Перейти до змісту

pashabyvolia

Учасники
 • Кількість зміста

  138
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

1 Байдужий

1 Підписник

Про pashabyvolia

 • Ранг
  Прописанный

Контакты

 • ICQ
  564164502

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Все ще актуально. p.s. Потрібен невеликий дизельний двигун, скоріше двохциліндровий, десь так на 15 к.с.
 2. Придбаю б/у ноутбук (ліміт 3000 грн.). Пропозиції, будь ласка, в приват.
 3. Придбаю акумулятор (AB5534456BU) та зарядку до Samsung GT-E1232B (https://www.inteam.com.ua/product/samsung-duos-e1232-gt-e1232-tsb/).
 4. Придбаю нову Nokia 3310 (2017), або інший хороший кнопочний телефон в ідеальному стані (на подарунок).
 5. Можливо хтось має книгу «Практика системного и сетевого администрирования», Томас Лимончелли, Кристина Хоган, Страта Р. Чейлап, 3-е издание. Ось ця: https://rozetka.com.ua/ua/48081822/p48081822/ 1150 грн., трохи шкода віддавати, тому розгляну всі пропозиції. Дякую!
 6. Можливо у когось є непотрібне йому зарядне до мобільного телефону Nokia з тонким штекером. Придбаю. Пропозиції в приват. Дякую!
 7. pashabyvolia

  Пошук стоматолога

  Знайшов, тепер знаю куди якщо що буду звертатись.
 8. pashabyvolia

  Пошук стоматолога

  Всім привіт! Можливо хтось із бордівчан знає приємну дівчину стоматолога Лілю (чи Ліда, Ліна або Ліза, було шумно і не почув добре як звати, середнього зрісту, зі світлим кольором волосся, вік до 30 років, не худа і не повна), яка працює в стоматології на Відродження (якій конкретно не знаю, познайомився випадково не в стоматології =). Просто в разі потреби хотілось би страх відвідування стоматолога компенсувати відвідуванням симпатичного та приємного стоматолога)). Думаю точно хтось із бордівчан її знає чи знає де працює. Буду вдячний за допопомогу. Надіюсь на розуміння. Дякую!
 9. pashabyvolia

  Стоматолог

  Апну тему) Лікував зуби в міській стомат поліклініці у Ярошик Ольги Іванівни та Матюшенка Віталія (хірург). Задоволений, чув інші люди також хвалили. А зараз трохи не по темі... Хоча...) Можливо хтось із бордівчан знає приємну дівчину стоматолога Лілю (може і Ліна чи Ліда, не розслухав добре), яка працює в стоматології на Відродження (якій конкретно не знаю, познайомився випадково не в стоматології). Зараз в принципі проблем із зубами не маю, але знаю, що це така штука точно прийдеться звертатись =) То в разі потреби хотілось би страх відвідування стоматолога компенсувати спілкуванням (якщо зможу :) із симпатичним та приємним стоматологом)) Дякую! Звертайтесь до стоматологів як умога рідше!
 10. Знаю такі інколи на фури з маніпуляторами ставлять.
 11. "Ремонтують болгарки навпроти зупинки біля Центрального (старого) ринку" - сказали повішати на ялику, вони типу круті і тількі брендові болгарки ремонтують (точніше просто ставлять нові деталі або старі)... Але знайшов адекватну людину на olx - перемотав статор за 150 грн. Рекомендую. Уже оголошення не знайду, залишу номер можливо комусь треба (територіально недалеко від ДЕПО): О999два8один9два6
 12. Подивіться БУ з Європи по магазинах Луцьких (точно є як від Променя на Набережну спускатися), тут можна глянути на форумі, на olx. Сам шукав, обертове взяли БУ, звичайні нові (хоча були і БУ але дорогувато).
 13. Біля центального ринку відмовились ремонтувати. Навпроти авіазаводу запитаю. Дякую.
×