Перейти до змісту

Шум в квартирі


Fiore

Рекомендовані повідомлення

А якщо в сусідів маленькі діти, яким спати вдень треба? Все-одно послав?

Ну це вже залежить від того які сусіди. Якщо ти прекрасно розумієш, що коли спати будуть твої діти а їм буде пофігу то підлаштовуватися під них неварто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраще піти в коридор, клацнути декілька раз щиток.... способ перевірений.......

ггг. а у от на мене такі методи не подіють, у мене пів квартири запітується через упееснік на 15 кг який тримає всі мої примочки години дві

У мене на хаті недавно репетирувала одна з майбутніх груп. Багабани і 2 електрогітари. І нічо, сусіди тихенько сиділи і слухали. Ніхто нічо не сказав. :friday:

Якби пришит до 22х грузить за музон з моєї 5,1 послав би сразу навіть не відкриваючи двері.

Наприклад, якщо б в мене сусіди таким займались і мені це б мішало я б перших рази 2 попросив би по хорошому і неважливо чи це було б в 8:00, 12:00, 18:00, 22:00 чи 00:00, а далі... :ura: якби ще й послали... :ura:

З.І. Ти так написав ніби в тебе всі сусіди якісь лякані чи якісь дауни або ти дуже крутий чел з крутою кришею! :90:

Ще цікаво: а якщо якийсь урод за стіною після 22:00 хропить як трактор, то можна його прийти і задушити власними руками і потім ще й ногою копнути? :nun:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, якщо б в мене сусіди таким займались і мені це б мішало я б перших рази 2 попросив би по хорошому і неважливо чи це було б в 8:00, 12:00, 18:00, 22:00 чи 00:00, а далі... :ura: якби ще й послали... :friday:

З.І. Ти так написав ніби в тебе всі сусіди якісь лякані чи якісь дауни або ти дуже крутий чел з крутою кришею! :90:

Ще цікаво: а якщо якийсь урод за стіною після 22:00 хропить як трактор, то можна його прийти і задушити власними руками і потім ще й ногою копнути? :nun:

Не хоч мені з моїми помогти розібратись, а то вони щось ніц не слухають :ura:. З хропінням, це інтєрєсненькій варіантік. а от враження, що автор допису про сусідів тож слєгка асоціал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу читаю... гигикаю... Блін кльово мені... мої 70 ват радянської музики після 22:00 можуть розкритикувати хібащо батьки... в крайньому разі собаки на вулиці :) (приватний будинок - штука класна)

А взагалі - на тему хропіння: по тєлєку показували кумедний випадок в США коли заснула людина в машині ... і хропіла... тіпа на весь район.. амєрікосам спати мішала.... приїхали мєнтос.. розбомбили скло в машині.. в салоні - нікого. нашли людину в багажніку.. мирно сплячу... п'яну.. зачитали права... виписали чек на штраф... А ви тут кажете - музика в квартирі...

Доречі до знайомого викликали якось сусіди мєнтосів - через музику після 23:00. По словам його сусідів приїхали вони після 5 дзвінка... по причині загрози жалоби наверх за бездіяльність... тобто в нього вони були десь після 2 ночі.. чемно попросили вимкнути музику.. і більше не порушувати правила громадського порядку... більше він їх не порушує :)

А взагалі, якщо ти порядна людина і сусіди в тебе теж норм люди, то потрібно знайти взаємопорозуміння з ними... так як будують будинки в нас "пречудово" - стіни пропускають 80% звуку...

На старій квартирі бували випадки коли в сусідів за стіною включався тєлік наприклад з якоюсь прикольною програмою чи фільмом, і було все чути.. добре було так не раз - шось завтикав по тєлєку прикольного - почув знайомі звукі за стіною - і собі згадав і включив те саме :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора якийсь імбецил в Теремно пускав салюти в 00.45 ночі. Гупало так, що повставали всі - і ми, і діти - і потім довго не могли влягтися. Таких ідіотів потрібно каструвати і селити в резерваціях, як абсолютно нездатних до життя у нормальному сучасному суспільстві. Бо якщо людина у свої скільки там років (а я не думаю, що пуляв хлопчик років 8-10) не розуміє, що спить мабуть 90% людей у цілому мікрорайні і будити їх через те, що в тебе в жопі шило, дуже негарно, то не місце йому серед нас.

А взагалі, у НОРМАЛЬНІЙ країні (якої наша, очевидно, за мого працездатного віку так не стане, що дуже прикро), в кожному мікрорайоні мав би бути мобільний патруль, який би відразу ж поїхав туди, стягнув гарненький штраф, а може ще й посадив на пару діб, щоб не хотілося більше порушувати громадський спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Санітарні норми допустимої гучності звучання звуковідтворювальних і звукопідсилювальних пристроїв у закритих приміщеннях та на відкритих майданчиках

N 4396-87, 07.07.1987, Норми, Министерство здравоохранения СССР

Санітарні норми допустимого шуму в приміщеннях жилих і громадських будівель та на території житлової забудови

N 3077-84, 03.08.1984, Норми, Министерство здравоохранения СССР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкращий варіант накатати скаргу санітарам і контрольну в прокуратуру, а матеріали потім до суду з позовом закинути + моралку стягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок імбецилів і салютів. Я живу на 9-му поверсі, а на першому в нас - Зефір і Волиньтабак. так от як тіко яке свято, то народ починає пускать салюти і рвуться вони акурат на рівні 9-го поверху. Поки не поміняв вікна на пластикові, то жити не мона було. А так - поставив трикамерний склопакет і красотень. Вікно закрив і хай собі гупають хоть до усрачки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в тебе, що чотири скла в склопакеті :o чи ти переплутав з двохкамерним склопакетом в якому три скла ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здаєтсья мені, що реакція залежить від морально-психічного стану сусідів. Музику слухаю голосно майже завжди.

Єдиний раз, коли сусіди намагалися зв*язатися зі мною по батареї...так це коли в 5 ранку після святкування мого ДН ми присунулись додому і влаштували на кухні бардівський концерт у виконанні мого знайомого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Вчора сам стикнувся з такою ж проблемою, написав заяву . Якщо комусь згодиться,то брав закони тут з повним роз'ясненням дій - Законний спосіб вгамувати шумних сусідів + прикріпив в документі - Відділ дільничих інспекторів міліції УМВС

шумних сусідів_0.doc

Відділ дільничих інспекторів міліції УМВС.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Приходив дільничний до них, була бесіда, сусіди прийшли вибачатись.Так що ждем спокою!

P.P.S. Дільничного вразило знання законів і роз'яснень :rolleyes: .

ще знайшов один простий документ в якому все роз'яснено.

Спокою та тиші Вам!

Що нам варто знати.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Приходив дільничний до них, була бесіда, сусіди прийшли вибачатись.Так що ждем спокою!

P.P.S. Дільничного вразило знання законів і роз'яснень :rolleyes: .

ще знайшов один простий документ в якому все роз'яснено.

Спокою та тиші Вам!

Хорошо, когда так. У нас с завидной регулярностью дебош на 8 этаже, я на 6-м живу и спать не возможно, сочувствую тем, кто ближе живет. Участковый 100 раз к ним приходил, не помогает. А с виду нормальные, уже не молодые люди..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...