Перейти до змісту

Допоможіть знайти що це за павук


gorik

Рекомендовані повідомлення

Прийшовши з вечірньої прогулянки, помітив в кімнаті двох павуків.

Один - приблизно 1,5 см.

post-1106-0-60864300-1347480167_thumb.jp post-1106-0-84370500-1347480176_thumb.jp

Другий - сантимертів до 4-ох

post-1106-0-69305000-1347480182_thumb.jp post-1106-0-94153600-1347480188_thumb.jp

post-1106-0-94153600-1347480188_thumb.jp post-1106-0-81878800-1347480195_thumb.jp

А це вже я його завалив.

post-1106-0-96491700-1347480202_thumb.jp post-1106-0-60078500-1347480209_thumb.jp

Хто знає що це за павуки, звідки вони в квартирі, ядовиті чи ні, і як від них позбавитися, прошу відгукнутися.

З.І. Якось стьомно спати лягати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахтиж йопрст. Спали їх логово до біса!

Я тут сінокосців не переношу, а якби таке побачив у себе в кімнаті, то хз як спав би. Добре, що скоро зима і вони вилазити не будуть. Зараз погуглю і допоможу пошукати, але 100% це не ядовиті павуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто його зна, чи не ядовиті... може хтось із сусідів тримав і вони повтікали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахтиж йопрст. Спали їх логово до біса!

Я тут сінокосців не переношу, а якби таке побачив у себе в кімнаті, то хз як спав би. Добре, що скоро зима і вони вилазити не будуть. Зараз погуглю і допоможу пошукати, але 100% це не ядовиті павуки.

Між іншим, десь доводилось чути, що наші предки старались не ображати павуків. Вважалося, що це душі померлих чи то родичів, чи якихось людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між іншим, десь доводилось чути, що наші предки старались не ображати павуків. Вважалося, що це душі померлих чи то родичів, чи якихось людей.

Убить можно, но - зачем?

Есть такая история. Когда Дева Мария с Исусом Христом убегали и прятались от слуг Ирода, приказавшего истребить младенцев, то мать с ребенком спрятались в пещере. А паук соткал паутину, и проходившие стражники , увидев затянутый паутиной вход в пещеру, решили, что там никого давно не было, пошли мимо. Поэтому паука в доме убивать нельзя - можно, правда, выпустить на улицу. Да и вообще в доме никого убивать не рекомендуется. И не только в доме.

Простите великодушно за такую долгую лекцию в столь поздний час.

Я б прибила)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простите великодушно за такую долгую лекцию в столь поздний час.
Про павука існують повір'я: якщо він заснує павутину, то будуть гості або якась вістка. Вбивати його не можна, бо лихо станеться. На давніх віруваннях ґрунтуються християнські легенди про павука, які пояснюють, чому його не можна знищувати. Одна з них розповідає, як павук виткав і подарував новонародженому Ісусові сорочечку. В іншій мовиться: коли Божа Мати з немовлям утікала від Ірода, то павук їм сліди замітав.

http://about-ukraine.com/index.php?text=1726

ТС, почитай

http://www.google.com.ua/search?client=opera&rls=ru&q=%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F+%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1%85+%D0%BF%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#sclient=psy-ab&hl=en&client=opera&hs=0TG&rls=ru&channel=suggest&q=%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8%D0%B5+%D0%BF%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%B8&oq=%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8%D0%B5+%D0%BF%D0%B0%D1%83&gs_l=serp.3.0.0j0i30l3.39517.40818.1.41814.5.4.1.0.0.2.183.690.0j4.4.0...0.0...1c.1.UAlk_HpplyA&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=f074a94a3d2dab85&biw=1280&bih=600

, може щось схоже знайдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина питає чи не загрожує життю таке створіння, а ви тему забиваєте тим що павук - це святе. Я думаю що якби ви таке в себе вдома побачили, то не один би тапок полетів у їхню сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, все нормально. Я 5 хв тому такого ж (як ваш 4 сантиметровий) виловив і переселив на вулицю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина питає чи не загрожує життю таке створіння, а ви тему забиваєте тим що павук - це святе. Я думаю що якби ви таке в себе вдома побачили, то не один би тапок полетів у їхню сторону.

Якщо при вигляді мене він драпає або завмирає - не чіпаю, а якщо розставляє передні пари лапок - в сірникову коробку (або пакет-майку, якщо великий) і на вулицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким згоден. Я наприклад якщо десь побачу маленького то якось нейтрально, але коли дивлюся на щось типу того.. в мене мурашки по шкірі і я з собою нічого вдіяти не можу. З детинства в мене таке. Колись я навіть в туалети боявся сходити якщо там бачив паучка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в самого арахнофобія, я також, мабуть би .. злякався :)

той, що більший - схожий на "Tegenaria taurica". (це домові павуки)

0064965.jpg

А інший - ще не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто його зна, чи не ядовиті... може хтось із сусідів тримав і вони повтікали

еге ж зїли сусідів і прийшли по Вас :0130:

... Колись я навіть в туалети боявся сходити якщо там бачив паучка.

А не навпаки? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И не жаль было такую красоту "валить"?:)

Мне в детстве рассказали, что пауки просто полезные. Потому я их не трогаю. И не боюсь совсем. :)

Для ядовитых у нас, пока, климат неподходящий. А если и заведуться, они ж сами не нападают, люди не входят в их рацион. Если быть осторожным, то никакая тварь тебя не тронет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И не жаль было такую красоту "валить"? :)

Мне в детстве рассказали, что пауки просто полезные. Потому я их не трогаю. И не боюсь совсем. :)

Для ядовитых у нас, пока, климат неподходящий. А если и заведуться, они ж сами не нападают, люди не входят в их рацион. Если быть осторожным, то никакая тварь тебя не тронет.

Весело, коли павук чи змія залазять в туристичний намет і гріються в спальнику. Особливо, коли це помічаєш в темряві ночі. :)

Але зазвичай таке буває, коли люди ведуть себе необережно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які їх реальні габарити? А то так в приближеному вигляді взагалі жах якись )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, у нас не водиться отруйних павуків.

Ну максимум від укусу подразнення буде, посвербить трішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пользуясь случаем, мой домашний паучок передает привет! :smile3:

mydeadlysp.jpg

Не втікав зі свого обійстя? Павучок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пользуясь случаем, мой домашний паучок передает привет! :smile3:

У него там лимонка прикопана? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі новина.

Цікавий 1-й павук тим, що він "волохатий". Це може бути підвид павуків-птахоїдів. А може хтось привіз (сам того не знаючи) десь із-за кордону якийсь вид.

ДОбре було б фото у порівнянні із чимось там. наприклад копійка, чи сірникова коробка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б також завалив. То добре тут в темі язиками молоти, а от вночі спиш а воно тобі по шиї лізе....

....а ти встаєш, йдеш на кухню, береш сірникову коробку і виносиш його на вулицю і бажано десь на дерево, щоб випадково хто не затоптав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...