Перейти до змісту

Домашня Піца


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

звідки копіпастив?

Я ж писав свій рецепт, який швидше втричі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 9 місяців потому...

2 Zheny@

Я люблю піцу і дружина робить її пречудово, от тільки піца з ковбаси - це збочення. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

Я люблю піцу і дружина робить її пречудово, от тільки піца з ковбаси - це збочення. імхо

Ну, бачиш.. Це простіше і дешевше.

Можна Салямі кільцями та куряче м'ясо додавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, бачиш.. Це простіше і дешевше.

Можна Салямі кільцями та куряче м'ясо додавати.

Ми практикуємо заміну ковбаси на бочок (70-90% м'яса).

Результат в розрізі смакових якостей та й запаху значно кращий, а ціна відрізняється зовсім мало (47 грн/кг) ;)

З.І. Наступну піцу зфоткаєм і виложимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Наприклад я роблю піццу з курячим м’ясом, кукурудзою та ананасами))).

Замість кетчупу можна взяти помідори.

Досить смачно виходить.

Майонез використовую, так як піцца виходить сочніша, смачніша і за фігуру мені переживати не потрібно ;).

Ще пробувала з маринованими грибочками - їсти можна, але печериці будуть краще смакувати :).

post-4696-1265466181.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна фотку готової піци? :)

сама - великий любитель піци, люблю і їсти, і готувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Не люблю я мати справу з тістом, тому й купую готове дріждєве тісто у Вопаці (чи як він тепер називається), той що в центрі навпроти собору. 1 кг тіста коштує десь 4 грн, а піци виходить багато.

Дуже мені подобається піца "Маргарита", названа в честь королеви Маргарити, для якої вона була спеціально приготована, а її кольори - червоні помідори, біла "моцарела", зелений базилік - відтворювали італійський трикольор.

Так от - тісто тоненько розкачую, викладаю у форму, на нього виквецюю спеціально приготований соус (помідори надрізати, ошпарити, зняти шкірку, порізати шматками, покласти в каструлю, посолити, поперчити, тушкувати з додаванням томатного соусу, приправити травами, видавити кілька зубчиків часнику, уварити до однорідної маси), на соус викласти пластинками порізану "моцарелу", посипати нарізаним базиліком і на пару хвилин в нагріту духовку. Потім можна ще прикрасити листям базиліку. І з пивом, чи з мінералкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно перестала користуватись як заготовками для піци, так і купленим тістом. На домашнє твсто я трачу до години, а смачніше виходить в рази....

любимо піцу з куркою та ананасами, з шпротами і лимоном, з ковбасою сировяленою і маслинами.

post-2091-1280173313,97_thumb.jpg, post-2091-1280173395,36_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я теж люблю возитися із тістом, і взагалі люблю готувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це як? на сире тісто все викладати і запікати... скільки часу?

чи раніше заготовку спекти, а потім на неї все викласти, і ще запекти.

я колись пробував 1 варіант, але тісто під начинкою залишалось сируватим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аааа, надивилась смачнющих фоток і аж потягнуло до холодильника:lol:

Знайшла для себе оптимальний варіант тіста - в міру тонке і смачне:

2 склянки борошна, неповна склянка теплої кип"яченої води (приблизно 2/3 склянки),

25 гр дріжджів, трошки солі, 2 столові ложки олії, свіжа зелень (хто яку любить).

Дати хвилин 30-40 підійти, розкачати і викладати начинку.

Я теж не дуже люблю возитися з тістом, але це за рахунок олії виходить еластичним -

вимішується легко, до рук майже не прилипає і розкачується тонко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це як? на сире тісто все викладати і запікати... скільки часу?

чи раніше заготовку спекти, а потім на неї все викласти, і ще запекти.

я колись пробував 1 варіант, але тісто під начинкою залишалось сируватим...

Начинку на сире тісто викладати потрібно - неважливо замішане власноруч чи куплене, такою лінтяйкою як я.

Головне правильно виставити режим духовки. Якщо вона старенька і температура не регулюється, варто пам'ятати, що газова духовка нагрівається за 10 хв, а електрична за 20.

Якщо дверця в ній негерметично зачиняється, то потрібно піцу переставляти - спершу пекти вище, а потім опустити нижче, щоб пропеклась "підошва".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Можна викладати на сире тісто, але тоді воно буде мокре. Можна викладати на запечене. Можна просто сире тісто змазати олією і знизу і зверху, а тоді накласти начинку. Усі способи можливі. Тісто однозначно дріждьове, залишаю на ніч в холодиьнику. А тоді коли розкатала... ще на певний час на бляшці підходить. Дуже смачне тісто замішане на сироватці. Моя улюблена начинка: ПЕРЕЦЬ НАРІЗАНИЙ ТОНКИМИ СМУЖКАМИ (БОЛГАРСЬКИЙ ЧИ РОТОНДА) можна і інші в принципі, ковбаса салямі чи бочок, помідори, сир, зелень помелена в блендері з сухим орегано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, пропоную Тобі обгрейдити піцу таким чином :

в бортики піци загорнути сир нарізаний невеликими брусочками

d13d9142a34c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачив це вже давно в німецькій рекламі якоїсь піци. Думав, але окрайці з'їдаються і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для замішування тіста користуюся хлібопічкою, вона чудово вимішує тісто, а потім прогріває його щоб зійшло, потім вручну розминаю на деку, без качалки (так приємніше).

До речі рекомендую всім піцу з начинкою з риби. Найулюбленіша начинка з мороженої скумбрії, а на другому місці з горбуши, кети, на крайняк з консерви. Я дуже полюбив піцу з рибою коли працював недалеко від Піцерії на Радянській. Але домашня набагато смачніша. Всі кого пригощав спочатку дивувалися, як це піца з рибою, але коли пробували всі були в захваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 tarasmv, а можна по подробніше про начинку з мороженої скумбрії   :rolleyes:

 Zheny@, що там думати, пробувати потрібно, правда дороговато трошки получаеться, но воно того варто 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начинка з мороженої скумбрії робиться досить просто, чистите скумбрію, виділяєте філе і ріжете його на кусочки (не пропускати через мясорубку), добавляєте сіль, перець, я ще дуже люблю сушений базилік, мілко нарізану цибулю (бажано збризнути оцтом і відтиснути), можна добавити яйце, але не обовязково. Дуже добре получається якщо добавити в фарш трохи мяса твердішої і менш жирної, наприклад, хек, сайду, горбушу. На 2 скумбрії 1 хек середнього розміру.

Тісто як завжди зверху змазується томатним соусом або пастою, накладається рибний фарш вперемішку з цибулею і посипається сиром. Можна звичайно ще добавити майонез, але стараюсь його не вживати.

До речі з такою начинкою ще дуже класно получається пиріг з слоєного тіста, туди тільки не треба давати сир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, tarasmv , не знала!

дуже класно получається пиріг з слоєного тіста,

я теж щось подібне готую, тільки в тісто загортаю дрібно нарізану сиру морську рибу, цибулю, гриби (теж сирі), зелень і трішки сиру, загортаю, виходить щось типу расстєгая і запікаю))

ЗІ дякую за рецепт начинки, обов"язково спробую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Улюблені рецепти тіста на піцу:

1. на 2 бляшки

30-40 гр дріжд. розвести з 2 стаканами молока чи води (теплими), цукор 2-3 ст.л., щіпка солі.

добавити то все до 1 кг муки, далі розігріте вершкове масло 50 гр, 3 яйця, 3 ст.л. олії.

вимісити і в холодильник, що росло 1-2 години.

2. 1 штука

320 гр муки, 30 г дріжд., 1 ч.л. солі, 30 г оливкової олії, 170-180 теплої води. замісив, 10 хв на підйом, розкатав, намастив чим є в холодильникку, підйшло та в духовку 180-200 градусів, 30-40 хв.

3. творожне тісто

180 г творогу, 60 мл. молока, 60 г олії, 1 ч.л. солі, 3 жовтка, 375 г муки, 1-2 ч.л. порошку для печива. хоча можна і не давати.

Корж мажеться протертими помідорами, орегано, іль перець люба начинка зверху. тіпа броколлі відварене, шампінйони, сир..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...