Перейти до змісту

Даєш 4 ядра в смартфон


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

одиниці девайсів тягнуть нормально хд відео,те ж саме з іграми,не говорячи вже про фулл хд

Кількість моделей смартів, які без проблем відтворюють FullHD вже суттєво обігнала кількість приставок, які вміють те ж саме (ой, а їх же всього дві таке вміють -- XBox 360 і PS3, ну може Wii U теж, не в курсі).

вже ситі фізіксом,кудою і т.д.

Не знаю як PhysX, а от CUDA мені дуже подобається і цією технологією користуюсь постійно -- при конвертації відео, при підборів паролів до архівів і т.д. -- результат в рази, якщо не в десятки разів, швидший, ніж без використання CUDA.

угу,арм наше Фсьо .шось то я не замічаю зниження потужності,2 чіпові карти як випускались так і випускаються, 8 ядерні проци є,раніше то не було і т.д.ну випускають 4 ядерки арм,ну і?їм до звичайних цпу як до неба рачки,хай навіть 100ядерний появиться

Ну а якщо подивитись темпи зросту, то ARM зараз рве x86 проци як тузік грілку. З виходом проців на А15 тенденція лише підсилиться. Навіть Microsoft це помітила, тому і вийшла Win8RT. Також, повноцінна нативна підтримка ARM-процесорів на рівні ядра нещодавно з'явилась в Linux. Компанія Qualcomm вже зараз має більшу ринкову вартість, ніж Intel, а це вже дуже тривожний дзвіночок для x86 суспільства. А окрім Qualcomm є ще Nvidia, Samsung і інші.

Явного зниження потужності і не буде -- це не вигідно для індустрії, бо не буде за що викачувати гроші з кінцевого користувача. Піпіськами як мірялись, так і мірятись будуть. Але розвиток технологій призводить не лише до збільшення потужності, але і до зменшення енергоспоживання, що не менш важливо. Малопотужні ARM-процесори (і яка різниця скільки в них ядер? Два менш потужних ядра при правильно написаному софті завжди краще, ніж одне більш потужне) на сьогодні запросто можуть замінити х86 в 90% випадків домашнього використання (поки що -- окрім ігр) і середньостатичний кінцевий користувач не дуже і різницю помітить. А от зниження залежності ПЗ від потужності кінцевого користувацького пристрою -- буде і вже відбувається. Яскравий приклад -- Google ChromeOS, яка заточена виключно під "хмарну" роботу з даними на досить малопотужних пристроях. Офіс "хмарний" вже є і в Google і в Microsoft, Adobe просуває свою Creative Cloud, де Photoshop/Illustrator і інший софт буде онлайновим, і таких прикладів маса. З появою таких сервісів як Dropbox, Google Drive і інших їм подібних зменшується залежність мобільних пристроїв від об'єму вбудованої флеш-пам'яті, бо до будь-яких своїх даних можна швидко і безпроблемно доступитись через інтернет з будь-якого зручного пристрою. Власне відео вже часто зручніше тримати на Youtube (і не задумуватись про кодеки, конвертацію і т.д.), ніж на власному комп'ютері. Подальший розвиток "хмарних" технологій не має альтернативи, як би поодинокі експерти і не підіймали тривогу з приводу безпеки і конфіденційності інформації, що зберігається і обробляється "хмарно". Лінь і тяга до комфорту заставляють основну масу користувачів забути про безпеку (ага, найпопулярніші паролі "qwerty" і "12345" як приклад) і користуватись тим, що зручно.

Та і взагалі, подібні технології зараз розвиваються вибухово. Те, що вчора здавалось фантастикою, вже сьогодні -- річ мало не першої необхідності.

Звісно, в нас в Україні, де навіть 3G толком немає, не кажучи про LTE і інші технології високошвидкісного мобільного доступу до інтернету, розвиток цих технологій сповільнюється, але це не означає, що така ж ситуація у всьому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Meanwhile,

Samsung представил 8-ядерный процессор для смартфонов

Новый 8-ядерный чип предлагает вдвое более высокую скорость обработки 3D-графики и экономнее использует заряд аккумулятора.

Компания Samsung Electronics в ходе пресс-конференции на выставке потребительской электроники в Лас-Вегасе представила чип для смартфонов и планшетов нового поколения. Получивший название Exynos 5 Octa, он обладает удвоенным числом ядер по сравнению с 4-ядерным процессором текущего поколения Exynos 4, который стоит в Samsung Galaxy S III.

Как пишет PhoneArena, новый процессор использует технологию ARM big.LITTLE, анонсированную компанией ARM Holdings в 2011 г.

Выступая с докладом, главный исполнительный директор Samsung Стивен Ву (Stephen Woo) заявил, что Exynos 5 Octa предлагает совершенно новый уровень производительности на мобильных устройствах - позволяя без задержек запускать несколько сложных приложений и быстро переключаться между ними. Например, между браузером с несколькими открытыми вкладками и видеоплеером с HD-фильмом.

В ходе демонстрации представитель компании показал, что одновременная работа с несколькими сложными приложениями не ведет к быстрому разряду аккумуляторной батареи. Частично это достигается за счет технологии ARM big.LITTLE, которая, в зависимости от сложности, распределяет задачи по ядрам с различным энергопотреблением.

Фактически Exynos 5 Octa состоит из двух процессоров, каждый из которых имеет по 4 ядра. Первый процессор выполнен по архитектуре Cortex-A15 («big»), второй - Cortex-A7 («LITTLE»). Ядра первого чипа используются для решения более сложных задач, второго - более простых.

Таким образом, big.LITTLE напоминает технологию Optimus от Nvidia - когда при возникновении более сложных задач в ноутбуке включается дискретный видеоадаптер, а при их отсутствии используется менее мощная и «прожорливая» встроенная графика.

По данным SlashGear, тактовая частота первого процессора составляет 1,8 ГГц, второго - 1,2 ГГц. Оба выполнены на базе новой 28-нм технологии, которая помогла достичь 70-процентной экономии энергопотребления в сравнении с некоторыми процессорами текущего поколения.

Помимо прочего, в новом процессоре Samsung вдвое повысила производительность при обработке 3D-графики.

Когда на рынке появятся первые устройства, оснащенные Samsung Exynos 5 Octa, в компании не уточнили.

http://www.cnews.ru/top/2013/01/10/samsung_predstavil_8yadernyy_processor_dlya_smartfonov_515075

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cooler, а у тебе який смартфон?

а яка різниця.чи ви думаєте,що кожний своє болото хвалить.воно мені не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ST-Ericsson анонсировала 4-ядерный мобильный процессор NovaThor L8580 с частотой 2,5 ГГц

Компания ST-Ericsson в рамках проведения выставки CES 2013 анонсировала свой новый мобильный процессор NovaThor L8580.

Данная новинка основана на архитектуре ARM Cortex-A9 и содержит четыре вычислительных ядра. При этом максимальная рабочая частота вычислительных ядер может достигать 2,5 ГГц. В то же время устройство является достаточно экономичным. При выполнении базовых ежедневных задач чип использует напряжение питания 0,6 В. В дополнение к вычислительным ядрам используется графическое решение PowerVR SGX544, работающее на частоте 600 МГц. Интегрированный модем поддерживает стандарты связи LTE FDD/TDD, HSPA+, TD-SCDMA и EDGE. Процессор ST-Ericsson NovaThor L8580 способен записывать и воспроизводить видео в разрешении Full HD 1080p (в том числе 3D), поддерживает разрешение дисплея до 1920×1200 точек или до 960×540 точек для конфигураций из двух дисплеев. Чип также позволяет обрабатывать данные с 20-мегапиксельной основной камеры и 5-мегапиксельной дополнительной камеры.

Ожидается, что процессор ST-Ericsson NovaThor L8580 появится в составе мобильных устройств среднего уровня уже в этом году.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного не розумію, навіщо в телефонах понтові пустишки камери більше ніж 5 мегапікселів, кращк менша, але якісніша ніж роздуте фуфло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного не розумію, навіщо в телефонах понтові пустишки камери більше ніж 5 мегапікселів, кращк менша, але якісніша ніж роздуте фуфло

А мені за схоже запитання дали РО

Відповідь - для понту, тупого і нещадного. Лишній рядок в характеристиках, кадр в рекламі і + в ціні <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як PhysX, а от CUDA мені дуже подобається і цією технологією користуюсь постійно -- при конвертації відео, при підборів паролів до архівів і т.д. -- результат в рази, якщо не в десятки разів, швидший, ніж без використання CUDA.

за куду згоден.хоча вона представлена вже давно,но толкового софту я так і не знайшов.можливо зараз вже є,незнаю,відео не конвертую зараз.ще й тоді я би не сказав шо вау круто,скорше було,но не настыльки щоб можна було сказати ,що цпу для конвертації хлам.На рахунок паролів перший раз чую

Навіть Microsoft це помітила, тому і вийшла Win8RT.

мс треба було щось зліпити якийсь недоробок щоб засвітитися

на рахунок всяких там хмар потрібен доступ в інтернет як ви і писали.а 3г в Укр як такого то і немає.драйви дропбокс,обмежені в розміру,хочеш більши плати кожний місяць ну і знову доступ в мережу..Взагалі більшість людей купляють тел для зв*яку,і їм по барабану скільки там ядер,яка камера і т.д,а для ігр і розваг одиниці використ.а нє,є ще такі які вибирають типу чим більше тим краще,незнаючи практичного застосування,кароче жертви маркетингу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би не сказав шо вау круто

про суперкомп'ютери на Nvidia Tesla не чули, ні? Фактично -- суперкомп'ютер формату ПК, тільки от основну роль в ньому грає масив не з CPU а з GPU.

На рахунок паролів перший раз чую

10 найбільш популярних паролів

драйви дропбокс,обмежені в розміру,хочеш більши плати кожний місяць ну і знову доступ в мережу

В мене на дропбоксі абсолютно безкоштовні 77 гігабайт на два роки. Доступ в мережу -- основна фішка, за яку я так люблю Dropbox.

більшість людей купляють тел для зв*яку

Для таких людей існують різні Nokia 1100, але людей таких стає все менше, тому що спілкування з виключно голосового все більше переходить в різні соціальні мережі, онлайн-месенджери, сервіси типу Skype, Google Talk і інші. І взагалі, людям зручно носити з собою міні-комп'ютер, продажі топових смартфонів це лише підтверджують.

їм по барабану скільки там ядер,яка камера і т.д

Не судіть всіх по собі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людям зручно носити з собою міні-комп'ютер <> продажі топових смартфонів це лише підтверджують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так смарт це і є міні-комп'ютер і набагато більше, ніж просто телефон

"Носити смарт" і "користуватись його функціями" - різні речі.

Під останнім розумію використання хоча б 75% можливостей.

Впевнений, ~30% купують смарт на тому ж андроїді тільки за модний сенсорний екран.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой ну не треба тут ля ля.я ще плеєр слухаю)

10046264.5a01cdc791e782161e3081daa3fe88d1.jpg

Знайомтесь, Siemens SL45.

Рік народження - 2001. Має рідний плеєр, слот MMC і навушники Senheiser в комплекті.

Звиняйте за офтоп ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так смарт це і є міні-комп'ютер і набагато більше, ніж просто телефон

"Носити смарт" і "користуватись його функціями" - різні речі.

Під останнім розумію використання хоча б 75% можливостей.

Впевнений, ~30% купують смарт на тому ж андроїді тільки за модний сенсорний екран.

Уточни які можливості є в смарта на андроїді.

я

-звоню(смс)

-слухю музику

-грюсь інколи той дефенс

-камеру використовую(телефонне фул НД звичайно до відео камери далеке але корисне інколи)

- ві фі використовую

-пошту перевіряю/конткт/борд

-фанарік бувє корисний)

-знайшов багато ціквих і корисних програм для себе

як вирахувати чи є це 75%?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточни які можливості є в смарта на андроїді.

Від СМС до GPS-міток в фото. Перерахувати всі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадувало .цікаво там 4 ядра чи одне

http://itc.ua/news/dacor-discovery-duhovka-na-android/

Plum

я про паролі за допомогою куди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-звоню(смс) -слухю музику -грюсь інколи той дефенс -камеру використовую(телефонне фул НД звичайно до відео камери далеке але корисне інколи) - ві фі використовую -пошту перевіряю/конткт/борд -фанарік бувє корисний) -знайшов багато ціквих і корисних програм для себе

ну напевно в половини людей щось схоже плюс,мінус.не думаю,що для таких задач потрібно 4 ядра,1 ну хай 2 справиться повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ік народження - 2001. Має рідний плеєр, слот MMC

ну і скільки музики ви наслухаєте із MMC на 40 Мб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mobile-review.com/fullnews/review/index.shtml#39199ZTE Nubia Z7: 6,3-дюймовый смартфон на 8-ядерном процессоре [ 10-01-2013 22:35 ]

Как мы уже писали, в конце прошлого года компания ZTE официально представила 5-дюймовый смартфон Nubia Z5, а теперь стало известно, что готовится модель с еще большим размером дисплея - ZTE Nubia Z7. Это устройство, если верить ресурсу GizChina, оборудовано 6,3-дюймовым сенсорным экраном с разрешением 2560 x 1440 точек - разрешение действительно высокое, впрочем, и размеры экрана большие для смартфона.

Остальные спецификации модели тоже впечатляют, к сожалению, официально они пока не подтверждены. Источник упоминает 8-ядерный процессор с тактовой частотой 1,4 ГГц, GPU Mali T658, 128 ГБ встроенной памяти, 16-Мп камеру, аккумулятор емкостью 4000 мАч и поддержку сотовых сетей четвертого поколения LTE. Ожидается, что смартфон ZTE Nubia Z7 будет работать под управлением операционной системы новой версии Android 5.0. Скорее всего, данная новинка не появится раньше конца текущего года - если она действительно существует

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і скільки музики ви наслухаєте із MMC на 40 Мб?

Я Вам так скажу - в 2003му це було щастям. Середній альбом в 128kbps поміщався весь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам так скажу - в 2003му це було щастям. Середній альбом в 128kbps поміщався весь.

Та що там в 2003-му :)

Ще в 2004-му я радувався тому, що через свій Siemens A55 я скачав 3 midi-файли через WAP, який тоді жер гроші похвилинно, а не помегабайтно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середній альбом в 128kbps поміщався весь.

Весь? Клас!

п.с. Фігня, що всього один.

Ще в 2004-му я радувався тому, що через свій Siemens A55 я скачав 3 midi-файли через WAP, який тоді жер гроші похвилинно, а не помегабайтно

Давайте ще згадаємо, яким крутим магнітофоном був Юпітер 203 у 1985 р.? І для чого було юзати WAP over CSD, якщо тоді вже був WAP over GPRS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь? Клас!

Складається враження, що Ваш вік, вказаний в анкеті, завищений років на 30.

Суть не в тому, що "давайте ще згадаємо, які були перші трактори", а в тому, що 75% функцій, якими користуються власники теперішніх смартів, були доступні вже давним-давно. Хіба що крім камер, але й зараз нечасто побачиш людину, яка фотографує природу на камеру своєї "лопати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте ще згадаємо, яким крутим магнітофоном був Юпітер 203 у 1985 р.? І для чого було юзати WAP over CSD, якщо тоді вже був WAP over GPRS?

Причина - Siemens A55, перший телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...