Перейти до змісту

НАРОД, ОТКРЫВАЙТЕ ДОСТУП К ФАЙЛАМ В СЕТКЕ!!!!!!!!


vanyamtv

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Относится ко всем юзерам с подсети 10,36,хх а ОСОБЕННО 10,36,0,105 Тiger - хочеш качать на халяву - не мешало б свое файло людям расшарить или хоть СПАСИБО В РЕПУ ГОВОРИТЬ :blink: , шибко по ходу уж ты наглый, не я первая это замечаю. Пока человеком не станеш - доступа не получиш :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма - я вже піднімав схожу тему - "Лояльність в мережі" - вибач Ірино, засрали там мене.. :blink:

тому - для себе зробили і будя..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж закриваю, ніяких ресурсів на 10.36.* не видно

та не закрывайся полностью, посто доступ тайгеру перекрой пока на этой ветке не обьявится, скоро женька починится, и урса приедет и будем все чето думать по поводу общего пользования ресурсами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Относится ко всем юзерам с подсети 10,36,хх а ОСОБЕННО 10,36,0,105 Тiger - хочеш качать на халяву - не мешало б свое файло людям расшарить или хоть СПАСИБО В РЕПУ ГОВОРИТЬ :D , шибко по ходу уж ты наглый, не я первая это замечаю. Пока человеком не станеш - доступа не получиш :D

только что еще одного юзера словила 10,36,0,12 - появляйся на ветке - доступ будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох іриска ,Іриска :D

Є така програмка - крім тої про яку ми х тобою спілкувалися так старанно:D

називається - LanScope - знаходиться вона За цією адресою, там і посіьник користувача і сама програма, як я вже сказав.

Вона покаже ВСІ комп*ютери які є у нашій підмережі - 10.36.0.1-10.36.0.254

НУ поки все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня и на компе, и на ноуте расшарено ВСЕ, для моего же удобства, НО!!! Я под файрволами. Ибо нефиг :D

как же, как же. давеча в червні строїв комп директорському сину - зайшов глянути на мережу. твій комп як на ладоні, благо дітлашня не помітила як туди заходити. підстрой файрвол, щоб так просто з локальної мережі не пускало, або фільтр на ір повісь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

внутресетевой чат + ftp, правильное решение для обмена вкусностями, ИМХО, а открытие виндовых шар несекюрно ни разу да и вызывает желание поломать, залезть и прочее на чужой комп (предпосылка тыксыть). Так что не разводите бардак в сети...

Все сказанное - взгляд со стороны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня и на компе, и на ноуте расшарено ВСЕ, для моего же удобства, НО!!! Я под файрволами. Ибо нефиг :)

как же, как же. давеча в червні строїв комп директорському сину - зайшов глянути на мережу. твій комп як на ладоні, благо дітлашня не помітила як туди заходити. підстрой файрвол, щоб так просто з локальної мережі не пускало, або фільтр на ір повісь...

Фильтр по ір есть, никто из моей подсети у меня ничего не видит - ПРОВЕРЕНО.

А когда все было "как на ладони" - вполне могло быть, не спорю, просто раньше брат иногда на компе по тем или иным причинам отключал файрвол, пока я ему не обьяснил, что это такое и что бывает когда его отключить ;)

ЗЫ: Ты сейчас попробуй зайти, мне аж интересно стало... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж закриваю, ніяких ресурсів на 10.36.* не видно

та не закрывайся полностью, посто доступ тайгеру перекрой пока на этой ветке не обьявится, скоро женька починится, и урса приедет и будем все чето думать по поводу общего пользования ресурсами

ладно. заб'ю, хай відкритим повисить

на шарі зараз

\\SLON\Best Desktops

\\SLON\DVD_Tools

\\SLON\F1 Mag

\\SLON\FISH

\\SLON\Funny pics

\\SLON\MC Gallery (ero)

\\SLON\mobile_mp3

\\SLON\Office2007

\\SLON\Sound (15 гектарів)

\\SLON\SymbianOS9

\\SLON\Tuning Car Studio

\\SLON\Vista_Wallpapers_Final

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж закриваю, ніяких ресурсів на 10.36.* не видно

та не закрывайся полностью, посто доступ тайгеру перекрой пока на этой ветке не обьявится, скоро женька починится, и урса приедет и будем все чето думать по поводу общего пользования ресурсами

ладно. заб'ю, хай відкритим повисить

на шарі зараз

\\SLON\Best Desktops

\\SLON\DVD_Tools

\\SLON\F1 Mag

\\SLON\FISH

\\SLON\Funny pics

\\SLON\MC Gallery (ero)

\\SLON\mobile_mp3

\\SLON\Office2007

\\SLON\Sound (15 гектарів)

\\SLON\SymbianOS9

\\SLON\Tuning Car Studio

\\SLON\Vista_Wallpapers_Final

Я для користувачів підмережі 10.42... розшарив 347 Гб ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене халепа, я можу лише зі своїм будинком по мережі на мережевій швидкості .

для всіх інших АДСЛ (100КБ/сек потолок)

вибачте - поміняють модеми і я знову з вами.. :D

Zheny@ ти тоже на адсл?

якщо да то на якому IP?

(в мене 10.66.2.18)

Є ХТОСЬ ІЗ 10.66.2.* ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж закриваю, ніяких ресурсів на 10.36.* не видно

та не закрывайся полностью, посто доступ тайгеру перекрой пока на этой ветке не обьявится, скоро женька починится, и урса приедет и будем все чето думать по поводу общего пользования ресурсами

ладно. заб'ю, хай відкритим повисить

на шарі зараз

\\SLON\Best Desktops

\\SLON\DVD_Tools

\\SLON\F1 Mag

\\SLON\FISH

\\SLON\Funny pics

\\SLON\MC Gallery (ero)

\\SLON\mobile_mp3

\\SLON\Office2007

\\SLON\Sound (15 гектарів)

\\SLON\SymbianOS9

\\SLON\Tuning Car Studio

\\SLON\Vista_Wallpapers_Final

а фильмов нет? иль сериалов каких?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Домашні мережі - просто згорів у Фотакома якийсь модем чи роутер і вони замінили його АДСЛ-ом..

тому й так кажу.. я в 10,36,х,ххх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а фильмов нет? иль сериалов каких?

валом! 5 бухточок ДВД-Р дисків :D списую то що тяну на болванки відразу, бо дивлюсь не на компі а на дом.кінотеатрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня тоже уже по больше стало...но все такие запароленые...по самое немогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!! а шо мені робити, в мене 10.42.0.ххх

до кого я можу законектитись?? і як це робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!! а шо мені робити, в мене 10.42.0.ххх

до кого я можу законектитись?? і як це робити?

Я також з 10.42 :) , для початку постав собі vypress chat, це такий собі локальний чат, а далі зможемо розшаритись і обмінюватись інфою.

ДЛЯ ВСІХ!!! А ще краще не розшарювати файли засобами вінди, а поставити програму для р2р-мережі StrongDc++, програма має досить гнучкі налаштування, так що можна налаштувати на свій смак. Це питання вже піднімалося на форумі, автор теми Avatar (за що йому :) ), посилання: http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=6203

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...