Перейти до змісту

Страховка "с наклейкой"


Dan

Рекомендовані повідомлення

Не забувайте, що покриття страховки - не більше 25500 за майно і 51000 за життя однієї людини... а то потім розказують, що страховку взяли, вдарили хаммера, а повний його ремонт оплачувати ніхто не хоче :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Треба і собі застрахуватись... Хто там має калькулятор порахувати скільки буде страховка на BMW 528i (двигун 2.8 інжектор) 1997 р/в, водій один, стаж десь 8-10 років? :)

І ще, що значить "територія використання ТЗ"? Ну я в основному по місту їжджу. То що, якщо в страховці вкажу "по місту" то не маю права виїхати в інше місто, якщо раптом десь потрібно буде? Бред...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба і собі застрахуватись... Хто там має калькулятор порахувати скільки буде страховка на BMW 528i (двигун 2.8 інжектор) 1997 р/в, водій один, стаж десь 8-10 років? :)

І ще, що значить "територія використання ТЗ"? Ну я в основному по місту їжджу. То що, якщо в страховці вкажу "по місту" то не маю права виїхати в інше місто, якщо раптом десь потрібно буде? Бред...

Калькулятор - не сприйміть як рекламу, абсолютно не маю такого на увазі - просто одне з перших що Google викинув. Виходить майже 325 грн.

Територія переважного використання :) - діяти буде по всій Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, що значить "територія використання ТЗ"?

посчитай вероятность ДТП к примеру в Забороле и Киеве... ;) Естеснна в столице коэффициент должен быть 2, а в селе с тремя лошадьми и одним мотоциклом - 0,2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай територію використання беруть ту, де зареєстрована машина...

ділять міста по населенню:

100 тис.<

100тис.-500тис.

500тис-1млн

стаж десь 8-10 років
"десь" не підходить - порахуй від дати видачі прав (якщо хочаб на 1 день більше 10-ти років, то це великий + тобі)

ще один калькулятор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водіїв штрафуватимуть за відсутність зеленої картки

Міністерство внутрішніх справ вирішило штрафувати водіїв за відсутність полісів обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності з 1 січня 2008 року.

Роблю страхеркі, недорого.. :)

с талончиками жовтого колЬору.....

вот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стаж десь 8-10 років
"десь" не підходить - порахуй від дати видачі прав (якщо хочаб на 1 день більше 10-ти років, то це великий + тобі)
Ну так це... я колись права міняв (були "рожевий прапор", а я поміняв на пластикові розміром як кредитка, щоб в бумажник влазили), так що зараз вичислити коли мені видавали перші права фактично нереально :)
Роблю страхеркі, недорого.. :(

с талончиками жовтого колЬору.....

а вот з цього місця детальніше будь-ласка ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такэта...

у меня полное КАСКо, но никакого талончика мне не дали... шо делать? Будут гайцы кажные пиисят метров тормозить ведь! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так це... я колись права міняв (були "рожевий прапор", а я поміняв на пластикові розміром як кредитка, щоб в бумажник влазили), так що зараз вичислити коли мені видавали перші права фактично нереально

тобі мали б вписати в нові дату отримання перших прав - якщо цієї дати нема, то скоріш за все будуть рахувати по даті видачі пластикових... якщо ж повірять на слово, то при настанні випадку зможуть робити оговорки - від повної відмови в виплаті, до зменьшення проценту виплат :(

ЗІ як варіант - принеси з правами талон здачі екзамену на права - він то втебе зберігся? тоді проблем не має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такэта...

у меня полное КАСКо, но никакого талончика мне не дали... шо делать? Будут гайцы кажные пиисят метров тормозить ведь! :(

по каско застрахована твоя машина - при аварії її відремонтують.

при страхуванні цивільної відповідальності, грубо кажучи, застраховане все майно (життя людей), яке (яких) ти пошкодиш, крім твого.

простий приклад:

їде Василь на авто... аварія. якщо Василь має:

- Цивілку (зараз обов"язкова) - страхова платить за майно, яке пошкодив Василь (машини, стовпи, будівлі ітд + оплачує лікування постраждалих від Василя людей), при цьому до жигуля Василя, страхова ніякого діля не має...

- КАСКО - страхова ремонтує жигуль Василя, а вже Василь віддає того жигуля + пів квартири за бампер хаммера, в який він в"їхав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по каско застрахована твоя машина - при аварії її відремонтують.

при страхуванні цивільної відповідальності, грубо кажучи, застраховане все майно (життя людей), яке (яких) ти пошкодиш, крім твого.

Сьогодні застрахував своє авто! :wacko: 1,4 двигун+5років стажу+1 водій+1987р.в. = 165 грн. Дали мені картонку на скло і договір де написано : Ліміт відповідальності: за шкоду заподіяну життю і здоровю (на одного потерпілого) - 51000 грн; за шкоду заподіяну майну (на одного потерпілого) - 25500 грн. Франшиза - 0. Отже, якшо попадеться Хаммер то не гарантія що прийдеться платити із страховою компаніє удвох за ремон такого авто :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня полное КАСКо, но никакого талончика мне не дали... шо делать? Будут гайцы кажные пиисят метров тормозить ведь! :wacko:

Ось Людина відповіла чітко, тільки місяць серпень, потрібно поміняти на січень:

... С 1-го августа менты будут штрафовать за отсуцтвие цевилки, а не за отсутствие наклеки.

А ось в журналі Автоцентр пишуть наступне:

Остановив ТС без стикера, гаишники проверят наличее у водителя страхового полиса. Предъявив документ, человек сможет продолжить двежение, но если полиса у него неоказалось, составляется админпротокол по ч. 3 ст. 126 КоАП Украины. Штраф от 8,5 до 17 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С этими законами тянут кота за хвост как говорится... то с 1 августа то с 1 января то ещё с чего... Почему нельзя сделать так... сказал и БАСТА! нет страховки - водительское удостоверение изымается... сколько можно об одном и том же талдычить. Вы когда в Польшу едете или в страны ближнего зарубежья о страховом "зелёном" полисе не забываете!!! Так почему-же дома у себя брезгуете таковым? Всё зависит от самих нас... если глаза на месте и расудок не "померк" тогда 99% того что в "Хаммер" груглого дяди вам никак не въехать. Ну а остальной 1% процент для тех кто думает до точности наоборот. Тогда я так думаю вообще нет смысла садиться за руль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба і собі застрахуватись... Хто там має калькулятор порахувати скільки буде страховка на BMW 528i (двигун 2.8 інжектор) 1997 р/в, водій один, стаж десь 8-10 років? :(

І ще, що значить "територія використання ТЗ"? Ну я в основному по місту їжджу. То що, якщо в страховці вкажу "по місту" то не маю права виїхати в інше місто, якщо раптом десь потрібно буде? Бред...

Калькулятор - не сприйміть як рекламу, абсолютно не маю такого на увазі - просто одне з перших що Google викинув. Виходить майже 325 грн.

Територія переважного використання :) - діяти буде по всій Україні.

Нічого собі ціна в них. Сьогодні застрахувався і порівняв з їхнім калькулятором. Різниця з моєю ціною майже два рази. Так що можу порекомендувати ХЛ-Брокер біля цуму Волиньмаркет 2-й поверх. Зайшов і за 10-ть хвилин купив страховку. Вирішив почати з 1-го січня і тільки від'їхав від ЦУМУ (сьогодні там чомусь світлофори не працювали) я їхав в напрямку Київської площі і на перехресті спуск до паркової тролейбус піднімався з поворотом наліво до ЦУМУ. Йому була перешкода справа він зупинився і я вирішив проскочити , а із за тролейбуса якись москаль висунувся ще б чуть чуть і я його влупив і був би винний бо він справа. Ото була б халепа з датою страховки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С этими законами тянут кота за хвост как говорится... то с 1 августа то с 1 января то ещё с чего...

ти будеш сміятись, але перша дата перевірок обов"язкової цивілки була в 2005 році :) а тепер її досунули до 2008-го

можу порекомендувати ХЛ-Брокер біля цуму Волиньмаркет 2-й поверх

чот гугл пішов нервово курити після запросу "ХЛ-Брокер"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стаж десь 8-10 років
"десь" не підходить - порахуй від дати видачі прав (якщо хочаб на 1 день більше 10-ти років, то це великий + тобі)
Ну так це... я колись права міняв (були "рожевий прапор", а я поміняв на пластикові розміром як кредитка, щоб в бумажник влазили), так що зараз вичислити коли мені видавали перші права фактично нереально :)
Роблю страхеркі, недорого.. :huh:

с талончиками жовтого колЬору.....

а вот з цього місця детальніше будь-ласка ;)

ПриватБанк продає страхерки, від СК Кредо. У мене счас ще є 2 талончика, і куча страхерок. Після 3 числа будуть талончики. Магу напИчатать если кому нада... Нарахунок ціни - тра говорити окремо. Якщо для талончика - то можна зробити - до 100 грн. Ну а якщо на всяк випадок - то таки як і скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для талончика - то можна зробити - до 100 грн. Ну а якщо на всяк випадок - то таки як і скрізь.
А якщо взяти "для талончика", а в випадку "всякого випадку" доплатити за оформлення "на всяк випадок" заднім числом? :)

Не те щоб грошей було так вже шкода... просто був в нас випадок, коли в нову машину в'їхав таксист, який мав цивілку від СК "Княжа", оформили ми те все в страховій, таксист дав 100 баксів щоб покрити франшизу... а в Княжу ми їздили пів року, так грошей звідти і не отримали, і в решті решт плюнули на те все -- нерви дорожчі :huh:

Так що платити страховій хоч копійку після таких "приємних" спогадів -- як серпом по яйцях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ога, мне пассат в дрободан развалил пежо - пикапчик, застрахован был в СК "Нова". На экспертизы и проч я еще, дурень выложил около 1000 грн.(страховая должна была вернуть) - ни копейки не выбил :)

А в конце оказалось, что я документы продал дороже, чем мне выплатили бы страховики :huh:

Вывод был сделан позже.

Если в вас кто-то въехал, берите знакомого громилу и методично "давите" на виновного, а не на страховую компанию!

После таких манипуляций страховая контора сама с вами свяжется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для талончика - то можна зробити - до 100 грн. Ну а якщо на всяк випадок - то таки як і скрізь.
А якщо взяти "для талончика", а в випадку "всякого випадку" доплатити за оформлення "на всяк випадок" заднім числом? :)

Не те щоб грошей було так вже шкода... просто був в нас випадок, коли в нову машину в'їхав таксист, який мав цивілку від СК "Княжа", оформили ми те все в страховій, таксист дав 100 баксів щоб покрити франшизу... а в Княжу ми їздили пів року, так грошей звідти і не отримали, і в решті решт плюнули на те все -- нерви дорожчі :huh:

Так що платити страховій хоч копійку після таких "приємних" спогадів -- як серпом по яйцях...

Є франшиза - десь 400 грн, не помню точно. А все остальне Ок. Миж й повертаємо, наші люди. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто є такі компанії що хоча б щось повертають, Княжа до них не відноситься. Не хочу робити комусь рекламу, зараз реально стільки ДТП що ні одна з тих компаній вчасно все не платить, а якщо ще і сума немаленька, то взагалі затягують на великий термін, то все погоджується з Києвом, то ви не там ремонтуєте і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы как раз через Киев , центральный офис "Новы" , все делали , сами возили эксперта, собирали все документы, тянулось это все долго, потому как короче процедура не позволяла (оценку экспертиза подтвердила только через месяц, с нагоняями!)

В итоге ноль. Да и какая мне разница, у кого страховаться? Это ведь будут проблемы того, кого я (не дай бог) влуплю, ведь так? :huh:

Поэтому я застраховал КАСКО в СК от Аваля (Эталон), а цивилка - да если где-нить на центральном рынке возле туалета будет дешевый "страховик" - там и застрахуюсь, а выплачивает он или нет - по-барабану. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене счас ще є 2 талончика
ти ті два талончика прибережи для мене до завтра, а там я визначусь -- "для талончика чи на всяк випадок" і заберу їх в тебе зі страховками чи без. Один на мою машину, деталі описував вище, а один на батькову BMW 735i (3.5 інжектор, два водія, в кожного стаж більше 10 років, користування в основному по м. Луцьку)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене счас ще є 2 талончика
ти ті два талончика прибережи для мене до завтра, а там я визначусь -- "для талончика чи на всяк випадок" і заберу їх в тебе зі страховками чи без. Один на мою машину, деталі описував вище, а один на батькову BMW 735i (3.5 інжектор, два водія, в кожного стаж більше 10 років, користування в основному по м. Луцьку)

ok.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поэтому я застраховал КАСКО в СК от Аваля (Эталон)

Удачи тебе в этом году и езди очень аккуратно.Эталон очень неудачный выбор.Не рассматривайте это как антирекламу,но факты говорят сами за себя.У нас на фирме у них страховались трое,двое уже побывали в авариях и получить от Эталона сумму адекватную ущербу никому не удалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы ставил вопрос по-другому: какая СК возместила кому-либо ущерб адекватно? ;)

И еще: что принято понимать под "адекватно"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...