Перейти до змісту

Чи підтримуєте ви повернення в паспорт графи національність?


phantom

  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я можу назвати

"ВЫСШЕЕ ОБРАЗОВАНИЕ В ГЕРМАНИИ.

С каждым годом растет число студентов, отправляющихся учиться за границу. Сейчас их уже почти два миллиона.

И каждый десятый из них выбрал Германию. Почему? Да, потому что в Германии престижно и дешево!

Сегодня в Германии насчитывается более 300 вузов. Наряду со старыми университетами, отличающимися широким выбором классических предметов, в Германии появляются новые вузы. Они же делают ставку на междисциплинарное обучение и тесную связь между теорией и практикой.

Академический ландшафт Федеративной Республики привлекателен как для начинающих студентов, так и для молодых учёных.

Главный принцип высшего образования в Германии - "академическая свобода", поэтому в немецкий университет может поступить любой при условии выполнения требований допуска к обучению в вузах. В соответствии с принципом "академической свободы" - обучение бесплатно. Плату взимают лишь немногочисленные частные университеты.

Другой важный принцип немецких вузов - связь учебного процесса и научных исследований. Все студенты проходят практику на немецких предприятиях. Промышленные предприятия заинтересованы в привлечении иностранных студентов, которых она рассматривает как своих потенциальных менеджеров или партнеров по бизнесу за границей.

Если не считать незначительной суммы взноса за семестр, обучение в немецких университетах - бесплатное. Взнос за семестр редко превышает 100 евро. За счет этих средств финансируются Общества взаимопомощи студентов и Объединенный студенческий комитет (AstA). Во многих университетских городах взнос за семестр включает в себя и региональный проездной билет, по которому, прежде всего, в больших городах, можно бесплатно пользоваться городским общественным и региональным междугородним транспортом."

Найди в приведенном выше тексте слово "еврей"... Это относится к людям любой национальности, правда имеющим мозги...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найди в приведенном выше тексте слово "еврей"... Это относится к людям любой национальности, правда имеющим мозги... :)

Згідний я помилився, після публікації свого відгуку переглянув ще декілька сторінок, це дійсно так, навчання безкоштовне, але візьміть до уваги той факт що евреї в Німеччині є мучениками загорнутими в кокон безмежного співчуття... це певно значно підвищує їхні шанси не тільки у здобутті вищої освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найди в приведенном выше тексте слово "еврей"... Это относится к людям любой национальности, правда имеющим мозги... :)

Згідний я помилився, після публікації свого відгуку переглянув ще декілька сторінок, це дійсно так, навчання безкоштовне, але візьміть до уваги той факт що евреї в Німеччині є мучениками загорнутими в кокон безмежного співчуття... це певно значно підвищує їхні шанси не тільки у здобутті вищої освіти.

Это точно...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друже, не потрібно знову про антисемітизм, скільки можна... заїжджена платівка. А нічого що корінним німцям у яких ще залишилась національна свідомість хочуть заборонити останню націоналістичну партію НПД?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого ця графа не дасть, чистий популізм.

Крім того є люди, які за суттю українці а по крові ні, ця графа змусить їх писати свою національність по крові або відкріктись від своєї національності що неприпустимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друже, не потрібно знову про антисемітизм, скільки можна... заїжджена платівка. А нічого що корінним німцям у яких ще залишилась національна свідомість хочуть заборонити останню націоналістичну партію НПД?

1. Попрошу называть меня "пан"...:)

2. Если они такие же "свидомые" как ты, ничего против не имею...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Попрошу называть меня "пан"... :)

2. Если они такие же "свидомые" как ты, ничего против не имею...

Євреї за межами Ізраїлю такі ліберальні, милуєшся просто... а от в межах країни знайти таких певно буде важко. Будьте ліберальні - запросіть до себе сомалійців, жителів Ямайки, Бангладешу, отримайте насолоду від плодів лібералізму - мультикультурності і так далі. Так ні, Ізраїль завершив будування "стіни" на кордоні з Египтом довжиною 140 миль щоб перешкодити нелегальним мігрантам потрапляти в країну.

До речі, якщо вас так турбує проблема антисемітизму, у вас є держава яку вам подарували, за яку заплачено в тому числі мільйонами слов'янських душ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте ліберальні - запросіть до себе сомалійців, жителів Ямайки, Бангладешу, отримайте насолоду від плодів лібералізму - мультикультурності і так далі. Так ні, Ізраїль завершив будування "стіни" на кордоні з Египтом довжиною 140 миль щоб перешкодити нелегальним мігрантам потрапляти в країну.

Я понял твою "глубокую задумку"

Общая протяжность сухопутных и морских границ Украины составляет 6993 км, будет чем заняться в следующем тысячелетии....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Попрошу называть меня "пан"... :)

Чомусь подумалось, що зараз Calvin запропонує називати його "товаріщ" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я понял твою "глубокую задумку"

Общая протяжность сухопутных и морских границ Украины составляет 6993 км, будет чем заняться в следующем тысячелетии.... :)

Бісять подвійні стандарти: єврейський націоналізм - природня і здорова річ, український націоналізм - нацизм і расизм. Єврейські націоналістичні обєднання - розвиток єврейської ідентичності і культури, українські націоналістичні організації - антисеміти і неонацисти. Ось, для прикладу цитата одного з відомих євреїв України - "Євреї є самою націоналістичної нацією в світі. Ми богообраний народ, або ми так вважаємо, ... наше життя, наше існування викликає відповідні реакції," - зазначив Коломойський.(http://www.pravda.com.ua/news/2012/10/31/6976306/), "вчителі" повчають нас що націоналізм це є найбільше зло для українців і повернувшись прославляють єврейський націоналізм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підтримую, оскільки боюсь що багатьом не-українцям доведеться записатися українцями щоб в майбутньому не мати з цим проблем.

Колись воєнком мені прямо сказав - "дарма ти в анкеті написав національність - росіянин - будеш із цим мати проблеми в армії". ХЗ чого він так сказав, йому видніше, добре що так і не довелось відчути як це бути "росіянином" в українській армії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підтримую, оскільки боюсь що багатьом не-українцям доведеться записатися українцями щоб в майбутньому не мати з цим проблем.

Колись воєнком мені прямо сказав - "дарма ти в анкеті написав національність - росіянин - будеш із цим мати проблеми в армії". ХЗ чого він так сказав, йому видніше, добре що так і не довелось відчути як це бути "росіянином" в українській армії.

Дивний якийсь воєнком ... Ніразу не чув що б хтось в якійсь сфері мав проблеми через те що в графі національність стоіїть росіянин ... Навпаки (за українець) бувало ... А от що б за відповідь росінин в графі національність ... :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підтримую такої ініціативи. Життя українців від цього краще не стане.

і гірше теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підтримую, оскільки боюсь що багатьом не-українцям доведеться записатися українцями щоб в майбутньому не мати з цим проблем.

Колись воєнком мені прямо сказав - "дарма ти в анкеті написав національність - росіянин - будеш із цим мати проблеми в армії". ХЗ чого він так сказав, йому видніше, добре що так і не довелось відчути як це бути "росіянином" в українській армії.

Дивний якийсь воєнком ... Ніразу не чув що б хтось в якійсь сфері мав проблеми через те що в графі національність стоіїть росіянин ... Навпаки (за українець) бувало ... А от що б за відповідь росінин в графі національність ... :_09:

Время изменилось...сейчас "модно"все украинское, гулять в вышиванках, называть себя украинцем, украинская кухня...и т.д. но вот кажется мне, что люди, которые поддерживают эту "моду" не всегда являются настоящими украинцами, не по настоящему любят Украину, скорее им нравится атрибутика...

Раньше военные через одного были русскими, теперь они уже почти все на пенсии, и в военкоматах больше украинцев, как и должно быть в украинской армии, какая бы она ни была...

Насчет графы...я бы ее не хотела...у меня внутренний конфликт...я русскоязычная украинка которую воспитали русские в Украине, в общем все запущено...и когда кто то будет смотреть в графу национальность...а слышать русский язык...это будет странно, но русская в графе у меня просто "рука не поднимется" написать....в общем...не нуно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібна ця графа на мою думку. Що від цього зміниться?

Время изменилось...сейчас "модно"все украинское, гулять в вышиванках, называть себя украинцем, украинская кухня...и т.д. но вот кажется мне, что люди, которые поддерживают эту "моду" не всегда являются настоящими украинцами, не по настоящему любят Украину, скорее им нравится атрибутика...

Це погано? Навпаки добре, що це повертається

Я застав час, коли було модно говорити російською. От хто говорить, той і крутий. Хто не говорить, той, вибачте, селюк.

Так що, при всій повазі, оце ваше "модно" в лапках в мене викликає легеньке роздратування. Пишу без всякого наміру образити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібна ця графа на мою думку. Що від цього зміниться?

Время изменилось...сейчас "модно"все украинское, гулять в вышиванках, называть себя украинцем, украинская кухня...и т.д. но вот кажется мне, что люди, которые поддерживают эту "моду" не всегда являются настоящими украинцами, не по настоящему любят Украину, скорее им нравится атрибутика...

Це погано? Навпаки добре, що це повертається

Я застав час, коли було модно говорити російською. От хто говорить, той і крутий. Хто не говорить, той, вибачте, селюк.

Так що, при всій повазі, оце ваше "модно" в лапках в мене викликає легеньке роздратування. Пишу без всякого наміру образити :)

Да я не обидчивая)Просто мода меняется...и не хотелось бы чтобы через 5-10 лет на Украине стал бы модным китайский...и все оттуда вытекающее...потому и использовала кавычки, хочется чтобы люди жили этим, а не бессознательно "временно пользовались".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жодна з держав окрім бувшого СРСР не підтримує графу національність оскільки наявність останньої є расизм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одеса.1937 рік.Допит

-Ваша фамілія

-Сахаров.

-А точнєє

-Цукренко

-Єще точнєє

-Цукерман.

Графу в паспорті можна ввести, а власник щоб заповнював,чи не заповнюва її на свій розсуд та бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графу в паспорті можна ввести, а власник щоб заповнював,чи не заповнюва її на свій розсуд та бажання.

Так до речі зробили в Киргизстані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все в нашем государстве уже сделано,что осталось только решить один маленький национальный вопросик.

Я за введение графы национальность.

Запишу себя, как разрешил минюст жидовкой, и свалю с такой Родины в Данию. В Дании, как показывает практика, люди дружили с головой.

Бабушки и дедушки у меня украинцы, но раз пошла такая разруга в головах и опять заговоры мерещутся...пора ехать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед Новим роком у одному з міст Данії не змогли встановити новорічну ялинку.

Просто місцева рада не виділила на це коштів.Бо з 13 осіб складу цієї ради 7 вивилися мусульманами ,а їм якось начхати на Андерсена, Лапландію , ну і на ялинку само собою.

Оскільки ці члени буи обрані цілком демократично і цілком логічно(більшість населення там склали мусульмани)- біжні данці вирішили самі скластися на новорічну ялинку.

Якщо людина в нас може відмовитись від їд.кода, або від служби в армії- то має право і відмовитись вказувати свою національність.

Але про кандидата в депутати, чи про керівника держадміністрації я хочу і маю право знати ВСЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед Новим роком у одному з міст Данії не змогли встановити новорічну ялинку.

Просто місцева рада не виділила на це коштів.Бо з 13 осіб складу цієї ради 7 вивилися мусульманами ,а їм якось начхати на Андерсена, Лапландію , ну і на ялинку само собою

не зовсім вдала аналогія))

релігійні погляди можна чітко ідентифікувати, чого не скажеш про "національність".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запишу себя, как разрешил минюст жидовкой, и свалю с такой Родины в Данию.

Ну тоді вам не в Данію, а в Ізраїль :)

До речы тут Андрій Віталійович, пропонував за такі висловлювання банити ...

за думки в стилі "нечисть та інша жидва" на пристойних ресурсах банять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...