Перейти до змісту

маршрутка


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

А чи не здається, Вам, що наше життя, схоже на переповнену маршрутку?

Всі їдуть, але кожен по різному.

Когось влаштовує все, іншого нічого. Когось нудить. Хтось собі співає, хтось малює по вікнах. Хто стоїть. Хтось сидить, хтось сидить біля вікна, а хтось ще й у м'якому кріслі. У когось пільги.. А дехто взагалі кондуктор і продає квитки, розсаджує пасажирів на місця!

Когось не влаштовує маршрут і він намагається його змінити.

Хтось сходить... щоб більше ніколи не повернутися назад. Хтось на вимушених зупинках. Когось розчавили...

Час від часу Водій робить зупинку, щоб у маршрутку зайшли нові люди.

Одне не зміниться ніколи Водій, маршрут та відсутність кінцевої зупинки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не здається :0067:

...У когось пільги...
- це про Вас, напевне?...

напевне про Вас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не погоджуюсь.

1.Чому саме переповнену? Адже комусь вдосталь вільного простору в цьому житті.

2. Чому саме маршрутка? Адже є варіанти із електричкою підвищенного комфорту,де під час руху є можливість вийти в напівтемний тамбур на перекур і повернутись назад у затишне купе...

і так далі. Життя - воно таке різнобарвне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Чому саме переповнену? Адже комусь вдосталь вільного простору в цьому житті.

не сприймай усе буквально. Думай ширше. Видихай частіше.

2. Чому саме маршрутка? Адже є варіанти із електричкою підвищенного комфорту,де під час руху є можливість вийти в напівтемний тамбур на перекур і повернутись назад у затишне купе...

Ти олігарх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, хто б сумнівався.

Автор теми шукав схожості а не розбіжності.

з.і. питання до адмінів - ні у кого нема бажання відправити Гетто в напівтемний тамбур на перекур?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому опять гетто мешает на форуме? я вообще последний раз тут был замечен неделю назад. в чëм проблема то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-а-а!Ржу,нємагу!Гєтто так гарно почав.На рідній,солов'їній.Навіть щось філософське закрутив...А тут бац-і знову в баню! :) Вибачте за ОФФ,не стримався.Не баньте чоловіка,нехай попише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє-нє! Гетто не буйний! най сі говоре.

Антиоффтоп: Без Гетто в маршрутці скучно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спочатку подумав що то замість Гєтто хтось інший пише.

Чур я сиджу на передньому сидінні біля водія :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты знаешь, что место возле водителя называют креслом смертника? ;)

ибо там почти никто не выживает после удара :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто - він як нетверезий чувак, який співає на всю маршрутку і веселить людей. Багатьом за щось не подобається, але нікому нічого поганого не робить, плюс інколи проскакують толкові речі.
Коли щось здається(кажеться) христитись треба.....

Гм, "здається" і "хреститись" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, один хороший хлопець вже колись давно співав про щось подібне. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюх, а інший, не менш хороший хлопець співав не так і давно. Я там вище постив...

Життя можна порівнювати з будь-яким транспортом... Хтось іде на своїх 2-х, повільно, насолоджуючись навколишніми пейзажами і спілкуючись з іншими такими ж пішоходами... Хтось їде на звичайному автомобілі. Не повільно і не швидко, але відгородившись від інших таких же автолюбителів, живучи в своєму тісному і маленькому світі. А хтось летить стрімголов на шикарній швидкій машині... Яскраво, швидко... Але, нажаль не довго...

Кожен сам вибирає шлях і транспорт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне не зміниться ніколи Водій, маршрут та відсутність кінцевої зупинки...

От Жень лише в одному з тобою не погоджусь ) Якраз таки водію маршрутки пофіг. Він знає свій маршрут і своє діло, косить бабло, підрізає інших а ПДР для нього ащє не писані і про народ в маршрутці він ніразу не думає!

Чур я сиджу на передньому сидінні біля водія :rolleyes:

Фіг тє! На передньому сидінні біля водія Азаров, а власник маршрутки - Ахмєтов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні,реально тема досить глибока.І політика тут зовсім ні до чого.Янеки,Азарови...Чомусь коли прочитав перший пост ТС,зразу згадалося

.

Живемо,існуємо,проживаємо наше життя.Кожен по своєму.Хтось швидше,хтось більш розумніший - виважено,обдумано.Кожен по своєму. Happy End всерівно буде у всіх однаковий.

Можна ще написати купу силенну розумних слів,але кожен вирішує сам за себе.Тільки шкода, що це розуміння приходить з роками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты знаешь, что место возле водителя называют креслом смертника? ибо там почти никто не выживает после удара

Волков бояться - в лес не ходить.

На передньому сидінні біля водія Азаров

Нє, цей чувак сидить за водієм на правому сидінні - передає за проїзд. Але йому здається що він справа від водія.

Почему молдаване всегда садятся на передние места в автобусе? Они думаю, что так быстрее доедут!

Якщо кінцевим пунктом вважати той світ - то як казав Гєтто я там буду першим. А, срать, всі там будем. За те сидіти жити там цікавіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може годі флудити? Розділ не флеймовий.

Я б не хотів, щоб ця тема перетворилася на суцільний флуд. Але перетворюється. І це прикро.

я, мабуть, почищу таки її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може годі флудити? Розділ не флеймовий.

Я б не хотів, щоб ця тема перетворилася на суцільний флуд. Але перетворюється. І це прикро.

:) ну ти чудний :) Тема ж у розділі "Поток сознанія", а у багатьох цей потік складається, в основному, з флейму ;)

А про "маршрутку"... Багато хто відчуває себе в ній кондуктором, і відповідно себе веде, хоча в дійсності таким і не є ;)

А є такі, котрі наїдяться гороху, залазять в переповнену маршрутку і тихенько ... посміхаються...

Їде чоловік в автобусі і лається:

- Що за молодь пішла! Нахабні, невиховані! Самі сидячи їдуть, місця поступитися неможуть!

Його питає кондуктор:

- Що Ви обурюєтеся? Ви ж сидите!

- А дружина-то стоїть!

------------------------------

До речі, Женя, літо на вулиці, а тебе на таку філософію потягнуло, наче осінь :) Кидай ти ту Борду трохи, розвійся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, Це поток сознания, а не словесний понос поток несуразностей!

Відпустка в цьому році ще не світить. А до вихідних ще цілих ДВА дні, які потрібно пережити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...