Перейти до змісту

"бізнес" по-українськи


madkot

Рекомендовані повідомлення

випадково натрапив на інтернет-магазин класного одягу. все було б нічого, якби той одяг практично весь (чоловічого асортименту) я не спостергіав на китайських інтернет магазинах, але ну просто за мега меншою ціною

Футболка с длинным рукавом - BA21 - 175 грн.

435_0.jpg

і таж сама футболка - US$ 3.24

і таких прикладів можна навести не лише в одязі, а й в годинниках і т.д.

причому, як запевняють в магазині "

Доставка товаров осуществляется в течение 7-25 дней с момента оформления заказа, при наличии товара на складе. Поставки товаров осуществляются до момента исчерпания запасов. В случае большого количества заказов некоторые товары могут быть доставлены Отдельной посылкой с задержкой. Срок выполнения заказа может быть продлен по причинам, не зависящим от фирмы.

В случае задержки поставки, либо его полной распродажи заказанного товара, компания Z-ekonom письменно информирует об этом Своих клиентов.

Почему так долго ждать товар?

Весь товар отправляются напрямую из завода изготовителя в Гонконге.

В вашу страну он прибывает в течении 3-5 дней, остальное зависит от сотрудников таможни!

Самая быстрая доставка по предоплате, в этом случае товар от производителя отправляется сразу на ваш адрес.

Доставка с оплатой при получении длится дольше."

тобто отримуючи на халяву, або майже на халяву товар напряму з Китаю, організувавши накрутку в *** тучу разів - отримуємо мега класний прибуток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....це не одяг, а ганчір"я, яким проблематично навіть помити підлогу :)

Після 1 прання можна викидати. Купував по проханню знайомих декілька жіночих речей, криві строчки, матеріал - треш і тд....

З.І. На хусейл-дресс.нет - платна доставка, за цю футболку, яку магаз зважив у 0,5кг, треба доплюсувати $ 5.95, це якщо China Post, а тарифи EMS та UPS - взагалі космос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас почти весь бизнес такой. Даже то что везется из соседнего Хмельницка продается просто с бессовестной накруткой более 200%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В китає є товар на будь-яку ціну. Скільки готовий заплатити - такий товар і отримаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автозапчасти - золотое дно ! Всегда нужны ! С ценами на формуле никто не играется !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і шо тут такого? Магазин купить футболку в китаї за 3,24, з доставкой до нас вона буде вже коштувати біля 10$. Продасть за 20$. А 10$ накручених магазином це плата за:

- те, що магазин замовить товар в Китаї

- вирішить питання з оплатою і доставкою

- вирішить питання проходження митниці

- податки

- підтримка роботи магазину

Не хочете переплачувати - закажіть на пряму, і самі вирішуйте вищеперечислені проблеми: заведіть PayPal чи Visa, підвчіть англ. мову, повчіть митне і податкове законодавство.

Звичайно є баригі, які безпідставно накручують по 200% і більше, але в данному накрутка 10$ є норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо замовляєш то знаєш що ціна за доставку на товар може більше потягнути ніж ціна самого товару.

Треба було для себе дещо замовити з ТАОБАО . Товар вийшов 250 грн а доставка за нього 300 грн.

Це правда не на все. Шмотки важать небагато. Але якісна шмотка навіть на ТАО коштує нормальних грошей.

А якщо шукати якісну шмотку в Китаї то її дешевше замовити з США чи АНглії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто отримуючи на халяву, або майже на халяву товар напряму з Китаю, організувавши накрутку в *** тучу разів - отримуємо мега класний прибуток

Це не тільки "український" бізнес, а цілком нормальна схема, яка використовується в бізнесі в усьому світі. Називається дропшиппінг (dropshipping), що це таке, можна почитати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а ти порахуй вартість експресс доставки в україну... податки, мито і тд ... і цих 3 доллара зразу перетворюється в 30.... і ці бізнесмени, як і більшість інших, накідує своїх 10-15% і продає...

це не люди завалюють такі ціни ... це нас примушує робити наша срана держава ...

і от тобі реальний приклад ...

ціна на сайті 3.24 бакса

+20%пдв+10%мито...

+

22.99 доставка (якшо тащіти більшу партію... експресс доставка коштує десь 4-5 баксів за кіло)

і от по моїм скромним підрахункам, ціна такої речі в україні, легально завезена, зразу коштує десь біля 150-180грн

от вам і бізнес ...

все просто ...

говорити і нити вміють всі ... а привезти сюда і продати це тут дешевше, можуть одиниці ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, які податки, яке мито (треба ще додати тариф, послуги брокера ітд) ))) - це ж смішно просто..... ніхто нічого не платить і платити не буде ) Замовляю постійно одяг і взуття закордоном, ще жодного разу нічого такого не платив! Є кілька основних правил для таких посилок: 1. Вага. 2. Вартість. 3. Наявність трьох і більше однотипних товарів в одній посилці перетворює цю посилку на комерційну. Так я згадувалось вище то весь товар замовляється "десь-там" і йде скоріше за все разнобоєм (не як комерційний вантаж).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема невірно названа бо, бізнес по-українськи це: "вкрали цистерну спирту - продали, а гроші - пропили" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, які податки, яке мито (треба ще додати тариф, послуги брокера ітд) ))) - це ж смішно просто..... ніхто нічого не платить і платити не буде ) Замовляю постійно одяг і взуття закордоном, ще жодного разу нічого такого не платив! Є кілька основних правил для таких посилок: 1. Вага. 2. Вартість. 3. Наявність трьох і більше однотипних товарів в одній посилці перетворює цю посилку на комерційну. Так я згадувалось вище то весь товар замовляється "десь-там" і йде скоріше за все разнобоєм (не як комерційний вантаж).

Якщо митники захочуть, перевірять посилку і повір знайдуть з чого нарахувати і мито і ПДВ,

В цьому році 2 чи 3 рази були такі моменти, що митниця всі посилки шманала в мох і болото і нічого просто так не пропускала.

А ніц не платять тільки ті хто возить товар контейнерами а не одиночними посилками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, які податки, яке мито (треба ще додати тариф, послуги брокера ітд) ))) - це ж смішно просто..... ніхто нічого не платить і платити не буде ) Замовляю постійно одяг і взуття закордоном, ще жодного разу нічого такого не платив! Є кілька основних правил для таких посилок: 1. Вага. 2. Вартість. 3. Наявність трьох і більше однотипних товарів в одній посилці перетворює цю посилку на комерційну. Так я згадувалось вище то весь товар замовляється "десь-там" і йде скоріше за все разнобоєм (не як комерційний вантаж).

все вірно! якшо ти сам, як приватна особа, це купив і тобі вислали покупку сюда...

але тема називаєцця БІЗНЕС по українськи .. а не як купити річ в китайському магазині ....

тому мені здаєцця, шо мова іде про певного роду комерційну діяльність... і випливаючі з цього наслідки...

звичайно є і контрабанда ... і підробки і тд ... але вони сьогодні є .. а завтра нема...

тому всі хто питаєцця якимось чином осудити цих людей, які пробуютиь чесно заробити в нашій сраній країні, викликають в мене легку усмішку і жаль...

як я вже казав, говорити легко ... а зробити це можуть одиниці...

чому ж тоді ви, хто може це все купити за 2-3 бакси, не везете ці речі сюди, і не продаєте їх тут в 2 рази дешевше ніж приведений в топіку приклад ?

, які податки, яке мито (треба ще додати тариф, послуги брокера ітд) ))) - це ж смішно просто..... ніхто нічого не платить і платити не буде ) Замовляю постійно одяг і взуття закордоном, ще жодного разу нічого такого не платив! Є кілька основних правил для таких посилок: 1. Вага. 2. Вартість. 3. Наявність трьох і більше однотипних товарів в одній посилці перетворює цю посилку на комерційну. Так я згадувалось вище то весь товар замовляється "десь-там" і йде скоріше за все разнобоєм (не як комерційний вантаж).

Якщо митники захочуть, перевірять посилку і повір знайдуть з чого нарахувати і мито і ПДВ,

В цьому році 2 чи 3 рази були такі моменти, що митниця всі посилки шманала в мох і болото і нічого просто так не пропускала.

А ніц не платять тільки ті хто возить товар контейнерами а не одиночними посилками.

шо значить ніц не платять ?

хай мені привезуть контейнер барахла, за який нетреба буде ніц платити (податки, мита, сертифікації бла бла бла)

платять всі! тікі хтось в держ бюджет, а хтось на лапу митникам і іншого роду гадам, за контрабанду ...

другіх варіантів просто нема...

і знов таки ж ...

контрабанду ше нада тут продати якось ...

на неї нема ні документів, ні гарантій ... нічого...

тікі за готівку...

спалився, сів в тюрму =)

от такій він, український бізнес =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Наявність трьох і більше однотипних товарів в одній посилці перетворює цю посилку на комерційну. Так я згадувалось вище то весь товар замовляється "десь-там" і йде скоріше за все разнобоєм (не як комерційний вантаж).

У нашому Митному кодексі нема критеріїв і обмежень типу комерційна/некомерційна посилка залежно від кількості однотипних одиниць товару.

Ви, здається, плутаєте українські норми з російськими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, здається, плутаєте українські норми з російськими

Я нічого не плутаю. Обізнаність і досвід у цій справі дають мені можливість це стверджувати. Ви теж щось купуєте за кордоном і маєте справу з митницею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не плутаю. Обізнаність і досвід у цій справі дають мені можливість це стверджувати. Ви теж щось купуєте за кордоном і маєте справу з митницею?

Лінк на відповідну статтю закону підтвердить твою обізнаність, бо поки що це схоже балабольство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви теж щось купуєте за кордоном і маєте справу з митницею?

Буває.

І жодного разу не зустрічав обмежень щодо кількості однотипного товару.

Ось посилання на Митний кодекс

http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1011.60.9&nobreak=1

Доєднуюсь до побажань nickel - зацитуйте конкретну статтю, де сказано про однотипні товари і принципи віднесення посилки до комерційної чи некомерційної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора забрав посилку - 12 однакових позицій товару. Митницю пройшло за день, ніякого ромитнення нічого. За мною виїхали?

А взагалі-то є обмеження по вартості посилки

Стаття 234. Оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях

1. Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) протягом однієї доби у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх сумарна фактурна вартість не перевищує еквівалент 300 євро, не є об’єктом оподаткування митними платежами.

( Частина перша статті 234 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4915-VI від 07.06.2012 )

Ну якщо вам приходить 10-ть айфонів за 15 євро, то звичайно будуть питання по розмитненню, а в іншому випадку ніяких проблем не буде. Да і для комерції трішки геморно ганяти товари одиночними посилками - контейнери рулять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем ця тема, якщо 90% "Барахолкі" так торгує безнаказано.

очередной новогодний пост на тему "барыги" vs. "нищеброды", как и каждый год перед большими праздниками предполагающими подарки. очередной пост "попоболи", который ничего не изменит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...