Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Звонит мама, мол, сейчас к тебе в офис заеду. Забегал по кабинету, повесил куртку в шкаф, прибрал на столе, спрятал грязные кружки. Юра, 31 год. Директор 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 4,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Звонит мама, мол, сейчас к тебе в офис заеду. Забегал по кабинету, повесил куртку в шкаф, прибрал на столе, спрятал грязные кружки.

Юра, 31 год. Директор 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде псих коридором і волочить за собою нитку.
Підходить лікар і запитує: — Навіщо ви волочите за собою цю нитку?
— А що, мені її перед собою штовхати?

 

***

 

Лаштується один одесит їхати в Італію. Йому кажуть, що мовляв у них там на базарі можна (й потрібно) торгуватись, ціну збивати… хоч удвічі.
Приїхавши до Італії, він пішов на базар, вибрав якусь абищицю, й запитує:
— Скільки?
Продавець: — 1000 лір.
— 500!
— 800…
— 400!
— Ти звідки такий?!
— Я з Одеси!
— О! На знак дружби наших країн, бери безплатно!
— Тоді давай дві!

 

***

 

Існують дві причини, через які може гальмувати комп’ютер:
1) вірус;
2) антивірус.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одному арабскому нефтяному шейху срочно понадобилось переливание крови. У шейха группа крови очень редкая и нашли ее только у одного еврея. Тот согласился, сделали переливание, за что араб подарил еврею дом и машину. Через год та же история — срочно нужна кровь. Еврей с радостью бежит в пункт по переливанию крови, за что арабский шейх дарит еврею коробку печенья. Еврей удивленно:

— Но прошлый раз вы подарили мне дом и машину! . . Араб:

— А в тот раз во мне еще не было еврейской крови.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купивши в нас одну річ за ціною трьох, другу ви отримуєте безплатно!

 

***

 

Кажуть, що дівчині, щоби привернути увагу на вулиці, досить одягти червону сукню. Можна подумати, що хлопця в червоній сукні ніхто не помітить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як відшити "нав'язливих хлопців в білих сорочках і краватках".
- Доброго дня! Ви хочете поговорити про Ісуса? 
- А що є свіжі новини?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленькая сестра очень любит тискать кота. Он идет мимо, она вопит: «Пушок!!!» и обнимает его так, что у бедолаги аж кости трещат. И так раз по 7-8 в день. Долго кот терпел, очень долго (он ее царапал пару раз, но получал за это по шее). Прихожу сегодня домой и наблюдаю картину. Пушок активно трется об ковер, его жутко бьет током, он орет, но продолжает тереться. Потом весь такой взлохмаченный идет и ложится на кресло. Я уж подумал, что сестра ему мозг окончательно расплющила. В комнату заходит младшая. Ну, все как обычно, «Пушочек !!!» и бегом к нему. Кот, который обычно старается спастись бегством, ни с места. Через секунду я понял почему: мою сестрицу ТАК ДЕРНУЛО ТОКОМ, что она от него кубарем откатилась. И ведь не придерешься к нему! Проделав это еще раз 8, кот отвоевал себе спокойную жизнь. Как же он, пушистый, додумался?!

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вересень - це коли ти носиш куртку в руках весь день , тому що вранці було холодно 
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- ти взагалі без царя в голові?

- у мене там конституційна монархія

- а це як???

- ну, цар ніби-то є, але реальна влада в тарганів...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решил бросить пить. Утром следующего дня осознал: недобросил…
============================================================
Можно многое сказать о настроении женщины по ее рукам.
Например, если женщина держит в руке пистолет, вероятно она сердится.
============================================Вчера на Дерибасовской услышала перл от дамы, обращающейся к своей ну очень мелкой собачке: "Как тебе не стыдно ухо ногой чесать?!"
==================================
Умная женщина всегда отпустит на рыбалку своего мужа!
А мудрая женщина - ещё и с детьми!
============================================
"Тяжелые думы" депутата"С каждым днем все труднее брать взятки, иногда кажется, что зарабатываю.".

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СССР. На великому заводі виступає лектор, який розповідає про недалеке прекрасне майбутнє. “Через п’ять років, товариші, кожна совєцька родина матиме власний автомобіль. (Оплески.) А через десять років, товариші, кожна родина матиме свій літак!” Голос із зали: “Товаришу лектор, а навіщо ж кожній родині літак?” “Поясню на прикладі, — каже лектор. — Уявіть собі, що ви живете в Хабаровську. А в Красноярську викинули на продаж муку…”

 

***

 

Приїздить відомий іноземний рок-гурт в Україну. Біля трапа літака їх зустрічає дівчина в народному костюмі, у вінку зі стрічками, рум’яненька. В руках тримає хліб і сіль.
Із літака виходить лідер гурту, підходить до дівчини, нахиляється до сільнички, заплющує пальцем одну ніздрю, через иншу шумно вдихає сіль і очманілим голосом промовляє:
— Так нас іще ніде не зустрічали!

 

***

 

Ви помиляєтесь, якщо вважаєте, що мудрість — це привілей старості.
Мудак із віком не не перетворюється на мудреця — він стає старим мудаком.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черга до кабінету стоматолога. Тихе сюрчання бормашини раптом роздирають гучні зойки й крики. За хвилину виходить чоловік. Черга, стурбовано:
— Невже так боляче?!
Чоловік, випльовуючи з рота відкушений палець:
— Ще б пак…

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Ти сильний!
— Я сильний!
— Ти дійшлий!
— Я дійшлий!
— Ти навіть не знаєш, що значить здатись!
— Я навіть не знаю, що значить дійшлий…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З точки зору програміста користувач – це периферійний пристрій, що вводить набір символів у відповідь на команду READ.

 

***

 

— Як баги розмножуються?  
— Та… програмісти з ними по ночах трахаються…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зять к теще:
- Мама, здесь лежали такие голубые таблетки, а теперь их нету. Это Вы их выпили?
- Да.
- Ну теперь и трахайте свою дочь сами!
 
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- УБИРАЙСЯ!!!!!!!! - заорала жена мужу, пришедшему в 5 утра домой.....Тот схватил веник и начал в панике подметать. :D
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я реально поняла, что сдать экзамен в ГАИ - это фигня, а вот сдать экзамен по вождению мужу, чтобы он разрешил брать машину - это проблема...
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загубив один дядько колесо від авто(відкрутилось находу),запаска то є,а гайки погубив.Стоїть потилицю чухає.Бачить поряд психлікарня огороджена височенним парканом в якому дірка,а з неї йому махає рукою якийсь псих.Дядько підійшов ближче,а псих і каже:"Що,немає чим прикрутити?То візьми з кожного колеса по гайці,та й прикрути запаску".В дядька очі округлились і стали як дві супутникові "тарілки".Питає він у психа:"Чому ж тебе такого тут тримають?Я і недодумався б до цього".
"Тому що я психічно хворий,а не ідіот" - відповів псих

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По правилам хорошего тона, если мужчина приглашает женщину посмотреть на звёзды, то первой ложится и смотрит на звёзды женщина. Мужчина при этом располагается к звёздам затылком. Через какое-то время он может тоже посмотреть на звёзды и покурить.

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...