Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

Ага.Вроді 5-14.Я його тут,на Борді, в Vaso придбав.Це взагалі мій перший щук) Завжди тілько карасів лапаю.Але черв'як вже точить.Хочеться ап"ять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Завжди тілько карасів лапаю.Але черв'як вже точить.Хочеться ап"ять)

Це добре)

Я в Підгайцях сьогодні одненьку зловив грам на 700. Вітер з ніг здуває, дощ, град - повний фарш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придивився до фото і згадав.На цій щучці рана є.Це що,її щось більше коцнуло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком можливо. Також це може бути двонога скотина з остями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терешківці, Горохівський район.

Плата 50 грн за добу.

З 5 ранку до 15.00 , 9 карасів грам 250-400 , приманок було купа, брало лише на опариш і пінопласт ( часник ) , один удар на черв"яка і все

PZMbZN4XgnM.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив на фідер сидів з 13,00 до 18,00. Покльовок не бачив ...зате побачив як мимо мене пропливала в стилі "батерфляй" коза, так гарно-гарно пливла за течією. Зделека не було зрозуміло, але закрадалися думки, що тут щось не те... доречі мені однокласник колись розказував, що також сидів рибачив і бачив як по Стиру так гарно пропливало порося (таке гарне, надуте - видно годоване!!!), також так гарно пливло, але копитами доверху... що оця вся звірина там робить??? втопилась чи втопили???

post-19120-0-83019500-1430145548_thumb.j

post-19120-0-60607900-1430145557_thumb.j

post-19120-0-68219700-1430145564_thumb.j

post-19120-0-07650200-1430145573_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коза то таке, мені однокласник розказував, що був свідком як дикий кабан форсував Стир зранку, після того як попасся на полі з кукурудзою.

А трупи домашніх тварин в річці на жаль не рідкість, я таке майже щороку спостерігаю, Як і купи сміття.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ходив на фідер сидів з 13,00 до 18,00. Покльовок не бачив ...зате побачив як мимо мене пропливала в стилі "батерфляй" коза, так гарно-гарно пливла за течією. Зделека не було зрозуміло, але закрадалися думки, що тут щось не те... доречі мені однокласник колись розказував, що також сидів рибачив і бачив як по Стиру так гарно пропливало порося (таке гарне, надуте - видно годоване!!!), також так гарно пливло, але копитами доверху... що оця вся звірина там робить??? втопилась чи втопили???

я ,можна так сказать, біля стира виріс, тому зовсім не здивований твоїми словами і фото, туди постійно щось зкидають....

.....можна ж десь закопати, то нє, в річку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки сьогодні пікнікував в Боголюбах. отож виділив два по 30 хв покидати спіна.

РиПка є....але велика кормова база, тому клювак було не багато, з десяток хвостиків дістав. Один окунець був доволі достойного розміру. Мав два зріза щуки.

В принципі, якщо іхати відпочивати - то нормась.

Проблема №1 - ВЕЛИЧЕЗНа кількість кліщів, з себе то кожен по п’ять штук знімали, це ми не відходили від бесідки, а от з собакою проблема - штук 30-40 за цілий день.

post-7540-0-78425600-1430162358_thumb.jp post-7540-0-21068400-1430162394_thumb.jp post-7540-0-63925900-1430162417_thumb.jp

post-7540-0-84361500-1430162460_thumb.jp post-7540-0-92700200-1430162481_thumb.jp post-7540-0-96655400-1430162512_thumb.jp

post-7540-0-36313900-1430162541_thumb.jp post-7540-0-83113400-1430162582_thumb.jp post-7540-0-95516800-1430162614_thumb.jp

post-7540-0-30996500-1430162642_thumb.jp

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім ! З"їздили сьогодні з бордівчанами поспінінгувати в Млинів ! В 6 ранку вже були на місці і спостерігали такі от мальовничі краєвиди і красоти !

saj8S.th.jpg EWgRC.th.jpg OC03.th.jpg J8ujl.th.jpg zmdHD.th.jpg

Тиша повна. Вода досить висока і мутна, дно не проглядається вже на глибині більше 20 см. Тому зразу вирішив поставити ядовито зеленого воблера, оскільки сонце ще не піднялось і щоб в зубатої були хоч якісь шанси помітити приманку в такій воді. І ось приємність, буквально через 10-15 хвилин від початку ловлі витягую першу щучку, ура ! Невелика, але схопила воблера буквально в 4 м від берега і тому була витягнута з купою шуму і адреналіну :)

bSL7.th.jpg

3CpjW.th.jpg

Здавалось би ось воно щастя, ключик знайдений, успішна рибалка гарантована ! Ага, чо ж нє ! Певно більшість таких думок так зазвичай і закінчуються фіаско і обломом. Так вийшло і цього разу. :) Подальше безперервне 6-годинне спінінгування в 4 смичка не дали практично жодного результату. Було змінено кучу приманок, і воблери, і резина і навіть мушки пішли в хід ! А фіг вам ! Все що по факту вдалось ще "вициганити" у водойми це парочка матросиків і вже під полудень на чорну "вертушку" повісився ось такий "шнурок"

wZ9qd.th.jpg

який і був успішно відпущений назад.

Майже весь день так і залишалась тиха безвітряна погода, зранку сонячна а після десятої похмура. На диво малька зовсім не було помітно, хижак не ганяв. На мілині в траві схоже теж ніхто не нерестився, тиша і спокій у водойми :) В інших рибаків, наскільки бачили і чули, результати були приблизно такі самі, тобто ніякі.

ЗІ. А в траві повзають цілими табунами от такі от мутанти, з пачку цигарок розміром :)

mHz5X.th.jpg

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А фіг вам !

Це точно. Перший раз приїхав звідти без жодної щуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішня рибалка в Чарукові. Ловив там де безкоштовно, з дамби. Все зловлено на поплавочну вудочку, наживка черв'як, опариш.

post-8656-0-25390600-1430505741_thumb.jp

Змінено користувачем Master77707
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А змій нащо наловив ? А якщо пальці в двері то місце розсекретиться ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А змій нащо наловив ?

Це не змії. Наскількі я розумію - це в'юн, риб такий.

Змінено користувачем TisaK
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце ловлі засекречено. Водойма безкоштовна. Все зловлено на поплавочну вудочку, наживка черв'як, опариш.

Ну тепер признавайся де ловив???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце ловлі засекречено. Водойма безкоштовна. Все зловлено на поплавочну вудочку, наживка черв'як, опариш.

Ну тепер признавайся де ловив???

пост №341 відредактовано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боголюбські хижачки бажали сьогодні тіогу від Лакі Джона:

post-7540-0-64334800-1430508372_thumb.jp post-7540-0-48931700-1430508418_thumb.jp

Відпочивали хлопці, позакидали на карася/карпа, під вечір карпіка десь до кіля дістали.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на хижака сьогодні поїхав - не прогадає. Пишуть що з уже 5 ранку щука і окунь луплять. А я дома, ееееех бєда - пєчаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поїхав після четвертої години трошки помісити болото та промокнути під "волинським дрібнозернистим дощиком", перевірити робочі крапочки - на диво, вода впала, сіток багато (повиймав-троха, покрамсав), хижак в ігнорі, мав декілька невпевнених тичків, але все "мімо каси".

Заїхав на нову для себе водойму (бував там раніше, але не стукав дно), так от, твістер, який до цього рятував мене майже місяць (обрізаний лакі джон балістик), не звабив хижачка, хоча у садку місцевих рибацюг, окрім майже кілушних линків та карасів, бачив доволі пристойного окуня. Але ми не з тих, хто щукає легких шляхів....повні кишені та сумка приманок....і почалась................ ЧОЛОВІЧА БІЖУТЕРІЯ.....наскільки я це не люблю, але поважаю на рибалці - це пощук місця дислокації та напривабливішою приманки для хижачка....ООООООООО..цей процес тривав не дуже довго. Оглядаючи стан водойми, грунт, рельєф та орієнтовну кормову базу хижака, я прийшов до висновку - що риПка була б не проти скоштувати або великого хробачка, або, для найвибагливіших представників окуневого світу - пиявочку. І вгадайте, що я знайшов у свому арсеналі - імітацію пиявочки від Крайзі фіша - Полярі у тридюймовому розмірі. О...да.......................це те.що бажав сьогодні вередливий окунь. Якщо цей звіт читають жінки, то свій вибір я можу порівняти з вдачею вгодити жінці, і не просто вгодити, а майже повністю задовольнити ії потреби, вгодити, насолодити....ой, здається тут тема не про те...

Цей вибір задовольнив не тільки окуня, а й мене - дуже повільна протяжка по дну викликала дуже суперечливі відчуття, - це зацеп за траву чи тичок риПки. Це був тичок, і не один....Як передати словами, коли відчуаєш впевнену клюваку активної риби в руку - це такий собі ТУК ( з великої букви), після цогьо туку, спрацьовує тільки одне - це жорстка, коротка, з невисоким вибросом "подсечка рыбы" ( не зміг вимовити рідненькою мовою). І ти відчуваєш боротьбу.....активний, потужний хижачок давить.....тягне у свою стихію....він вважає, що йог сила більше...да..в цьому він правий, бо твоя оснастка дуже делікатна для такого супротивника, тому віджатий фрикціон дає змогу рибці повпиратись....повізжати гальмом, показати всю його міць і силу. Це не можливо передати словами.

Ось ці красені:

post-7540-0-90691300-1430604461_thumb.jp post-7540-0-29125200-1430604625_thumb.jp

Були ще пару менших іх сестер чи братів. Але всі були доволі активні.

Не знаю як кому, а мені важливо це виїзд на водойму, подихати цим "гнилим" поліським повітрям, потоптати болото, помокнути під дощем , "повонючати" долоні рибою....це кайф рибака.

Всім НХНЛ !!!!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечір сьогоді для хижака нажаль був зовсім неактивний, а от для білої риби сьогодні був "пір". Мошкара, яка після дощу вилетіла на воду, заставляла карпіків стрибати, немов вони "летюча риба" - було весело на цих пригунів споглядати . Малишата (хлопакі) сиділи на тісто - та тягали плотвичку, причому іноді на іх тісто спокушався, я так думаю, карпік - бо рвав ім все і "фсё".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечір сьогоді для хижака нажаль був зовсім неактивний, а от для білої риби сьогодні був "пір". Мошкара, яка після дощу вилетіла на воду, заставляла карпіків стрибати, немов вони "летюча риба" - було весело на цих пригунів споглядати . Малишата (хлопакі) сиділи на тісто - та тягали плотвичку, причому іноді на іх тісто спокушався, я так думаю, карпік - бо рвав ім все і "фсё".

шо це за водойма? якщо не секрет!!!!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову побував в Терешківцях.

Субота , цілий день лив дощ. А тиск як писало , створенний для рибалки )

Jnc80HVzi0E.jpg

9YARHLXVkoY.jpg

14 карасів на суму 2.4 кг

і з десяток окунців ( 1 коту , всі остальні на уху)

Лідером рибалки були пружини на власну мастирку з червьяком, декілька штук зловив на опариш і куки ( мед ) , все остальне мовчало.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову побував в Терешківцях.

Субота , цілий день лив дощ. А тиск як писало , створенний для рибалки )

Jnc80HVzi0E.jpg

9YARHLXVkoY.jpg

14 карасів на суму 2.4 кг

і з десяток окунців ( 1 коту , всі остальні на уху)

Лідером рибалки були пружини на власну мастирку з червьяком, декілька штук зловив на опариш і куки ( мед ) , все остальне мовчало.

Яка ціна рибалки там? І чи можна ловити на фідер???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...