Перейти до змісту

Windows Phone


fenmix

Рекомендовані повідомлення

wp7_logo.jpg

На противагу усім фанатам Android та iOs створюється тема для обговорення ОС від Microsoft

:)

Це звісно не хабр, але...

1. Як я полюбив "Windows"

Роздумуючи над покупкою нового смартфона, я з жалем дивився на свою Nokia 6124 і я відчував, що вона все розуміє. Я її покину, я покину Symbian та її ніжні клавіші. Але час іде, і тому я ретельно придивлявся до нових сенсорних смартфонів. Серед кандидатів на покупку були смартфони на базі Android OS, я буквально фанатів від неї, хоча в руках такі девайси в мене перебували не дуже тривалий час, але я встиг зацінити усю "складність" політики гугла і лінуксоманів. Типічна операційка для креативних людей, які бажають понабивати своє маленьке чудо усіляким софтом типу "економія батареї", "антивірус Касперського", "Архіватор", "Програвач музики Winamp/VLC/AIMP і т.д.", не враховуючи тонни браузерів (опера міні, фаєрфокс, хром тощо). З боку противників, я почув, що система "тормозить" як стадо слоупоків, але це не відібрало в мене бажання помріяти, як я нафарширую бідну електроніку крутими 3D іграми, програмами та музикою. Ну і звісно там віджети ютубу, фейсбуку... а що? Я дивився на ряд від SonyEricsson, лінійка Xperia. Досить приваблива штука, враховуючи непогану камеру та старенькі спогади про популярність відомої лінійки "CyberShot". Камера в К750і була просто айс на той час, а ще автофокус...

Але давайте поглянемо на те, як я вперше дізнався про смартфони на базі Windows Phone 7. Я раніше щось чув про Windows Mobile і якось навіть бачив скріншоти інтерфейсу. Він чимось мені походив на страшний Symbian S40 і тому спогади були не найкращі. Я приглянувся до Nokia Lumia 710 та Nokia Lumia 610, це дійсно було цікаво, тим паче Nokia для мене не пустий звук (хіба що Symbian я вже вважаю повністю застарілим). Але я розцінював шанси на покупку девайсів на базі ОС WP7 як не більше 30%. Обговорюючи з другом дану тему, той порадив мені придбати iPhone 3GS, але мене не влаштовувало залізо, а на бренд мені трішки начхати, я поважаю практичність та мобільність.

Windows-Phone-7-Logo.jpg

Мабуть велику роль на мене зіграв інтерфейс Metro. Це практично, круто і виглядає надзвичайно гарно. Навіть з великої відстані ви бачите дійсно те, що хочете побачити. Нічого зайвого, усе на місці. Цьому програє навіть iOs. Я придивлявся також до потенціалу даної ОС, а враховуючи залізо, яке вбудоване в Lumia 710, це мене більш схиляло до сторони Microsoft. Також я детально вивчив Market, де можна придбати тисячі програм та ігор, а також ще більше завантажити їх безкоштовно. Їх може наповнювати будь-хто, інструментарій для розробки дружелюбний, а політика майкрософтів до розробників ще краща (беручи до увагу, що вони проводять в містах, а для прикладу в Києві, безкоштовні конференції, тести та демонстрації) це ще один плюс в маленьку скарбничку у вигляді поросятка. Але мене це турбувало в останню чергу, тому що я рядовий користувач. Мені потрібен смартфон для середнього класу, без зайвих заморочок: послухати музику, зайти в інтернет, почитати новини, перевірити пошту, погратися в Angry Birds, покористуватися навігатором чи картами. Ні, Symbian Bella чи Anna мене точно не влаштовує, а про iOs я вже вам говорив. Я вирішив ризикнути і придбав Lumia 710. Не заради оригінальності, заради практичності. Це як джинси. Нічого зайвого :3

2. Коротко про головне

Sabre-Stills-Black-Black00043-png.png

Купив, вставив карту, увімкнув. Налаштовуєш мову, реєструєшся на live.com. Імпортуєш контакти з сімки/телефону/пошти. Звязуєш телефон з гуглом і т.д, всі контакти з'являються в тебе телефоні. Ну ось, в тебе є мобільний номер "Пєті" чи "Васі", який ти навіть не записував, але який заповнений у друга в фейсбуці. Встановлюєш скайп, який дозволяє тобі робити відеозвінки та звичайні дзвінки, а також брати участь в конференціях (навіть голосових). Якість інтернету від Life:) дозволяє більш-менш говорити в інтернеті. Встановлюєш Translator від Microsoft. Наводиш камеру на текст, він тобі голографічно виводить переклад. Як це робиться? А ось так:

1334737326_translate.jpg

Hey apple/android can you do this?

Друге. Навігація від Nokia просто чудова, я думаю тут говорити багато не потрібно.

NWWP-Demopage-Sabre-drive-drive-png.png

GPS працює бездоганно, інтерфейс чудовий. Щодо програм на Windows Phone, більшість з них реалізовані теж в стилі Metro. Також наявний вбудований Office, можна переглядати презентації, створювати та редагувати файли Word та Excel. Дуже зручно до речі. Щодо браузера, він тут один Internet Explorer. Є певні недоліки, немає журналу наприклад та експресс-вкладок, але все інтуїтивно зрозуміло, збільшується класно, працює швидко. Також можливо в майбутньому вийдуть інші браузери, але я знаю тільки один нормальний в маркеті.

Є куча клієнтів для ICQ, соц мереж (для "Вконтакте" їх взагалі дуже багато), неофіційні клієнти Instagram, багато ігор, читалки, інтернет-радіо, карти, інтернет ТБ, розважальні програми. До речі доступні демки платних програм та ігор, але з вбудованим маленьким рекламним банером. Це все щодо Windows Phone 7.5. Вже вийшла восьма версія, я думаю іншим також є що сказати.

Чи вважаю я мінусом обмеженість першого і другого покоління смартфонів в памяті? Можливо, але мені для музики та фотографій, а також карт і програм 8 гб цілком вистачає. Windows Phone це насамперед швидкість та практичність, і саме за це я його ціную.

P.S.

Писав не докладаючи зусиль, тобто не професійно :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь
Я раніше щось чув про Windows Mobile і якось навіть бачив скріншоти інтерфейсу. Він чимось мені походив на страшний Symbian S40 і тому спогади були не найкращі.

сміялсо... я якось навіть бачив скріншоти приборної дошки Конкорда. Він чимось мені походив на страшний ЗАЗ 969М.

Hey apple/android can you do this?

Yes, android can even translate spoken language. WP can you do this?

Не для холівара, а так, для правди... WP сасьот ібо ти маєш вже мертву, як і Symbian ось, оновлення до Win 8 ти точно не получиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сміялсо... я якось навіть бачив скріншоти приборної дошки Конкорда. Він чимось мені походив на страшний ЗАЗ 969М.

Порівняйте:

1207865407_windows-live-windows-mobile.jpg

uiq_3_3_1.jpg

Yes, android can even translate spoken language. WP can you do this?

*Рукаліцо*. На вашу думку це новинка? Программа Translator підтримує перекладання усного мовлення, набору з клавіатури та сканування тексту камерою. Останню фічу я вважаю унікальною.

Не для холівара, а так, для правди... WP сасьот ібо ти маєш вже мертву, як і Symbian ось, оновлення до Win 8 ти точно не получиш.

Чи багато ви отримуєте з оновленням андроїду чи айфона? Люди беруть до сих пір 3GS і не паряться, мова йде про практичність. Я не кажу про оновлення WP до 7.8, оскільки там більше косметики. Все що треба, вже є в ньому. Хіба що не вистачає скайпу в фоні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо порівняти Windows Mobile з Blackberry OS?

Блекберрі я в руках не тримав, але читав, що вона досить непогана і розробники хочуть реанімувати її. Проте у майкрософтів зараз більші шанси, оскільки відтепер лінійка Windows Phone тісно пов'язана з самим Windows (наразі з 8). До речі, бум блекберрі намічуються на перший квартал 2013, так що все можли..ах да, кінець світу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а також карт і програм 8 гб цілком вистачає. Windows Phone це насамперед швидкість та практичність, і саме за це я його ціную.

Ніколи не думав що таке скажу але мені 8 гіг мало, он нфс мв займає ~ 1.9 Гб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а також карт і програм 8 гб цілком вистачає. Windows Phone це насамперед швидкість та практичність, і саме за це я його ціную.

Ніколи не думав що таке скажу але мені 8 гіг мало, он нфс мв займає ~ 1.9 Гб...

Хто тобі каже купувати мою 710? На Windows Phone 8 обмежень немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняйте

ти думаєш WM міг мати тільки таку морду і всьо?

а міг би і таку

1334294539_screen001.png

1293120737_pc_capture37.jpg

1258546657_spb_mobile_shell_v3.5.gif

Программа Translator підтримує перекладання усного мовлення, набору з клавіатури та сканування тексту камерою. Останню фічу я вважаю унікальною.

Ага, фіг ти вгадав:

Google Goggles

Features:

- Scan barcodes using Goggles to get product information

- Scan QR codes using Goggles to extract information

- Recognize famous landmarks

- Translate by taking a picture of foreign language text

- Add Contacts by scanning business cards or QR codes

- Scan text using Optical Character Recognition (OCR)

- Recognize paintings, books, DVDs, CDs, and just about any 2D image

- Solve Sudoku puzzles

- Find similar products

Чи багато ви отримуєте з оновленням андроїду чи айфона?

А ти досі на Win 98 сидиш? Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, фіг ти вгадав

Google Goggles не робить це в реальному часі.

А ти досі на Win 98 сидиш? Нє?

А чому ви акцентуєте увагу на моєму девайсі? Я всього лише навів те, що я дійсно руками побачив, очима доторкнувся. Адже тема стосується також і Windows Phone 8

Доречі, твій тєл HD відео 1080 тягне? просто цікаво

Мій девайс тягне тільки HD 720. Флагмани здається, тягнуть, а на Windows 8 моделі 820 та 920 точно тягнуть.

Можеш викласти фото та відео зроблені цим телефоном?

Не мав нагоди щось добре сфоткати, тим паче зняти на відео. Хоча з інтернету:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе що вміє вінда те ж вміє андроїд, це справа смаку, відвалити купу грошей за 1 ядро, як на мене не дуже правильно, як там на ізіком пише

Ядер много не бывает

А відео яке у тебе стоїть? не ардено 200?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе що вміє вінда те ж вміє андроїд, це справа смаку, відвалити купу грошей за 1 ядро, як на мене не дуже правильно, як там на ізіком пише

Ядер много не бывает

А відео яке у тебе стоїть? не ардено 200?

Adreno 205. І ще питання, навіщо мені стільки ядер? Ти говориш, ніби це круто розганяти свою "ляльку" на андроїді. Але для чого? У вас там батарея сідає через 4 години, якщо не помиляюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, а чим твій телефон краще iPhon'ів ?

Ви телефон обговорюєте чи Windows Phone? Проти iPhone 5 достойний суперник, це Lumia 920

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас там батарея сідає через 4 години, якщо не помиляюсь :)

post-11171-0-66302100-1352579249_thumb.p

Класно, я радий за тебе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь нокіа 808 на симбі коштує 600 дольців, і не має дірок, і не жре ні оперативку, ні батерею, як андроїд.

А інтерфейс віндовс набагато приємніший та людяніший .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь нокіа 808 на симбі коштує 600 дольців, і не має дірок, і не жре ні оперативку, ні батерею, як андроїд.

Там камера

41 Мп сенсор с технологией Nokia Pureview Pro и оптикой Carl Zeiss
А інтерфейс віндовс набагато приємніший та людяніший .

Це і є головним плюсом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є залізо, начинка і дизайн , все разом і дає облик справжнього чоловічого апарату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтерфейс схожий на підлогу у шкільному туалеті у 80—і: така сама плитка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе що вміє вінда те ж вміє андроїд, це справа смаку, відвалити купу грошей за 1 ядро, як на мене не дуже правильно, як там на ізіком пише

Ядер много не бывает

А відео яке у тебе стоїть? не ардено 200?

А віндовс на одному ядрі швидше і стабільніше працює на одному ядрі чим Андроїд на 2-х. (не думаю що секс буде кращим, якщо яєць буде 4 а не 2, а навіть навпаки)

Я чекаю 920 Люмію на двох ядрах і мені здається, це буде "самольот"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтерфейс схожий на підлогу у шкільному туалеті у 80—і: така сама плитка.

+1

Я чекаю 920 Люмію на двох ядрах і мені здається, це буде "самольот"

помоєму вінду ще не навчили багатопоточності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чекаю 920 Люмію на двох ядрах і мені здається, це буде "самольот"

помоєму вінду ще не навчили багатопоточності...

Навчили, і ще з дитинства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...