Перейти до змісту

Windows Phone


fenmix

Рекомендовані повідомлення

вот ваше metro metro хвалене на андроїді

Навчили, і ще з дитинства

Ну значіть молодці, свої гроші відробили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

вот ваше metro хвалене на андроїді

metro на андроїді, це по моєму верх збоченства

помоєму вінду ще не навчили багатопоточності...

На відмінну від андроїда, вона саме літає. Без фрізів, без підвисань. Просто літає. В ВП8 це буде з фоновим скайпом і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підвисань нічо сказати не можу вінду тільки на скрінах бачив...

Незнаю як у вас там, я запускав відео плеєр навігацію скайп водночас... відео дивився без фрізів правда опери мало було вільної десь до 50 метрів всього...

Кстаті навітел рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix цікава статейка

А якщо порівняти Windows Mobile з Blackberry OS?

Порівняння неДоречне!

А якщо порівняти Windows Mobile з Blackberry OS?

Блекберрі я в руках не тримав, але читав, що вона досить непогана і розробники хочуть реанімувати її. Проте у майкрософтів зараз більші шанси, оскільки відтепер лінійка Windows Phone тісно пов'язана з самим Windows (наразі з 8). До речі, бум блекберрі намічуються на перший квартал 2013, так що все можли..ах да, кінець світу...

Вірніше сказати не реаніамувати, а оновити, справді на початок 2013 чекається офіційний реліз 10 Blackberry OS

To HWman - скількі смартів ти тримав у своїх руках? Бо у мене склалось враження- що твій досвід закінчується на старій нокії і gsmart !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, твій тєл HD відео 1080 тягне? просто цікаво

обгрунтуй смисл відео 1080, на з" чи навіть 5" екрані????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обгрунтуй смисл відео 1080, на з" чи навіть 5" екрані????

залізо потестить

To HWman - скількі смартів ти тримав у своїх руках? Бо у мене склалось враження- що твій досвід закінчується на старій нокії і gsmart !

Да, правильне враження, кажу відразу я не експерт у мобільних технологіях, а телефони міряю Гігагєрцами і кількістю ядер...

FenMix є кілька питань по твоїй трубці, суто спортивний інтерес:

Скільки тримає батарея при активному використанні?

Скільки власне батарея має мА/год ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обгрунтуй смисл відео 1080, на з" чи навіть 5" екрані????

залізо потестить

ну в мене в малої BB 9800 тяне, у мене 9810 тяне подавно , і що? Яке цьому практичне застосування, чи так, помірятись просто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо гігагерци та кількість ядер впливають на недосвідчених дівчат, які щиро вважають , що

1-це прямий показник кількості грошей у власника

2- зі всіма цими герцами та ядрами може справитись лише дуже розумний власник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо гігагерци та кількість ядер впливають на недосвідчених дівчат, які щиро вважають , що

1-це прямий показник кількості грошей у власника

2- зі всіма цими герцами та ядрами може справитись лише дуже розумний власник.

Віть, але погодься, перше питання в покупців: скільки ядер, і кіко мегапікселів, ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене в малої BB 9800 тяне, у мене 9810 тяне подавно , і що? Яке цьому практичне застосування, чи так, помірятись просто?

Я ж сказав що просто цікаво, я думав для 1080 вистачить 1.4 Ггц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз перше питання, чи є кнопочна нокія. Ті ,кому важливі ядра , вже давно повивчали характеристики і їх цікавить ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене в малої BB 9800 тяне, у мене 9810 тяне подавно , і що? Яке цьому практичне застосування, чи так, помірятись просто?

Я ж сказав що просто цікаво, я думав для 1080 вистачить 1.4 Ггц...

Якщо розібратись, 1080 - це розширення а не якість, та й буває воно різне...

я думав для 1080 вистачить 1.4 Ггц...

Для довідки, в 9800 проц - 700, у 9810- 1200...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розібратись, 1080 - це розширення а не якість, та й буває воно різне...

От тільки не треба той во, умнічать...

Для довідки, в 9800 проц - 700, у 9810- 1200...

Тоді у майбутньому поправлять значіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то читає ваш смарт 1080р чи ні залежить не від гігагерців вашого девайсу, а від установленої на ньому відеокарти... так що тут міряння піпіськами зовсім недоречне.. ІМХО

Для довідки адрено 205 це слабувата відеокарта... Це рівень 2010—го року.... Стояла б в нього адрено 220/225 або ж малі 400 то все ваше міряння чи тягне в топікастера 1080р чи ні було б просто дурною тратою часу

На рахунок самої віндовлї ОС , ну да вона шустра, дружня до користувача ну бл*:

- софту на неї в рази менше як на андроїд

- всі найсвіжіші ігри і програми виходять як завжди на андроїд і ios

- як було заявлего лінукс набагато краще працює з багатоядерними процесорами ніж той самий віндовс (хтось там заявляв що вінда з дитинства вміє працювати з багатоядерними процесорами??? ні це не так!!! Почала вчитись вона відносно недавно від тієїж самої віндовс 7, а вот в лінуксі це закладено ще з ембіона)

- той ж самий андроїд портують на огризки тай інші девайси, а вот віндовс фон ніхто нікуди не хоче портувати

- плюс андроїда в тому, що в нас є можливість завжди оновити свій девайм до найновішої ос (якщо не за допомою виробника то за допомогою сторонніх розробників (ну це стосується апаратів з архітектурою процесорів arm v7)

Ах да чуть не забув пояснісніть мені не обізнаному чому це всі стараються здихатися тої самої нокії з їж славнозвісною windows phone, а в замін купляють апарати на андроїді чи ios, андроїд девайси ж міняють на інший потужніший девайс і на тій ж самій android OS

Висновок напрошується сам, при всіх красі і функціональносьі вінди в ній ще дууууже багато недоробок і для того щоб зробити достойну конкуренцію їй треба ой як ще багато старатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот ваше metro metro хвалене на андроїді

Навчили, і ще з дитинства

Ну значіть молодці, свої гроші відробили

Це вже збочення якесь, вже Андроїд вінду копіює, замітьте, не навпаки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- як було заявлего лінукс набагато краще працює з багатоядерними процесорами ніж той самий віндовс (хтось там заявляв що вінда з дитинства вміє працювати з багатоядерними процесорами??? ні це не так!!! Почала вчитись вона відносно недавно від тієїж самої віндовс 7, а вот в лінуксі це закладено ще з ембіона)

Пісатєль, читай уважніше, не про багатоядерність, а про багатопоточність (багатозадачність) йшла мова, то різні речі

І ще, цікаво, а що в тебе на компі соїть, невже ж Лінукс, що ти так хаєш Вінду?

На рахунок "всі бігом міняють" Віндофони" на Андроїди, маячня, я не знаю жодного, сам користуюсь із задоволенням

Щодо програм, оновлень то справа в тім, що Вінда закрита система і до розробників ставлять дуже високі вимоги, а Андроїд - відкрита (Лінукс) зі своїми +\- (зокрема я не знаю на віндофоні, що таке вірус). А програм і іншого стає все більше, а з ВФ8 ще більше. Давайте зачекаємо, час покаже.

Мне особисто Віндофон задовільняє більше ніж Андроїд, якщо стане навпаки, я не вагаючись перейду на Андроїд, а поки чекаю, щоб ціни на Люмію920 знизились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це хто ще з нас пісатєль, якщо брати до уваги багатозадачність то windows phone тоже тут смокче палець порівнянні з андроїдом....ви бачили як організована багатозадчність на тому самому андроїді чи лінуксі? Підозрюю що ні бо інакше такого б не говорили! Такщо чекайте дальше свою 920 люмію :0161: а ми будем за більш перспективне відкрите пз :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А

як організована багатозадчність на тому самому андроїді чи лінуксі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да чуть не забув пояснісніть мені не обізнаному чому це всі стараються здихатися тої самої нокії з їж славнозвісною windows phone, а в замін купляють апарати на андроїді чи ios, андроїд девайси ж міняють на інший потужніший девайс і на тій ж самій android OS

Тому що ці "всі" - це дяденькі та тьотінькі, які шокуються, коли дізнаються що в Windows Phone:

a) Не можна поставити свій рінгтон (можна, але щоб пісня була до 40 секунд)

б) Не можна передавати та приймати файли бо блютузу.

в) Треба ставити Zune для роботи з телефоном через комп.

г) Немає карт пам'яті.

Висновок: чим вони слухали/дивились, коли брали віндофон? Вони ще характеристики Vertu напевно не бачили))

І ще. Зараз ми обговорювали Windows Phone 7, ні слова про восьму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

б) Не можна передавати та приймати файли бо блютузу.

І що стороннім софтом не лікується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

б) Не можна передавати та приймати файли бо блютузу.

І що стороннім софтом не лікується?

Звичайно лікується, але за місяць користування в мене не виникало даної потреби. А в оновлення 7.8 обіцяють додати ці можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

б) Не можна передавати та приймати файли бо блютузу.

І що стороннім софтом не лікується?

Звичайно лікується, але за місяць користування в мене не виникало даної потреби. А в оновлення 7.8 обіцяють додати ці можливості.

Нагадує рекламу самсунг там де в черзі стоять поклонники за новим 5 огризком а тут підходять друзі і хвастаються підтримкою NFC і миттєвим петедаванням файлів на ближні пристрої... а вони в відповідь на те: «ну в нас тоже буде ця функція в наступному айфоні» так само ви надії покладаєте на windows phone 7.8

А

як організована багатозадчність на тому самому андроїді чи лінуксі?

Один з прикладів це що стосується андроїд, а в лінуксі там взагалі чудеса можна виробляти

9e69bf7495.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадує рекламу самсунг там де в черзі стоять поклонники за новим 5 огризком а тут підходять друзі і хвастаються підтримкою NFC і миттєвим петедаванням файлів на ближні пристрої... а вони в відповідь на те: «ну в нас тоже буде ця функція в наступному айфоні» так само ви надії покладаєте на windows phone 7.8

NFC? Так він є в Windows Phone 8.

Один з прикладів це що стосується андроїд, а в лінуксі там взагалі чудеса можна виробляти

Ваші "чудеса" як невловимий Джо. Чи багато зараз потрібного софту на лінуксі? Де популярні професійні продукти від Adobe, Autodesk? 3Dmax, Maya і т.д.? А скільки професійного софту видано під Apple. Більшість людей любить Windows, не Linux.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це хто ще з нас пісатєль, якщо брати до уваги багатозадачність то windows phone тоже тут смокче палець порівнянні з андроїдом....ви бачили як організована багатозадчність на тому самому андроїді чи лінуксі? Підозрюю що ні бо інакше такого б не говорили! Такщо чекайте дальше свою 920 люмію :0161: а ми будем за більш перспективне відкрите пз :_08:

Флаг тобі в руки!

Я йому про різницю між багатоядерністю і багатозадачністю, а він мені про реалізацію багатозадачності в Вінді і Лінуксі.

Я не програміст, мені цих "наворотів" в Андроїді не потрібно.

І ти не увілюй від відповіді на питання, комп в тебе на віндовсі чи Лінуксі (я то відповідь знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наївний... То фіг тобі, я взагалі комп не включаю а сиджу з планшета!!! Лінуксом користуюся, хоча в дома вінда на компі такщо нефіга ти не вгадав...!!! Доречи проти віндовса я нічого немає особливо 7-мки, а вот 8-ка (повний провал як декстопної ОС для майкросоофт) і windows phone 7 мене взагалі не приваблює бо в ньому нічого крім метроінтерфейсу (це на рахунок віндос фон)цікавого немає.. ІМХОПри всій початковій приваблвості windows phone він не виправдав очікувань самих користувачів... я розумію що ви купили девайс на даній ОС і звичайно ви будете кричати що вона афігенна бо ж бл* вклали в неї свої гроші, але при всій по вазі до вас, їй до конкуренто спроможної ОС ще ой як далеко :0152: ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...