Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні побачив відео, я в шоці -

http://www.youtube.com/watch?v=nK9pc2y2kAk

,..а "швидка" в правому ряду нікого не подивувала?..Як активно надавала допомогу потерпілому...

Тьфу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, на рос. ресурсі пишуть, що це не швидка, а машина для перевезіння трупів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидка.. не швидка... яка різниця?! Вона що, мала мати очі в дупі??? Водій "швидкої/нешвидкої" стояв на світлофорі, дивився на нього, чекав "зелений", дочекався і поїхав. Які до нього претензії? Ти би інакше зробив?

а по відео - там взагалі не зрозуміло нічого... Поведінка "давильщика" неадекватна ситуації... Припускаю, наприклад, що це давні "друзі", і конфлікт в них давній, і якісь там слова потерпілого були, наприклад, "останньою краплею"...

А от всі інші водії - МУДАКИ. ні один не зупинився! Лише дівчина в шоломі підбігла допомогти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

No comment.

9gbim10m3eky.jpg

Тю....А Ви зранку, десь в період 08.30-09.00 там "покатайтесь"....Таких через кожних 5-6 хвилин знаходиться "красавців"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже напевно тижня зо два був заспокоєний тим, що славнозвісний ІСПОЛІН зник, але ж тут звідки не візьмись тепер ці номерні знаки стоять на лехусі седані і сьодні вже достатньо побачив польотів з його сторони, пічальбіда :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Милиции дозвонились?

Ждем развития!

Так просто не надо оставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Ісполіна бачив в районі Фуршету на новому авто - Лексус з побитою дверкою. Однією рукою кермував, в іншій - сигаретка. Повертаючи до Фуршету поворот, звичайно ж, не вмикав і повертав виїхавши на зустрічну смугу руху. :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может и не быдло, но и не камильфо :)

Проедишь пол Украины, люди как люди :)

Доберешся до родных пинатов, ну ссуко ....... :)

Один из фрагментов.

Догоняю, берет полосу "меж ноги", справа обходить не хочется, оттормаживаюсь, возвращается на вторую, еду не мигаю. Вроде начинает пропускать, набираю скорость, возвращается назад и дает газу.

После обгона вроде дает вправо чуток и опять возвращается и не думает уходить, хотя скорость сбрасывает........

В машине маленький ребенок, которого дико укачивает, мне такие маневры как нож по сердцу.

AC3814AM - ПРЮВЄТ :0151:

http://youtu.be/PfJfJjps58M

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пфф... так твоя ж смуга вільна була, вміють наші люди створити проблему із нічого :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пфф... так твоя ж смуга вільна була, вміють наші люди створити проблему із нічого :_39:

Если б ты, друже, внимательно смотрел - я и хотел обойти его справа, но он начал сдавать на первую полосу, потому я и не полез. Или тебя никогда не прижимали при обходе справа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пфф... так твоя ж смуга вільна була, вміють наші люди створити проблему із нічого :_39:

Згідно с ПДР рух тільки по правій полосі, ліва для випередження (не путати з обгоном) і для повороту на ліво чи розвороту. Відповідно ти чекаеш, що впереді авто прийме в право та пропустить, а він порушує правила і в дзеркало не дивиться (або не хоче дивитись/маневрувати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випереджати транспортні засоби, що рухаються в попутному напрямку по суміжних смугах, Правила дозволяють як з правого, так і з лівого боку за умови вибору безпечного бокового інтервалу. Так що не говріть х**ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випереджати транспортні засоби, що рухаються в попутному напрямку по суміжних смугах, Правила дозволяють як з правого, так і з лівого боку за умови вибору безпечного бокового інтервалу. Так що не говріть х**ні

А тобі ніхто і не говорить що з права не можна випереджати. Мова про те що заборонено їхати в лівій смузі коли вільна права.

Та що навчись читати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От для того і дозволили випереджати з права

Не путай місто і трасу. По трасі тільки по правій стороні можна їхати, але про це ніхто не хоче чути і ти теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну попався такий на дрозі випереди його з права і забудь, нє при вільній правій перестроїтись до нього взаді. Це що за відволікаючий маневр??? Випередження автомобілля з лівої смуги який їде в лівій смузі ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випередження справа дозволяється при трех та більше смугах руху, про крайню ліву тобі вже пояснили.

На трасі він може рухатись і по лівій смузі, якщо зайнята права, та не мішає здійснювати випередження автомобілям, що рухаються з більшою швидкістю, або рухається на швидкості коли постійно потрібно випереджати ТЗ.

В даному випадку, я не з короною, але якщо (ще раз наголошую) ти придивишся, то побачиш, що він уходив вправо, коли я його наздоганяв, тому випереджати по правій не ризикнув (швидкості на трасі не ті), і куди б його качнулу в наступну мить невідомо.

Його швидкість була 80-90, моя 110-115, він як порядний водій мусив прийняти вправо, щоб пропутити, а далі хай сунеться собі по якій хоче полосі. Я був на ДХО, так що не помітити мене неможливо було, хоч він і затонований "в ноль" включаючі задні фонарі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випередження справа дозволяється при трех та більше смугах руху
Припустим що автомобіль включає поворот і починає знижувати щвидкість для повороту ліворуч або розвороту. Як тоді буде називатись та штука яку ви зробите перемістившись з крайньої лівої в крайню праву і поїдете далі ??? Далі сперечатись не бачу сенсу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припустим що автомобіль включає поворот і починає знижувати щвидкість для повороту ліворуч або розвороту. Як тоді буде називатись та штука яку ви зробите перемістившись з крайньої лівої в крайню праву і поїдете далі ?....

Теж не бачу сенсу спречатися, так я к пішла мова далека від наведеного прикладу.

Але відповім на питання.

Я не буду їхати по лівій крайній смузі, так як я не випереджаю, а їду прямо.Якщо я на трехлінійці, то в твоєму випадку водій має не відторомжуватись, а вивернути на смугу для повороту (ліву крайню, яка для цього призначена), або на полосу відторможування, або на полосу з відповідним знаком (або розміткою). Тому мені нема необхідності розглядати даний приклад. Виїзд на крайню ліву вже обсмоктувався неодноразово.

На цьому все. :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От для того і дозволили випереджати з права

Не путай місто і трасу. По трасі тільки по правій стороні можна їхати, але про це ніхто не хоче чути і ти теж.

То,можливо,у цивiлiзованих краiнах

У нас права полоса може бути в такому нiкчемному станi,що нi один закон не змусить мене iхати виключно по нiй

Я люблю свою машину :g26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...