Перейти до змісту

WD-40 затік під екран iPhone 5


Рекомендовані повідомлення

e14e4e08b9e9.jpge3ddade38383.jpgВ телефоні заїдати почала кнопка 'home', ну і вичитав з дуру в інтернеті що бризгнути WD-40 на кнопку врятує. Ну і бризгнув) Ніби як кнопка почала трохи краще працювати (не почала) а ось екран підвів. З'явилися такі полоски, виглядає як придавлений дисплей. Я так зрозумів під підсвітку попала та х*ня і я не знаю що робити. Можливо щось хтось порадить? Телефон не мій і якось треба вирішити проблему. Буду вдячний за допомогу! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брати також самого модуля (битого) і перебирати всі плівки. 

А може і ці вдасться відчистити.

Робота досить складна та ризикована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я балдєю з людей:  WD-40 це  "гадость" для болтів - це раз, друге - воно кислотовмісне, якщо попало на плату - телефон через деякий час всерівно "помре"........
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, VovkleV сказано:

я балдєю з людей:  WD-40 це  "гадость" для болтів - це раз, друге - воно кислотовмісне, якщо попало на плату - телефон через деякий час всерівно "помре"........
 

В неті поганого не порадять))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так) тупий, накоїв біди, порадьте краще як вирішити проблему) можна якось влізти і прочистити зеркало між дисплеєм і підсвіткою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче розібрав апарат, можна добратись до плівок які я так поняв і залилися тією WD. Ну так а чим її відмити? Прочитав що плівка ця не гладка а клідчята.. Так як це просто wd-шка то можна ж відчистити? Це ж не клей..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nexy сказано:

Так) тупий, накоїв біди, порадьте краще як вирішити проблему) можна якось влізти і прочистити зеркало між дисплеєм і підсвіткою?

Звичайно можна, але може стати ще гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Звичайно можна, але може стати ще гірше.

Ось того і питаю поради.. Можливо хтось з дядьків вже має досвід і порадиться ним, буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, Nexy сказал:

Ось того і питаю поради.. Можливо хтось з дядьків вже має досвід і порадиться ним, буду дуже вдячний

в неті є інструкція на чистку матриці, подивись і прімєні технологію, але, імхо, думаю нічого путного не виде, так як перший раз, без досвіду, да і тут телефон, а не матриця, якщо все і витреш і складеш до купи то пятна все одно залишаться

короче, попадон, шукай б/у або новий, ну і урок, тобі і іншим - не влезай куда не надо, кожний займається своїм дєлом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзеркало відтер, як бути з плівкою? Видно на фото ці плями в формі полосок.. якось треба їх відтерти 

zbnYLzeNLLE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав вище - міняти з розбитого модуля. Завжди так роблю, коли телефон залили, і на екрані плями. Залишаю тільки матрицю, все інше донорське. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, flashmax сказал:

Я писав вище - міняти з розбитого модуля. Завжди так роблю, коли телефон залили, і на екрані плями. Залишаю тільки матрицю, все інше донорське. 

Та це зрозуміло, а ще варіанти будуть? я ж добрався до плям... тепер питання стоїть як їх позбутися.. якщо не вийде то прийдеться донора шукати.. ну а поки може хто знає як їх змити) Доречі вонина плівці висохли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти вже доліз до підложки, яка рівномірно розподіляє свідло від діодів, що б ти не робив, мив, тер, розмазував - все буде видно, тому тільки акуратно міняти з вдареного дисплея, і то за умови що складеш ідеально, бо якщо буде перекос, отримаєш муар...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Deemon сказал:

ти вже доліз до підложки, яка рівномірно розподіляє свідло від діодів, що б ти не робив, мив, тер, розмазував - все буде видно, тому тільки акуратно міняти з вдареного дисплея, і то за умови що складеш ідеально, бо якщо буде перекос, отримаєш муар...
 

я зрозумів, прийдесь напевно просто замінити модуль екрану.. короче попав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче зняв я ті плями але пішли полоски по екрану, і ліву частину відняло. Буду продавати тел. в такому стані як він є.

 

Всім дуже дякую за увагу і за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
8 хвилин тому, AppMark сказано:

:lol: респект чувак я в 6 айфоні екран суперклеєм залив 

суперклей чудово розчиняється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, alexvvv сказано:

суперклей чудово розчиняється

 

А екран покритий олефобним і антирефлективним покриттям. Маю підозру, що вони теж розчиняються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Plum сказано:

 

А екран покритий олефобним і антирефлективним покриттям. Маю підозру, що вони теж розчиняються :)

думаю що ні , димексид таке не повинен розчиняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

думаю що ні , димексид таке не повинен розчиняти.

димексид? ти ще б про йод і зеленку згадав :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Deemon сказано:

димексид? ти ще б про йод і зеленку згадав :D

 

він безбарвний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дитина залила плату, товщина засохлого шару була 0,5 см - все розчинив безслідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...