Перейти до змісту

Шум в квартирі


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Народ підкажіть, яка допустима норма шуму в квартирі, з якої до якої години. Ато сусіди починають парити мозги шо в них стіни трусяться від музики :) не хочу спорити без фактів. Хто шось знає на цю тему підкажіть!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажись після 22-ої години не можна (ну так пишуть в підручнику з правознавства за 9-й клас :) )

Хоча в мене один сусід-наркоман, такий торчок рядом живе : врубив раз свою попсу на весь дом, а я йому як врублю у відповідь добрячу порцію металла - заглох через пару хвилин. :) Бувають спокійні сусіди, а бувають такі уроди що ппц - то шумлять, то ремонт після 22-ї роблять, то влаштовують сімейні розборки в стилі мексиканських серіалів. Хе-хе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажись після 22-ої години не можна (ну так пишуть в підручнику з правознавства за 9-й клас :) )

Хоча в мене один сусід-наркоман, такий торчок рядом живе : врубив раз свою попсу на весь дом, а я йому як врублю у відповідь добрячу порцію металла - заглох через пару хвилин. :) Бувають спокійні сусіди, а бувають такі уроди що ппц - то шумлять, то ремонт після 22-ї роблять, то влаштовують сімейні розборки в стилі мексиканських серіалів. Хе-хе

Було би лучше поконкретніше!!!! Я після 21:00 не шумлю!!! Вот тількишо привалила тьотка настучала, а я шось сумніваюсь шо в неї аж стіни трусились :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було би лучше поконкретніше!!!! Я після 21:00 не шумлю!!! Вот тількишо привалила тьотка настучала, а я шось сумніваюсь шо в неї аж стіни трусились :)

Может просто наушники купи? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було би лучше поконкретніше!!!! Я після 21:00 не шумлю!!! Вот тількишо привалила тьотка настучала, а я шось сумніваюсь шо в неї аж стіни трусились :)

Может просто наушники купи? :)

В мене є, але я в них слухаю вечером :) а зарас хочеться 5.1 ефект набагато лучший :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут і не в годинах справа - мож тьотка втомилася з роботи, думає відпочити : а тут бам-бам-бам-бум-бум. Звичайно вона зайде до тебе скаже мол : вимкни музику. Просто люди з роботи приходють, де вони гроші, блін заробляють і така байда... А може їм (сусідам) не нравиться музика, твоя. Попробуй мож Моцарта, Баха, Шопена або АРІЮ :)

Або прикинься глухонімим і не відкривай двері і слухай собі далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій брат мав знайомого в якого був діск з всякими шумами: "ремонт, звук поїзда, плач ребёнка... і т.п :) "

З.І Може хто знає де можна його взяти? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та фіг його зна - щас в магазинах одні ігри, нічого цікавого. Може в Усатого є або Мюзікмена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та фіг його зна - щас в магазинах одні ігри, нічого цікавого. Може в Усатого є або Мюзікмена

Наврячи, одне говно на базарі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да по.... з тою сусідкою якото розбермся... просто цікаво знати ті права на рахунок цього всього!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Права вони і в Африці права - поки нема 22-ої години можеш слухати музику відносно голосно. Але якщо будеш слухати СИЛЬНО голосно, сусіди по ідеї мають право жалуватись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраще піти в коридор, клацнути декілька раз щиток.... способ перевірений.......

а взагалі шуміти можна до 23.00, потім потрібно декілька раз попередити, а якщо це не допоможе до можна написати заяву... Але чи варто сваритись із за такої єрунди... звичайно якщо в дома маленькі діти то варто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж стоїть піаніно і я на ньому бринькаю дізнававзя до скількох можу то сказали так до 23.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж стоїть піаніно і я на ньому бринькаю дізнававзя до скількох можу то сказали так до 23.00.

анекдот вспомнился по теме:

- откуда у вас машина новая?

- выменял на свой старый разбитый рояль

- и кто же пошел на такой обмен?

- сосед.

а по теме: после 23 нельзя сильно шуметь. хотя весь день надо быть человеком и не врубать диких децибелов. особенно популярно врубить музыку на всю, а самому пойти во двор и слушать. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да по.... з тою сусідкою якото розбермся... просто цікаво знати ті права на рахунок цього всього!!!!!

ну до 22 часов можно не все что в голову взбредет делать, всетаке в обществе живем а не влесу. Существует определенный допустимый диапазон, в законодательстве поищи, там точно есть. (лутше юзай meta.ua)

А насчет ремонта, то нужно обязательно соседей передпреждать прежде чем чтонить затеешь.

Но живем мы в стране где не все законы соблюдаются...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраще піти в коридор, клацнути декілька раз щиток.... способ перевірений.......

ггг. а у от на мене такі методи не подіють, у мене пів квартири запітується через упееснік на 15 кг який тримає всі мої примочки години дві

У мене на хаті недавно репетирувала одна з майбутніх груп. Багабани і 2 електрогітари. І нічо, сусіди тихенько сиділи і слухали. Ніхто нічо не сказав. ;)

Якби пришит до 22х грузить за музон з моєї 5,1 послав би сразу навіть не відкриваючи двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраще піти в коридор, клацнути декілька раз щиток.... способ перевірений.......

ггг. а у от на мене такі методи не подіють, у мене пів квартири запітується через упееснік на 15 кг який тримає всі мої примочки години дві

У мене на хаті недавно репетирувала одна з майбутніх груп. Багабани і 2 електрогітари. І нічо, сусіди тихенько сиділи і слухали. Ніхто нічо не сказав. ;)

Якби пришит до 22х грузить за музон з моєї 5,1 послав би сразу навіть не відкриваючи двері.

:):);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore

Взагалі то є комісія яка приходить і робить заміри шумових коливань.

Звернися в міліцію (хоча ти сам там працював нібито) або як казали форумчани - юзай інет.

для прикладу Пошукай тут

це перше що я знайшов у Гууглі на запит допустимі норми коливання звукових сигналів

може допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore

Звернися в міліцію (хоча ти сам там працював нібито) або як казали форумчани - юзай інет.

:):) да ти чьо мене там небуло, немає і небуде!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore

для прикладу Пошукай тут

це перше що я знайшов у Гууглі на запит допустимі норми коливання звукових сигналів

може допоможе.

нічотак докумєнтік))) зачьотний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взнавала, ремонтом не можна займатись до 8 ранку і з 9 вечора, а рівень шуму в квартирі сусідів не повинен перевищувати 40 децибел. Це приблизно, як дрєлькою довбти діри в стінах. Крім того, у вихідні і святкові дні, коли люди дома, ремонтними роботами займатись не можна. А вапче, можна сперечатися за асоціальні дії. :)

найкраще піти в коридор, клацнути декілька раз щиток.... способ перевірений.......

ггг. а у от на мене такі методи не подіють, у мене пів квартири запітується через упееснік на 15 кг який тримає всі мої примочки години дві

У мене на хаті недавно репетирувала одна з майбутніх груп. Багабани і 2 електрогітари. І нічо, сусіди тихенько сиділи і слухали. Ніхто нічо не сказав. :)

Якби пришит до 22х грузить за музон з моєї 5,1 послав би сразу навіть не відкриваючи двері.

:):D:)

А якщо в сусідів маленькі діти, яким спати вдень треба? Все-одно послав?

В мене теж стоїть піаніно і я на ньому бринькаю дізнававзя до скількох можу то сказали так до 23.00.

До 22, постанова № 172, але чия не пам.ятаю, просто для сусідів тримала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій брат мав знайомого в якого був діск з всякими шумами: "ремонт, звук поїзда, плач ребёнка... і т.п :) "

З.І Може хто знає де можна його взяти? :D

В мене є такий, називається "Месть соседям" :)

шукайте на ФТП:

../Music/Mest.sosedjam/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взнавала, ремонтом не можна займатись до 8 ранку і з 9 вечора, а рівень шуму в квартирі сусідів не повинен перевищувати 40 децибел. Це приблизно, як дрєлькою довбти діри в стінах. Крім того, у вихідні і святкові дні, коли люди дома, ремонтними роботами займатись не можна. А вапче, можна сперечатися за асоціальні дії. :)

найкраще піти в коридор, клацнути декілька раз щиток.... способ перевірений.......

ггг. а у от на мене такі методи не подіють, у мене пів квартири запітується через упееснік на 15 кг який тримає всі мої примочки години дві

У мене на хаті недавно репетирувала одна з майбутніх груп. Багабани і 2 електрогітари. І нічо, сусіди тихенько сиділи і слухали. Ніхто нічо не сказав. :friday:

Якби пришит до 22х грузить за музон з моєї 5,1 послав би сразу навіть не відкриваючи двері.

:ura::90::nun:

А якщо в сусідів маленькі діти, яким спати вдень треба? Все-одно послав?

нарахунок дітей мені з сусідами повезло, в радіусі "кілометра" немає маленьких дітей, тільки великі по 30 років :) повір там така сусідка шо їй аж хочеться якусь музичку потяжче поставити... :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...