Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

блiн забембався втiкати вiд коллег артоводiв, станеш собi в нормальне мiсце, так нi, припрется якась падла теж на артi й стане за 5 метрiв, мабуть для того щоб ворогам легше по трассерам випасати було ((((((( ще одне таке *чудовiще* попадется, мабуть завалю ((((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

прохожу зараз 1375, все те саме що 12т тільки в півтора рази краще)

Тут вже постає дилема між "або арту або лт з барабаном"

особисто я не вагаючись відкрив 1375 ібо арта вже мене підзадовбала, і все це проходити знову не хочеться

Хіба тільки швидкістю? Пуха та сама, по броні різниця не велика (хоча дзень частенько чую) да і більший в розмірах. Ні, я все ж радий що його придбав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що то сьогодні за "акція" на т49, що дають якісь бонусні кошти 3 скрін:

post-5408-0-21552900-1360529621_thumb.jp

post-5408-0-28459100-1360529628_thumb.jp

post-5408-0-66336400-1360529637_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дальше бiльше, тiльки що знов мудило стало за три метри, я попробував виiхати з нички щоб переiхати в друге мiсце, той перегородив виiзд, при спробi проiхати повз нього, вiн вистрiлив, ну й звичайно вбив мене, *чем дальше в лес, тем толще партизаны* ((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди стріляй першим .

Я таких вбиваю відразу , тільки щоб не надто часто , разів два-три в тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди стріляй першим .

Я таких вбиваю відразу , тільки щоб не надто часто , разів два-три в тиждень

Я інколи певно за вечір 2-3 таких, по цій же причині вбиваю, як мінімум! Вже тричі в "баню" ходив :D.

Сьогдні ИС мене на т49 зі схованки випер, так я йому.... Так і не догнав мене падлюка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба тільки швидкістю? Пуха та сама, по броні різниця не велика (хоча дзень частенько чую) да і більший в розмірах

увн вже більш сносні, рухманіший він за 12т, виляти ним простіше да і світити також)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора КВ-5 тролив збиваючи гуслю, бо та падлюка випхала мене із-за каменя, потім виїхав щоб стрельнути, і отримав від мене в гуслю, так пару раз, і подох від арти ))))

що він тільки в чат не писав :)

Просто валити всяких оленів я вже заманався, тролінг збитою гуслею дає набагато кращий ефект :_07:, (напевно запльовують монітор), та й штраф не нараховується :)

Змінено користувачем Fantom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, після 5 жалоб ставиться питання про баню, якщо жалоби підтвержуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, після 5 жалоб ставиться питання про баню, якщо жалоби підтвержуються.

та ладно, нехай "жалуються" на здоров’я, я ж дамаг не наносив :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, та там такий штраф... за бій більше срібла витрачається снаряди для руйнування парканів які заважають дотягнутись до цілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вчора КВ-5 тролив збиваючи гуслю, бо та падлюка випхала мене із-за каменя, потім виїхав щоб стрельнути, і отримав від мене в гуслю, так пару раз, і подох від арти ))))

що він тільки в чат не писав :)

Просто валити всяких оленів я вже заманався, тролінг збитою гуслею дає набагато кращий ефект :_07:, (напевно запльовують монітор), та й штраф не нараховується :)

я мабуть з тих падлюк що випихають (бо мене ще нi разу не випихали) . А що робити якщо якесь нерозумне СТ, а тим бiльше ЛТ (замiсть того щоб свiтити або проривати з iншими коллегами фланг) займае позицiю , в якiй завжди стоять ТТ чи ПТ й вiд них (ТТ чи ПТ ) в тому мiсцi користi значно бiльше ? Або якщо хтось ззаду пiдiпре ? Якщо пiдпирають то якщо при смертi стараюсь пальнути на здачу, або якщо ситуацiя була не зовсiм критичною, заiзжаю ззаду й випихаю, хай красавчик вiдчуе, як то добре, коли назад здати не можеш, а в тебе снаряди летять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, падлюка ти ))) я на стоковому ВК3001(Р) був, не посвітити, не поганяти )), то кустодрочив біля бази, ловив лт, поки не приїхало чудо на КВ-5 :)

гиг, отримав бан всього чату до 14 лютого, навіть "так точно" не можу клацнути :), зматюкав якогось статиста з клану GOW, він мене дуже негарно обізвав, правда тільки раз, а я його "много-много раз" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nI0Ps.th.jpg

аж сльоза ностальгії прокотилась...А колись так було кожен 3 бій на КВ5, зараз же все в основному виглядає ось так

qFy5M.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж відказався від "оленеметра"

А його на днях "підрихтували" - змінили формулу вирахування КПД (тепер захоплення бази має менше значення - вклад в КПД) і відповідно в усіх значення КПД трохи знизилося, в мене з овер 1090 стало овер 1080. А сьогодні помітив що тепер не округляється до 10, а пише з точністю до 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ууу блiн, як мене вже укурки в чатi задовбали, чмо в нашiй командi на обьектi 268 знов почало гнати на арту, пишу йому барану, що я 6.4к дамага нанiс, воно дадакало й дальше поносило арту, запропонував поспорити, що я найбiльше з усiх 30ти бiйцiв дамагу нанiс, воно все смiхуйочками гвагало, розiзлило блiн не на шутку, в iтозi виявилось, що я нанiс дамагу в ДВА рази бiльше нiж будь хто в цьому бою, бiй звичайно просрали iзза нубокоманди. Потiм в приват тому пiкачу на 268му обьектi все висказав, що про нього думаю, але ж воно побачило результат бою й мовчи в iгнор добавило, ууххххххх я злий ((((((((((((((((( Через один бiй вислуховую вiд таких хомо еректусiв таке лайно, достали (((((((((((((((((((

w400_4f0c2160261503e3ceb57397691f6298.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ууу блiн, як мене вже укурки в чатi задовбали, чмо в нашiй командi на обьектi 268 знов почало гнати на арту, пишу йому барану, що я 6.4к дамага нанiс, воно дадакало й дальше поносило арту, запропонував поспорити, що я найбiльше з усiх 30ти бiйцiв дамагу нанiс, воно все смiхуйочками гвагало, розiзлило блiн не на шутку, в iтозi виявилось, що я нанiс дамагу в ДВА рази бiльше нiж будь хто в цьому бою, бiй звичайно просрали iзза нубокоманди. Потiм в приват тому пiкачу на 268му обьектi все висказав, що про нього думаю, але ж воно побачило результат бою й мовчи в iгнор добавило, ууххххххх я злий ((((((((((((((((( Через один бiй вислуховую вiд таких хомо еректусiв таке лайно, достали (((((((((((((((((((

w400_4f0c2160261503e3ceb57397691f6298.jpg

аналогічно, якийсь предур на 110 теж гнав на арту, ну я терпів, а потім засадив фугасика з гвпешки на 500 хп, щоб думав коли і кому говорити. особливо дратують - зіллються на почтаку і давай гнати що його не прикрили, не оцінили і всі бяки-буки, а в самого дамагу менше світляків іноді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там такий штраф...

іноді навіть голди не шкода для особливо "правильних" союзників :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...