Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

хочу запитати про підсилення сигналу,

ситуація така: є дачний булинок, потрібно туди прокласти інтернет, поряд Рожище, 3g не тягне, хоча є інформація що там бс 3джи

 

хочу замовити в китаї комплект підсилювач + 2 антени(одна направлена на вишку друга в будинку)

 

чи доцільно буде робити такі маніпуляції чи небуду заважати я іншим абонентам своїм обладнанням

украдіочастот нагляд що скаже?

обладнання таке


http://s.aliexpress.com/VvEjANNB

дякую усім хто відгукнеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпишусь, бо маю таку саму шнягу в Промені: в ямі біля переїзду є 3G, а на горі i EDGE толком немає. Мало того, часто і із голосовим зв'язком проблеми. На початковій карті Мудозвона Вудафона той весь район був покритий 3G, зараз карту малюють по хитрому - лише значок на обласному центрі. 3,14дараси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
21 годин тому, Voronin10 сказано:

хочу запитати про підсилення сигналу,

ситуація така: є дачний булинок, потрібно туди прокласти інтернет, поряд Рожище, 3g не тягне, хоча є інформація що там бс 3джи

 

хочу замовити в китаї комплект підсилювач + 2 антени(одна направлена на вишку друга в будинку)

 

чи доцільно буде робити такі маніпуляції чи небуду заважати я іншим абонентам своїм обладнанням

украдіочастот нагляд що скаже?

обладнання таке


http://s.aliexpress.com/VvEjANNB

дякую усім хто відгукнеться

 

ніяких проблем не буде. нікому заважати  це не буде. в мене в різних частинах міста та за межами міста такі підсилювачі стоять і все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, t0rik сказано:

 

ніяких проблем не буде. нікому заважати  це не буде. в мене в різних частинах міста та за межами міста такі підсилювачі стоять і все добре.

можливо порадиш якусь модель, чи всі майже рівні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ніяких проблем не буде. нікому заважати  це не буде. в мене в різних частинах міста та за межами міста такі підсилювачі стоять і все добре.

Ви отримуєте 3g, сигнал чи GSM?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, @leg сказано:

 

 

Ви отримуєте 3g, сигнал чи GSM?

як би планував лише для модему то взяв би б\у антену і все, затія для нормального звязку та інтернету, незалежно це телефон чи модем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...