Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сьогодні вальнув карасиків трохи в Терешківцях ))) Два найбільші заважили по 500 грам...

post-7896-0-48146600-1430929525_thumb.jp post-7896-0-88830400-1430929540_thumb.jp post-7896-0-31007700-1430929558_thumb.jp

Погода так собі ... В 17-00 вже був в Луцьку

Змінено користувачем inhelp
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вальнув карасиків трохи в Терешківцях ))) Два найбільші заважили по 500 грам...

post-7896-0-48146600-1430929525_thumb.jp post-7896-0-88830400-1430929540_thumb.jp post-7896-0-31007700-1430929558_thumb.jp

Погода так собі ... В 17-00 вже був в Луцьку

поплавок чи на пружину?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, як там в Терешківцях рівень води після вчорашньої зливи... Чи буде кльов на вихідних? :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні в Терешківцях. Вважатимемо, що на безриб'ї улов нічо так - 10 штук нічогеньких карасиків, клювало на опариш і кукурудзу + мастирка (на "убійцу карася"). Вітер сильний, погода не досить стабільна, так що в принципі нам ще пощастило, думаю.

post-24898-0-77630300-1431093831_thumb.j

post-24898-0-87001100-1431093868_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, навіть не знаю що і сказати... бував я в Терешківцях після усіляких "розмов", "звітів", сторінок в Інтернеті... можливо, я не умію ловити рибу, але в Стиру мені вдавалося зловити набагато більше, ніж в Терешківцях.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну сьогодні реально погода стрьомна була. Кльов йшов напливами - то ніц нема, то кілька покльовок зразу. Але млявенькі якісь, швидко набридло. Ми не сиділи довго, десь о 13-й змоталися. Ввечері то може ще й брало. Але реально 50 грн то ще по-божеськи, можна і на погоду разок списати. А от заплатити 150, а то й усі 200 (плюс - скупитися для поїздки, бензин, там, хавчик...) і приїхати зовсім або майже без риби - ото справді жесть. Коротше, ні хвоста ні луски нам усім і на платних ставках, і на безкоштовних річках :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, навіть не знаю що і сказати... бував я в Терешківцях після усіляких "розмов", "звітів", сторінок в Інтернеті... можливо, я не умію ловити рибу, але в Стиру мені вдавалося зловити набагато більше, ніж в Терешківцях.

річка - сила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, навіть не знаю що і сказати, але в Стиру мені вдавалося зловити набагато більше

Да в Стиру можна зловити. Перевагу надаю дикій рибі, можна сказати що виріс там. Но Стир як рулетка, весь час в програші но іноді всеж дай повезе. Головне носа не опускати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой snapback.pngtolik79 Хіба справа більше-менше? просто карасик на ставку то одне,а річка то є вообще інший прикол :0040:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як хто, а я знову наловив більше 5 кг, Фото скину пізніше ... Кльов був паршивенький ... З нашої компанії впіймали 2 карпа десь по 2 кг, і кожен теж не меньше 5 кг карася...

Змінено користувачем inhelp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой snapback.pngtolik79 Хіба справа більше-менше? просто карасик на ставку то одне,а річка то є вообще інший прикол :0040:

Отож. Я, наприклад, надаю перевагу спокійній воді. І травоїдній а не хижій рибі - карпик, карасик... Тому й шукаю ставки/озера. Максимум - стариці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото з рибалки

post-7896-0-03760500-1431165893_thumb.jp post-7896-0-99549700-1431165919_thumb.jp post-7896-0-98573600-1431165943_thumb.jp post-7896-0-30557000-1431165985_thumb.jp post-7896-0-08615000-1431166045_thumb.jp

А де ж риба??? в казанку на вогні???

Я вже викладав фото з рибою за останні дві рибалки ... На цій рибалці телефон сів...

Відео з матами (вибачаюсь, але просто перед тим вже трохи поїли ухи і випили декілька стопочок біленької)

http://youtu.be/1xmu1Rjs-sE
Змінено користувачем inhelp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще декілька фото улову )))

Круті карасики. На ніч сиділи?

Вночі ми не ловили, карасі брали в основному після обіду, коли був сильний вітер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЬогодні заїжали в Терешківці, рибаків як риби в стиру, сісти не має де, в 6 ранку все забито, хто спить хто зіває, но нічого ні в кого не бере , поїхали в сторону Луцька, по всіх ставках, Вільхівка мовчить, карасі як палець, Несвіч глухомань. Вернулись в Луцьк , по ковельській за сирниками поїхали до знайомого на базу, не дозволяє там ловити, но риба там уххх, матки одні скачуть, і дохляки плавають по 5-10 кг, карпи , карасі, щуки. Жуть .

Погода сьогодні не рибна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЬогодні заїжали в Терешківці, рибаків як риби в стиру,

сирниками поїхали до знайомого на базу, не дозволяє там ловити, і дохляки плавають по 5-10 кг, карпи , карасі, щуки. Жуть .

В терешківцях рибаків повно чи як риби в Стиру зовсім нема???

А за Сирниуами це шо в Руслана все так печально, шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЬогодні заїжали в Терешківці, рибаків як риби в стиру, сісти не має де, в 6 ранку все забито, хто спить хто зіває, но нічого ні в кого не бере , поїхали в сторону Луцька, по всіх ставках, Вільхівка мовчить, карасі як палець, Несвіч глухомань. Вернулись в Луцьк , по ковельській за сирниками поїхали до знайомого на базу, не дозволяє там ловити, но риба там уххх, матки одні скачуть, і дохляки плавають по 5-10 кг, карпи , карасі, щуки. Жуть .

Погода сьогодні не рибна.

Не знаю як сьогодні, а вчора знайомі були - казали що народу валом, кльов був в`ялий, але один з них впіймав карпика на 5,9 кг ...

P.S. Я на рибалку їзджу тільки по буднях, в вихідні там немає що робити (сугубо моя думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я на рибалку їзджу тільки по буднях, в вихідні там немає що робити (сугубо моя думка)

підтримую. :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...