Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Є бажання придбати електронну читалку, нові більш-менш толкові від 1000гр., таких коштів зараз не маю, тому можливо хтось має змогу привести з закордону чи продати свою (в хорошому стані). Перевагу віддам саме електронній книжці, а не планшету, хоча якщо таких не буде братиму планшет. Хто може допомогти у даному питанні, буду радий отримати інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в магазині "Фокстрот", що на Рівненській, електронні книги є і за 500-600 грн. просто все залежить від марки та функцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замовив собі ось таку http://rozetka.com.ua/barnes_n_noble_nook_the_simple_touch_reader/p180151/ відгуки лише позитивні,тепер маю замовити друзям. якщо є бажання отримати такий рідер можу замовити й для вас. всі питання в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто не замітив, що розмістив у фото-відео ,а видалити то ніяк) так і вийшло)

дякую за поради=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в комиссионке возле старого рынка (где ломбард) совсем недавно лежала за 450 гривен неплохая книжка с wifi и тачскрином. причем на базе e-Ink дисплея, а не дешевого LCD. в интересной такой обложке, под натуральную кожу a la старинный фолиант :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.ua/qumo_fresh_white_8gb/p152677/

Собі купив таку десь півроку назад для книг і фільмів . Повністю задоволений , хоча слідуючу книгу буду брати на e-Ink , бо , як виявилося , фільмів не дивлюся .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ще актуально, то через тиждень буде Амазон Кіндл 4 ВайФай за 780 грн. (новий), Кіндл Тач (новий) за 950 грн., або через місяць буде Нук Сімпл Тач за 800 грн. (на цей можливий торг бо Ref., хоча на Аукро його за 799 заберають і так.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не знаєте англійської, беріть pocketbook http://www.pocketbook-int.com/ua/ остання модель touch підтримує EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI)

останній amazon kindle 4 - Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC natively; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP through conversion.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kindle вже в наявності і вже залишився лише один Touch і два Kindle 4. Кого цікавить звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amazon Kindle 4 WiFi

можу привезти за 830грн.

zaHARE привіз й мені, :_25: ,щиро дякую за послугу

читаємо всією сім"єю, по черзі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Апну тему, бо теж ламаю собі голову який рідер придбати.

Вибір між Amazon 5 (4) та B&N Nook. Прочитав кучу відгуків... і це ще більше загнало мене в ступор.

Хочеться почути від бордівців хто що порадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nook Simple Touch, я так розумію?

Якщо так, то в Нука, є тачскрін, і можливість вставляти МікроСД (хоча що туди писати, якщо в Кіндлі я 2 гіга не можу забити книгами))))), + є апаратні кнопки для перегортання сторінок. Ще один плюс, що, здається epub, читає без конвертації хоча Калібре, все конвертує без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nook Simple Touch

Має найжирніший плюс - Android

Для юзерів, котрі хочуть по максимуму заточити девайс під себе - це найкращий варіант.

Той же Cool reader назавжди знімає проблему шрифтів\форматів.

Якщо просто читати\трохи музики\чучуть інтернету (посередництвом Wi-Fi\3G) - Kindle 3-4-5-Touch - також досить приємні читалки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина задача, яку я ставлю перед читалкою - це читати книги, жодні інші функції не цікавлять.

Що лякає в Nook, це те, що підтримує лише 1 формат ePub. Правда пишуть, можна рутанути і буде куча додаткових плюшок.

Amazon підтримує хоча б поширені текстові формати. Кращий варіант для "достати з коробки і користуватись". Але ж надокучлива реклама + основна маса пристроїв в Україні - preOwned.

2 Roman_1984: Бачу пишете про переваги Нука, хоча користуєтесь Амазоном. То питання "в лоб" - помінялись би своїм девайсом на Нук?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж надокучлива реклама

елементарно "зрізається" і пристрій стає без реклами назавжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто мені більше Kindle подобається

в першу чергу через зручні кнопки гортання сторінок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Roman_1984: Бачу пишете про переваги Нука, хоча користуєтесь Амазоном. То питання "в лоб" - помінялись би своїм девайсом на Нук?

В мене Kindle Paperwhite, тому не помінявся б.)))) І проблеми з форматами нема, є Калібре, яке все заточить під Ваш девайс.

І взагалі я зацікавлена особа, я продаю Кіндли))))))))

Має найжирніший плюс - Android Для юзерів, котрі хочуть по максимуму заточити девайс під себе - це найкращий варіант.

Що там заточувати, читалка має бути читалкою, бачив на Нукові Andry Birds, і кучу андроїдовських приколів, якось дико виглядає. Вже простіше придбати планшет і не паритись))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...