Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Навіть не обговорюється, і так зрозуміло: помітив автомобіль, який наздоганяє тебе, взяв вправо, пропустив. Всі задоволені продовжують свій рух без зайвих маневрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Может и не быдло, но и не камильфо :)

Проедишь пол Украины, люди как люди :)

Доберешся до родных пинатов, ну ссуко ....... :)

Один из фрагментов.

Догоняю, берет полосу "меж ноги", справа обходить не хочется, оттормаживаюсь, возвращается на вторую, еду не мигаю. Вроде начинает пропускать, набираю скорость, возвращается назад и дает газу.

После обгона вроде дает вправо чуток и опять возвращается и не думает уходить, хотя скорость сбрасывает........

В машине маленький ребенок, которого дико укачивает, мне такие маневры как нож по сердцу.

AC3814AM - ПРЮВЄТ :0151:

а можливо тут наступна ситуація:

водіж джети, побачивши, що ви наблизились, спочатку хотів дати дорогу і прийняв вправо, але помітивши, що спереду по правій смузі їде вантажівка до якої залишалось кілька метрів і поступившись вам, йому(водію джети) потрібно було б гальмувати перед вантажівкою, вирішив прибавити і обігнати вантажівку, не поступаючи вам смугу, а потім після обгону вантажівки на вимогу, якщо така була б, змістився вправу смугу. А зважаючи на те, що ви іхали "на хвості" у джети деякий час, ніби то хотіли обігнати "еду не мигаю", прицьому була вільна ліва смуга якою ви не скористались так як "В машине маленький ребенок, которого дико укачивает, мне такие маневры как нож по сердцу." (хоча спочатку відео здійснили обгін газельки, перестроївшись с лівої на праву смугу, а потім знову на ліву на швидкості більше 80км/год (це як мінімум) такий собі зовсім маленький маневр) то так водій джети "Может и не быдло, но и не камильфо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может и не быдло, но и не камильфо :)

Проедишь пол Украины, люди как люди :)

Доберешся до родных пинатов, ну ссуко ....... :)

Один из фрагментов.

Догоняю, берет полосу "меж ноги", справа обходить не хочется, оттормаживаюсь, возвращается на вторую, еду не мигаю. Вроде начинает пропускать, набираю скорость, возвращается назад и дает газу.

После обгона вроде дает вправо чуток и опять возвращается и не думает уходить, хотя скорость сбрасывает........

В машине маленький ребенок, которого дико укачивает, мне такие маневры как нож по сердцу.

AC3814AM - ПРЮВЄТ :0151:

http://youtu.be/PfJfJjps58M

а можливо тут наступна ситуація:

водіж джети, побачивши, що ви наблизились, спочатку хотів дати дорогу і прийняв вправо, але помітивши, що спереду по правій смузі їде вантажівка до якої залишалось кілька метрів і поступившись вам, йому(водію джети) потрібно було б гальмувати перед вантажівкою, вирішив прибавити і обігнати вантажівку, не поступаючи вам смугу, а потім після обгону вантажівки на вимогу, якщо така була б, змістився вправу смугу. А зважаючи на те, що ви іхали "на хвості" у джети деякий час, ніби то хотіли обігнати "еду не мигаю", прицьому була вільна ліва смуга якою ви не скористались так як "В машине маленький ребенок, которого дико укачивает, мне такие маневры как нож по сердцу." (хоча спочатку відео здійснили обгін газельки, перестроївшись с лівої на праву смугу, а потім знову на ліву на швидкості більше 80км/год (це як мінімум) такий собі зовсім маленький маневр) то так водій джети "Может и не быдло, но и не камильфо".

Ну навіщо тут якісь "домисли". Обігнав, прийняв в право, пропустив, все. Що тут ще не зрозуміло. Виконуйте ПДР і буде порядок на дорозі та в державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо тут наступна ситуація:

Поясню.

Ситуацию видно хорошо.

Идя на обгон и уходя из него вправо, обгоняя скажем тот же грузовичек, я делаю это плавно (возможные рывки на видео это издержки обрезки и конвертации из 3GP), на одинаковой скорости (около 120 это было). По "кино" хорошо видно, что скорость того тяжеловоза и джетты одинакова и видно насколько быстрее еду я. Т.е. за время моего приближения расстояние между ними не изменилось.

При моем приближении видно, что джета сметсилась вправо взяв полосу "между ног", т.е. я уже не мог знать куда мне соваться, толи он пропустит, толи как, начал оттормаживаться (именно это и есть проблемой для ребунка), когда он вернулся на полосу (левую), мне было уже стремновато обходить справа. Стал в хвост как положено, расчитывая, что все-таки уйдет и я спокойно обойду.

Вроде бы товарищ попустился. Начал уходить. Если б ушел на той скорости на котрой шел, то ничего б ему оттормаживать не надо было (расстояние еще большое, и скорости у них одинаковые см. выше).

Но наверное обгон джеты восьмеркой ему показался не кашерным и он рвет с 80 до 110, обгоняет "баржу" и сбрасывает скорость не уходя с полосы.

Вот и вся история.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це смішно! автобидла хватає на дорозі ,а закидати це!!!)))) підтримую пост вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прискорився, на правій стороні перешкода, яку ти проїхав за ним, і перестроївся з обгоном зправа.

Джеті претензій жодних, тобі аж 2. Невірна оцінка ситуації та божа роса що зустрілося автобидло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо тут наступна ситуація:

Поясню.

Ситуацию видно хорошо.

Идя на обгон и уходя из него вправо, обгоняя скажем тот же грузовичек, я делаю это плавно (возможные рывки на видео это издержки обрезки и конвертации из 3GP), на одинаковой скорости (около 120 это было). По "кино" хорошо видно, что скорость того тяжеловоза и джетты одинакова и видно насколько быстрее еду я. Т.е. за время моего приближения расстояние между ними не изменилось.

При моем приближении видно, что джета сметсилась вправо взяв полосу "между ног", т.е. я уже не мог знать куда мне соваться, толи он пропустит, толи как, начал оттормаживаться (именно это и есть проблемой для ребунка), когда он вернулся на полосу (левую), мне было уже стремновато обходить справа. Стал в хвост как положено, расчитывая, что все-таки уйдет и я спокойно обойду.

Вроде бы товарищ попустился. Начал уходить. Если б ушел на той скорости на котрой шел, то ничего б ему оттормаживать не надо было (расстояние еще большое, и скорости у них одинаковые см. выше).

Но наверное обгон джеты восьмеркой ему показался не кашерным и он рвет с 80 до 110, обгоняет "баржу" и сбрасывает скорость не уходя с полосы.

Вот и вся история.

навіть якщо так... всеодно я б просто обігнав по лівій смузі, по якій ви і наближались до джети, та й їхав собі далі, адже чітко видно, що під час вашого наближання по лівій смузі до джети ніяких перешкод, маневрів з боку VV не було, можна було вільно проїхати лівою смугою та й кінець всій історії. я зрозумів би, якщо ви, рухаючись правою смугою, наздоганяєте джету, "сидите якийсь час на хвості", мигаєте мов "пропусти", а йому(водію VV) все по цимбалах, тоді так ви праві, бидло воно є бидло. але тут, як на мене, трішки все не так. та й діло не в моделі авто, адже в кінці кінців ви ж обігнали по лівій смузі джету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зрозумів би, якщо ви, рухаючись правою смугою, наздоганяєте джету, "сидите якийсь час на хвості", мигаєте мов "пропусти", а йому(водію VV) все по цимбалах, тоді так ви праві, бидло воно є бидло. але тут, як на мене, трішки все не так. та й діло не в моделі авто, адже в кінці кінців ви ж обігнали по лівій смузі джету.

вибачте, але ви путаєте ліво і право))

а ось істинне автобидло [АС5055АН] у всій красі. його щастя, що все обійшлось, адже летіти на такій швидкості на червоне через пішохідний...

наступний світлофор теж на червоне полетів.

до речі, по цій стороні Соборності поки не зроблять дорогу їду зліва, бо там менше ям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зрозумів би, якщо ви, рухаючись правою смугою, наздоганяєте джету, "сидите якийсь час на хвості", мигаєте мов "пропусти", а йому(водію VV) все по цимбалах, тоді так ви праві, бидло воно є бидло. але тут, як на мене, трішки все не так. та й діло не в моделі авто, адже в кінці кінців ви ж обігнали по лівій смузі джету.

вибачте, але ви путаєте ліво і право))

а ось істинне автобидло [АС5055АН] у всій красі. його щастя, що все обійшлось, адже летіти на такій швидкості на червоне через пішохідний...

наступний світлофор теж на червоне полетів.

до речі, по цій стороні Соборності поки не зроблять дорогу їду зліва, бо там менше ям.

ваша правда, щось напутав я ліво право сіно солома... ось так мало бути:

навіть якщо так... всеодно я б просто обігнав по правій смузі, по якій ви і наближались до джети, та й їхав собі далі, адже чітко видно, що під час вашого наближання по правій смузі до джети ніяких перешкод, маневрів з боку VV не було, можна було вільно проїхати правою смугою та й кінець всій історії. я зрозумів би, якщо ви, рухаючись лівою смугою, наздоганяєте джету, "сидите якийсь час на хвості", мигаєте мов "пропусти", а йому(водію VV) все по цимбалах, тоді так ви праві, бидло воно є бидло. але тут, як на мене, трішки все не так. та й діло не в моделі авто, адже в кінці кінців ви ж обігнали по правій смузі джету.

я зрозумів би, якщо ви, рухаючись правою смугою, наздоганяєте джету, "сидите якийсь час на хвості", мигаєте мов "пропусти", а йому(водію VV) все по цимбалах, тоді так ви праві, бидло воно є бидло. але тут, як на мене, трішки все не так. та й діло не в моделі авто, адже в кінці кінців ви ж обігнали по лівій смузі джету.

вибачте, але ви путаєте ліво і право))

а ось істинне автобидло [АС5055АН] у всій красі. його щастя, що все обійшлось, адже летіти на такій швидкості на червоне через пішохідний...

наступний світлофор теж на червоне полетів.

до речі, по цій стороні Соборності поки не зроблять дорогу їду зліва, бо там менше ям.

ну так думає напевно чувак, що король доріг, правила неписані... так то до пори до часу, тільки шкода, що часто через таких страждають інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли опиняюся на місці джети (коли бачу, що перестроївшись на праву полосу доведеться гальмувати, бо попереду їде авто з меншою швидкістю, і є ще час для маневру, то включаю лівий поворот, газую, а в момент випередження включаю правий поворот і перестроююсь в правий ряд, щоб дати дорогу. видно, GreyHairs образився, що водій джетти не дав зрозуміти свій маневр, і в подальшому не пропустив, хоча мав би їхати в правому ряду (і спочатку, і після випередження вантажівки). цілком підтримую, неже так важко просто дотримуватися ПДР і маякнути елементарно! але порівняно з тим бидлом, що тут в темі викладають, - квіточки :0034:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зовсім не образився. І ні де ні в першому пості ні надалі я не казав про бидло, просто іншої теми немає. В пості було сказано "не камильфо" - т.е. не корректно.

Він не просто не маякнув при прискоренні, він рухався по лівій задовго до "баржи" з швидкістю "баржи", поки я його наздоганяв, і якщо придивитися добре на полосу він зайняв корпусом (перший раз) обидві смуги, потім повернувся назад на ліву, тому я й не пішов по правій а став в хвіст, бо вже бував в таких ситуаціях з несподіванним уходом вправо, або набиранням швидкості недаючи обійти по правій. Якщо б я був один мені було б по барабану, з сім'єю та внучкой я не ризикнув. Другий раз він знов вроді як надумав пропустити. Потім знов вискочив з прискоренням. Наміру обганяти "баржу" в нього не було, до того моменту поки не почав здавати вправо потім, та й я вже писав - відстань до "Бочки" була величенька та рухався він зі швидкістю того грузовика. Просто здай вправо, три секунди і я поїхав далі. Він навіть не втторможувався б.

Сподобався пост DrWeird -ра :0159:

До людина, що порушила як мінімум два пункти ПДД в нього немає притензій, а до мене аж дві :)

п1. Про рух по полосам.

п2. Перешкоджання випередженню

Чи ви шановний думаєте, що відмова від випередження справа автомобиля, який тільки що приймав вправо , а також згадаємо баржу попереду якщо на те пішло, і де б я був якщо хлопець піде знов вправо, або прискориться? В "баржі" що попереду? :)

А взагалі то тем а для мене закрита.

Дякую користувачам, що адекватно оцінили не корректність джети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну тему

Та щодня в Луцьку такі ролики можна зараз знімати. Культура водіння дуже різко впала. Якщо раніше ми грішили на водіїв на крутих автівках, то зараз повно водіїв і на більш скромних машинах, які грубо порушують ПДР. Я помітив зараз, що дуже популярне порушення стало їхати на жовтий і червоний сигнал світлофора. Плюс тотальна відсутність розмітки сприяє тому, що водії розміщують авта на дорозі, кому як заманеться. Біля Там-Таму, наприклад, можуть і по 5 машин в ряд стати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось їхав на тому тижні по пр. Відродження. Зняв одне чудо по двойній мене обігнало, а потім щей на червоне пролетіло.

дибіл1.wmv

дибіл1.wmv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось їхав на тому тижні по пр. Відродження. Зняв одне чудо по двойній мене обігнало, а потім щей на червоне пролетіло.

Судячи з відео ти недалеко від нього відстав :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю який який знак треба повісити на перехресті Глушець і Архітектора Метильницького (??), щоб всякі довбодятли бачили, що головна їде наверх, а не по прямій. Напевно 3х3 метри і щоб блимав, або ще краще STOP.

Там по-перше дуже часто аварії, а по-друге, один довбодятел сьогодні мені там ледь не прилетів... Добре, що "зверху" на перехрестя вилізла Джета і я притормозив і думав, як то її об’їхати.

Одне радує, що від сьомої школи якраз спускалися Гайці, в яких на очах стався екстренний роз’їзд з пищанням тормозів і вони бистренько включили блимавку і в "прєдвкушенії" джек-пота поїхали за "шумахером".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апну тему

світ зараз такий, що всі кудись поспішають: хтось на роботу, хтось додому, а хтось на прийом до Бога...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто на вул. Рівненська на світлофорі (у сторону кільця) мене, да і не тільки мене, водії дебіли які вилітають з 3 смуги і їдуть прямо почали дратувати. Були такі моменти,що вже здається все ппц завалить в "зад".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто на вул. Рівненська на світлофорі (у сторону кільця) мене, да і не тільки мене, водії дебіли які вилітають з 3 смуги і їдуть прямо почали дратувати. Були такі моменти,що вже здається все ппц завалить в "зад".

є поговорка така, Дай Дурням Дорогу (принцип ДДД), вони своє ще зловлять, аби без травм та жертв ну і бажано без пошкодження чужого майна, а собі бампера підрівняти то вже скілько влізе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто на вул. Рівненська на світлофорі (у сторону кільця) мене, да і не тільки мене, водії дебіли які вилітають з 3 смуги і їдуть прямо почали дратувати. Були такі моменти,що вже здається все ппц завалить в "зад".

Во два таких. Кукурузер стояв чекав зеленого, щоб потім з порушенням поїхати прямо, але побачив, що позаду їде Віто, і дав йому дорогу, бо думав що Віто хоче направо, але ні, він виявився таким же обїздуном як і перший. Цирк на дроті короче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 дибіл на червоному логані з розлитим суперклеєм на клаксоні.

Якшо людина раптово стає у недозволеному місці (перед поворотом на перехрестя) і махає "обганяй", то треба закрити свого брудного рота і їхати, поки мухи не позалітали, а не захльобуватись від репету і пробуксовувати. Я всеодно ніхріна не почую, коли вікна закриті! І, можливо, якшо не дивитися очима мавпи і аутиста, можливо!!!!, до тебе, сцуко, допре, що зупинка була вимушена або аварійна. :0159:

Наскільки я часом вдячний водіям, які розуміють дорогу, дивляться не тільки перед капотом, але і метрів на 20 вперед... настільки не переварюю таке автобидло. Скоро в мене замість фляги на рамі буде висіти кусок лома...їй богу - і тоді бібікати буду я :0156: :0156: :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...