Перейти до змісту

Горить каток "Сніжна королева"


Volt

Рекомендовані повідомлення

В 1.30 Орієнтовно почалась пожежа , почала горіти електро щитова - за пів години вигоріла в щент . Напруги там немає - отже і льоду без морозу не буде. Було три пожежних машини . Так що Фініта ля комедія. Можливо в нас знов війна конкурентів . :_07::0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа, оце так несподівано! сьогодні товариш збирався йти покататись, мене запрошував, отото невезьот! шось цей рік видався пожежним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да шкода був один каток під накритям і той спалили, чаато в нас електрива почала замикати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дуже часто електрики "халтуру" почали робити. Пропоную пройтись і подивитись на електрощитові будь-якого під'їзду і на ввідний будинковий щит - це жах. На підприємствах краща ситуація але і там буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, вчора і тренування були відмінені у зв'язку з погодніми умовами. Я так і не зрозуміла, які погодні умови стали на заваді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в нас знов війна конкурентів . :_07::0168:

Теж така мисля перша прийшла.

Може це просто людей готують до того, що нормального критого катка треба очікувати в ПортСіті???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це просто людей готують до того, що нормального критого катка треба очікувати в ПортСіті???

Точнісінько така ж думка і мені прийшла до голови.

Щитову відремонтують, але отут, де завжди цирк-и та атракціони спиняються - відгороджена територія, там для катка - саме то! І стоянка поруч... І поблизу того катка, до якого всі звикли.. Вулиця навіть та ж! Ех прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це просто людей готують до того, що нормального критого катка треба очікувати в ПортСіті???

Так рано ще, мінімімум рік чекати закінчення будівництва :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так рано ще, мінімімум рік чекати закінчення будівництва :)

того, що праворуч від Там-Там-а, точно рік.

А того, що ліворуч, побудувати з жесті дах і поставити холодильне обладнання - кілька місяців. При хорошому вливанні грошей - кілька місяців роботи!

Хоча serega правду сказав, халтуру НІХТО не відміняв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось цей рік видався пожежним!

для фінального акорду цього року ще ВР осталась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А того, що ліворуч, побудувати з жесті дах і поставити холодильне обладнання - кілька місяців. При хорошому вливанні грошей - кілька місяців роботи!

Термін здачі - 08.2013, але йде відставання від регламенту на 2-3 місяці, здається на борді згадувалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь я що то збіг обставин, якщо вже власники побудували каток, то думаю клепкі в них ватило проконтролювати самий важливий вузол їхнього бізнеса - це електрика, яка живить холодильну установку.

Але то якщо вже так всіх ставлять такими методами в куток, то може бути що хочеш, аби тільки люди не постраждали, от так у нас бізнес в країні свій відкривати.

Хоча може це все збіг обставин, все може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь я що то збіг обставин, якщо вже власники побудували каток, то думаю клепкі в них ватило проконтролювати самий важливий вузол їхнього бізнеса - це електрика, яка живить холодильну установку.

В нас халтура зустрічається і в місцях де її в принципі бути не повинно. В нас як кажуть "поки грім не вдарить - хлоп не перехреститься". Зекономили на електриках і обладнанні і от отримали результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось цей рік видався пожежним!

для фінального акорду цього року ще ВР осталась.

як кажеться " не з нашим щастям"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, давайте флудити будемо в інших темах)

Хт овкурсі коли каток запрацює? чи він і не переставав працювати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо і там само буде такий самий кривий лід, та криві ковзани - то попутних вєтров так сказать такому проекту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...