Перейти до змісту

Страховка "с наклейкой"


Dan

Рекомендовані повідомлення

Я бы ставил вопрос по-другому: какая СК возместила кому-либо ущерб адекватно? :)

И еще: что принято понимать под "адекватно"?

якщо цікавить - можу попитати конкретні випадки - та конкретні виплати по них в СК Кредо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

гг...

виплатили в грудні майже 600.000 грн відшкодуань і всерівно дехто залишився недовольний...

в любій страховій по каско найчастіше недовольні через:

- франшизи. вони буавють просто дикі. В якійсь страховій франшиза при аварії з вини власника страховки - 50% :o

- врахування зносу авто (часто для машин старіших 5-6 років і для тих хто хоче страховку "по дешевше") знос нараховують такий, що мама не горюй. відшкодовують вартість ремонтних робіт повністю, а вартість запчастин з врахуванням зносу (-30-40% ціни запчастин :) )

- не повернення ПДВ... хз але ця мутка для мене так і залишилась темною - якщо треба, то можу запитати.

В цивілці людей смущає:

- "мала" сума покриття по майну: коли зеркало до БМВ коштує дорожче як машина одного з комісарів, то і не дивно

- можливість виставлення притензій родичів загиблих (страховка покриває "матеріальну" втрату (51.000) - був випадок, коли родичі виставили моральної шкоди на 100.000 грн, таке страхова не покриває)

- франшиза в 510грн...

- ну і як фінал, багатьох злить, чому це вони мають страховку а ремонтують не їх машину - надуватєльство :)

з курйозних випадків по цивілці:

клієнт створив аварію - постраждала пасажирка і ншого авто, ми оплачували лікування пасажирки. все що від неї вимагалось - лікарняне і чеки про покупку ліків... наші комісари дуже здивувались, коли проти сумми 2200 грн стояло "гумові вироби". Сходили в кіоск, звідки чек, виявилось, що під ці вироби з кіоску підпадають тільки гумові рукавички і... презервативи. цей випадок часто згадують як приклад клієнтам, які намагаються жульнічати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене вчора біля автобазару зупинили. Спочатку ДАІшник поспівчував що смазки в склопідйомнику в мене загусла на морозі і він відкривається зі швидкістю 1 см за секунду :). Потім представився і чемно попросив документи. Талон попереджень він навіть в руки не взяв, глянув на техпаспорт і побажав щасливої дороги. Ніякою страхівкою не цікавився. От і добре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно-кажучи як на мене страховка - добре, адже це +1 крок до боротьби з пянством і незважаючи на те чи виплатять тобі конфіскацію чи ні ;) От ще б машину конфісковували за їзду випившим - було б чудово ;) Ну ми з батьком застрахували машинку, але покищо ніяких дорікань зі сторони ДАІ ненаміцалося :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я считаю что либо стоит страховаться дорого либо вовсе не стоит.

при дорогих тарифах тебе и автоцивилку в два три раза поднимут и франшиза будет почти нулевая.

ну и выбирать стоит из тройки лучших.

в случая "какое то каско" за 4% стоит понять что никто ничего платить не будет.

либо рисков нужных не окажется, либо условия содержания/хранения не соблюдаются, либо

все войдет во франшизу.

То же самое со страховками жизни, имущества и так далее и тому подобное.

На рынке куча аферистов, которые впаривают абсолютно нереальные тарифы (читай очень низкие).

А потом никто ничего не платит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страховаться стоит тогда, когда понимаешь, чего ожидать "в случае". Как , впрочем и во всех остальных жизненных случаях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поэтому я застраховал КАСКО в СК от Аваля (Эталон), а цивилка - да если где-нить на центральном рынке возле туалета будет дешевый "страховик" - там и застрахуюсь, а выплачивает он или нет - по-барабану. :)

ну якщо не виплачує, то вся відповідальність ляже на тебе. Як би там не було, а франшизи/вартість ремонту понад 25500/любі затрати, які не компенсує страхова/ітд повинен компенсувати винуватець ДТП. А потім можеш вже судитись з страховою що мол неправильно виплатили, чи чого не доплатили :D

В таких випадках дуже проста схема: винуватець має цивілку від "дяді біля туалету". ДТП, він показує поліс і їде собі далі. Постраждалий, якого заставляють пройти всі ДАІ, взяти там справки, зробити оцінку пошкоджень, побігати по кабінетах і попсувати нерви, отримує 10-30-50% з різними відмазками від страхової. а далі все, що не покрила страхова можна спокійно вимагати в винуватця. Тим паче, що доки всі на руках - не вистачає тільки заяви в суд... якщо винуватць починає морозитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримує 10-30-50% з різними відмазками від страхової

а почему так? В смысле как так?.. Если ко мне придет баклан с претензиями, что "мне выплатили только 30%", я его пошлю на... в страховую компанию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страхувальники просять Луценка скасувати обов’язкове автострахування

Асоціація страхувальників України вимагає від міністра внутрішніх справ Юрія Луценка скасувати рішення колишнього керівництва МВС про тотальний контроль водіїв на наявність страхових полісів.

За словами керівника Асоціації страхувальників Леоніда Хоріна, страхувальні компанії планують отримати від автострахування 2 мільярди гривень. Однак, він зазначає, що далеко не всі компанії зможуть виплатити компенсації у разі ДТП. А ось продавати поліси ніхто не відмовляється. На думку Леоніда Хоріна, відповідний закон ухвалювали лише на користь страховиків.

У Асоціації також вимагають розірвати договір про співпрацю ДАІ з Моторно-транспортним страховим бюро, позаяк вважають, що це чергова корупційна схема.

Керівник Асоціації страхувальників висловлює занепокоєння з приводу прозорості співпраці між ДАІ та Моторно-транспортним страховим бюро.

«Моторне бюро зобов’язалося фінансувати діяльність ДАІ. Звертаю увагу – комерційна структура, очевидно, фінансувала діяльність державної правоохоронної структури. Це інструмент отримання додаткового прибутку», - стверджує Леонід Хорін.

Водночас, у Моторно-транспортному бюро (МТБ) запевняють, що взаємини – в межах закону. Як повідомили у МТБ, Бюро отримує 1% винагороди від страхових компаній і лише контролює їхню роботу, а за потреби - самостійно може виплатити страховку постраждалому.

Президент МТБ Володимир Романишин запевняє, що шахраїв у бюро немає, і всі процедури відбуваються законно та прозоро. Продаж полісів зростає. Водії терміново кинулися купувати страховку.

Хоча закон діє вже з Нового року, багато автомобілів і досі їздить без спеціальних знаків на лобовому склі та власне самих полісів. Не поспішають, бо вважають, що страхування - справа добровільна.

Нагадаємо, з 1 січня ДАІ штрафуватиме водіїв, якщо немає обов’язкової страховки. На порушників очікує стягнення від 17-ти до 51-ї гривні. Відомо, що інспектори вже отримали команду штрафувати водіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему так? В смысле как так?.. Если ко мне придет баклан с претензиями, что "мне выплатили только 30%", я его пошлю на... в страховую компанию.

франшизу (510 грн) ти ж маєш відразу йому віддати, ну і все, що не відшкодувала компанія відповідно теж - в чому і є підвох noname-страхових компаній :D

Страхувальники просять Луценка скасувати обов’язкове автострахування...

Однак, він зазначає, що далеко не всі компанії зможуть виплатити компенсації у разі ДТП.

а куди вони дивились, коли приймали такі страхові в асоціацію і давали атестацію на цивілку? кожна має мати фонд для покриття відшкодувань. мінімальний розмір фондів збільшували пару раз - так пропало багато одноденок.

btw, МТБ має виплачувати відшкодування за пільговиків, які звільнені від страхування (закон я прикріпляв вище)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я целиком поддерживаю Puma и если буду покупать страховку то только левую (ради бумажки) , причины этого тут как раз обговариваютя.

ВОТ ВАМ ЕЩЁ НЕСКОЛЬКО.

1. Выплачивать всё равно страховики ни кому ни чего не будут. (не помню на каком сайте читал итервью с директором киевской страховой компании, он сказал сто из за дыр в законодательстве страховым компаниям удаётся избежать выплат. В лучшем случае ваша семья получит пару гривень вам на ГРОБ.) Я это не придумал, так было и написано.

2. Теперь Закон кто с зади тот не прав, приобретает другой смысл " Я с зади МНЕ пох " -- потому как заехав кому либо в зад вы отдаёте страховку (или как там это делается по закону) и сваливаете. А чувак --- и от вас ни фига не получит и СТРАХОВКИ ему не видать. Вы скажете смотря кому заехал ... Выплатит как миленький ......Но позвольте ...НАФИГА тогда страховка??????????

3. С льготниками этовообще УМОРА. Льготники это как раз тот слой водителей который наиболее опасен (инвалиды, люди престарелого возраста и.т.д) и их освобождают от страховки. Мама дорогая. Тут и так выплату хрен выбьешь, а в данном случае вообще можешь забыть по выплату, государство НИ КОГДА просто так ЗА ЛЬГОТНИКА не заплатит. Если например дедушка на запорожце развалит ваш КИТАЙСКИЙ ДЖИП :angry:

Так что будем оптимистами, подождём месяцок и после того как дяди сверху нарубят капусты , её снова отменят :bayan: как было много раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На следующей неделе в Украине пройдут рейды проверки наличия страховых полисов ОСАГО у водителей. ГАИ начнет останавливать все машины, не имеющие жёлтой наклейки (стикера) на стекле.

Знак (стикер) должен быть закреплен в правом верхнем углу ветрового стекла. Если стикер будет отсутствовать на лобовом стекле, работники ГАИ будут иметь право останавливать такие автомобили для проверки наличия страхового полиса. Штраф за отсутствие полиса сейчас составляет около 17 грн., но в 2008 г. планируется его поднять приблизительно в 5 раз - до 85 грн.

Сотрудники ГАИ объясняют это тем, что людей не хватает, большинство работников следят за грубыми нарушениями. Поимка пьяного водителя кажется намного важнее, чем штраф за отсутствие страховки. Сегодня её отсутствие или наличие выявляется только при нарушениях или во время оформления автомобиля.

Напомним, что в Украине с 1 января 2008 г. вводится жесткий контроль за наличием страхового полиса обязательного страхования гражданско-правовой ответственности автовладельцев (ОСАГО). Согласно закону инспекторы вправе проверять автомобили без стикеров. Если страховки у водителя нет, работник ГАИ может составить протокол, который будет направлен в суд, сообщает Forinsurer.com

Свіжі новини з AUTO-consalting

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
Шо ета била? Ето такой АП?

Тепер точно Up. Рік минає. Страховка не знадобилась. До Нового року необхідно купити поліс автоцивілки на наступний рік. Що змінилось за цей час і де краще купити поліс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки краще брати в знайомих, щоб при настанні страхового випадку не додовбувались до дрібниць. І слідкуйте за тою клятою франшизою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі стаховка на скільки я знаю і в інших країнах є обовязковою. Людина може поїхати без прав і тех паспорта і її накажуть менше ніж за відсутність страховки. Так говорила людина однієї страхової компанії Луцька )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...