Перейти до змісту

Архівовано

This topic is now archived and is closed to further replies.

LarryCrab

Найкращий життєвий мультсеріал

Найкращий мультсеріал  

141 голосів

1. 1. Який мультсеріал ви вважаєте найкращим серед представлених?

• Гріфіни
    • Сімпсони
    • Американський тато
    • Метал-апокаліпсис
      0
    • Антиголод Аквамолодь
      0
    • Губка Боб
    • Бівіс і Батхед
    • Південний парк
    • Тюряга
      0
    • Футурама
    • Жоден із вищеперечислених.

Recommended Posts

С каждым годом мультсериалы становятся все хуже-как в смысловом наполнении так и в рисовке. А когда на экран вышел "Рен и Стимпи"(как то так), от которого могло стошнить даже самых стойких, я полностью разочаровался в мультсериалах.

А сравнительно недавно в мир вышли какие то пони от которых уже пошла волна детских самоубийств.

В общем туго сейчас с достойными мультфильмами, очень туго.

В который раз убеждаюсь что советский олдскул был и остается лучшим вариантом для детей и взрослых.Да и цензуры из той же эпохи, ой как не хватает.

Поширити це повідомлення

Да и цензуры из той же эпохи, ой как не хватает.

в росії заборонили "Ну постривай!", бо Вовк курить, хуліганить, п'є (десь там) іт.п.. прикро.. ми виросли на цих мультиках. І ЗАВЖДИ знали, що те, що робить вовк - погано.

Поширити це повідомлення

"Маша и медведь" взагалі не можна показувати дітям.

Ну якщо "Машу і Мєдвєдя" не можна показувати дітям, то тим більше їм не можна показувати всіляких "Губка Бобів", "Трансформєрів", "Чєрєпашок ніндзя" і тому подібного. Бо якщо "Маша і Мєдвєдь" - хоча б добрий, позитивний мультик про звірят і Машу, то останні - сповнені негативу, хворобливої уяви режисера і несмаку сценаристів-мультиплікаторів-продюсерів (не пінайте за шедеври дев"яностих, я сам їх дивився із захватом).

На мою думку хороший мультик для дитини - це мультик в якому молодий глядач бачить доброту, позитив, мораль, реалізм, який в доступному вигляді доносить яким треба бути а яким - ні, а не тупе заповнення ефіру чучєлами які вміють розмовляти.

Але тема про ЖИТТЄВИЙ мультсеріал, тому вибачайте за офтоп.

Поширити це повідомлення

На мою думку хороший мультик для дитини - це мультик в якому молодий глядач бачить доброту, позитив, мораль, реалізм, який в доступному вигляді доносить яким треба бути а яким - ні, а не тупе заповнення ефіру чучєлами які вміють розмовляти.

Наведіть приклад чи серію, де Маша не устраює рознос всього своєю гіперактивністю, і адекватно реагує на Ведмедя (образ дорослого). Вона завжди пустує і в своє задоволення, робить все що хоче. Так в мультику показано, що мішка щось там пробує змінити, але безрезультатно в 95%. А весь той позитив в мультику криє домінативна зневага над старшим (відверте знущання над Ведмедем). Подивившись таке, дитина автоматом використавує цю модель поза телевізором.

І зараз вже нормальним стало, коли дитина при гостях капризнічає і посилає прямим текстом батьків, а ті виправдовуються. Мене б дід з батьком, на півроку вперед за раз просвітили б. Доречі ці ж настанови досі працюють. А от в сучасного покоління послати незнайому людину, це пріоритет №1.

Ну спанчбоби і т.п. непотріб, готує діток до західної системи цінностей, працюй, розважайся, але вище голови не піднімайся...

Поширити це повідомлення

В общем туго сейчас с достойными мультфильмами, очень туго. В который раз убеждаюсь что советский олдскул был и остается лучшим вариантом для детей и взрослых.Да и цензуры из той же эпохи, ой как не хватает.

+1! я от теж малому не міг знайти якогось толкового серіалу з нових, скачав олдскульний Крот - то і дитині не соромно показати, і сам тащусь, ностальгія, блін ))

Поширити це повідомлення

Раз уж тут отошли от обсуждения мультбелиберды заявленной ТС в опросе, не в обиду, просто ИМХО, поделюсь и своим опытом. Songoku, вы боритесь за наполнение мультфильмов моральными нормами, примерами в поведении для детей...тогда "Лунтик" в самый раз....там четко обозначено, что такое хорошо, что такое плохо...гусеницы - ярко выраженные негативные персонажи, на примере которых, дети понимают, как и почему поступать плохо. Больше особо вредных персонажей нет и все всегда заканчивается хорошо, ну и кроме самого Лунтика там все персонажи существующие в природе букашки)))))))))))))) Мой младший очень любит этот мульт, а я довольна, тем, что он в нем видит. да, картинка желала бы лучшего, но...имеем то, что имеем.Старшая дочка(8лет) полюбила "Фиксики" и опять же ее выбор мне понятен и я рада что он такой. Мультфильм и обучает и морали учит, главный герой, замечательный мальчуган, абсолютно нормальный ребенок, который и ошибаться может и признавать ошибки....Фиксики, конечно, фантастические персонажи, но посмотрев мульт, понятно почему и понятно, что без них никак))))

"Барбоскины", тоже неплохой и, кстати, довольно жизненный сериал для детей, моим нравится и песню малый где то в год стал петь из него)))

Запретила я включать детям "Winx", дочка не очень рада была, так как девочки одноклассницы смотрят, но особо не страдает. Мало того, что ахинея полная в мультфильме, так доча еще как то заявила, что по сравнению с Winx, она толстая и ей пора на диету....(она высокая и стройная девочка, не склонная к полноте),после этого мульт в доме табу.

В общем такие соображения, так много, потому что да, я мама в декрете и я знаю как зовут дедушку Лунтика))))))))))))))(Шершуля, кто не знает)))))))))))))))))

Поширити це повідомлення

Наведіть приклад чи серію, де Маша не устраює рознос всього своєю гіперактивністю, і адекватно реагує на Ведмедя (образ дорослого).

Ти знаєш, а в мене дочка також дома рознос робить, але при цьому вона ніколи не пошле дорослого (і в майбутньому також) тому що в свій час немилосердно за це "відгрібала", так само як і за сміття мимо урни і тп. В мультику крім всього показано що Маша вкінці розуміє де була помилка, тобто є мораль.

Поширити це повідомлення

2 Arven Rivendell

Повністю згоден. Тому в нас з жінкою, список мультів настільки малий....

2 VadimM

Це як пожежі в лісі, тобто краще щоб розгорілося в лісі, а потім геройськи це все гасити??? Чи може краще недопустити до возгорання?? Нагадує дії наших політиків, так ми знаємо що красти погано, але ми ж це вже зробили, просто час від часу засуджуємо це дійство.

В мому дитинстві рознос був не прийнятний навіть в малих формах, з цим було строго. Зараз же, бачу що в друзів діти неконтрольовані взагалі і дуже боюсь, втратити контроль у виховані своєї. Адже саме в дитинстві закладаються директиви поведінки дитини на все життя...

Поширити це повідомлення

Songoku, те що в мультфільмі і те що в мене - це називається дитячі пустощі, так, інколи б"ється посуд, видьоргуються вазони з корінням чи падає з полиці мікрохвильовка, але ж не тримати дитину як арештанта, тим більше що темперамент відповідний?

Поширити це повідомлення

...гусеницы - ярко выраженные негативные персонажи, на примере которых, дети понимают, как и почему поступать плохо. Больше особо вредных персонажей нет

Є! П'явка. Вона постійно верещить, як навіжена, і зі всіма в конфлікті.

Меншеньке полюбляє "Масу" ("Маша и Медведь"), і не можу я їй відмовити в задоволенні.

А я зі свєю старшою доцьою (11 років) полюбляємо Сімпсонів. Там вказане в сатиричній формі все прогнивше наше суспільство, оскільки сучасне українське суспільство увібрало весь негатив американського. Ну звісно перегляд мульта не проходить без роз'яснень типу "чому", "навіщо", і здається моє чадо частково розуміє смисл (сподіваюсь). :0026:

Поширити це повідомлення

...гусеницы - ярко выраженные негативные персонажи, на примере которых, дети понимают, как и почему поступать плохо. Больше особо вредных персонажей нет

Є! П'явка. Вона постійно верещить, як навіжена, і зі всіма в конфлікті.

Меншеньке полюбляє "Масу" ("Маша и Медведь"), і не можу я їй відмовити в задоволенні.

А я зі свєю старшою доцьою (11 років) полюбляємо Сімпсонів. Там вказане в сатиричній формі все прогнивше наше суспільство, оскільки сучасне українське суспільство увібрало весь негатив американського. Ну звісно перегляд мульта не проходить без роз'яснень типу "чому", "навіщо", і здається моє чадо частково розуміє смисл (сподіваюсь). :0026:

Ну да, при пиявку забыла, я еще о бабочках думала, те еще "блондинки"))))В общем, все как в жизни)))

Поширити це повідомлення

2VadimM

Не потрібно робити "арештантами". Потрібно заложити принцип/механізм оцінки і аналізу оточуючого середовища і себе, тобто коли дитині не потрібні настанови. Вона сама має вирішувати коректно: що добре що погано. Тоді вона вільно адаптується під життя, а не йде по моделі зараз я центр всесвіту і завтра буде так же ж. А коли умови міняються, то адаптація проходить з самим паскудним результатом - ну це ми бачимо щодня...

Поширити це повідомлення

Songoku, досить складно дитині в 5-річному віці пояснити досить відносні поняття - що добре і що погано, бо тут "смотря с какой сторони посмотрєть". Наприклад: гратися водяним пістолетом - добре, а обприскувати з нього чужих дядь і тьоть - погано. Але грань - розмита, бо може цей дядя - не такий вже і чужий але проти обприскування, а ота тьотя - хоч і чужа, але їй сподобалось, спекотно однако :).

Це треба розглядати через призму типу темпераменту, і крім того через призму відношення до певних пустощів батьків.

Неможливо розумними словами дитині в такому віці розжувати різницю, якби надати визначення. А приклади - на те вони і приклади що грань розмита, і моя дитина цим вміє користуватись.

Поширити це повідомлення

Vadimm, тобто якщо дитина в 5 років не б"є посуд і не видьоргує вазони, то вона арештант?? Воістину, в кожній сім"ї свої межі дозволеного.

Поширити це повідомлення

Пояснюю востаннє: малі діти нічого не розуміють, якшо їм пояснювати !!! Вони все копіюють, тобто повторють з того що бачать... І саме в цей період, якщо звичайно хочеш адекватну дитину, треба своїм прикладом дій показувати як треба, з цього і формується раній світогляд малечі і їх адекватність. Потім коли Ви їм будете пояснювати, але світогляд нікудишній, то Ваші слова пустий звук для дитини.

Доречі в тваринок цей принцип теж працює, тобто малі вчаться/копіюють дорослих і переймають навики напряму. А саме головне вони не забивають "болт" на малечу... В них же немає мультиків і компа...

Поширити це повідомлення

Vadimm, тобто якщо дитина в 5 років не б"є посуд і не видьоргує вазони, то вона арештант?? Воістину, в кожній сім"ї свої межі дозволеного.

erica, от тільки не треба пересмикувати, уважно перечитайте про арештанта.

Songoku, от я не граюсь водяним пістолетом, а дитина грається, як мені показати приклад??? Я не кидаюсь піском в пісочниці, як мені показати своїм прикладом що це погано??? Не пускати в пісочницю? Я не б"ю посуд і не видьоргую вазони, що не так з моїм прикладом? Ти занадто все спрощуєш, зводиш до "приклад-наслідування", але все складніше, і якіхось універсальних "ліків" не існує. Хотілося б дискусію повернути в контекст мультфільму "Маша і Мєдвед" а не загострювати увагу на моєму випадку.

Поширити це повідомлення

Songokuяк мені показати приклад???

Бути гарним батьком все дитинство!! Тобто поведінка має бути адекватною, і правильно мотивувати дитину.

А в Маші все просто, 6хв негативної мотивації і 10сек позитивної. Що переможе?

Поширити це повідомлення