Перейти до змісту

Мій білий кінь


ToxaViking

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

ще одна така маленька печалька. у всіх якось велосипед називається, в когось просто найнер, а в когось більш екзотичніше типу "синя злюка" або "вандал" а я вот свою конячку не знаю як назвати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс, цуко, ты разрушил всю интригу – надо было дождаться пока распечатает, наклеит, а потом уж пить :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я шось не зрозумів, за моєю спиною шось відбувається, а яне знаю

Тоха, так тримати!))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти розумієш, із-за любові до прекрасного вони готові виїхати.

P.S. Суботи їм мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоха... не бери приклад з Міро.... бо я бачу... ваші пости вже дуже схожі.))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

сталося якесь "чудо" раніше в мене постійно відкручувався болт лівого шатуна, а якщо до кінця затягнути шатун не крутиться, а тепер і не відкручується і я не можу зрозуміти чому таке сталося, дивина та й годі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если шатун у тебя не крутится по причине того, что он упирается в кареточный стакан, то это либо неправильно установленная каретка (например, под правую сторону подложено лишнее проставочное кольцо), либо каретка слишком узкая (маловероятно). тогда и шатун получится нормально затянуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нього квадрат... чи шліц.. не важливо в принципі.. одним словом не Холовтеч2.

Швидше за все, що посадочне місце болта трошки розвальцоване... це нормально на таких системах (в мене особисто було таке не раз.. мазав фіксатором, зубною пастою, клеєм.. що було під рукою і все було ок.).

А щодо різкого покращення ситуації.. то думаю.. десь волога попала (а ще з реагентом))), засохло от воно і перестало відкручуватись.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще, возможно, пошли необратимые процессы и шатун там на шлицах заклинило намертво.

Короче, Тоха, тебе все равно в первую очередь нужно будет систему менять. Доездишь так, но продать эту уже врядли удастся :)

Я вообще очень удивилась, когда узнала, как он детали скупал, что еще все как-то сложилось и заработало, практически, без проблем. Он все подбирал, буквально, в слепую, без разбору. Вот и взял систему вместе с кареткой, не зная, что они бывают разного размера. Каретка 113 ему оказалась короткая. Вышли из положения тем, что возил с собой шестигранник восьмерку и поджимал шатун регулярно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс, шатуни в мене на Головотеч.

Прикол в тому шо болт легко відкрчується, правда шатун зняти я не зміг, проте шатуни чудово крутяться, не заклинюють і не труть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! береги её и никому не отдавай - по прочности одна из самых лучших кареток. только поставь правильно, наверняка со стороны звёзд стоит лишнее проставочное кольцо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...