Перейти до змісту

Продають ПАТ "Волиньобленерго"


DrWeird

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Barugan сказал:

починай бізнес - про бізнес в Україні говорити нічого не буду. вчи програмування - ну так би зразу, як я сам не догадався, треба всіх перевчити на програмістів: і кухарів, і листонош, і доярок, і трактористів, і двірників. Ну всьо, долой совок, давай 45 млн програмістів в країні!!! ура!

А, ну то ти хитрий. Хочеш, щоб низькокваліфікована робоча сила заробляла, як висококваліфікована. Так не буде. Повторюю, викинь цей совок з голови. 

Можливості в усіх одинакові, а чи користатися цими можливостями - це вже кожен вирішує сам. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, taurus07 сказал:

іншої.

ти вважаєш що ти маєш ПРАВО, а хтось інший, але ні в якому разі не ти, має ОБОВ"ЯЗОК ці права реалізувати з найвищою якістю? Чому інші ЗОБОВ"ЯЗАНІ працювати на тебе в тих організаціях і за ту зарплату, яка тобі не підходить? Чому вони не мають ПРАВА реалізувати себе там де їм за це нормально заплатять? 

Хай звільняють місце для спеціалістів? Будь-ласка, місця вагон. В усіх цих пострадянських організаціях маса вакансій, і якби мало статись диво та прийти та людина яка б зробила свою справу аж так ЯКІСНО, так що це б вплинуло на зміну відношення в цілому до підприємства в широких масах з негативного на суперпозитивне, воно десь би вже сталось.

 

Каша-малаша...

Вони що, раби? Їх там насильно тримають? А я маю ПРАВО, бо є отримувачем послуг, за які сплачую кровні кошти згідно ДОГОВОРУ *тому вони зобов'язані працювати на мене). Зарплатню не я придумую і надприбутки в офшори з електрики теж не я перевожу. А ОБОВ'ЯЗКИ і я маю, тільки інші. Так для довідки, знаю людей, які за невелику зарплатню роблять дуже якісну роботу, не керуються правилом "як платять так і працюю", і їм не шкода заплатити понад "каси". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Savage сказано:

Правильніше сказати - якщо вистачить мізків, щоб осилити те, чого я можу навчити 

Да-да-да. ЧСВ така штука забориста, В голову бє покручє шампанського:D

Як то в народі кажуть : Хвалять нас мамо люди......

Те що ти берешся судити по роботі працівників організації не будучи в темі вже про тебе  багато говорить і твої можливості.;)

 

Але то все до дупи, бо толку з ваших мірянь нуль і нуль десятих.

 

З Наступаючим усіх. І всіх благ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, S30 сказал:

Те що ти берешся судити по роботі працівників організації не будучи в темі вже про тебе  багато говорить і твої можливості.;)

Дійсно, щоб порівняти якісний продукт/послуги з неякісними треба мати суперможливості. ;) Хоча, можливо, для тебе це дійсно важка задача. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, S30 сказал:

А тут на форумі тобі нюансів ніхто не розповідатиме. Хто в темі - зрозуміє.

Та ті нюанси вилазять дуже швидко. Сидиш ти отак дома, а тут хлабись, прориває труба. Ти тарабаниш, в жек чи куда там, що мол вода хлеще, всіх топить, через годину, а то і дві, приходить пьяне мурло й перекриває воду на весь будинок, ремонтувати те ж пьяне мурло приходить через два дні (а ті два дні, весь будинок сосе пісюн), за годину дві все ремонтує й з нєвьєбєнно умним єбальніком починає розказувати тобі про нюанси. Куди ти захочеш засунути йому ті нюанси ? То чого ти дивуєшся, що інших інші нюанси мало шкребуть ? Ситуація взята з потолка, щоб наглядно проілюструвати, хто, де, куда і чим має чужі нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, halcogen сказал:

Нюанс тут один - як платять так і працює. 18-річна молодьож на його місце за такі гроші не піде, так само як і непьющий спеціаліст.  Тому і приходиться тримати хоч когось, хоч алкаша, хоч гавнюка. 

та нєєє, якщо  конкретно в тому випадку, що я привів, якраз таки клондайк. Густонаселеність плотна, в кожного періодично щось ламаєтся, тече й так далі, там з головою можна таке бабло зашибати. Якщо оперативно прийшов, оперативно й якісно зробив, хто соображає й має, й так *пару рублів* дасть, телефона запише й по бібісі розтризвонить, що майстер хороший. Але, як я розумію, так майстри й набивють собі клієнтуру й звалюють звідти, а тупе пьяне бидло залишаєтся, стаж набивати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

 хто соображає й має, й так *пару рублів* дасть, телефона запише й по бібісі розтризвонить, що майстер хороший.

Гарне поняття *пару рублів*... З ним в магазині особо багато не накупляєш, там треба паро сотень рублів.

Цікаво коли комерсантам  щось специ роблять, і комерсанти оплачують - так вже крекчуть і трясучими руками дають тих пару рублів , а потім спец іде в магазин комерсанта і не може на ті пару рублів ніц купити,  хіба що якусь дрібничку.

Міняти фах кажуть тут вумніки - все калл одні прогери різнобічно технологічно розвинені. То на скільки я знаю навіть в програмістів є фах і не буває універсалів, є вузькопрофільні спеціалісти - ось за вузькопрофільність і платять. Люди вчаться, затрачають свій час, гроші - і за це, і треба платити нормальну зп.

Немає в нашій країні нормального бізнесу -  НП - перекидочна база , любий магазин , аптека - теж саме - споживання і тільки споживання, нічого не створюється не розробляється, не потрібно бізнесу розумних спеців , їм треба молоді цілеспрямовані, трудолюбиві працівники (тихе бидло) - які сопуть і роблять.

Банальне перекидання товару з точки а в точку б , а де береться товар нікого не цікавить .

А зараз бізнесменам  якщо щось хірне чи прорве  різко треба людина яка в цьому розбирається, і шоб  за копійки зробила, і щоб  все якісно, з гарантією, щоб бізнес не стояв. А платити бізнесмени готові - "пару рублів".

І ще - такі погані всім обленерго, облгази і тд (вони дійсно плужать не спорю), але, як на них не їздять, вони ще клигають до пори до часу. А коли настане блек аут я подивлюсь що заговорять перекупи (ой бізнесмени). Вона край певно буде не потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:
4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 жековський сантехнік має робити безкоштовно, читай по складам БЕЗ ВОЗ МЕЗ ДНО, тоєсть даром для населення й отримувати зарплатню від жека, а тих присловутих *пару рублів* дають люди від себе, так би мовити з а оперативність й професіоналізм.

 Але, як я розумію, так майстри й набивють собі клієнтуру й звалюють звідти, а тупе пьяне бидло залишаєтся, стаж набивати

Так ти сам суперечиш собі - на лице роздвоєння особи ?

Хоч шоб і не алкаш, і грошей не платити і даром і з гарантією і шоб жек . Спіців платних багато але, тобі треба шоб за пару рублів дядько з червоним носом все рішив ., бо як прийде "дорогий " спец по визову він явно в рази більше візьме або взагалі за таку роботу не візьметься - і хто там де сидить ? Совок на ліцо - платити не хочу, пяні морди задовбали але все одно викличу жек , бо то задаром + плюс пару рублів з барського плеча .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Volt сказал:

тобі треба шоб за пару рублів дядько з червоним носом все рішив

Тобі ж написали БЕЗ ВОЗ МЕЗ ДНО. Чи ти навіть по складах читати не вмієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, вже в тему обленерго і жеки припліли.

Далі ще цікавіше, певно, буде.

Лише сьогодні взнав, що працюю з "тупим пяним бидлом".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну коли кінчились внятні думки, ( а в тебе їх я бачу обмежена кількість ) іди відпочинь, напрягять мозг  тобі протипоказано, але шо там напрягать як він не проглядується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...