Перейти до змісту

Windows Phone


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Наївний... То фіг тобі, я взагалі комп не включаю а сиджу з планшета!!! Лінуксом користуюся, хоча в дома вінда на компі такщо нефіга ти не вгадав...!!! Доречи проти віндовса я нічого немає особливо 7-мки, а вот 8-ка (повний провал як декстопної ОС для майкросоофт) і windows phone 7 мене взагалі не приваблює бо в ньому нічого крім метроінтерфейсу (це на рахунок віндос фон)цікавого немає.. ІМХОПри всій початковій приваблвості windows phone він не виправдав очікувань самих користувачів... я розумію що ви купили девайс на даній ОС і звичайно ви будете кричати що вона афігенна бо ж бл* вклали в неї свої гроші, але при всій по вазі до вас, їй до конкуренто спроможної ОС ще ой як далеко :0152: ...

Ха-ха-ха. От матюкатися, не маючи аргументів, не треба

От видно, що ти судиш тільки з міркувань інших, таких як ти, а своєї думки не маєш (то не образа)

Нічим особливим на десктопі 8-ка від 7-ки не відрізняється, і так само стабільно працює (я вже 5 місяців її юзаю).

І ще одне, ти хоч сам пробував користуватися (не просто тримати в руках) Віндофон, а?

Я не противник Андроїда, ІОС та іншого, Я прихильник Вінди і дуже радий конкуренції, як двигунові нових технологій.

А от коли моя Люмія 800 гепнулась, і розбився тачскрін. я довго ходив по магазинам, крутив 3-ю Галактику, HTC OneX, Соньку Експерію С, поставив на віртуальну машину 4 Андроїд, покрутив його, почитав трохи статей, відгуків,

І що ти думаєш, мені не вистачає того ж Метро, повної синхронізації з LIVE.com, SkyDrive в 25гб, Office, фотками і відео, які без мене одразу зберігаються на хмарі. та інших програм (я не буду прелічувати), і зрозумів, що поки для мене кращого телефону від мого немає (можливо це звичка).

Тому, бл*, вклав ще N-у суму та замінив тачскрін, і продовжую насолоджуватися "конкурентно неспроможною ОС"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Андроїдофіли, я вас прошу, не пишіть в цю тему і вона без вас зникне в безодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андроїдофіли, я вас прошу, не пишіть в цю тему і вона без вас зникне в безодні.

Такі теми з форума треба видаляти. FenMix, ти - платний Nokia-троль? Явна прихована реклама йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андроїдофіли, я вас прошу, не пишіть в цю тему і вона без вас зникне в безодні.

Такі теми з форума треба видаляти. FenMix, ти - платний Nokia-троль? Явна прихована реклама йде.

Ага, вони мені за це бабки башляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваші "чудеса" як невловимий Джо. Чи багато зараз потрібного софту на лінуксі? Де популярні професійні продукти від Adobe, Autodesk? 3Dmax, Maya і т.д.? А скільки професійного софту видано під Apple. Більшість людей любить Windows, не Linux.

Спеціально для таких, як ти, пошукові системи в інтернеті створені:

http://usa.autodesk.com/maya/system-requirements/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, вони мені за це бабки башляють.

Може бути. Ти пишеш, як маркетолог з Nokia Microsoft. Навіть, не одного аргумента не привів. Це, як реклама МММ-2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваші "чудеса" як невловимий Джо. Чи багато зараз потрібного софту на лінуксі? Де популярні професійні продукти від Adobe, Autodesk? 3Dmax, Maya і т.д.? А скільки професійного софту видано під Apple. Більшість людей любить Windows, не Linux.

Спеціально для таких, як ти, пошукові системи в інтернеті створені:

http://usa.autodesk....m-requirements/

Створені то може вони і для таких як я, але от ви ж нею тільки що скористувалися :)

Добре, забираю слова назад, але комерція завжди буде більш підтримуваною. Я ж раніше теж на убунту працював і сам своїм знайомим доводив перевагу opensource, тобто андроїдів над айфонами, лінуксами над віндовсами. Навіть на борді месседжи є.

Може бути. Ти пишеш, як маркетолог з Nokia Microsoft. Навіть, не одного аргумента не привів. Це, як реклама МММ-2010

Дякую за комплімент, я не знав, що в мене такі маркетингові здібності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

зараз nokia 920 взуває всіх в все....) ну хіба останній самс... але це саме круте що зараз є)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз nokia 920 взуває всіх в все....) ну хіба останній самс... але це саме круте що зараз є)))

ну-ну...

Перечислим основные вида брака в Lumia 920:

Повышенный расход батареи (пока неизвестно норма это или отклонение)

Пыль под экраном

Зависание и перезагрузка системы

Проблема при воспроизведении звука через внешние динамики.

Неправильная работа моторчика отвечающего за вибрацию (дребезжание)

Сильный нагрев аккумулятора смартфона

Проблема с отображением белого цвета.

Скрипы корпуса

тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само там жеж про улюблені яблука і андрони почитайте на тому ж сайті! І самому редактори цих сайтів ніяк не могли це знати так як у нас даний телефон це не продається! Висновок: опис ложь, та й на ринок не пошлють такий товар тому, що дефекти приберуться і оскільки ми пізніше отримаєм новинку то нам це не грозить!:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kompolom special for you:

тиць тиць і тиць такщо ще їй рано в світ було виходити... рано!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kompolom special for you:

тиць тиць і тиць такщо ще їй рано в світ було виходити... рано!!!!!

гаразд, досить сперечатись! Всеодно флуд розводим, тема то трішки не та! Вінда славша по кількості програм, ігор і т.д...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платформа Android заняла 75% рынка смартфонов

Компания IDC провела исследование рынка смартфонов, по его данным лидирует операционная система Google Android. Из реализованных 180,1 млн смартфонов в период с июля по сентябрь 2012 года, количество устройств на Android составило 136 млн.

По сравнению с аналогичным периодом 2011 года, количество поставляемых Android-смартфонов увеличилось на 91,5%, при этом темпы распространения устройств в два раза превысили общие темпы роста рынка смартфонов, которые составили 46,4%.

1.png

Второе место по количеству проданных смартфонов заняла платформа Apple iOS. Ее доля рынка за указанных период составила 14,9% (26,9 млн iPhone). При этом нельзя не отметить, что смартфоны на iOS производит только одна компания, тогда как смартфоны на платформе Android представляет большое число производителей, включая таких крупных игроков рынка как Samsung, LG, Sony и HTC.

На третьем месте разместилась операционная система от RIM — BlackBerry, которая за минувшие месяцы продолжает терять свои позиции. За этот период, количество реализованных смартфонов BalckBerry составило 4,3% от рынка. В сравнении с прошлым годом, эта доля снизилась на 34,7%. Здесь также стоит отметить, что устройства на платформе BlackBerry выпускает только одна компания. В начале 2013 года, RIM планирует представить новинки на версии ОС BlackBerry 10, на которые компания возлагает большие надежды по выходу из затянувшегося кризиса.

Платформа Symbian заняла четвертое место. Доля реализованных смартфонов составила 2,3%. В прошлом году ей принадлежало 14,6% рынка.

На пятом месте мобильная операционная система Microsoft Windows Phone. Доля смартфонов на этой ОС составила 2%, что на 0,8% больше чем за аналогичных период прошлого года.

источник:

www.idc.com

Ця статистика щось пояснює? Думаю, там відображені сучасні тенденції ринку

Ще тут щось по тем цій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статистика пояснює, що рядовому покупцеві потрібен дешевий сенсорний смартфон з базовою операційкою. Тут просто зіграла відкритість андроїда, я не буду дивуватись, якщо вони його поставлять ще на чайники і радіо.

Але в цьому є темний бік. Китайці ставлять андроїд на будь-яке залізо. А це значить, що ЯКІСТЬ продукції на андроїді ЗНАЧНО нижча, аніж у її конкурентів (Apple, Microsoft). Але для Google це просто чудово та класно, оскільки ЗАГАЛЬНІ продажі девайсів на андроїді збільшилися, ринок "захоплений". Тому якщо хтось бере девайс на андроїді, то це приблизно менше 30%, що він візьме хорошу модель (як приклад, Samsung, HTC), все інше китайський шлак без мультитачів, перегрівами, збоями, тугими динаміками та зі значним обрізанням функцій андроїду. Все задоволення, яке ви отримаєте: живі обої, вайфай, пару софтин, angry birds. Але цього рядовому користовачу цілком достатньо. Це і пояснює таку популярність плашетів та смартфонів на базі Android.

А блекберрі? Всі навчилися кричати, що то "мертва" система. Але варто зауважити, що старі швейцарські годинники будуть престижнішими та надійними, аніж нові китайські електронні годинники.

Це не срач, це дійсно факт. І в мене також в наявності є девайс на андроїді. Більше 80% його функцій мені і не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А блекберрі? Всі навчилися кричати, що то "мертва" система. Але варто зауважити, що старі швейцарські годинники будуть престижнішими та надійними, аніж нові китайські електронні годинники.

a7phmfhcqa.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій статистиці увагу привертає ще й те, що ріст апаратів з Microsoft Windows Phone склав 140%, що є найбільшим серед всіх платформ. Думаю, ця тенденція продовжиться (продажі на новій Microsoft Windows Phone 8 почались не так давно і ринок ще наповнився апаратами і ще бачиться перспектива зростання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Скажімо так, зараз би я замість своєї Lumia 710 взяв би iPhone 4 :)

А так політ нормальний, ніби все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажімо так, зараз би я замість своєї Lumia 710 взяв би iPhone 4 :)

А так політ нормальний, ніби все влаштовує.

ну й вот... що треба було й доказати... а скільки мови то було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажімо так, зараз би я замість своєї Lumia 710 взяв би iPhone 4 :)

А так політ нормальний, ніби все влаштовує.

ну й вот... що треба було й доказати... а скільки мови то було...

але в жодному разі не брав би убогий андроїд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нерозлочений Windows Phone смартфон Nokia Lumia 610 не хотів через блютуз передавати файли. А все через те що муд.. з майкрософту обмежили цей сервіс. І треба робити танці з бубнои, на що в андроїд системі навіть не треба задумуватись

По інтерфейсу влучно написали: Windows Phone нагадує плитку. З правого боку досить нерационально використано місце, таке відчуття що там вся полоса відведена лише під одну стрілку переходу.

Свою фонову заставку поставити неможливо: "милуйся" плиткою.

ВУсе це лише моє ІМХО, я скажу, на смак та колір фломастерів не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну ось перші зміни та новини!

image.png

Минувший год для Windows Phone закончился на мажорной ноте. Теперь мобильная ОС Microsoft генерирует более 1% от общемирового интернет-трафика (данные NetMarketShare). Еще немного приятной статистики:

За период с декабря 2011 по декабрь 2012 года доля Windows Phone на рынке мобильных ОС увеличилась с 0,27% до 1,05%. Рост составил 289%.


Nokia выпустила приложение для Windows Phone, которое позволяет передавать аудио и видео по Bluetooth.

Для работы программы необходим включённый Bluetooth. Чтобы передать нужную картинку, необходимо открыть её в стандартном приложении, войти в меню и выбрать тип передачи.

Bluetooth_Windows_phone.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відпишусь і я тут.

Я також маю Lumia 710

І цей мені телефон сподобався найбільше в порівнянні з IPhone і Android.

В Айфонах платиться за бренд а на справді телефон гамно гамно. ОДне що добре це якість зборки.

Андроїд з вашими 2ма ядрами це лаг в порівнянні з Windows. на днях бачив як в друга на Sony Experia - гра з різанянм фруктів підвисали (це аж смішно)

А з плюсів Віндовса відмічу :

1) Швидкість ОС

2) Сам телефон тримається довго

3) Дизайн ОС

є ще плюси але водночас і мінуси. Це вісутність флешки але є скайдрайв. Також блютуз лише для передачі контактів (тут більше мінусів).

На рахунок камери - то вона гальмова як і у всіх нокій. АЛе відео норм для 5мб.

І на кінець скажу що все у цієї ОС попереду. Ваші Андроїди теж були нулячі на початку і не 1 рік пройшов щоб стати кращими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на кінець скажу що все у цієї ОС попереду. Ваші Андроїди теж були нулячі на початку і не 1 рік пройшов щоб стати кращими...

Тоість циферка 8 в назві вінди тебе не смущає ніразу? :) І не наштовхує на думку шо були і інші вінди? Про який початок мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на кінець скажу що все у цієї ОС попереду. Ваші Андроїди теж були нулячі на початку і не 1 рік пройшов щоб стати кращими...

Тоість циферка 8 в назві вінди тебе не смущає ніразу? :) І не наштовхує на думку шо були і інші вінди? Про який початок мова?

Малось на увазі мабуть старт Windows Phone 8. Потрібно розрізняти Windows Mobile, Windows Phone 7 та Windows Phone 8. Саме остання і набирає оберти через жорстку маркетингову політику. Дві інші - невдалий експеремент майкрософтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві інші - невдалий експеремент майкрософтів.

Якби не 2 попередні - 8-ки б не було! Тому - як вважай тестові :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...