Перейти до змісту

Чи підтримуєте ви повернення в паспорт графи національність?


phantom

  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Перед Новим роком у одному з міст Данії не змогли встановити новорічну ялинку.

Просто місцева рада не виділила на це коштів.Бо з 13 осіб складу цієї ради 7 вивилися мусульманами ,а їм якось начхати на Андерсена, Лапландію , ну і на ялинку само собою

не зовсім вдала аналогія))

релігійні погляди можна чітко ідентифікувати, чого не скажеш про "національність".

І в чому ці релігійні погляди вимірюються?

30 рокв назад наші кєровніки були ярими атеїстами, а сьогодні ярі віруючі.

А от змінити батьків не так легко .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 рокв назад наші кєровніки були ярими атеїстами, а сьогодні ярі віруючі.

но пи_дить стали больше...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в чому ці релігійні погляди вимірюються?

в тому, яку релігію ти сповідуєш й до якої конфесії належиш.

мега-дивне питання))

А от змінити батьків не так легко

й як ви виміряєте національність, якщо висловлюватись вашою мовою?

існують чіткі критерії, що відрізняють українця від єврея чи чеха?

30 рокв назад наші кєровніки були ярими атеїстами, а сьогодні ярі віруючі

так й більшість віруючих насправді атеїсти, але то вже тема для іншої розмови...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я что то не пойму, почему вы цепляетесь к ПОЛИТИЧЕСКОЙ составляющей? А? Почему человек не может ГОРДИТЬСЯ своей национальностью? Если китаец ходит с Украинским паспортом (аля гражданин Украины) от этого его национальность - ну ни как не украинец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

існують чіткі критерії, що відрізняють українця від єврея чи чеха?

Для декого мабуть існують.

Дуже сумніваюсь, що в парламенті Ізраїлю є депутати, національність яких чех, чи українець.

А от в нашій ВР половина депутатів має паспорти ще й інших держав , і навряд чи в графі ,,національність,, там записано ,,українець,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для декого мабуть існують

цікаво було б цих "декого" й їх критерії тут почитати))

Дуже сумніваюсь, що в парламенті Ізраїлю є депутати, національність яких чех, чи українець

для інформації - серед самих євреїв точаться неабиякі суперечки, кого ж можна назвати євреєм? людей, що сповідують певну релігію, людей чиї предки проживали на тих чи інших територія, чи просто тих, хто стверджує що він єврей. я не жартую.

Почему человек не может ГОРДИТЬСЯ своей национальностью?

а хто сказав, що не може? чи в українців гордість може бути тільки після позначки в паспорті?

Если китаец ходит с Украинским паспортом (аля гражданин Украины) от этого его национальность - ну ни как не украинец

а поясніть мені, як чітко визначити українця та китайця?

а то я вже заплутався, чи то я українець, чи єврей, а може взагалі який монгол))

знаю лише, що моя батьківщина волинь, а громадянство українське...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а поясніть мені, як чітко визначити українця та китайця?

Черепа циркулем поміряти.

Я проти такої графи у паспорті. Вона нічого абсолютно не дасть крім додаткового аргумента для так званих свідомих чіплятись до людини якщо закінчаться аргументи.

Для мене українцем є той хто любить та поважає свою Батьківщину, а якої він національності за своїм походженням це вже інше питання.

Скільки людей з українським походженням, які виїхали з України та забули про своє походження? І які не планують сюди повертатись і бажають забути своє коріння? Чи можна їх вважати українцями?

Є і зворотні приклади, коли на Україну приїзджали люди з Росії, з Бєлорусії, інших країн і осідали тут, женилися, сприймали звичаї та наші культурні особливості. І що тепер їх не можна назвати українцями, бодай не за походженням а по духу?

Так що на мою думку ця графа лише буде вносити додатковий розбрат у нашій країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти такої графи у паспорті. Вона нічого абсолютно не дасть крім додаткового аргумента для так званих свідомих чіплятись до людини якщо закінчаться аргументи.

Для мене українцем є той хто любить та поважає свою Батьківщину, а якої він національності за своїм походженням це вже інше питання.

Тобто ти вважаеш що 30000 корейців які офіційно проживають в Херсонскій області є щирими українцями? Ні друже, це держава в державі, вони будуть відстоювати інтереси своїх етнічних груп. Поміть що найбільше проблем виникає у тих місцях, де є різноманітність культур, неважливо, релігійних чи етнічних, як приклад в Ірландії між католиками і протестантами, чи в Руанді між племенами тутсі і хуту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти вважаеш що 30000 корейців які офіційно проживають в Херсонскій області є щирими українцями?

так ви поясніть, хто такі "щирі українці"? може ці 30000 якраз найщиріші))

Поміть що найбільше проблем виникає у тих місцях, де є різноманітність культур, неважливо, релігійних чи етнічних, як приклад в Ірландії між католиками і протестантами

ага, або українці київського патріархату й українці московського патріархату))

й яка різниця, що вони одна етнічна група?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а поясніть мені, як чітко визначити українця та китайця?

тих, хто скаже "паляниця", а не "пальянізза" записуємо у проміжну ланку - азарівці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти вважаеш що 30000 корейців які офіційно проживають в Херсонскій області є щирими українцями? Ні друже, це держава в державі, вони будуть відстоювати інтереси своїх етнічних груп. Поміть що найбільше проблем виникає у тих місцях, де є різноманітність культур, неважливо, релігійних чи етнічних, як приклад в Ірландії між католиками і протестантами, чи в Руанді між племенами тутсі і хуту...

І що? Чим допоможе введення такої графи? Чи може з якогось дива чи переляку ці 30000 корейців поїдуть з України, чи миттєво стануть українцями?

Ви розумієте що зайвий раз піднімаючи такі питання ми просто збільшуємо можливість розпалення міжнаціональної ворожнечі?

так ви поясніть, хто такі "щирі українці"?

Також мені цікаво це самому: Хто такий "щирий українець"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ви тут дискутували я подумав: а, власне, навіщо ця графа була в радянському паспорті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черепа циркулем поміряти.

а з яких пір циркуль - вимірювальний прилад? :D

І немаловажно хто мірятиме - Ізраіль Моісейович чи Сунь Лі Чай. ;)

А взагалі то міряти ніхто не буде, віритимуть на слово, навіть якщо кагтавий чорношкірий блондин з косими очима буде доводити що він корінний житель Трипілля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) вважаю, що слово "жид" не є образливим - в польській мові немає альтернативи для називання євреїв, так що це як мінімум не образа;

2) не можу зрозуміти такої частої згадки євреїв. Багатом не подобається, що вони виїхали в Ізраїль, і разом з тим, що вони живуть в Україні. Вважаю євреїв дуже корисною часткою нашого суспільства, а тих кому вони дуже не подобаються - не здатиними знайти себе у цьому житті. Для того щоб мати стільки грошей, як євреї, треба взнати скільки вони працюють, щоб ті гроші отримати (і чи ми стільки робимо);

3) повернення графи - популізм, далекий від конструктивного розвитку і реформування держави, не націлений на якусь конкретну конструктивну кінцеву мету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У радянському паспорті на мою думку ця графа була зайва.

Якщо у нас введуть цю графу як на мене нічого хорошого не буде. У нашій державі крім всіх проблем ще не вистачає національної.

Я что то не пойму, почему вы цепляетесь к ПОЛИТИЧЕСКОЙ составляющей? А? Почему человек не может ГОРДИТЬСЯ своей национальностью? Если китаец ходит с Украинским паспортом (аля гражданин Украины) от этого его национальность - ну ни как не украинец.

Гордитись можна. Не забувати хто ти є - потрібно. І не забувати що на теренах нашої країни живуть не тільки самі українці, але й росіяни, євреї, венгри, словени та багато інших національностей.

І головне при цьому не докотитись до такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, тут більше справа не в доцільності, а в реалістичності такої ідеї. Проведіть межу між поляком і українцем в галичині. Чи румуном і українцем в закарпатті. як вже так хочеться тішитись чимсь, тіштеся територіальною приналежністю. Мене розпирає від гордості, що я волиняка. Волинь, як цілісне утворення, більше існувало ніж Україна. вчепились до негрів і євреїів. а чим вдірізняється росіянин від українця в луганську? не уявляю як це можна розділити. Нама історія цьому не сприяє.

Я загалом, проти, переважно тому, що знаю, що цим будуть спекулювати. А я не хочу, щоб такими речами спекулювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В історії часто бувало достатнь було кинути ідею, а як вже її реалізовувати діло десяте. Як кажуть росіяни "Лес рубят - щепки летят"

Найжахливіше втілення національної ідеї, ідеї вищої раси, було у Німетчині - нацизм.

Є і другий бік медалі - мультикультурність, внаслідок чого корінне населення ЄС такими темпами буде внесено до вимираючих націй.

Неможливо просто відділити людину від людини за національним принципом: це завжди у всі часи призводило до міжнаціональної ворожнечі.

Просто потрібно бути громадянином та патріотом країни де ти живеш, же ти родився.

І ще одне. Досить нерідкісним явищем були змішані браки, типу батько росіянин, мати українка. Чи інші національності. Як то кажуть кохання не знає кордонів. То хто ж тоді діти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То хто ж тоді діти?

мабуть нечисть, якщо вірити авторам, що відписались раніше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що на мою думку ця графа лише буде вносити додатковий розбрат у нашій країні.

Чесно кажучи я такого розбрату не помічаю. Принаймні на побутовому рівні. В газетах, на телебаченні, в політичній агітації так, його валом. Ну і це зрозуміло. Стравлювання Західної та Східної України виправдало себе і принесло свої плоди. Але я ні разу не чув у Луцьку що б хтось доводив що росіяни меншовартісна нація ніж укрвїнці, що б хтось пропонував міряти їм черепи циркулем та виселяти в гетто ... Як на мене, цю тему політики педалюють спеціально що б контролювати маси. Як тільки вона перестане бути ефективною зразу ж зникнуть всі ці заклики обєднуватися проти нацизму, піндосів, свідомітів і ще там кого ... Той факт що Україна не є джерелом міжнаціональних конфліктів - принаймні останні 50 років - багато про що говорить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте, я ото подивлюсь лібералів розвелось. всі ви НЕ расисти, НЕ антисеміти, НЕ націоналісти. Так от, ви мені дайте відповідь на одне питання-вузькоокого, чорномазого або пейсатого (обрізаного) зятя для своєї доньки хотіли би?

чомусь нам навіюють, що націоналізм (для сліпих-націоналізм, а не нацизм) це погано. Чому бути націоналістом в Україні гірше, ніж п...арасом?

Згадайте доктрини 20 століття. "Америка для американців". І що? Нормальна доктрина. А "Україна для українців"-це вже нацизм і пригнічення інших національностей. Я націоналіст і я за обмеження іміграції в Україну, за примусове вивчення української у школах. І само собою, я за ОДНУ державну-українську. АЛЕ! Я ні разу не сказав, що треба різати негрів, арабів (яких у нас тьма), москалів чи ще когось. Всі забувають, що ми живемо на СВОЇЙ, Богом даній землі. І тут ми ПАНИ, ЦАРІ І ГОСПОДАРІ. І МИ встановлюємо правила гри. Не подобається-ідіть геть, а подобається, дотримуйтесь наших законів і живіть по-людськи.

А оце шо азаров і яник вважають себе росіянами, то треба їх вислати нахер у Росію, адже корінні росіяни живуть саме там.

П.С. У мене чимало друзів росіян. Це приємні і цікаві люди. А от знайомих кацапів я зневажаю і не пожалів би їх ніколи. Тому що це люди без минулого і без майбутнього. Треба бути кимось-білим або чорним, українцем або росіянином, а не сумішшю порід і націй. Що таке суміш порід у тваринництві? Це дворняжка. Отак і ми, скоро станемо як ті дворняжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте, я ото подивлюсь лібералів розвелось. всі ви НЕ расисти, НЕ антисеміти, НЕ націоналісти. Так от, ви мені дайте відповідь на одне питання-вузькоокого, чорномазого або пейсатого (обрізаного) зятя для своєї доньки хотіли би?

чомусь нам навіюють, що націоналізм (для сліпих-націоналізм, а не нацизм) це погано. Чому бути націоналістом в Україні гірше, ніж п...арасом?

Згадайте доктрини 20 століття. "Америка для американців". І що? Нормальна доктрина. А "Україна для українців"-це вже нацизм і пригнічення інших національностей. Я націоналіст і я за обмеження іміграції в Україну, за примусове вивчення української у школах. І само собою, я за ОДНУ державну-українську. АЛЕ! Я ні разу не сказав, що треба різати негрів, арабів (яких у нас тьма), москалів чи ще когось. Всі забувають, що ми живемо на СВОЇЙ, Богом даній землі. І тут ми ПАНИ, ЦАРІ І ГОСПОДАРІ. І МИ встановлюємо правила гри. Не подобається-ідіть геть, а подобається, дотримуйтесь наших законів і живіть по-людськи.

А оце шо азаров і яник вважають себе росіянами, то треба їх вислати нахер у Росію, адже корінні росіяни живуть саме там.

П.С. У мене чимало друзів росіян. Це приємні і цікаві люди. А от знайомих кацапів я зневажаю і не пожалів би їх ніколи. Тому що це люди без минулого і без майбутнього. Треба бути кимось-білим або чорним, українцем або росіянином, а не сумішшю порід і націй. Що таке суміш порід у тваринництві? Це дворняжка. Отак і ми, скоро станемо як ті дворняжки.

що ви надто молодi вiком та розумом видно й так, без отаких *глибоких* думок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Америку для американців. В Америці американцем може стати кожен, будь-якого кольору шкіри. Треба лише щоб людина себе називала американцем, трохи знала англійську, і всі навколо підтримають і скажуть, що ти американець. Тут людина може знати українську, ходити до нашої церкви, а ми його все одно "розкусимо", бо він ...

чи переселенець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графу в паспорті можна ввести, а власник щоб заповнював,чи не заповнюва її на свій розсуд та бажання.

После чего в Украине останутся 2 украинца, 4000000 ситхов, столько же джедаев, чатланцев,пацаков, хоббитов и пони

- Абрам, завтра погром!

- А я по паспорту - русский.

- Так бить будут не по паспорту, а по морде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Америку для американців. В Америці американцем може стати кожен, будь-якого кольору шкіри. Треба лише щоб людина себе називала американцем, трохи знала англійську, і всі навколо підтримають і скажуть, що ти американець. Тут людина може знати українську, ходити до нашої церкви, а ми його все одно "розкусимо", бо він ...

чи переселенець.

Візу американську не пробував отримати?

Щоб стати американцем всіх непотрібних ПЛАТНО відфільтрують ще за тисячі км від США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...