Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, nickel сказал:

Хтось завіз велику партію Т2 і притримує чужі на митниці, щоб непогано заробити на відключенні аналогового?

:) по перше, там не тільки Т2 стоять, а дофіга всього іншого, а по друге, там такий порядок цифр ходить, що тому, хто вирішить інші контейнери притримати, прийдется пароплав Т2 продати, щоб відбити вкладення за притримку конкурентів ))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я Т2 взагалі не торгую, принаймні поки, там моєї групи товарів дофіга чого стоїть, про Т2 взнав так би мовити, походу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повигрібали всі з полок =) півень в попу клюнув. Залишилось 9 днів. А кілька місяців тому без напряга можна було за 330 взяти

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, MANJAK11 сказал:

:) по перше, там не тільки Т2 стоять, а дофіга всього іншого, а по друге, там такий порядок цифр ходить, що тому, хто вирішить інші контейнери притримати, прийдется пароплав Т2 продати, щоб відбити вкладення за притримку конкурентів ))

Декому для притримки достатньо телефонний дзвінок зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тижня три назад в Одесі ГПУ спільно з СБУ закрили головного "розтаможенніка".

І тому все "розтаможення" стоіть, бо не получається контейнири з технікою розмитнити як секондхенд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, rl72 сказал:

Тижня три назад в Одесі ГПУ спільно з СБУ закрили головного "розтаможенніка".

І тому все "розтаможення" стоіть, бо не получається контейнири з технікою розмитнити як секондхенд

Що опять? Це кого Альперина? Його ще з 2017 року закривають, закривають і закрити не можуть. Чи там вже новий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Oli сказано:

а тепер немає в наявності нічого дешевше 650грн

по 450 є:

https://eldorado.ua/uk/romsat-t2100/p1417896/

https://eldorado.ua/uk/tv-tuner-romsat-t2-ultra/p71238113/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Що опять? Це кого Альперина? Його ще з 2017 року закривають, закривають і закрити не можуть. Чи там вже новий?

 

ні, не його.  іншого, бувшого податківця Дениса Аминева

1, 2, 3, 4

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Maniko сказано:

 

Немає в наявності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

 

Немає в наявності

можна на ОЛХ старі "офіційні" стронги 8500/8501 (AC3)/8502 пошукати , вони без wi-fi iptv, але стабільно мають працювати

стан пише новий, значить певно не користувались, здається без AC3 ця модель, 450 грн без пульта

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/tsifrovoy-priemnik-strong-srt-8502-IDBmhPK.html#b78188e071

 

оця точно з AC3, правда 600, хоча торг ніхто не відміняв :)

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodaetsya-t2-tsifrovoy-efirnyy-nd-priemnik-srt-8501-strong-IDBdnsc.html#d6170fef44

 

 

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Oli сказал:

А чого так дорого?

цей апарат розрахований ще й на прийом кабельного телебачення, що далеко не кожному потрібно

а взагалі всі ці Т2 особисто мені дуже смішні, особливо їх мультимедійна частина - це ж жалюгідний обрізок повноцінної

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Otto Kreer як я радий бачити тебе в цій темі. Ти колись казав, що тестиш приставку чи то т2 чи то супутникову на андроіді. Як враження? Де купував? Які ціни зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Otto Kreer сказал:

це ж жалюгідний обрізок повноцінної

А повноцінні, то які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повно

1 час назад, nickel сказал:

тестиш приставку чи то т2 чи то супутникову на андроіді. Як враження? Де купував? Які ціни зараз?

ооо, за цей час я натестив багато і заспокоївся )

Якщо коротко то нічого кращого чим супутникове на андроїді не знайшов. Цілий рік користувався Опеном AS1 поки  блискавка не забрала його життя і до речі дуже добре що забрала ) - апарат слабенький. Після цього купив Опена AS4K і користуюсь вже більше року - задоволений повністю.

- був період Т2 - продав біля сотні і плюнув - відсоток брачних був 3-4 з 10 штук.

- був період приставок - з нуля вник в суть прошивки приставок , тепер навіть мої напрацювання розміщуються в шапці на 4pda по Х96 міні.

Тестив приставки середнього і економ класу, прийшов до висновку що для перегляду фільмів і ютуба за очі вистачає дешевої приставки за 25-35 баксів, як наприклад Tanix TX3 mini. навіть у варіанті 1 на 8.

А повноцінна мультимедійна частина це наприклад щоб Ютуб мав максимальний функціонал як на компі або ж на сматр телевізорі. В Т2 чи в супутникових дешевих  інтерфейс ютуба настільки примітивний що годі казати.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Otto Kreer сказано:

В Т2 чи в супутникових дешевих  інтерфейс ютуба настільки примітивний що годі казати.

тому я також вважаю, що в дешевих апаратах вім там зовсім не потрібен. Краще б внутрішню начинку не здешевлювали, щоб не було такого % браку, аніж орієнтувались на 95% людям непотрібний там youtube/wi-fi

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на 100 штук був тільки 1 брак, і то після перебування 3 днів у клієнта...

Можливостей для дому в ньому хватає... ІРТV  на останній прошивці працює добре. тестив від Оптичних мереж і твоє тв.  і + 2 портала з фільмами мегого(різаний правда ) і Просто "кінотеатр" .

І чутливість я рахую що хороша, на звичайну "Ворону" без підсилювача показують канали з Рівного, 48 -56 каналів, залежить від погоди.

Мінус може бути що корпус не металевий і 1 USB...

Ціна однозначно завищена ,на тлі ажіотажу, не тільки в продавців але і в постачальників.... як яйця перед Паскою))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підключив на кухні Т2 приставку T2BOX-334iD і знайшло 40 каналів, 32 українських і 8 польських, направлено на Підгайці. Як таке можливо?

IMG_20180918_221543.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, R01and сказал:

Підключив на кухні Т2 приставку T2BOX-334iD і знайшло 40 каналів, 32 українських і 8 польських, направлено на Підгайці. Як таке можливо?

в мене показують тільки українські(перескановано раді цікавості), де териториально знаходитесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, tata сказано:

в мене показують тільки українські(перескановано раді цікавості), де териториально знаходитесь?

Піддубці, маю дві Т2 приставкі, на одну також не находить, а на іншій є.

Змінено користувачем R01and
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місцеве проходження сигналів. До нас часто ''завертає'' Польщу, іноді Білорусь.

Ну і висота там у вас хороша значить, відкрита місцевість, антени нормальні. От і зловило.

 

останній місяць частенько польщу чую. але не по телику а по радіо. як правило ранок і вечір

Змінено користувачем laser
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

момент вимкнення аналогового телебачення в Луцьку

tvoff.png

1 вересня в період з 7 ранку по 11 год припинили мовлення абсолютна більшість "аналогових" телеканалів 

З 14 телеканалів залишились 2. Один з них, здається, вимикають на ніч для економії коштів за електроенергію, точно не впевнений.

видно яка колосальна частина частот вивільнилась. і на скільки Т2 економніше ... одна смуга т2, тобто мультиплекс (8 каналів)= 1 аналоговому.

 

P.S. доречі  на скріншоті чітко видно розміщення мультиплексів в частотному спекті. що дуже наглядно пояснює , чого в багатьох людей ловить тільки 16 чи 24 канали.

перші два ліворуч - ідуть поряд один з одним в районі 530 МГц. ще не дуже далеко втік третій в районі 650 мгц.

а от четвертий запірдолили хер зна куди на 760 МГц. знайти чи виготовити таку широкополосу антену значно важче. якби всі мультиплекси були поряд один з одним як наприклад у рівному

image.thumb.png.093d7c0e52e0f45917ed4026ce2a12d1.png

то налаштуватись на них було б простіше.

також варто зазначити що на вищих частотах як правило чутливість приймача гірша, і більші втрати в антені.

 

цікаво чим думали щитаки з УДЦР, прораховуючи частоти?

звичайно це не смертельно. аналог був розкиданий ще ширше, але... там трохи не ті умови.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати розміри антени ромбовидної (2 ромби), щоб не пропадав 4 пакет де К2, 5 канал, Новий?Вдень ще йде, ввечері глухо. 5 поверх 9-поверхівки. Антену виставив на дворі вище вікна розмірами12см зовнішні сторони, внутрішні 11. Може мають бути інші?Або що інше спробувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуйте розрахувати самому. вказуєте потрібні частоти в калькулятори

http://3g-aerial.biz/onlajn-raschety/raschety-antenn/raschet-antenny-kharchenko-zigzagoobraznoj

http://radiodx.ru/text-012

отримуєте розміри. різні калькулятори можуть по різному трохи рахувати.

виготовляється з рефлектором обов'язково якось так.

3-241.jpg

треба брати широкі полоси, або кілька ліній (3-4) - по одній на кожен мультиплекс.

екран жесть, або решітка з чим меншою структурою.

без екрану ця антена не працюватиме .

встановлюється вертикально як на фото, поляризація при цьому горизонтальна як і треба

 

можна і без екрану, але це вже тоді не "харченко" і розміри там будуть зовсім інші.

 

p.s. антена як правило квадратна для хвильового опору 50 Ом, ромібічну форму може мати при 75 Ом (телебачення). але це не надто суттєво. має хорошо працювати так і так.

взагалі рекомендую почитати старі совецкі книжки типу:

  • Гриф А.Я. (сост. и ред.) - Антенны спутниковые, КВ, УКВ, Си-Би, ТВ, РВ
  • Kak_dobitsia_khoroshei_raboty_televizora_Nikitin
  • КАПЧИНСКИЙ - Телевизионные антенны-1979
Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але вираховувати це не для мене. Я таке не зможу зробити. Шукатиму щось інше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...