Перейти до змісту

Кінотеатр "Промінь" - Finita la commedia


Masik

Рекомендовані повідомлення

добре. поставимо питання таким чином. чи готовий ти викласти за якесь аварійне "гімно" 7 мільйонів(ато і більше, бо я бачу тут розумники по 30 мільйонів пропонували) і потім ще вкласти 100500 мільйонів щоб ЗАЛИШИТИ БУДІВЛІ СТАТУС КНОТЕАТРУ. я бачу що люди як зайнлись темою "влада все розпродає" то ліплять її уже скрізь.

ах. да і ще 1. а потім 100 років чекати, щоб ці гроші "відбились")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

добре. поставимо питання таким чином. чи готовий ти викласти за якесь аварійне "гімно" 7 мільйонів(ато і більше, бо я бачу тут розумники по 30 мільйонів пропонували) і потім ще вкласти 100500 мільйонів щоб ЗАЛИШИТИ БУДІВЛІ СТАТУС КНОТЕАТРУ. я бачу що люди як зайнлись темою "влада все розпродає" то ліплять її уже скрізь.

ах. да і ще 1. а потім 100 років чекати, щоб ці гроші "відбились")

вибачте, якщо не зрозумів вашу чудо орфографію та стилістику, але вимога "не залишити статус кінотеатру", а залишити кіно-концертний зал, яких, якщо не помиляюсь має бути 4 (по 150 місць.). Вся решта приміщення - фантазія інвестора, в якій і закладена відповідь на ваше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Бляха муха!!!!!

не викладуйте такі фото,

Ая яй ото роздовбали , як пригадаю скількох гарненьких дівчат я там того на фільмах, аж мурашки по шкірі пробіглися!!!!!

Ех були часи ,блін ото час летить.

PS.Так дружині ні ні :D , може мені отако зробити :0167: хех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда конкуренція буде велика, чи у людей буде капуста встигати обходити всі ці розважальні комплекси, питання тільки у цьому.

А так нехай будують, це нові робочі місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу відкривати Америку, але у всі часи існування гомасапінса він хотів тільки одного Хліба і Видовища!!!!

Так що бабло на це завжди найдеця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреналін, в майбутньому - The new Промінь і Порт Сіті.

Непогана вимальовується картинки, конкуренція це завжди добре, для кінцевих споживачів :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреналін, в майбутньому - The new Промінь і Порт Сіті.

Непогана вимальовується картинки, конкуренція це завжди добре, для кінцевих споживачів :ok2:

..і погано для Адреналіну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені Адреналын не жалко взагалі, бо там себе відчуваєш за свої ж гроші ущербним.

Клімат там якийсь не здоровий в середині, якби підійшли конструктивно і з умом, і якісно. То було б пофігу що вже там навідкривалось потім, всеодно б туди ходили люди. А так вони вирішили зліпити коника, а він виявився з гавняшок.

Тому туда ходять що нема нічого іншого.

В настільний теніс не пограєш нормально 50% часу бігаєш за шаріками. На роликах не покатаєшся, бо гімняні откровенно ролики, і штиняють всі. Пилюки купа, музика не грає, нема атмосфери яка спонукає до відпочинку.

Кінотеатр, сидіння не зручні, сперте повітря всередині.

Картинг, пускають людей на підпитку навіть... що створює небезпеку для тих, хто катається.

В "Стоп кадрі", я не гурман, кухня так собі, коштує дорого, а так щоб смачно поїсти то ні.

Бар біля кінотеатру, ну якось щось таке полустоловка, навіть не знаєш як назвати.... навіть не хочеться там "завіснути".

Це моя лише думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, охх як підтримую. Якесь воно все... не знаю... дійсно ніяке. Точно не рівня обласного центру

Від себе ще додам, що 5D жахливої якості, зображення бліде, нечітке, підкрутити того проектора не хочуть

Тир - кульки дають стріляні, трошки погнуті, летять не туди куди треба.

Але кінотеатр навпаки подобається. Мене все влаштовує, є з чим порівняти в інших містах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПІвтора року не був там, а вот в понеділок мав нагоду бувати на Дні народженні там. Дуже вразило те, що в середині помінялося - зробили норм хол. Але все-рівно - відсутнє відчуття комфорту. Таке враження, що щось не вистачає. Це з однієї сторони... А з іншщої - до Адреналіну в нас такого не було взагалі. Задумка закладу сама по собі не погана, але вот обслуговування треба покращувати, оскільки скоро і Промінь відкриється, і Портсіті. Адреналін втратить монополію в Луцьку.

І якщо в центрі міста буде кінотетар, то це буде зручно для всіх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що інвестор довірив гроші свої не тим людям.

Які не змогли створити атмосферу, а це головне, коли хороша атмосфера мимоволі закриваєш очі на якісь там мілки недоліки.

А вже пізно, в Адреналіна був час зробити дійсно супер заклад. Я б то якби робив, то задумував би так, зробив би як міні містечно, де є все, а якщо чогось нема то буде і скоро.

В Адреналіна зараз "агонія предсмертна", тому почали підшаманювати хол і так далі. Якби досі не будувався би ПортСіті, і там би не планувався кінотеатр, чи реставрація Променя в якості кінотеатру, повірте досі б Адреналін виглядав би так само як і був рік назад.

З чого я б почав, це з місця де б могли погуляти молоді мамаші з дітками своїми.

Облаштував би територію, щоб можна було прогулюватись цілий рік.

Місце де було б цікаво і дітям, і мамашам :). Де був би педіатр, який би відповідав би безкоштовно на запитання, допомагав би, аніматори і так далі.

Організував би транспорт, щоб можна було без проблем добратись з коляскою, і так далі.

Далі вже по ходу "накручувались" би інші сервіси і так далі.

Це ж можна нових подруг найти, дітям нових друзів і та далі.

Старших дітей, на цікавий фільм, мамаші хто хоче на фітнес, поки фільм іде мами собі займаються собою, чи там ще чимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Горить кінотеатр "Промінь" з дверей верхніх поверхів та вентиляційних каналів котрі знаходяться на даху помітно виходить дим, не думаю, що це протипожежні навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну а чьо! Робочий кабінет передали управлінню культури - можна тепер і позажигать. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку горів «Промінь».

Майже в центрі міста Луцька палав колишній кінотеатр «Промінь». Наразі пожежу ліквідовано, а постраждалих немає.

Фахівець відділу роботи із ЗМІ та громадськістю управління ДСНС України у Волинській області лейтенант служби цивільного захисту Богдан Жиговець розповів про те, що о 9.35 ранку до чергової частини ДСНС надійшло повідомлення про те, що у кінотеатрі «Промінь», який знаходиться на проспекті Грушевського, виникла пожежа

Пожежники швидко ліквідували загорання. Як виявилось розпочалась пожежа з кімнати, де працювали будівельники, які проводили ремонт приміщення. Попередня причина – необережне поводження з обігріваючими приладами. Вигоріли лише вікна та двері, самі ж працівники не постраждали.

Не перекинувся вогонь й на сусіднє приміщення, де знаходиться шоу-бар «Севен», а його власники запевняють, що загорання у їх закладі не могло відбутись, через дотримання усіх вимог техніки безпеки.

http://vip.volyn.ua/...riv-promin-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелеком виклчив вебкамеру на момент пожежі )))))))))

просто камера лягла от нагрузки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть шо то мулька

Просив сина вийти глянути (він неподалік там працює), то сказав що ніц немає. Видно на той час вже погасили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, хто її дивився в 9,30 - 9,40, що вона лягла? Жителі сусідніх будинків, які можуть глянути в вікно? Ще не було повідомлень ні на сайтах новин, ні на форумі тоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...