Перейти до змісту

тремтіння курсора на моніторі.


Рекомендовані повідомлення

В якийсь момент почалося тремтіння курсора на моніторі. Мишка не засмічена- оскільки пробувалася вже не одна....

зразу зазначу, що стіл не трясеться, руки теж і невових зрушень не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а коврик під мишку пробували?

Не матові столи люблять блікувати, від чого мишка починає смикатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а коврик під мишку пробували?

Не матові столи люблять блікувати, від чого мишка починає смикатися

ні справа не в цьому. Насамперед працюю на коврику- на якому робота кипить більше року. (коврик пошкоджень не має). Справа не в мишці і не в розємі. Тому що мишку пробував у різні ЮСБ. (різні входи і з різних сторін (є входи і спереді системника і у задній частині)). Якихось поєднань чи припущень від чого вона трясеться у мене не має, але я вважаю що це не фізичне пошкодження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас була колись схожа ситуація, тільки відбувалось "заліпання" курсора, чіплялись ярлики. Теж нічого не допомагало. Не могли знайти причини.

Поки не забрали ТВ тюнер. Саме цікаво, що на старішому компі, куди переставили ТВ тюнер цього явища не спостерігалось. Так ми його і продали з тюнером.

Якась несумісність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазер чи оптика?

У мене такий баг з оптикою був - викинув коврик, пальот номальний.

Я вважаю, що коврик сcерся и почав непрально віддзеркал.вати лазер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазер чи оптика?

У мене такий баг з оптикою був - викинув коврик, пальот номальний.

Я вважаю, що коврик сcерся и почав непрально віддзеркал.вати лазер

ні коврик не ССЕРСЯ ))- бо пробував інший і просто лист бумаги і тд. Мишки були вже різні і результат той самий.

А ВАМ вельиешановний pro на ваше повідомлення

А памойму нада уже просто пить брасать...

можу сказати що- банально, затерно і зовсім не УлЫбНуЛО.

на жаль на сьогодні більше відповідсти не зможу бо ще не маю одобрених 6 повідомлень ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вірус, або з драйвером миші щось: превірити системні папки антивірусом, превстановити драйвер миші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо виключити діяльність вірусів, то я б подумав на статику на корпусі/мамі/...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо виключити діяльність вірусів

Яким чином діяльність вірусів пов'язана з роботою мишки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oyoyoy, я розповів, шо в мене трапилось. Миша після 3 років експлуатації почала рухатись сама по собі. спочатку розібрав і почистив, не допомогло, купив звичайну мишу за 30 гриваків і вона пішла в роботу, через 3 міс почала так само плужити.

Викинув кавьор - пальот нармальний.

Давай міняй миш і кавьор по черзі.

якщо виключити діяльність вірусів

Яким чином діяльність вірусів пов'язана з роботою мишки?

Друже, бачу не стикався ти з вірусняками такими. Там тре міняти драйвервідковрикамишкі і все буде норм

А мишка часом не Defender?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, бачу не стикався ти з вірусняками такими. Там тре міняти драйвервідковрикамишкі і все буде норм

Ну от, ще один кулхацкер ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

А мишка часом не Defender?

тож пише, що миші різні пробував і підстилки теж....

Дивно, звичайно... Багато раз з таким стикався, але лікувалося чи заміною миші, чи заміною коврика.

Завантажся системою з ЛавСіДі, таким чином ми перевіримо, чи причина в твоїй вінді.

- Якщо миша "вилікувалася" - завантажуємося знову своєю системою, видаляємо мишу з "Диспетчера устройств", перевантажуємось і втикаємо мишку в комп, чекаємо поки система її встановить. Допомогло?- добре, не допомогло?- пробуємо підмінити драйвер мишки вручну.

- Якщо мишка не "вилікувалася" - причина, значить, в залізі... дуже дивно... будем думати далі... Стабілізація напруги на порти ЮСБі?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як кажуть Гугл тобі в допомогу, одначе зробивши це самостійно знайшов такий форум http://forum.oszone.net/nextoldesttothread-224136.html може щось знайдеш корисне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, бачу не стикався ти з вірусняками такими. Там тре міняти драйвервідковрикамишкі і все буде норм

Ну от, ще один кулхацкер ...

Юмор більш 1мм товщини дозволяється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажся системою з ЛавСіДі, таким чином ми перевіримо, чи причина в твоїй вінді.

Підтримую. Відділити "залізну" проблему від "софтової" - в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую але це я теж нагуглив ))). Все б нічого але служби Ati External Event Utility у мене немає ......

reg дивився твою ссилочку і хотів так зробити але в мене пункта "Длина входного буфера" не має.....

ну і в закінчення переустановив вінду (бо якщо чесно, то в якийсь момент нєрвішки здали ))))))). Тепер польот нормальний скарг не має. Всім вдячний за турботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Була така фігня, коли стояла лампа настільна біля компа і мишки (в лампі транс). Ще також від 3г модема йдуть перешкоди, які миш може сприймати (було таке, що колесо саме крутилось, поки не переставив модем далі від миші і кабеля) А оскільки миші зараз 90 відсотків з кабелями, які китайці стісняюця екранувати то може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...