Перейти до змісту

ШлаКбаум --- Там-Там


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

Недавно наблюдал строительство какой то хрени, при вьезде к "Там-Таму". Сегодня заметил кучу шлакбаумов и ящиков возле них. Ещё скопление каких-то "чертей" возле этих ящиков. Первое что пришло в голову :) что "Там-Там" сделал платный вьезд (платную парковку). А "черти" - это менялы, которые меняют людям мелочь, которую нужно ПХАТЬ в эти ящики ;) . Ну это, то что пришло в голову навскидку.

ВОПРОС: Что же на самом деле там творится?

ЗЫ. Сам ещё туда не заезжал, бываю там не часто, но если это они решили брать деньги за вьезд, то вообще туда больше не поеду :) . Цены у них и без того не самые привлекательные, ещё и за вьезд платить -- это трындец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

бачив напис на кранах тих ящиків "термінал непрацює". шось в цьому роді)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраз то ціни Тамтам скинув, а Слон підняв.Людей в Тамтамі зараз багато стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраз то ціни Тамтам скинув, а Слон підняв.Людей в Тамтамі зараз багато стало.

Значит теперь станет меньше :) теперь что бы по дороге домой купить в "магазине" Там-Там -- хлеба, нам надо будет либо бежать пешком, либо заплатить за булку хлеба 4 цены?

Конечно я утрирую.... но я что то не встречал в гипермаркетах принудительных платных парковок .... Опять Луцк - город Олигарх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаючих припаркуватись біля Тамтаму і зараз немело, а за рік, як відкриють Портсіті взагалі буде ажіотаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким чином хочуть позбутися базарників на парковці.

Это правильно! Я за! Но причём тогда тот кто реально приехал купить своей семье и.т.д товар в ИХ ЖЕ супер магазине?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

показав чек з тамтаму і виїхав безкоштовно, не?

Нє )). Стоянка безкоштовна перших півтори години, далі платна. Зроблено щоб відсіяти тих, хто приїжджає на ринок і залишає машину біля Там Таму(розказували, що ніби клієнти Там Таму пожалілись і вони вирішили таке зробити. П.С. В газетці Там Тамівській є навіть схема роботи тієї автоматизованої парковки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

показав чек з тамтаму і виїхав безкоштовно, не?

Ну я рассматривал этот вариант и вроде как правильный, но .... базарник будет ставить машину на целый день и покупать каждый раз коробку спичек за 10 копеек :)

Вопрос остаётся открытым! Кто в курсе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супермаркет так організований, що туди тільки зайди, і замість на 5 грн купиш на 50 щонайменше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора якраз попав на опробування виїздного шлагбауму. Хлопчина в ручному режимі керував сабжем. Одразу виникла тянучка. Уявляю, що почнеться коли водії будуть самі керувати пристроєм. Для себе почитав, що для відкриття шлагбауму необхідно натиснути кнопку 1 (для гостьового проїзду), або прикласти постійну картку якщо є абонемент. Уявляю, як приїде дядько з села на авто в якому склопідіймач не працює і буде ждати коли шлагбаум відкриється (як на переїзді) ото весело буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото весело буде...

Москва не сразу строилась. Не все і відразу) Коли ми їздили в Європу, то були ще гірше як той дядько з села, але нічого - якось помаленьку освоювали технології паркування машин, різного роду автоматизовані оплати і т.д..

Те, що хтось чогось не знає - не означає, що не треба впроваджувати щось нове.

Хоча там (біля ТАМ-ТАМу), може, як завжди у нас через .опу зроблено, то це вже інше питання. Не була - не бачила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким чином хочуть позбутися базарників на парковці.

Вони коли будували ТАМ-ТАМ "поруч" "Варшавки" про що думали? - розраховували перетягнути на себе народ, котрий на базар іде! Ну так от хай тепер і пожинають симбіоз

( яскравий приклад мутації "мутуалізм -> коменсалізм -> аменсалізм". від ред.- ото поумнічав ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАМ-ТАМ самий дорогий магазин Луцька, хоча і зручний, і взагалі все якось роблять через жопу і не для клієнтів це точно...

Можна простіше систему поставити (без всяких там шлагбаумів).... а що робити тим хто в браму заїхав на пару годинок, теж платити, там ціни і так не з дешевих...

Чи чекі видавати показувати... все робиться для того, щоб ще прокачати людей на гроші... і базарники тут непричому взагалі - це моя думка....

Можна розробити систему карток, карточка у вас при собі, система вас "веде" ви заїхали на автостоянку, якщо ви не зайши в магазин, значить рахуємо що ви просто поставили там своє авто і все, після певного часу йде сигнал на охорону (охороннику, чи там ще кому) приходить смска в якому квадраті стоїть авто, він підходить до авто, ставить трикутника якогось (якого фіг знімеш сам), людина прийшла (опа що за байда) а там пише куда підійти, підходить платить бабкі і його випускають, після такого гемора людина в інший раз просто так не буде ставити своє авто. - це все так мислі в слух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а ситуация попрощще!!!!!

Ливень, не изморось, туман или дождик ...а самый что не наесть ЛИВЕНЬ!!!!! (какие бывают весной и летом, не часто но бывают или снегопад, град в конце концов) и тут вы подьезжаете и ОТКРЫВАЕТЕ ОКНО чтобы нажать кнопку. Вот смеху-то!!! :0016::g34:

Вопрос: Уважаемые руководители ТамТама, если Вы такие умные --- ГДЕ НАВЕС, над чудо аппаратом? (над аппаратом есть , а для водителей)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він підходить до авто, ставить трикутника якогось (якого фіг знімеш сам)

Найдеться якийсь умнік і подасть до суду про порушення конституційного права на пересування... Думаю, трикутник не вихід.

Якщо стоянка загального користування - будуть вищеперераховані й незгадані ще проблеми. А от якщо виключно для відвідувачів Брами, тамтаму, ввести спецкарточки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він підходить до авто, ставить трикутника якогось (якого фіг знімеш сам)

Найдеться якийсь умнік і подасть до суду про порушення конституційного права на пересування... Думаю, трикутник не вихід.

Якщо стоянка загального користування - будуть вищеперераховані й незгадані ще проблеми. А от якщо виключно для відвідувачів Брами, тамтаму, ввести спецкарточки.

Не а! Тогда такие карточки возьмут себе все, даже Микитка з села Трататуева и толку от этих шлакбаумов НОЛЬ. Можно ещё чипы вшить под кожу , индукционную наклейку на зеркало. Прикинь будет прикольно - подьехал, а оно несработало, сдал назад - подьехал а оно опять несработало, сдал назад и чпокнул :) того кто нежданчиком сзади подкрался :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во! Уже лучше.....но

1. Ну думаю 1.30 вполне достаточно чтобы скупиться в ТамТаме (это зачёт) , но для ПортСити -Это явно маловато. Ладно проехали.

2. Остаётся вопрос с "накрытием" в непогоду .... очень неудобно открывать окно, чтобы заливало салон. (не знаю кому как, но я потом протираю обивку двери, благо она у меня кожаная)

3. То-есть теперь после вьезда, нужно будет постоять в очереди чтобы отметиться? (если повезёт, то будешь 1, а если нет - простоишь минут 10) В наше время время стоит дорого :(

а) пункт 2 , другими словами - если я пробыл в магазине менее одного часа, мне один хрен нужно толкаться и печатать чек. (даже Приват Банк бережёт лес :) думаю вы понимаете о чём я)

б) Карточкау и чек я так понимаю потом в мусорник - ОЧЕНЬ ЭКОНОМНО. Учитывая то, что это дерьмо оплачивать должны мы (себестоимость так сказать)

4. Ну пункт 3, --- ЭТО вообще РЖАКА - вставляю я карточку всё клёво, загрузил пепелац харчами и ОПА - просрочил 1 минуту (1час 31 минута) Трындец, пошёл оплачивать, за мной очередь из надцати машин :) все ждут меня :) ЧЁТКО!!!!

5. Вариант что то заглючило, и все стоят ждут ЭЛЕКТРИКА - пока нерассматриваем.

Пока я понял одно! Что пока , всё это - УНЫЛОЕ ГАВНО. Проблем больше чем надо, польза только тем кто задумал грести бабло. Если уж и надумаю туда идти, то только пешком (благо живу не далеко).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда эти "шлаки и баумы" делали, то намного перекрывали заезд на стоянку, вернее меняли направление движения машин.....пробка была моментальна....аж до выезда с К-К, если хоть один из водителей, замешкается ( а это 100% - пока поймёт че делать надо, пока прочитает, пока откроет окно, а если оно не открывается - то прийдется выйти....и т.д.) - пробка обеспечена.

Я считаю, что не там расположен заезд на эту стоянку чтоб шлагбаум ставить.

В базарный день, чтоб вехать на стоянку Юванта, машины занимают всю правую полосу....тут будет тоже самое, только еще и маршрутки будут гудеть.

Короче как на меня - идея слабенькая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

б) Карточкау и чек я так понимаю потом в мусорник - ОЧЕНЬ ЭКОНОМНО. Учитывая то, что это дерьмо оплачивать должны мы (себестоимость так сказать)

Картка багаторазова має бути... Її з'їсть автомат, який на виїзді. Потім картки з нього просто перекладуть в перший автомат, який їх видає.

В багатьох аеропортах Європи така система. До речі, я щось не можу пригадати, чи вони якось вирішують питання з дощем/снігом. Хтось в курсі? Може там накриття над автоматами - хто пам'ятає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо я : 1) забув оплатити (а таких буде доста);2) забув взяти картку (натис кнопку і поїхав собі);3) загубив картку (і як довести, навіть якщо заплатив), то ......приїхав під шлагбаум, ззаду приперли, лишив машину і піщов на півгодини розбиратися..... от круто!

П.С. Перший місяць, як система запрацює, буду уникати поїздок в ТАМ-ТАМ, навіть якщо дуже припече витратити гроші саме там. За цей час звикну до нового магазину і все, проблема вирішена!!! :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку система не вдосконалена.

1. вїзд на парковку має бути зі сторони чорновола щоб не створювати пробку .

2. заїзд має бути накритий для комфорту клієнта

3. безкоштовна система має бути для клієнтів які зробили покупку від 20 грн в такому випадку карточки зайві потрібно поставити на виїзд людину яка буде перевіряти чек ( це прискорить процес)

4. як шлагбаум буде контролювати виїхала 1 чі 2 машини ???

розглянем ситуацію: підїжае людина з карточкою вставила в автомат відкрився шлагбаум автомобіль виїхав тількі наполовину томущо спереді стоять машини ждуть зелений світлофор шлагбаум через декілька сикунд закриється і вдарить по машині що спричинить пошкодження машини. Одна з основних проблем це заїзд на парковку. Водієві потрібно з 2-гого ряду перестроїтись в право коли в той самий час маршрутці потрібно перестроїтись в ліво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще варіант на рахунок оплати.

Приїдиш, напр., в тамтам, браму, портсіті. Полюбе залишиш там певну суму. От на касі і оплачувати "за паркування", отримуєш ту картку і далі на виїзд, там залишаєш. Адже черга чимала назбирається біля терміналу. Як варіант - олату здійснювати термінал та/або каса

От тільки залишається питання визначення терміну перебування (хто до 1год30хв, а хто більше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...