Перейти до змісту

Хочу лісапєда


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А чого мені горніка не можна?

если будешь катать в основном по асфальту, то самое то. А еще лучше http://bergamont.com.ua/2007/bike/beluga-allround у меня товарищ взял, грит мегазачотный вел.

Похожий на мой, тока компонентов менять меньше <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу Вас, пане меценас, розчаравувати, але наш товариш, який недавно придбав мегазачотний Bergamont Beluga, а взагалі катається на велосипедах давним давно, і змінив їх немало, при своїй постійній сидячій комп"ютерно-паперовій роботі, за допомогою велосипедів ну зовсім не схуднув(з його слів).

Але то фігня, проїхатися десь за містом, де чисте повітря і корисно, і приємно, а якщо ще і в гарній компанії, так взагалі суперово. В сто разів краще, як напитися пива з горілкою і шашликами, лежати дома біля телевізора і слухати, як пузо росте.(Знаю з власного досвіду)

Швидше купуйте велосипед і отримуйте задоволення!!! (до зими вже недовго залишилось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сто разів краще, як напитися пива з горілкою і шашликами, лежати дома біля телевізора і слухати, як пузо росте

Ти що - підглядаєш за мною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не підглядаю, це просто загальноприйнятий і, чи не єдиний, для більшості людей нашого міста, спосіб проведення дозвілля. (Зі мною теж таке трапляється)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одного дядька так він все життя на "Україні" проїздив. Так що не так важливий інструмент як бажання ним користуватись і практика.

Супермодні байки це класно, інше питання чи треба. (Корисність перемикання передач не відкидаю.)

Доречі, дядько 100/110 кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так що - немає бажаючих здати в оренду свого двоколісного друга? Варіант "Україна" не розглядається. Я вже живу на Україні, не хватало на ній їздити... Яке життя - така їзда... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо погода суха на "Велозоні" залишаєш під заставу суму, рівну вартості байка- і вперед! Можна і кілька різних протестувати. Тобі потрібен 52-56 ріст. Можеш до них передзвонити і уточнити, що є в наявності такого росту. Тел. 785270.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив боротися з розмірами черевної порожнини (хрен там вона - порожнина...) шляхом регулярного катання на двоколісному транспорті

Сейчас смотрели на малого, он как раз поел и уснул - я прикалываюсь с его довольных и надутых щёк :)

Жена мне говорит: "А коли ми зустрічатись почали, в тебе були такі самі щічки. А потім ти купив велосипед..." :)

Так что всё возможно, если подсядешь на байк - может, и похудеешь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив боротися з розмірами черевної порожнини (хрен там вона - порожнина...) шляхом регулярного катання на двоколісному транспорті

Сейчас смотрели на малого, он как раз поел и уснул - я прикалываюсь с его довольных и надутых щёк :)

Жена мне говорит: "А коли ми зустрічатись почали, в тебе були такі самі щічки. А потім ти купив велосипед..." :)

Так что всё возможно, если подсядешь на байк - может, и похудеешь :)

Ага, сначала проехались - сбрасиваем килокалории - хоррошо....

Потом напиваемся калорийного пива, и закусываем все не менее неполезными сасиськами с чипсами...

И голодный организм усваяет килокалорий еще больше чем было до того....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так надо проезжать по 50-60 км каждый день :)

У меня в таком режиме все "полезные" и "неполезные" килокалории не усваиваются, т.е. усваиваютя, но не отлагаются в неположенных местах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жена мне говорит: "А коли ми зустрічатись почали, в тебе були такі самі щічки. А потім ти купив велосипед..." :)

Виклади фотку свого велосипеда.

Хоча... стоп! а може, дай фотку своєї дружини?

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що, по дорозі на роботу, на зупинці біля Укртелекому (напроти "Проміня") бачив оголошення про терміновий продаж Bergamont

2007р. випуску з купою аксесуарів(сумок, насосів, ключів....) .-1500грн.

8-067-367-28-12 - Руслан . Зв"яжись з чоловіком, може він продає саме те, що тобі потрібно.(Ціна такого нового велосипеда 2200грн)

зы. Якщо підійде - пиво з обох !!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Брат директора фірми Ріола.

Він його вже давно продає.

Нормальний байк вроді.

Я б торгувався. Хіба дюже багато і хороших аксесуарів.

Хоча думаю шо той байк уже заїзджений.

Часу то йому, і думаю без замін та апгрейдів.

Краще новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І яким же чином байк цього року випуску(якщо вірити автору оголошення) можна заїздити, якщо не намагатися вгнатись за луцькими СУПЕРДемонами, яким Карпати,( взяли штурмом Татаруку висота 1707,4 м.) як мені в Хріники і назад??? Не думаю, що він там був. Мене б похоронили десь на третині підйому разом з байком. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ріспект Тренеру за тест-драйв!

Але відчуваю, що хочу чогось більш надійного, масивного...джипа! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...