Перейти до змісту

ШлаКбаум --- Там-Там


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

І недай Бог на тій паркоці станеться ДТПешка. Дайці, рулетки, свідки....

Ото "весело" буде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво, встановивши плату за паркування, чи готовий Мат-Мат брати на себе повну відповідальність за авто, яке перебуватиме на парковці і те, що в ньому знаходиться? Чи будуть "падати на мороз" типу "за цінні речі, залишені .... на парковці Конт-трейд" відповідальності не несе?

Мені цікаво, а взагалі платні стоянки несуть "повну" відповідальність за Ваше авто? Як мені відомо, ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, :) нема мови :) ну що тут тобі скажеш :)

...автобус везе, Нова пошта... :) якщо ти рахуєш, що це паралелі, то давай і вклади в банку сюди ліпи ;)

Відповідальність - нормальна практика у цивілізованих людей. Як надавач послуг хоче розділити ризики - є механізм страхування. А щодо депозитів - є Фонд гарантування вкладів. Це цивилізований спосіб суспільного життя. У Німеччині навіть лікарі страхуються на випадок професійної помилки. І за позовом пацієнта платить страхова.

Хочеш заробляти - будь готовим до того, що треба нести відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25. Оператор не несе відповідальності за збереження транспортних засобів, розміщених на майданчиках для паркування.

© ПРАВИЛА паркування транспортних засобів

З іншого боку, як тільки Тамтам десь скаже що автостоянка охороняється, то для нього будуть діяти ПРАВИЛА зберігання транспортних засобів на автостоянках, в яких сказано що:

27. Автостоянки гарантують схоронність транспортних засобів, прийнятих на зберігання згідно з цими Правилами, а у разі їх зникнення, розукомплектування чи пошкодження під час зберігання несуть відповідальність у встановленому законодавством порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, до питання про перетермінування:

Допускається безоплатна стоянка транспортного засобу протягом 10 хвилин після закінчення часу паркування, за який сплачено.

п.26 ("Користувач зобов'язаний") Правил паркування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається автопарковка вже запрацювала у новому (платному) режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається автопарковка вже запрацювала у новому (платному) режимі.

Сьогодні 13.30 паркувався біля Там Таму. Все було по старому....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається автопарковка вже запрацювала у новому (платному) режимі.

Сьогодні 13.30 паркувався біля Там Таму. Все було по старому....

Спостерігав з вікна маршрутки активність біля паркоматів (після 16.00). ШлаКбауми були в опущеному положені. Чоловіки, яких я ідентифікував як парковщиків, стояли біля паркоматів. Одному водієві жестами вказували ближче під"їхати до ШлаКбауму, так що б порівнятися з дисплеєм автомати. Щось показували. На виїзних пунктах також стояли "пояснювачі"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паркувався ввечері, на в'їзді стоять мужики і неввічливо кажуть щоб піж'їжджали ближче до синьоїї кнопки, натискали на неї і отримали картку (пластикова, як картка знижок), з завтрашнього дня буде 1,5 години безкоштовно, кожна наступна 4 грн. Виїжджав біля лунапарку, запіхнув картку в карткоприймач (правда прийшлось виходити, бо недостатньо близько під'їхав:)), відкоився шлагбаум, і я поїхав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічо, пройде трохи часу і так як і впринципі буває у нас, крадуть і паркомати ці і шаКбауми ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якщо воно дасть комусь по криші, хто буде винний?

Доречі, досить рально, якщо їхатимуть кілька автівок одна за одною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво, як буде проходити процес оплати перевищеного часу :)

Це я під'їзджаю до виїздного, пихаю картку, а він мені каже - плати! я виходжу з машини (бо ж ззаду вже підперли :) ), закриваю її, йду до термінала платити, а всі стоять чекають?

прикольно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно , главное достать еще до него если машина низкая ,или ростом не удался))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот і минув час коли перехід біля Там Таму можна було пройти безперешкодно. Тепер черга до шлакбаума тягнеться по зебрі і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот і минув час коли перехід біля Там Таму можна було пройти безперешкодно.

Його і в минулі часи легким не назвеш (особливо зимою), час переходу закороткий + повертають там + особливо на цьому переході люблять "тапку" жати... Там вже перезріла необхідність надземного переходу... (тільки нормального, а не так як міст через з/дорогу, а по максимально короткій траекторії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тяжко комусь з "камяного віку" користуватись благами цивілізації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот і минув час коли перехід біля Там Таму можна було пройти безперешкодно. Тепер черга до шлакбаума тягнеться по зебрі і далі.

А шо ???? Уже началось??? :_09: .

Я не вкурсі, я на роботі, пока... Буду йти додому "помилуюсь", адже скоро і я туди буду заїжджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю народ буде тихенько їх ламати, до тих пір поки ті кому таке приснилось в кошмарному сні знімуть їх тихенько, і на тому все закінчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю народ буде тихенько їх ламати, до тих пір поки ті кому таке приснилось в кошмарному сні знімуть їх тихенько, і на тому все закінчиться.

Якщо почнуть збирати плату за стоянку, то я думаю їм буде вигідно навіть тоді коли ці шлаКбауми будуть ламати щотижня.))) Народу то море...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тяжко комусь з "камяного віку" користуватись благами цивілізації

:_09: блага де?! я щось пропустив?!
Якщо почнуть збирати плату за стоянку.......Народу то море...
"Якщо почнуть збирати плату за стоянку" море поміліє :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, встановивши плату за паркування, чи готовий Мат-Мат брати на себе повну відповідальність за авто, яке перебуватиме на парковці і те, що в ньому знаходиться? Чи будуть "падати на мороз" типу "за цінні речі, залишені .... на парковці Конт-трейд" відповідальності не несе?

Прямо на карточке, которая вылазит из автомата при вьезде на парковку написано следующее:

"За збереження автомобіля (угон, пошкодження), за збереження речей (майна), які знаходяться в автомобілі, адміністрація відповідальності не несе."

Ну і звичайно "штраф за втрату паркувального талону 50 грн." :)

Так что никто ни за что не отвечает.

И кстати, на счёт навеса над боксами и водителями соответственно - поддерживаю тех, кто писал раньше о его необходимости. Надо подъезжать оооочень близко, чтобы дотянуться до проёма, куда карточку вставлять (например при выезде), лично видела, как мужики даже не дотягивались, что уже говорить про девушек. В итоге приходится конкретно вылазить из окна, с головой, плечами, и действительно в дождь будет неприятно, это вам не руку протянуть. Немного непродумано :(

Пока стоят охранники, помогают и карточку вставить и подсказывают что делать, если кому-то непонятно, но вечно же они там стоять не будут, да и на том выезде, что дальше, за заправкой, помощников нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо на карточке, которая вылазит из автомата при вьезде на парковку написано следующее:

"За збереження автомобіля (угон, пошкодження), за збереження речей (майна), які знаходяться в автомобілі, адміністрація відповідальності не несе."

а если я пишкарусом притопаю к автомату мне талончик выдаст ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо на карточке, которая вылазит из автомата при вьезде на парковку написано следующее:

"За збереження автомобіля (угон, пошкодження), за збереження речей (майна), які знаходяться в автомобілі, адміністрація відповідальності не несе."

а если я пишкарусом притопаю к автомату мне талончик выдаст ?

Нажмеш синю кнопку і видасть, але тепер прийдеться при виходовиїзді в черзі з машинами пішком постоять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...