Перейти до змісту

Даєш 4 ядра в смартфон


Рекомендовані повідомлення

Весь? Клас!

Складається враження, що Ваш вік, вказаний в анкеті, завищений років на 30.

Суть не в тому, що "давайте ще згадаємо, які були перші трактори", а в тому, що 75% функцій, якими користуються власники теперішніх смартів, були доступні в

же давним-давно. Хіба що крім камер, але й зараз нечасто побачиш людину, яка фотографує природу на камеру своєї "лопати".

що було доступно? GPS, Wi-Fi, full HD video, PC like ігри, full rich internet experience, NFC , голосові команди, сотні тисяч програм? не суди по собі, якщо тільки дзвониш і відправляєш SMS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

нечасто побачиш людину, яка фотографує природу на камеру своєї "лопати"

Ось кілька моїх новорічних фоток, зроблених на телефон (по кліку -- хайрез)

2012-12-31%2013.48.41.jpg

2012-12-31%2013.42.57.jpg

2012-12-31%2013.48.18-2.jpg

2012-12-31%2013.44.56.jpg

Мені здається, досить непогано, як для телефона. І для чого мені нести з собою ще і "цифромильничку", якщо мені зручно мати лише один гаджет з собою, сфотографувати те, що мені подобається, і відразу завантажити його на Dropbox, Facebook, Google+ чи просто переслати електронкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось кілька моїх новорічних фоток, зроблених на телефон (по кліку -- хайрез)

Ось такі приклади мене і переконують, що ще не все втрачено ^_^

що було доступно? GPS, Wi-Fi, full HD video, PC like ігри, full rich internet experience, NFC , голосові команди, сотні тисяч програм? не суди по собі, якщо тільки дзвониш і відправляєш SMS.

Full HD на 5" дисплеї? Ви серйозно? Деталі будете розглядати в упор?

GPS? На дві години? Чи не відключаючи від живлення?

PC-like ігри? Портували StarCraft або Fallout на ондроїд? Де?

Full rich internet experience? див. пункт 2

За всю практику спілкування з людьми жодного разу не бачив, щоб використовували голосові команди крім як "для перевірити"

Ах, так, забули про "сотні-тищ-програм", з яких доведених до нормального виду будуть від сили одна з десяти.

Та й на "ти" ми ще не переходили. А якщо є бажання "тряхнуть старіной" - з цим я Вам не допоможу.

Надалі "дискусію" продовжувати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й на "ти" ми ще не переходили. А якщо є бажання "тряхнуть старіной" - з цим я Вам не допоможу.

На Ви в інтернеті посилають, якщо Ви досі не в курсі. "тряхнуть старіной" - це Ви до чого і про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в далекі часи ФІДО, (дітки курять в стороні) звертання на ти було звичне як для 15 ліьнього так ідо 70 літнього - здається такий рекордсмен мережі був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадувало .цікаво там 4 ядра чи одне

http://itc.ua/news/d...vka-na-android/

Дожилися, тепер ще духовки треба буде "прошивати"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Full HD на 5" дисплеї? Ви серйозно? Деталі будете розглядати в упор?

А чому б не Full HD, якщо технологія дозволяє? В Galaxy S3 ще видно "драбинку" на шрифтах (можливо -- через PenTile матрицю), а FullHD дисплеї значно якісніші. Зображення реально як намальоване... приємно!

GPS? На дві години? Чи не відключаючи від живлення?

1. Не на дві, а значно більше. На дві вистачало в Nokia N95, в Galaxy S3 вистачає годин на 5-6. А в поході в гори при використанні "час від часу" -- взагалі незамінна штука!

2. Зрештою, а що поганого в тому, щоб не відключати живлення, наприклад в автомобілі? Надзвичайно зручно і корисно, регулярно користуюсь, коли потрапляю в Київ, приміром. Окремого навігатора не маю, телефон чудово справляється з цією задачею. Ну і взагалі, не раз допомагав зорієнтуватись в чужому місті.

3. Шикарна штука -- геотегінг фото, коли в EXIF інформацію фотографії з GPS прописуються координати місця зйомки і це місце завжди можна подивитись на карті.

PC-like ігри? Портували StarCraft або Fallout на ондроїд? Де?

приміром, Transport Tycoon Deluxe, DOOM, Quake 3, Duke Nukem і багато інших ігр портовані, до того ж давно. А надалі -- для чого ПОРТУВАТИ, якщо можна створити не гірші ігри, але з врахуванням особливостей мобільного пристрою, в якому і управління інше, та і задачі... PC-like -- не значить "портовані".

За всю практику спілкування з людьми жодного разу не бачив, щоб використовували голосові команди крім як "для перевірити"

ще починаючи з Nokia E50 дуже подобався голосовий набір номера без попередньої надиктовки міток. Користувався ним постійно, їдучи за кермом. Кілька разів пробував, як працює голосовий набір, пошук і управління англійською мовою в апаратах під Android і можу впевнено сказати -- коли українська буде підтримуватись на такому ж рівні -- я буду постійно користуватись цією функцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорили про практична застосування багатоядерних проц перейшли хто чим користується на смарті.кароч понятно,всі говорять що треба,но нафіга ніхто не знає.пока :0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пк наприклад

Далі, враховуючи зростання популярності онлайнових ігр і просування компанією Nvidia технології "хмарного" обраховування ігрової графіки, та і взагалі зростання тенденції до зберігання всієї інформації в онлайні а також збільшення швидкості інтернет-каналів, потужність і важливість кінцевого пристрою (ПК/консолі/смарта) зрештою може взагалі втратити будь-яке значення. Тоді зникне найбільша сучасна перевага ПК перед іншими пристроями для ігр. А відповідно, і самі ПК почнуть зникати з приватного користування, витісняться планшетами і іншими схожими пристроями, як зараз вони активно витісняються ноутбуками. ПК лишаться робочим інструментом на підприємствах і в середовищі професіоналів, а також параноїків :). З часом, включивши будь-який телевізор або взявши в руки смарт і ввівши дані свого екаунта, можна буде отримати доступ до всієї своєї інформації а також пограти в свої ігри. Прив'язка до одного ПК просто зникне, як і до його потужності.

Та не треба вже так перебільшувати, геймери які шпілять "важкі" для заліза ігри завжди будуть прихильниками ПК. Відяхи і материнки ноутів просто загнуться від постійного перегрівання від "важких" ігор, а вони на порядок дефіцитніші і дорожні за ПК, а ще якщо не знайдеш заміну то лаптопа в топку.

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пк наприклад

Далі, враховуючи зростання популярності онлайнових ігр і просування компанією Nvidia технології "хмарного" обраховування ігрової графіки, та і взагалі зростання тенденції до зберігання всієї інформації в онлайні а також збільшення швидкості інтернет-каналів, потужність і важливість кінцевого пристрою (ПК/консолі/смарта) зрештою може взагалі втратити будь-яке значення. Тоді зникне найбільша сучасна перевага ПК перед іншими пристроями для ігр. А відповідно, і самі ПК почнуть зникати з приватного користування, витісняться планшетами і іншими схожими пристроями, як зараз вони активно витісняються ноутбуками. ПК лишаться робочим інструментом на підприємствах і в середовищі професіоналів, а також параноїків :). З часом, включивши будь-який телевізор або взявши в руки смарт і ввівши дані свого екаунта, можна буде отримати доступ до всієї своєї інформації а також пограти в свої ігри. Прив'язка до одного ПК просто зникне, як і до його потужності.

Та не треба вже так перебільшувати, геймери які шпілять "важкі" для заліза ігри завжди будуть прихильниками ПК. Відяхи і материнки ноутів просто загнуться від постійного перегрівання від "важких" ігор, а вони на порядок дефіцитніші і дорожні за ПК, а ще якщо не знайдеш заміну то лаптопа в топку.

ІМХО

Розкажіть це власникам ноутів від alienware.

Тай "важкі" ігри скоро перейдуть на хмарну обробку на віддаленому сервері.

І тема про телефони, а не про порівняння ноутів і ПК (на правах ТС).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що я чекаю від "потужних" смартів:

Смарт + док станція + монітор, смарт ТВ + ВТ клавіатура, миш = альтернатива Ноуту, ДПК

Жду практичної реалізації (массової=доступної) :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не треба вже так перебільшувати, геймери які шпілять "важкі" для заліза ігри завжди будуть прихильниками ПК. Відяхи і материнки ноутів просто загнуться від постійного перегрівання від "важких" ігор, а вони на порядок дефіцитніші і дорожні за ПК, а ще якщо не знайдеш заміну то лаптопа в топку.

ІМХО

Як власник такого ноута можу заперечити.

Після 6-8годин ігри Mechwarrior online (ця гра найбільше чомусь гріє) на максимумі графіки FullHD з глажуванням і тінями, рекорд температури в GPU 675m - 72, в CPU 2820 -75. В Хітмані і Фаркраї на максимумі відяха навіть на 100% не загружалась...

Так Eurocom, Alienware і т.п. ігрові ноути дохолери дорогі, але той хто ними хоч тиждень покористувався, назад на ПК пересяде тільки із-за фінансового положення. Тим паче всі, кому я їх привозив, досі не сказали ні 1-го негативного моменту....

Хоча так колись було і з Совєтським автопромом, спочатку всі були щасливі, бо він став доступним всім, а мерси і т.п. іномарки вважались ознакою марнотратності, але життя розставило все на свої місця. :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Один з перших прикладів "хмарного обрахунку гри", про який я казав вище:

Ось вам і PC-like гра на девайсі під Android. В даному випадку, обрахунок не зовсім "хмарний", а силами локального компа. Однак, при достатній пропускній здатності інтернет-каналу і при наявності сервака під управлінням Nvidia Tesla (наприклад, ось ТАКОГО), повна обробка ігрових даних для кількох сотень гравців "в хмарі" перестає бути фантастикою хоч сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qualcomm11.jpg

Компания Qualcomm анонсировала технологию Quick Charge 2.0, которая реализована в ее новых мобильных процессорах Snapdragon 800. Данная технология предназначена для ускорения зарядки аккумуляторов совместимых мобильных устройств.

По заверениям разработчика, с применением Quick Charge 2.0 процесс зарядки протекает на 75% быстрее. Так, тестовое устройство до внедрения этой технологии требовало для полной зарядки аккумулятора 7 часов, а после ее активации время цикла зарядки сократилось до 3 часов. Предыдущая версия технологии Quick Charge 1.0 обеспечивала прирост скорости зарядки на 40%.

Отмечается, что технология Quick Charge 2.0 для реализации всех ее преимуществ должна поддерживаться как самим мобильным устройством (такую поддержку обеспечивает процессор Snapdragon 800), так и зарядным устройством. При этом заявлена обратная совместимость с решениями Quick Charge 1.0. Qualcomm уже активно сотрудничает с производителями зарядных устройств с целью внедрения ими поддержки Quick Charge 2.0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить хорошим рішенням компанії Sony є новий флагман Sony Xperia Z на основі 4-ядерного Snapdragon S4 Pro (1.5 ГГц) з 2 ГБ оперативи, та й акумулятор ємністю 2330 мАч повинен забезпечувати відносно тривалий термін роботи. А от потреби у 6-8-10 ядерних процах наразі немає, навіть на ПК(ще 4-ядерні проци як AMD, так і Intel непогано справляються), тож на смарті тим більше це не є актуальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...