Перейти до змісту

Страховка "с наклейкой"


Dan

Рекомендовані повідомлення

Кто-то уже купил "цивилку" с наклейкой на окно "нового образца"? Какая Страховая их продает, и сколько это теперь стоит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

На ціну це не повинно вплинути. Страхові мають видавати наклейки безкоштовно навіть тим хто вже придбав раніш страховку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-то уже купил "цивилку" с наклейкой на окно "нового образца"? Какая Страховая их продает, и сколько это теперь стоит?

Ціна страховки залежить від об'єма двигуна, мій хороший знайомий платив в Оранті, за 1,5 мотор заплатив 150 грн!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-то уже купил "цивилку" с наклейкой на окно "нового образца"? Какая Страховая их продает, и сколько это теперь стоит?

Я сегодня застраховался, но наклеек еще небыло у них. С 1-го августа менты будут штрафовать за отсуцтвие цевилки, а не за отсутствие наклеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це буде не наклейка, а картонка, ібо на ній будуть вписані дані з вашого полісу. Виготовляє їх моторне бюро, а тому на всіх і зразу не виготовлять (рідна ненька...).

Видають її разом з страховкою цивільної відповідальності. НА вартість страховки впливає:

- об"єм двигуна

- територія використання ТЗ

- кількість водіїв

- стаж водіїв (враховується тільки найменьший)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке цікаве питаня ,при проходженні техогляду ,мені сказали в ДАІ ,що мені як учаснику бойових дій ,

купувати страховку не потрібно,і що тепер кожний раз мені пояснювати даішникам,чи купиту ту страховку від гріха подальше :( .

А техогляд ще не пройшов ,бо в них, бля, скінчилися талони і будуть через тиждень,представляю що буде творитися в кінці місяця. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене батькові теж так сказали - але я вмовив його придбати той поліс просто для себе. Тим білш є знижки в страхових для учасників - і Вам рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке цікаве питаня ,при проходженні техогляду ,мені сказали в ДАІ ,що мені як учаснику бойових дій ,

купувати страховку не потрібно,і що тепер кожний раз мені пояснювати даішникам,чи купиту ту страховку від гріха подальше :D .

А техогляд ще не пройшов ,бо в них, бля, скінчилися талони і будуть через тиждень,представляю що буде творитися в кінці місяця. :blink:

не думаю что Тебе разрешат ездить без страхового полиса. Закон о страховании для всех одинаков. если ввели обязательно страхование так для всех. В соседней Белоруссии у моего деда есть москвич, ну так вот на нём уже никто и не ездит... Но был случай когда понадобились те колёса и пришлось в ОБЯЗАТЕЛЬНОМ порядке покупать страховку... хоть и он тоже в своё время воевал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив у вівторок у ТАСі, дали наклейку

ціна мого питання була 296 грн :D

Брал чуть раньше у них новых наклеек небыло, они дали тебе свою наклейку (типа рекламку) или уже нового образца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уф-ф-ф...

Застраховался!

Альфа-Гарант. Шкода 1.3 - 165,56 грн. О наклейках сказали следующее:

Наклейки в Киеве раздавали для СК только с 18.07. На днях будут в Луцке. По желанию клиента, застраховавшегося раньше этого счастливого дня, подарят гос.наклейку на окно.

Наклейка это не полис, но ее отсутствие даст право Вас остановить и проверить есть ли у Вас полис... даже если у Вас окажеться в руках полис, то это не гарантия что у Вас найдут аптечку, огнетушитель, пристебнутый ремень и т.п... :D Ведь теперь _запрещено_ останавливать автомобиль при отсутствии явного нарушения ПДД...

Счастливого пути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уф-ф-ф...

Застраховался!

Альфа-Гарант. Шкода 1.3 - 165,56 грн. О наклейках сказали следующее:

Наклейки в Киеве раздавали для СК только с 18.07. На днях будут в Луцке. По желанию клиента, застраховавшегося раньше этого счастливого дня, подарят гос.наклейку на окно.

Наклейка это не полис, но ее отсутствие даст право Вас остановить и проверить есть ли у Вас полис... даже если у Вас окажеться в руках полис, то это не гарантия что у Вас найдут аптечку, огнетушитель, пристебнутый ремень и т.п... :D Ведь теперь _запрещено_ останавливать автомобиль при отсутствии явного нарушения ПДД...

Счастливого пути!

Ага, а такая причина, как проверка документов уже не проходит? Хм, странно, но ведь эксплуатирование ТС без документов запрещено теми же ПДД. А теперь поди разберись чего ментам доказывать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а такая причина, как проверка документов уже не проходит? Хм, странно, но ведь эксплуатирование ТС без документов запрещено теми же ПДД. А теперь поди разберись чего ментам доказывать...

Это уже оффтоп, но в таких случаях работник ГАИ, скорее всего, хочет скосить на обед... Выходишь из авто, очень вежливо предьявляешь документы к проверке и _обязательно, спрашиваешь о причине остановки! Если ответ "простая проверка документов и тд..." то _очень вежливо_ , следует выдать информацию следующего содержания "аптечка и огнетушитель у меня есть и все в полной комплектации, а теперь представьте Ваш Журнал поста повторите Вашу ФИО и _номер жетона_ и обьясните беспричинную остановку моего ТЗ, слудующего по срочному делу в г.Бердычев"...

Такой вариант у меня прошел даже после стоянки на желтой полосе возле пямятника Шевченку. В том случае работники ГАИ стояли без включенных габаритных огней в темное время суток, для остановки моего ТЗ использовали неподсвеченый жезл и начали разговор не с представления и со слов "Тут стояти заборонено"... в результате пожелали счастливого пути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

має бути не наклейка, а картонка, оскільки в ній будуть вписані дата кінця поліса і номер поліса. на зворотному боці - реквізити страхової компанії і дата видачі.

виглядатиме знак отак:

post-56-1184936778.jpg

учасникам бойових дій та інвалідам 1-ї групи цю страховку робити не обов"язково, якщо вони є єдиними водіями цього авто, якщо ці люди скоїли ДТП, то за них платить моторно-транспортне бюро (оте МТСБУ, що на знакові пише :ok:). Це все прописано в законі, ми спеціально надрукували його і даємо всім пільговикам, щоб мали при собі...

для пенсіонерів зазвичай знижка 50% (по крайній мірі внас).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

має бути не наклейка, а картонка, оскільки в ній будуть вписані дата кінця поліса і номер поліса. на зворотному боці - реквізити страхової компанії і дата видачі.

виглядатиме знак отак:

post-56-1184936778.jpg

учасникам бойових дій та інвалідам 1-ї групи цю страховку робити не обов"язково, якщо вони є єдиними водіями цього авто, якщо ці люди скоїли ДТП, то за них платить моторно-транспортне бюро (оте МТСБУ, що на знакові пише ;)). Це все прописано в законі, ми спеціально надрукували його і даємо всім пільговикам, щоб мали при собі...

для пенсіонерів зазвичай знижка 50% (по крайній мірі внас).

І де ту картонку можна отримати ? Я є учасник бойових дій , машина оформлена на мене , і доручень нікому не давав.В ДАІ нічого толком не пояснили ,на скло прицепив наклеку від Оранти ;) ,жіночка яка страхувала будинок ,дала по знайомству. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock, наклейки як і страховки учасникам бойових дій мати не обов"язково по закону... при собі треба мати посвідчення учасника бойових дій.

13.1. Учасники бойових дій та інваліди війни, що визначені законом, інваліди I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним інваліду I групи, у його присутності, звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України. Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи, проводить МТСБУ у порядку, визначеному цим Законом.

13.2. За умови страхування не більше одного транспортного засобу з робочим об'ємом двигуна до 2500 куб. см включно розміри страхових платежів за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів - учасників війни, що визначені законом, інвалідів II групи, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до I та II категорій, пенсіонерів - громадян України, які особисто керують такими транспортними засобами, становлять 50 відсотків розміру базового платежу з урахуванням коригуючих коефіцієнтів, наведених у цьому Законі.

(стаття 13 у редакції Закону

України від 22.09.2005 р. N 2902-IV)

а ось і сам закон:

Zakon.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страхувався у VAB-i, двигун 1,5+вписали ще одного водія стажом менше трьох років, обійшлось десь 160 грн. Наклейку дали, тільки як її приципити не знаю, там клей так намазали, що треба чіпляти ззовні, чи як не знаю :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера по новостям 1+1 говорили что проверять полисы с 1 августа не будут, а начнут проверять с 1 января 2008

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серёга Баранов прав оказался :smile3:....

их ещё и отменить могут....

Зачем отменять, ИМХО страховка должна быть у всех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, для наших "руководителей", наверное, нет ничего милее, чем старые проверенные приколы : создать ажиотаж, чтобы народ деньги куда-то спешно нес, а потом заявить, что спешить было вовсе не обязательно :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, для наших "руководителей", наверное, нет ничего милее, чем старые проверенные приколы : создать ажиотаж, чтобы народ деньги куда-то спешно нес, а потом заявить, что спешить было вовсе не обязательно :smile3:

Оно то так, только вот одно но :) не могу понять как Гаишники отказались от такой золотой жилы в пользу страховых компаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серёга Баранов прав оказался :smile3:....

их ещё и отменить могут....

Зачем отменять, ИМХО страховка должна быть у всех.

а помниш как заставляли клеить на машыны отражающие полоски? и где они шас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а помниш как заставляли клеить на машыны отражающие полоски? и где они шас?

на некоторых машинах до сих пор встречаются. причем чаще встречаются наклееные неправильно, т.е. "въедь в меня" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Водіїв штрафуватимуть за відсутність зеленої картки

Міністерство внутрішніх справ вирішило штрафувати водіїв за відсутність полісів обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності з 1 січня 2008 року.

Так, наказом МВС №451 від 29 листопада затверджено Інструкцію з організації діяльності підрозділів Державтоінспекції МВС щодо контролю за наявністю у водіїв полісів обов'язкового страхування громадянської відповідальності власників наземних транспортних засобів і страхових сертифікатів "Зелена картка", що набуває чинності з 1 січня 2008.

Відповідно до інструкції, під час спостереження за дорожнім рухом працівники ДАІ мають право зупиняти автомобілі, на лобовому склі яких відсутній знак, що свідчить про наявність поліса.

Причому відсутність такого знака не є порушенням, і штраф може стягуватися, якщо у водія немає вищевказаного страхового поліса.

Крім того, незалежно від наявності спеціального знака, ДАІ може перевіряти наявність і дійсність полісів у разі порушення правил дорожнього руху, а також причетності транспортного засобу до ДТП.

Штраф за відсутність поліса зараз становить 17 гривень, однак, за даними МВС, уже готуються зміни до низки законодавчих актів, у разі прийняття яких розмір санкцій істотно зросте.

За даними Моторно-транспортного страхового бюро (МТСБУ), станом на 1 листопада українськими страховими компаніями було видано 3,4 млн. полісів страхування автоцивільної відповідальності.

Як повідомлялось, раніше МВС і МТСБУ вирішили посилити контроль за наявністю полісів обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності.

У червні Державна комісія з урегулювання ринків фінансових послуг затвердила знак державного зразка, що свідчить про наявність поліса обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...