І ще одне питання. Для чого на сайти оголошень розміщують фотоапарати із заниженими цінами (напр. майже новий D3100 за 1700 грн) а дозвонитись на такі номери нереально. Кому це потрібно?

Скло завжди можна докупити , купуй стандартний "кіт" з 18-55 мм . Якщо зеркалка затягне --- на одному склі не зупинишся . :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж про такий думав, але деякі "професіонали" радять купувати відразу з 18 - 105, він дорощий на 1500 грн чи варто?

І ще одне питання. Для чого на сайти оголошень розміщують фотоапарати із заниженими цінами (напр. майже новий D3100 за 1700 грн) а дозвонитись на такі номери нереально. Кому це потрібно?

Так, 18-105 хороший, кращі фокусні, вже більш-менш придатні для тревелу, та і картинку він дає трошки кращу ніж 18-55. Я ж особисто з усіх кітів нікона вибрав безстабовий 18-70 3,5-4,5, їх давно не випускають, зате різкість відмінна.

Занижена ціна, а ще така як ви вказуєте 1700 за "майже" новий апарат, хай навіть боді, тут 2 варіанти - топлений/битий або дійсно лохотрон. Дуже багато є тем на фотобарахолках, коли просили по передоплаті гроші, а товар приходив бракований або ж узагалі не приходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц ума палата. Радники, ви хоч читали те, що просить людина?

На професіоналізм не претендую, тому потрібно щоб апарат бува не дуже складний у користуванні

І ви одразу пропонуєте йому зеркалку! Де логіка?

Roman_1984, що плануєте знімати? Є надії на подальшу трату грошей в цьому напрямку?

Lovetstiney, його вистачить з головою. Колега такого придбав - не жалівся.

+ аналогічна тема вже була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я навпаки в даному випадку рекомендував би ультразум. адже топікстартер зразу сказав, що професійно фото не займається, а ви тут вже змінну оптику рекомендуєте і зеркалки як мінімум на 14 Мегапіксел і світлосилу щоб зірки знімати.

і Canon PowerShot тут якраз допоможе фотографу аматору робити чудові знімки практично за будь-яких умов.

спробуйте зробити схожі кадри на стандартних кітових 18-55

http://farm9.staticf...3f24d1955_z.jpg

http://www.dcresourc...ts/IMG_0070.JPG

підтримка FullHD додає жирний плюс, для тих хто хоче знімати відео, і дивитись його на 30"+ плазмі

також я б рекомендував глянути на лінійку Sony Cyber-Shot

ось наприклад перший по списку Sony Cyber-Shot DSC-HX200

має на борту 18 Мпіксел, панорамну 2D i 3D зйомку, запис відео 1920x1080 50p, а ще такі малі, але приємні речі як об'єктив Carl Zeiss, підтримка HDR

зум тут звичайно менший проти згаданого вище кенона — 30х, але це вже не 3-х кратний.

до недоліків можна віднести підтримку катр пам'яті Memory Stick Micro (M2). SD значно поширеніші і дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony ніколи не була флагманом по фото, в них більш професійний напрямок ТВ, відео. З фотоапаратів рекомендував-би Canon або Nikon, тут більшість вказали які моделі цих виробників, а цінова стеля у вас пристойна, але якщо пишите що на професіоналізм не претендєте, то навіщо вам дзеркалка? :) Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

має на борту 18 Мпіксел

А толку з пікселів при такому розмірі матриці? Для 1\2.3 оптимальним є 6 Мп; далі - маркетинг ;)

Об'єктив Carl Zeiss? В кращому випадку - одна лінза. Причина та ж, що і з пікселями.

Та й якщо дивитись на зуми, то вже краще продовження S-серії Canon (від дешевших SX-150 до дорожчих SX-50).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984, що плануєте знімати? Є надії на подальшу трату грошей в цьому напрямку?

Та моя мильниця вже такий гроб, що в руки брати не хочеться.

Є можливість придбати щось краще. Хочу робити звичайні побутові фотки (вдома, на природі, час від часу барахло пофоткати, щоб на форум викинути) і т.п.

Можна було б і краще щось купити, колись думав, про Nikon D90 (років 3 назад), але зрозумів, що це буде щось типу "гранати в руках мавпи")))), фоткати я то не вмію нормально))))))

Якщо затяне, то маю можливіть тратити гроші в цьму напрямку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц ума палата. Радники, ви хоч читали те, що просить людина?

На професіоналізм не претендую, тому потрібно щоб апарат бува не дуже складний у користуванні

І ви одразу пропонуєте йому зеркалку! Де логіка?

\

Чоловіче , більшість користувачів зеркалок знімає в режимі АВТО :_04:

Просто за 4 к гривень брати мильницю не варто .

А якщо тема захопить --- в зеркалці є що освоювати , світ нині тісний завдяки інету , є купа відео про фотографування , є форуми , можна випити пива\чаю з більш досвідченішим колегою .

Головне --- почати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто за 4 к гривень брати мильницю не варто .

Мильницю від Sony чи Samsumg, яка двома об'єктивами робить одразу 3D знімки? Цілком згідний.

А якщо тема захопить --- в зеркалці є що освоювати , світ нині тісний завдяки інету , є купа відео про фотографування , є форуми , можна випити пива\чаю з більш досвідченішим колегою .

Головне - дорости ;)

На мою думку починати з зеркала неправильно. Так, потім простіше буде - докупив скло і знімай далі. Так, можна буде носити із собою парк оптики на тисячі кілобаксів. Але це все буде потім, далеко потім; зараз треба більш-менш універсальний інструмент, який буде дозволяти заглянути і в макро, і в портрет, і в пейзаж з нічною зйомкою. Перше дзеркало цього не дозволить - зум кітового скла 3х. Налаштувань - купа; доки розберешся і налаштуєш - прийде або нова ідея або забудеться стара (швидке встановлення параметрів прийде тільки з досвідом і точним знаттям щодо цілі зйомки). Плюс розміри і вага - без нормальної сумки не поносиш.

ТС, можна звернути увагу на апарати такого типу

Nikon Coolpix P7100

Panasonic Lumix DMC-TZ30

Samsung EX2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купувати мильниці по ціні зеркалки --- нормально ?

Ні, не нормально. Також не нормально ділити фотоапарати тільки на дзеркалки і мильниці ;)

В потрібних руках і Canon 60D стане поганою мильницею. Знімає не тушка - знімає око, голова, руки і об'єктив.

І давайте надалі висловлюватись по суті теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony ніколи не була флагманом по фото, в них більш професійний напрямок ТВ, відео.

я з вами не згідний. продукція під брендом Cyber-Shot завжди мала одні з найвищих параметрів порівняно з іншими аналогами на ринку. щодо напрямку, то у соні їх багато, і в кожному з них є свої спеціально навчені відділеня.

З фотоапаратів рекомендував-би Canon або Nikon

то навіщо вам дзеркалка?

так в тому то і річ, що зразу почали радити дзеркалки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц ума палата. Радники, ви хоч читали те, що просить людина?

Цитата

На професіоналізм не претендую, тому потрібно щоб апарат бува не дуже складний у користуванні

І ви одразу пропонуєте йому зеркалку! Де логіка?

а ви читали, що ТС в першому пості писав?

Порадьте можливо за ці гроші є якийсь інший кращий варіант

от і порадили, бо обраний ТС варіант не айс. недоліки зазначені вище.

щодо складності, в будь-якого фотоапарата є режим АВТО, тільки компонуй кадр і клацай. це перше. друге - автору були запропоновані любительські дзеркалки.

а я навпаки в даному випадку рекомендував би ультразум. адже топікстартер зразу сказав, що професійно фото не займається, а ви тут вже змінну оптику рекомендуєте і зеркалки як мінімум на 14 Мегапіксел і світлосилу щоб зірки знімати.

і Canon PowerShot тут якраз допоможе фотографу аматору робити чудові знімки практично за будь-яких умов.

спробуйте зробити схожі кадри на стандартних кітових 18-55

http://farm9.staticf...3f24d1955_z.jpg

http://www.dcresourc...ts/IMG_0070.JPG

підтримка FullHD додає жирний плюс, для тих хто хоче знімати відео, і дивитись його на 30"+ плазмі

ох і єрунда

Sony ніколи не була флагманом по фото, в них більш професійний напрямок ТВ, відео.

Sony, якраз досить сильні у фото. тільки от у нас їх продукція не користується особливою популярністю, напевно, якраз по тій причині, що асоціюється з телевізорами та відеокамерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де ви бачили 600Д за 4,3к? кітовий звичайно

Є в магазинах по 4300 Нікони 5100 та по 4400 600Д , але буде без офіційної гарантії . Чому так -- не в курсі . З офіційною гарантією десь на 500 грн дорожче .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть який фотоапарат (об"єктив) краще купляти для подорожей та прогулянок. Дивлюсь в сторону д3000 або д3100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чого питаю, бо сам дивлюся в сторону 600Д. і поки нижче 4700 не знайшов. тушка, да за 4400 буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть який фотоапарат (об"єктив) краще купляти для подорожей та прогулянок. Дивлюсь в сторону д3000 або д3100

Дивись в сторону д3100. Чомусь у д3000 виробник встановив неважну ссд матрицю, (зовсім не таку, як у д80, яка давала гарні соковиті кольори), дуже шумну, яка вечірніх і нічних сцен погано витягувала. Зараз у дзеркалки ставлять КМОП матрицю, відповідно більший динамічний діапазон, д3100 має таку, крім того світлочутливість з якою можна знімати без шумів на кілька порядків вища (400 проти 1600). Об"єктив рекомендую знайти на форумах старенький 18-70 десь 1000-1200 грн, найрізкіший з кітових.

А ТС раджу любительску дзеркалку, про кенон 60д/Нікон д90/д7000 і щось вище мова навіть не йде, бо дійсно буде як мавпа з гранатою. Любительські дзеркалки мають непогану якість зображення, гарний широкий ДД, швидкий автофокус, високу робочу світлочутлтивість, непогану ергономіку - це що до технічних якостей. Саме апарат запропонований мною має режим довідника, який сам підкаже як зняти ту чи іншу сцену - це що до навчання і так би мовити "увійти в курс". Ну і змінна оптика - для нікона 35/1,8, ще кілька відносно недорогих лінз - і от вам заявка на подальший ріст і розвиток.

Треба щось компактніше - дівіться в сторону бездзеркалок з матрицею формату APS-C, шось типу соні некс, чи кенон еос м, хоча там ціни відмінні від 4000.

А брати мильницю, хай навіть з таким розмаїттям налаштувань як нікон п7100 за 4000 я зовсім не раджу. Буде вам мавпа з міні-гранатою. Ультразум - нормальний варіант, щоб зрозуміти шо тобі треба дзеркалка, сам особисто це зрозумів через рік корисування ультразумом. Та й продати його потім проблематично.

офіційний кенон 600д чи нікон д5100 можна взяти за 4600 грн. Але за останні тижні шось на дзеркало ціна вгору пішла, не знаю з чим пов"язано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...