Перейти до змісту

Віддам брата


TosTer

Рекомендовані повідомлення

У вас є діти? Будете їх виховувати такими методати? Якщо так то запевняю, що підете з молотка перший. Коли необхідно перевиховання, значить до цього хтось виховував не правильно. То у чому провина дитини? Хай батьки самі себе ремнями луплять.

Я щось погано зрозумів куди хто має йти, і причому тут молоток...

Мабуть вас також погано виховали, якщо ви таке пишете. А не слухняну дитину не помішає "підвиховати" ременем, і в куток поставити.

А то повиростають такими бовдурами як багато зараз, що нічого не цінять, нічого не знають і не хочуть знати, а батьків "предками" називають! Терпіти таких не можу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Я щось погано зорзумів куди хто має йти, і причому тут молоток...

Вислів такий є: "Піти з молотка."

В контексті написаного мною означало - бути дуже швидко проданим.

А то повиростають такими бовдурами як багато зараз, що нічого не цінять, нічого не знають і не хочуть знати, а батьків "предками" називають! Терпіти таких не можу!

Бовдурів багато було не тільки зараз.

Їх в усі часи вистачало, зараз що змінилось?

Що ви вкладаєте у слово 'нічого'?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В контексті написаного мною означало - бути дуже швидко проданим.

Я не продаюся!

Їх в усі часи вистачало, зараз що змінилось?

Колись цінності були інші, і люди теж!

"Нічого" - це нічого! Запитайте в сучасного школьника, який протирає в дворі штани, чим він цікавиться окрім контакта та дискотеки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись цінності були інші, і люди теж!

Конкретніше.

Якщо не секрет, які цінності були у підлітковому віці у вас?

"Нічого" - це нічого! Запитайте в сучасного школьника, який протирає в дворі штани, чим він цікавиться окрім контакта та дискотеки?

Можна подумати, що задавши таке питання пересічному офісному працівнику я отримаю радикально іншу відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет, які цінності були у підлітковому віці у вас?

Секрет!

Можна подумати, що задавши таке питання пересічному офісному працівнику я отримаю радикально іншу відповідь.

Якщо він давно вийшов із шкільного віку - думаю що ТАК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись цінності були інші, і люди теж!

ой ну не треба вже так утрiрувати, бидла завжди було багато, процентне спiввiдношення в рiзнi часи рiзне, але не категорично. Люди таки iншi буои, згiдний, ви зараз представляете мiльйони дебiлiв, якi сидять й *втикють* в Кашпiровського чи Чумака ? А якщо взяти МММ, то виявляется, що люди як колись падкi до халяви були, такими й зараз залишилися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна подумати, що задавши таке питання пересічному офісному працівнику я отримаю радикально іншу відповідь.

Якщо він давно вийшов із шкільного віку - думаю що ТАК

Так, отримаю дуже зрілу відповідь - "Секрет!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що тут зібралось занадто багато конверваторів.

Говорите про виховання і т.д. Варто було б помітити, що все міняєтсья, люди міняються, разом з цим міняється суспільство і методи виховання.

Тому вважаю, що старшим учасникам даної теми, яких я і назвав конверваторами, не варто так сильно критикувати сучасну молодь.

Всі недоліки у нашому вихованні, в першу чергу, були спричинені суспільством, яке нас оточувало, а це суспільство було створене попереднім поколінням, так що свою частку в сучасний стан вклали усі по трохи.

І не можна стверджувати, що сучасна молодь така погана через те, що у них в голові нічого немає чи щось типу того, таку молодь створило старше покоління, люди, які зараз при владі і взагалі те, що світ розвивається в певному напрямку, який і дає своє відображення в сучасному світосприйнятті людей. А зараз в людей зовсім не ті поняття, що були колись і хоч це і не подобається старшому поколінню, але це так і так вон оі буде, впевнений, що наше покоління так само не зможе повністю зрозуміти своїх дітей, а ті своїх і так далі.

Тому дана тема, присвячена жарту над братом, взагалі є адекватною і своєрідною для сучасних нас. Про органи - трохи "чорнуха", але не так вже й страшно.

Якщо хтось хоче зміни сучасну молодь, треба було раніше думати, влаштувати революцію чи щось таке, але все одно отримали б те ж саме. Наступила ера нігілізму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись цінності були інші, і люди теж!

Конкретніше.

Якщо не секрет, які цінності були у підлітковому віці у вас?

Думаю coding погодиться, що у нас у цьому віці було трохи більше футболу на вулиці, велоподорожей, рибалки, занять у спортивних секціях, гуртках авто/авіамоделювання і т.д. Більшість допомагала батькам на дачі/у селі. На канікулах практично 100 % учнів не дуже рв"яно, але відпрацьовували практику. Шанували те, що батьки не дивлячись на тотальні дефіцити умудрялися дістати імпортні одяг, взуття, купити дорогущу по тим міркам аудіо/відео техніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю coding погодиться, що у нас у цьому віці було трохи більше футболу на вулиці, велоподорожей, рибалки, занять у спортивних секціях

Діти і зараз грають на вулиці у футбол, ходять на рибалку.

Навіть не знаю яке покоління частіше це робило, особливо коли на вихідних цілий день м'ячем у стінку будинку гупають :)

У секціях теж займаються, правда це зараз вартує грошей.

гуртках авто/авіамоделювання

Можливо і у нас в місті є такі, думаю дітей яких це цікавить дуже багато.

Більшість допомагала батькам на дачі/у селі.

Далеко не кожен має дачу, або потребу їхати допомагати в село, коли й у місті робота знайдеться.

На канікулах практично 100 % учнів не дуже рв"яно, але відпрацьовували практику.

Практика це добре, але не зараз коли на кожних батьківських зборах збирають гроші на "ремонт" та дають дитині лакувати паркет дніпропетровським лаком.

Шанували те, що батьки не дивлячись на тотальні дефіцити умудрялися дістати імпортні одяг, взуття, купити дорогущу по тим міркам аудіо/відео техніку.

Не купували мені батьки імпортного одягу та взуття.

А шанував і продовжую шанувати я їх не за вартість куплених речей, а за те, що могли знайти зі мною спільну мову та пояснити практично будь що без криків і рукоприкладства.

З батьками не було табу на жодні теми.

Зараз дефіциту нема, то хіба це погано?

За чим ностальгія?

Дорослим ніхто не заважає рибалити, або кататись на велосипеді, особливо зі своїми дітьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Діти і зараз грають на вулиці у футбол" просте спостереження свідчить, нажаль, про зворотнє. Поряд з нашим будинком, біля Сапалаївки є невелика площадка, на якій ми ганяли м"яча (площадка була конкретно витоптана, особливо біля імпровізованих футбольних воріт). Ще років 7-8 тому час від часу там грали футбол дітвора і підлітки. Останніх років 5, а то і більше і сліду спортивним розвагам немає.

"У секціях теж займаються. правда це зараз вартує грошей." .. Модні в той час секції карате і ушу теж не були безкоштовними. І батькам було непросто в час затримок зарплат оплачувати їх (виручали подаровані на ДН гроші дідуся і бабусі).

"Далеко не кожен має дачу, або потребу їхати допомагати в село, коли й у місті робота знайдеться." вКонтакті чи Спрашивай посидіти?

" дають дитині лакувати паркет дніпропетровським лаком." І ми у СШ № 4 чистили парти, фарбували, натирали мастікою коридори. Ніхто не вмер і навіть свідомість не втрачав. Ви гадаєте, що сучасніі сухарики і чіпси, мікровипаровуання від комп"ютерної техніки мають лікувальний ефект?

"Зараз дефіциту нема, то хіба це погано?" А хто казав, що дефіцит - це добре явище? Не пересмикуйте. В той час атьки з усіх сил намагалися купити модні джинси (які вартували більше, ніж зарплата за місяць), турецьку кофту "Бойс" і т.д.. Шани до батьків було більше - це малося на увазі.

Я не кажу, що зміни кардинальні, але серед підлітків посилився "стадний інстинкт", який тягне у бік безкультур"я і замкнутості на примітивні цілі.

Я не прихильник того, що б "усіх стригти під одну гребінку". Але і не згідний з безапеляційною позицією захисту підлітків. За їх майбутнє відповідальні в першу чергу вони самі, а потім вже батьки і держава. А то "пити, курити, дітей робити" вже дорослі, а відповідально ставитися до вчинків і життя - ще дітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поряд з нашим будинок біля Сапалаївки є невелика площадка, на якій ми ганяли м"яча (площадка була конкретно витоптана, особливо біля імпровізованих воріт). Ще років 7-8 тому час від часу там грали футбол дітвора і підлітки. Останніх років 5 а то і більше і сліду спортивним розвагам немає

Вниз від обласної ради біля Стиру був стадіончик.

Попередні роки на ньому постійно грали підлітки, а поруч відпочивали біля річкі мешканці прилеглих будинків.

Але знайшовся мега-активіст і перекопав його.

Я не кажу, що зміни кардинальні, але серед підлітків посилився "стадний інстинкт", який тягне у бік безкультур"я і замкнутості на примітивні цілі.

Примітивні цілі це якраз і є витрачати останні гроші на модні джинси і кофти з написами.

Стадний інстинкт виховують у своїх дітях батьки.

Прибігає дитина до батьків і каже: "Як так? В усіх в класі iphone а я з монохромним барахлом ходжу?"

Батькам простіше купити дитині iphone без трати часу на пояснення того, що орієнтуватись на вибір більшості не завжди правильно.

Потім дитинка поступає до ВУЗу, а там у деяких одногрупників навіть автомобілі є :)

А то "пити, курити, дітей робити" вже дорослі, а відповідально ставитися до вчинків і життя - ще дітки.

Буваю в гостях: дні народження, весілля і бачу як батьки дозволяють собі в присутності дітей вживати алкоголь, палити.

"На, пийни, тільки раз!"

На який результат вони розраховують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Площадку внизу біля палацу учнівської молоді ніхто не перекопував. Доступ до неї вільний і безперешкодний. Нас вона влаштовувала.

"Не купували мені батьки імпортного одягу та взуття." не дуже вірю...., але це особисте і я, на відміну від Вас, коментувати не буду.

Стосовно вашого коментаря про "Примітивні цілі це якраз і є витрачати останні гроші на модні джинси і кофти з написами.".

Так, мої батьки поставили на ноги двох дітей, дали вищу освіту. Навчаючись у СШ № 4 поряд з дітьми партноменклатури, ми себе ущімленими не відчували. Доречі, тодішнім дітям партноменклатури ох як далеко до нинішніх мажорів. І контрольні всі писали і практику відпрацьовували.

"За чим ностальгія? Дорослим тніхто не заважає рибалити, або кататись на велосипеді, особливо зі своїми дітьми." Так, за чимось є ностальгія... Літні канікули у селі, рибалка, велоподорожі по окрузі, .... Але і зараз, слава Богу вивчаю світ.

Гарного здоров"я на довгі роки нам і нашим Батькам!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчаючись у СШ № 4 поряд з дітьми партноменклатури, ми себе ущімленими не відчували.

Знайома ситуація.

Закінчував 4ту гімназію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчаючись у СШ № 4 поряд з дітьми партноменклатури, ми себе ущімленими не відчували.

Знайома ситуація.

Закінчував 4ту гімназію.

Світ тісний. Хоча коли я випускався, це ще було ЗОШ № 4. Напевно не один форумчанин пам"ятає директора Поліщука (на початку липня бачив його живим-здоровим у Струмівці) та інших вчителів. Нажаль, деяких з моїх учителів уже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не знаю яке покоління частіше це робило, особливо коли на вихідних цілий день м'ячем у стінку будинку гупають

так от хто винен в тому що будинки тріскають по швам і падають. а всі на жеки гонять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вообще о себе ни слова, ни даже мысли.

Интересно,как же дальше события развиваться будут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Діти і зараз грають на вулиці у футбол" просте спостереження свідчить, нажаль, про зворотнє. Поряд з нашим будинком, біля Сапалаївки є невелика площадка, на якій ми ганяли м"яча (площадка була конкретно витоптана, особливо біля імпровізованих футбольних воріт). Ще років 7-8 тому час від часу там грали футбол дітвора і підлітки. Останніх років 5, а то і більше і сліду спортивним розвагам немає.

"У секціях теж займаються. правда це зараз вартує грошей." .. Модні в той час секції карате і ушу теж не були безкоштовними. І батькам було непросто в час затримок зарплат оплачувати їх (виручали подаровані на ДН гроші дідуся і бабусі).

Приклад одного спортивного майданчика нічого не означає. Як людина, що працює з дітьми та підлітками у галузі спорту, можу сміло заявити, що футбол у нас в місті популярний і розвинутий. Працює багато тренерів-викладачів, іноді з переповненими групами. А діти на деяких спортивних майданчиках грають зранку до ночі

Є ще у місті багато різноманітних спортивних секцій. Є і безкоштовні.

Дітей, які займаються ви практично не помітите на вулиці. З власного досвіду скажу (прозаймалась дитячі та юнацькі роки в спортивній школі), що після двох виснажливих тренувань в день та слідуючи настановам тренера (талановитий тренер - авторитет для спортсменів) часу та бажання займатися дурощами (п"янки, гулянки тощо) не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про спорт потом будете говорить.

пока надо решать что то с брательником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Площадку внизу біля палацу учнівської молоді ніхто не перекопував. Доступ до неї вільний і безперешкодний. Нас вона влаштовувала.

Спустися зараз до неї, пройдись по ній, а ми подивимось чи вона тебе влаштує.

Болото там.

А от в мене під вікнами з заасфальтованого і обгородженого майданчика для футболу-тенісу-волейболу зробили імпровізовану парковку, без огорожі і з сміттєвими баками по центру. І явно що це не діло рук підлітків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я стройку затіяв, заберу його роствор носити, 100 пеньків получить і буде людиною а не гоп стоп лічностю з неблагополучних районів луцька :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...