Перейти до змісту

Win XP & Win 7 в одному системнику? Порадьте як облаштувати.


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Може кому цікаво

К слову, о смысле значения TDP: как нетрудно догадаться из скромности набора значений и того факта, что процессоры с разными частотами могут иметь одинаковый TDP, величина TDP не является реальным энергопотреблением процессора. TDP — это величина, на которую должны ориентироваться производители материнских плат и систем охлаждения, чтобы гарантированно обеспечить поддержку данной модели. Реальное же энергопотребление может быть ниже TDP, иногда — значительно ниже.
Компания AMD поставляет на рынок две модификации процессора Phenom II X4 965, имеющие разное расчётное тепловыделение — 140 или 125 Вт. Мы тестировали более новый вариант этого процессора, который основывается на кристалле ревизии C3 — его TDP составляет 125 Вт. Столь высокое расчётное типичное тепловыделение — это не пустой звук, наш испытательный стенд при установке в него этого процессора показал существенно более высокое энергопотребление, чем во всех иных случаях. Так, при максимальной процессорной нагрузке полное потребление системы достигало 186 Вт. Наибольшее же потребление Phenom II X4 965, работающего в номинальном режиме, по выделенной 12-вольтовой линии питания доходило до 137 Вт.

доречі порахував я свою ситему… то мені видає 230-350 ват(в піку певно) різні калькулятори, а от упс показував порядку 180 ватт (постійного) навантаження… токових кліщів не маю, щоб заміряти.

Може в кого є? цікаво було б заміряти (по калькулятору 305 Вт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Як варіант - це підняти ХР на 7-ці у вигляді віртуальної машини! І ХР завжди під боком і на 7 працюєш. :)

Боян :0143:

В 7-ці є емулятор ХP, ті програми, які не підуть під 7-кою, запустиш під емулятором.

Крім того в властивостях запускаючого файлу програм можна вибрати вкладку "сумісність" і поставити "птичку" "в режимі ХР"

Але моє імхо, якщо почав рух вперед, тознайди проги того ж втробника які сумісні з 7х64 і юзай вже їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, сам бояниш ]:||||:[

Про выртуальну машину та емуляцію я ще в пості #5 написав, а SysR ще раніше про це згадував тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж вчора вираховував свою систему аж трьома калькуляторами, один з них ЕмСіАйовський, ну тіпа рідний для материнки, всі дружно вказали в межах 230-299 Вт. І це при тому що я вказував трошки завищені характеристики, два вінта, кілька пристроїв ЮСБ, так що думаю 500 ватного чіфтека має вистачити з запасом. Бо до вчора чогось орієнтувався на блоки 600-650 Вт, думав що дуже буде прожорлива система.

Ще хочу запитати про Вінду, скачаний мною образ пропонує встановити один з трьох варіантів 7-ки: Хоме, Профешинал, Ультімате – вони між собою мають якусь принципову різницю? Чи лише необхідне вільне місце на диску? Я так в сліпу чогось на профешинал настроївся, бо з ХР такою весь цей час мав справу. Але думаю уточню може хто орієнтується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, сам бояниш ]:||||:[

Про выртуальну машину та емуляцію я ще в пості #5 написав, а SysR ще раніше про це згадував тут

Дыйсно, каюсь, сам "боянист", не уважно прочитав :bayan:

Тут http://windows.microsoft.com/ru-RU/windows7/products/compare про різні версії, вибирай, чим будеш користуватися, чим ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам ще півтора роки тому думав що XP-шку ніколи ні на що не проміняю. Проте буквально протягом тижня поміняв свою думку, після того як ставив XP на нові ноути: виліз "прикол" з AHCi, не стало дров під хрюшку і т.п. Зрозумів що ХР - минуле. Зразу собі поставив на ноут(2-ядерний) 7-ку і забув про ХР назавжди. Сумісність програм, ігор 99%.

От тільки зараз думаю над 8-кою: "быть или не быть")))

Ставити ХР на нові (2 і більше ядерні машини) це те саме що в мерседеса пхати паровий двигун, якщо можна так виразитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хочу запитати про Вінду, скачаний мною образ пропонує встановити один з трьох варіантів 7-ки: Хоме, Профешинал, Ультімате – вони між собою мають якусь принципову різницю? Чи лише необхідне вільне місце на диску? Я так в сліпу чогось на профешинал настроївся, бо з ХР такою весь цей час мав справу. Але думаю уточню може хто орієнтується?

Завжди ставлю Ультимат за замовчуванням і не заморочуюсь такими дрібницями (ти ж її не купуєш, навіщо обмежуватись?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам ще півтора роки тому думав що XP-шку ніколи ні на що не проміняю. Проте буквально протягом тижня поміняв свою думку, після того як ставив XP на нові ноути: виліз "прикол" з AHCi, не стало дров під хрюшку і т.п. Зрозумів що ХР - минуле. Зразу собі поставив на ноут(2-ядерний) 7-ку і забув про ХР назавжди. Сумісність програм, ігор 99%.

От тільки зараз думаю над 8-кою: "быть или не быть")))

Ставити ХР на нові (2 і більше ядерні машини) це те саме що в мерседеса пхати паровий двигун, якщо можна так виразитись.

А ця "сильна" любов до ХРюши спровокована невдалою Вістою, і відповідно розвинулась недовіра до всіх інших наступників Вінди. Я коли купив ноута, поюзав офіційно встановлену Вісту, сплювався, але не відкотився до ХР, а встановив нову на той час 7-ку (хоч згідно рекомендацій виробника, НР, мій ноут не підходив під 7-ку). Зараз вже благополучно працює 8-ка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ця "сильна" любов до ХРюши спровокована невдалою Вістою,

І не тільки Вістою, кожна операційка Майкрософта виходила у світ в стані бети, і треба було чекати 1-2-3 сервіспаків щоб була вже нормальною системою і нормально йшло все потрібне ПЗ. Я на ХР перейшов здається після другого сервіспака, а до того не злазив з 2000 аж до ХР минуючі Мілєніуми і інше. Тепер вже пішов на слідуючий крок на Сімку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звісно вибачаюсь, але я би радив автору в режимі освоєння освоювати не Win7 а вже Win 8 і не морочитись з двома системами одночасно.

Я як поціновувач всього новітнього і сучасного вже з вересня місяця (ще за місяць до офіційного релізу) користуюсь вісімкою. Ніяких глюків чи проблем несумісності не помітив. Спочатку інсталював на ноутбук для тесту, і коли зрозумів що все прекрасно в той же день встановив на домашній комп. Все чудово працює і навіть краще ніж на 7. Плюс до того є спосіб отримати легально активовану систему без всяких там кряків і лоадерів як у випадку з 7.

Якщо автора теми зацікавить такий варіант, то підкажу що де взяти і все таке...

Не бійтесь пізнавати щось нове:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можливо це моя субєктивна думка, але все запускається швидше, сама система теж швидко стартує і споживає менше оперативної памяті ніж 7.

Порівняльні тести з замірами не проводив, але на око вісімка здається проворнішою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене краще 8-ка працює за 7-ку, завантажується\вимикається швидше, всі проги в рази швидше працюють. Ноут став літати

Ах да, я ж SSD встановив (стьоб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ойо...й в р....т з правами доступа? :_07:

мені 8ка шось не сподобалась дизайном… пока не спішу, хоча дійсно кажуть шо швидка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановив вже вчора нарешті Сімку, ще поки практично не юзав, доставляю драйвери для внутрішнього залізяччя, розбираюсь шо де лежить.

І от якраз почав задумуватись над нюансами експлуатації цієї системи.

бл..... просто не присвоюйте в 7-ці папкі ХР і буде вам йо...й в р....т

А можна для чайників перефразувати що саме не варто робити? Бо аж насторожила порада..

Ну і взагалі до всіх питання Сімка має якісь свої особливості експлуатації, багато треба доробляти напильником? Я маю на увазі якісь функції відключати, якісь добавляти.

Може в кого в закладках є перевірений 100% робочий мануальчик. Бо просто наобум в теперішньому інтернеті мало лі шо можна знайти. Стільки мануалів кривих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і взагалі до всіх питання Сімка має якісь свої особливості експлуатації, багато треба доробляти напильником? Я маю на увазі якісь функції відключати, якісь добавляти.

Для початку, і якщо ОС в традиційно\домашньому використанні, вінт - звичайний, сімка в стоці працює дуже адекватно, в твіках\оптимізаторах і тд - немає необхідності.

Єдине - не забути активувати ОЕМ ліцензію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімка - це не ХР. Поставив - і забув. Хоч х32 хоч х64 - без різниці.

Ну якщо встановлювати "атоматом" всякого різного софта (читати "гавна"), і правильно не видаляти проги, то 7-ка (та й будь-яка інша Вінда) буде працювати як Віста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо встановлювати "атоматом" всякого різного софта

Я ніде про збірки й не писав. Тіко чиста вінда!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо встановлювати "атоматом" всякого різного софта

Я ніде про збірки й не писав. Тіко чиста вінда!!!

А я не про зборки, а про те, коли встановлюєш софт, особливо халаявний, то причепом встановлюються різні супутники, інформери, тощо, якщо не відмітити їх чекбоксом, щоб не встановлювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюся купою халявних прог ! Завжди дивлюся ЩО відмічаю для інстала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всякі яндекс-бари та малруагенти я вбивав ще на ХР, а от фраза про правильне видалення зацікавила, ето как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...