Перейти до змісту

Знайомство із дівчатами


Damask

Рекомендовані повідомлення

ТС, цінуй свободу і не прив’язаність. Бо як вхопить якась, то не знатимеш куди від неї дітись)

Не шукай когось, твоя обов’язково найде тебе ;)

Розповім історію. Прийшлось їхати на Світязь маршруткою, дуже був не задоволений з цього приводу. Але доля розпорядилась, що біля мене їхала чудова дівчина + вона проявила ініціативу при знайомстві. Тепер в мене з нею чудові відносини.

Але якщо вже кортить, то їдеш в Версаль/Золото і запрошуєш дівчат на танець... Першу...Другу... Десяту, з якось та поталанить зав’язати романтік. А в дома біля компа дівчата не водяться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

такі "життєві" теми чомусь завжди створюються "на ночь глядя" :)

Судячи із того, що тема в еротоманії, то тебе цікавить сєкас..., а не стосункі!

Так і є. Але - шшш..! - Хто вголос говорить про секас? Суто платонічні почуття. Написано:

Часто біля 9-ї години прогулююсь містом..(якось заспокоює), о такій годині вже не знайомляться, не дай Бог ще за маньяка приймуть

Да уж, созєрцая дівчат, які, хвацько покачуючи бедрами, ходют по Лесиному проспекті, так і хочеться ущипнути, пардон, за попку.. Мислітєльні процеси приводят, однако, і далі, но.. :_12:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не ставити собі таку незрозумілу ціль - ЗНАЙТИ. Просто живіть, і пам'ятайте, що все у житті приходить саме тоді, коли цього найменше чекаєш, а тим більше, що вам лише 20 років, і ще стільки всього попереду: і знахідок, і втрат... Коротше кажучи, не забивайте собі дурницями голови і не запитуйте чужих порад, тому що однозначної відовіді не буде точно - усі ми дуже різні... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

не парся! роби те що подобається, самореалізовуйся і дівчина зявиться) а те що на гроші ведуться, то чим менше розвинена дівчина тим більше на гроші ведеться, високорозвинена на гроші дивиться, але обирає по людських якостях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо серйозно, не потрібно зациклюватись.

Счастье подобно бабочке. Чем больше ловишь его, тем больше оно ускользает. Но если вы перенесете свое внимание на другие вещи, оно придет и тихонько сядет вам на плечо. (с)

Думаю, це правило підходить і для стосунків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то чим менше розвинена дівчина тим більше на гроші ведеться, високорозвинена на гроші дивиться, але обирає по людських якостях!

Щось останнім часом я почав думати, що в наших реаліях це архаїчна точка зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, то чим менше розвинена дівчина тим більше на гроші ведеться, високорозвинена на гроші дивиться, але обирає по людських якостях!

Мене особисто в свій час вразило це відео, що скажете? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ваші історії знайомства? Я в свої ХХ років ще не мав серйозних відносин. Зустрічей через знайовства в соц мережах не схвалюю.Кохання ж не з'являється завтра бо ми так того схотіли, воно якось саме приходить .Сам же постійно зайнятий з ранку до вечору. Часу на особисте життя практично немає. Часто біля 9-ї години прогулююсь містом(і корисно і якось заспокоює) але о такій годині вже не знайомляться, не дай Бог ще за маньяка приймуть. Власне питання ось вчому. Як розприділити час щоб трішки розвантажити своє життя?

Як варіант спробуй придбати гумову або поки зима зліпити снігову "бабу" біля хати, яка буде тебе чекати після роботи та проводжати на роботу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, то чим менше розвинена дівчина тим більше на гроші ведеться, високорозвинена на гроші дивиться, але обирає по людських якостях!

Мене особисто в свій час вразило це відео, що скажете? ;)

А що тут казати? Хіба хтось серйозно ставиться до таких знайомств? Так собі, максимум one - night stand ...

P.S.: А відео звичайно цікаве :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим, тим що автори проїхались по місцям скупчення повій і потім відео на ютуб виклали? :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що зразу підсвідомо думають, "Ооо за рулем крутий чувак), а коли знайомляться ближче розуміють, що то тільки обгортка, а вже далі зявляється тупо переспати бо гроші дають на халяву, а хто розумніший то тратить кошти, створює свої фірми і заводить нових коханців"

п.с. а крутий чувак виявляється або синочком або нахальним, бо гроші тільки такі в нас заробляли, а той хто написав популярну книгу чи придумав щось новітнє в нас таких грузять, бо думають що легше заробляти коли комусь гірше, насправді навпаки, бізнес легше будувати коли добре тим хто працює на твій бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вартий одноразовий трах таких витрат :)

Ти не зрозумів (чи не зрозуміла) про що відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порад було багато, сподіваюся, що ТС до певних прислухався та суботній вечір проведе з користю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 із 10 вибере хлопця в якого в кармані 1000грн. і тільки одна вибере того, хто з квітами...

В цьому ти абсолютно не правий.

P.S.: Сказав дуже скромно. Але, поклавши руку на серце, перша реакція на твої слова була: це абсолютна хуйня. (Хай вибачать мене модератори), брєд сивої кобили

всі знайомі мені дівчата так і роблять...звісно є і не такі.....але вертихвосток більше...тому це не брєд... можливо, просто кожен із нас по різному дивиться на стосунки

Знаєш. дам тобі таку пораду. Візьми собі за правило щодня знайомитися хоча б з двома представницями прекрасної статі. Не для відносин. а просто так. Можливо повертаючись додому. біля підїзду побачиш дівчину з сусіднього будинку. познайомся(Запитай наприклад. чи вона не заблудилася, або запропонуй посидіти разом з нею в сусідньому кафе, поки вона буде когось чекати). Чи в читальному залі за сусіднім столом хтось сидітиме. (Скажи. що ти вразлива натура і тобі буде спокійніше коли ти знатимеш хто сидить за сусіднім столом. Жартома звичайно). Чи в якомусь офісі, де проходиш стажування. запропоунй дівчині, яка прийшла на стажування туди ж пізніше за тебе, свою допомогу. Єдине. що при цьому важливо, що б ти це робив щиро. І повір мені. з часом в тебе хтось зявиться хтось і для інтиму (вони хочуть не менше ніж ти. просто не кажуть про це), і для серйозних стосунків, навіть не зважаючи на те. що в тебе в даний момент 10 гривень в кармані. Ось так от.

Абсолютно правильна остання відповідь! Повністю підтримую!

...багатьом дівчатам іноді не менш скучно як і тобі, тільки вони більш соромязливі... тому діяти потрібно тобі! Більшість дівчат тільки і ждуть шо хлопець сам проявить ініціативу, вони за нас більш соромязливі! А невдачі - вони обовязково будуть, це нормально... на невдачах і вчаться!!! Даже якщо 20-та тобі відмовить - на 21-шійі буде тобі щастя! Бо не в удачі діло... а в досвіді!!! Тому - тільки вперед і буде тобі щастя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ще тобі так допоможуть, порадять як не на "Boardi" особливо в токому делікатному питанні?!!) Прочитай цю книжку: " В 2006 году вышла первая книга Алекса Лесли. Скандальное название "ЖЖизнь без трусов" и ещё более скандальная начинка..."

Де її шукати Я думаю можна не писати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС уже немає часу сидіти в інтернеті - це позитивний "сдвіг" справи з мертвої точки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС - зайнята людина)))...а якщо серйозно то в житті відбулись позитивні зміни, звісно не без порад на борді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо вже кортить, то їдеш в Версаль/Золото і запрошуєш дівчат на танець... Першу...Другу... Десяту, з якось та поталанить зав’язати романтік. А в дома біля компа дівчата не водяться ;)

шо ти совэтуэш там куча блядушок в яких в очах $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...