Перейти до змісту

Мій білий кінь


ToxaViking

Рекомендовані повідомлення

И он ее уже, похоже, загубил. Шатун заклинило на шлицах. А каретку длиннее на шлицы найти сейчас сложно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказать то можно и с размером угадать тоже. Но у него, скорее всего, шатун уже разбит. Заклинил же неспроста. Чтобы еще какое-то время доездить, выкинуть еще 10 евро, на мой взгляд - задротство.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло, брати каретку це бред, заплачу краще більше і візьму нову систему. тепер залишилось застати мішу на місці шоб зняв ті прокляті шатуни, або може хтось знає народні методи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно можно намутить с обычным съемником. Но проще к Мише. Он должен быть в четверг на работе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

кароче фигня в наступному, сьогодні, вперше за довгий час, відкрутився болт лівого шатуна, я на радостях байк верх ногами і айда знімати шатуни, тільки вот тепер правий шатун я зняти не спромігся, каретку хз як виняти, байк в напіврозібраному стані, і як мені бути? допоможіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шатун снимается обычным съёмником для "квадрата", только со специальной проставочкой, которая не даёт выжимному болту уйти внутрь оси каретки. я заменял эту проставку подходящей по диаметру толстой шайбой.

каретка вынимается съёмником для каретки под квадрат, причём удобно еще то, что через ось каретки можно продеть эксцентрик и прижать съёмник к шлицам. тогда и усилие можно приложить значительное, и риск срыва шлицов минимальный. снимать каретку лучше начинай c "non-drive side" (там, где нет звёздочек) и отворачивается она обыкновенно, против часовой. потом снимай "drive side" (сторона где звёздочки) – там резьба обратная, откручивается по часовой, не забывай об этом.

если в хозяйстве съёмники отсутствуют, то прийдётся тащить байк до велозоны. но если ты байк оставил на работе, то я могу завтра и в гости зайти, прихватив съемники и ключи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніііі байк в мене вдома стоїть, каретка в мене під шліці холовотеч, якби ти позичив мені зйомник, я був би дуууже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если любишь секс на дому, то без проблем – съёмник я тебе дам :smile3: но вообще, я бы советовал собрать всё как было и аккуратно доехать до ближайшей веломастерской. ты ведь каретку не просто так снимать собрался, а с целью диагностики или замены, правильно? значит еще какой-то инструмент может понадобиться, или запчасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую міро за інфу про каретки, це дійсно цікаво.

Величезна подяка Тані, яка виділила для мене час і ми все-таки змогли зняти ті ср*ні шатуни і поставити нову система. Подяка некому Ромі в якого була геніальна ідея замість шайбочок вставити болт шоб зняти шатуни. І невеличка подяка людині яка продала за недорого контактні тапки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо, так ти тепер на контактах? Вітаю!

ще ні, отримаю зарплату розживуся на педальки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Еволюціоную йопта, сьогодні ризикнув розібрати задню перекидку для чищення від каки і найголовніше зібрав назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місія виконана :0155: Посадив свою дівчину нарешті на велосипед. Купили їй Команч ніагару. Якщо велоспорт сподобається будемо їй апгрейдити раму. А вона між іншим досить симпатична (рама)

niagara_l.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вона між іншим досить симпатична (рама)

ЗАНАВЄС....... ))))))))))))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра обоє на велодні будемо

сьогодні їхав на найвищому розрахунку, гнав овер 40 і зрозумів шо непогано б шоссейника мати впридачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качай ноги.. тренуй каденс.. в Криму гнали 50, а в декого потолок розрахунку 32Х11..))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТИ не їздив з шосерами групою.. так чоловік 20.. особливо все стає драйвово... коли до фінішу лишається останній кілометр.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велика подяка Шкодеру за майстер - класи по прокачці гальм, вирівнюванню вісімок і налаштуванню задньої перекидки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...