Перейти до змісту

Народ что за зверушка ?


ORV

Рекомендовані повідомлення

Появилась , проснулась и гоняет по офису вот уж неделю такое чудо :)

Откуда взялось никто не знает .

Может покормить чем ?

Реакция клиентов интересная ,,, Сижу работаю , возле меня клиент сидит и тут бабочка давай гонять по офису :)

Клиент народ у вас чет летает ,,,, ми так спокойно отвечаем , ааа ет свои живет здесь ,,офис охраняет :)

post-83-0-13486900-1352983407_thumb.jpgpost-83-0-93558900-1352983424_thumb.jpgpost-83-0-61491300-1352983436_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

махаон. Чи може й ні.

Карочє, вони в холоді засинають, впадають в сплячку. А коли тепло - розмерзаються. Правда, довго не проживе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В средней полосе кормовыми растениями служат различные зонтичные, в частности — борщевик (Heraclium), морковь (Daucus) — как дикая, так и обыкновенная, укроп (Anethum), петрушка (Petroselinum), дягиль (Angelica), бутень (Chaerophyllum), горичник (Peucedanum), прангос (Prangos), фенхель (Foeniculum), порезник (Libanotis), гирча (Selinum), горчичник (Thyselium), сельдерей (Apium), тмин (Carum), бедренец (Pimpinella), резак (Falcaria). В других регионах — представители рутовых: ясенец мохнатоплодный (Dictamnus dasycarpus), бархат амурский (Phellodendron amurensis), различные виды цельнолистника (Haplophillum); сложноцветных: полынь (Artemisia) (в степях и пустынях Средней Азии); березовых: ольха Максимовича (Alnus maximowiczii), ольха японская (A. japonica) (последняя — на Южных Курилах)

http://ru.wikipedia.org/wiki/Махаон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не! Не махаон! По ходу суслік. Кормити не потрібно! Но сц*ко зловживає алкоголем не по дєццкі.... Якщо в офісі маєш алкоголь, то краще випий, бо жоден замок не допоможе! Якщо алкоголю багато, то якраз і зможеш побачити його істинне обличчя сусліка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант можеш сафарі влаштовувати! За вход - денюжку, за оренду сачка - денюжку, там напої різні, легкий перекус - знову денюжку, все звичайно погодинно, під офісом зможеш ще й платну стоянку для учасників сафарі хто на авто організувати, для груп - знижки, екскурсовод - дивись можна і новий бізнес відкривати. Поставиш на потік, розширишся, заведеш тарганів, павуків - для поціновувачів екзотики, для консерваторів комарів і мошкару....

Думай! З тебе за ідею - 9,5% навару мені! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цукор у воді розбав і в кришечку налий - метелик солодке любить :)

І тоєво - навчи його вінду перевстановлювати - за ніч може пару грн заробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но сц*ко зловживає алкоголем не по дєццкі....

А уявляєте який він буде сквозняк ганяти коли похмелитись захоче, а чим німа?

Краще відразу зловить і в морозиловку, хай спить. Зима довга, а свят багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, зав'язуй з п'янками на робочому місці, бо скоро рожеві слоники літати почнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павлине око

Вірно. А ще мені підсказують спеціально обучені люди в тій сфері (ентомологами їх називають чи як ), що воно денне. Тобто Павлине око денне.

ПС. Напевне тільки вдень літає, то світло можна виключати та йти додому, бухать воно не буде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що воно денне

Денні метелики, коли сідають, крильця складають зверху, а нічні - кладуть на поверхню.

Плюс в нічних зовнішність відрізняється від денних - вони "товстіші" і кольори не такі яскраві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не! Не махаон! По ходу суслік. Кормити не потрібно! Но сц*ко зловживає алкоголем не по дєццкі.... Якщо в офісі маєш алкоголь, то краще випий, бо жоден замок не допоможе! Якщо алкоголю багато, то якраз і зможеш побачити його істинне обличчя сусліка!

Як варіант можеш сафарі влаштовувати! За вход - денюжку, за оренду сачка - денюжку, там напої різні, легкий перекус - знову денюжку, все звичайно погодинно, під офісом зможеш ще й платну стоянку для учасників сафарі хто на авто організувати, для груп - знижки, екскурсовод - дивись можна і новий бізнес відкривати. Поставиш на потік, розширишся, заведеш тарганів, павуків - для поціновувачів екзотики, для консерваторів комарів і мошкару....

Думай! З тебе за ідею - 9,5% навару мені! :)

b23540995057.jpg
Інформативно :_07:.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Теж потребую допомоги, але в мене завелось певно щось не таке гарне, як метелик. Скажіть хто-небудь, що це за покемони хотіли вирости в мене між віконними рамами?

XRqm9p-LGKM.jpg

VCkQit2qHRE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... А може бути. Восени літало по квартирі пару штук.

Тепер вже не літали їм метеликами

Судячи з вигляду і розміщення "кладки" з них спочатку гусениці мали б вийти. Так що мені не дуже шкода, чесно кажучи - личинки засохли, але квіти на підвіконнику цілі лишились.

А от тих метеликів, які жили деякий час в хаті, поїли сиропом і кормили фруктами. Може, тому і прижились :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не гусениці. з лялечки виходять вже метелики

http://www.lepidopterolog.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=368&Itemid=142

прогляньте "для загального розвику"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, але хіба може бути, що в квартирі деякий час лазило штук 7 гусениць, жерли-гуляли, потім зібрались разом в одному місці, лягли щільно в рядочок і огорнулись коконами? Я все ж думаю, що це личинки, які розвивались у відкладених яйцях і трагічно засохли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на вишневий слизистий пилильщик, або псевдогусениця.

sadurad_36.jpg

фу6ля, надивився всяких личинок, тепер тошнотворить і кошмари будуть снитись
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...