Перейти до змісту

КлЮб власників 99-ок 9-ок і 8-ок.


Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, Zheny@ сказал:

Я коли купував цей, то послухав продавана, наплів мені, що 62Аh вистачить.  До того був 75Ah - то заводилася з півтика, навіть взимку.

На Тавро/Славутах з заводу 55 (більший і не влізе) і якось вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Жень, при всьому справному вистачить.

В мене 62Аг прослужив 8-м років. Навіть у вбитому стані вистачало на пару раз завести.

Ти коли братимеш новий дивись на пусковий струм який акум може віддати.

Хоча в старому би перевірив рівень і густину електроліту для початку.

 

Завищувати ємність теж не є гуд. Акум буде хронічно недозаряд отримувати. Він і так заряджений лише на 85-90%, а в міському циклі і подавно недозаряд буде.

Потрібно час від часу зарядним тренувати.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Litovets сказано:

На Тавро/Славутах з заводу 55

ну в мене не Тавро-славута. 21093. На момент покупки стояв 75Аг.  Потім він здох і я взяв 62Аг, але одразу зрозумів, його мало буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, S30 сказано:

Хоча в старому би перевірив рівень і густину електроліту для початку.

нерозборний, ніби.

Старий був розборний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, якщо авто нормально заводиться то вистачить і 7-10 Аг щоб кілька раз підряд завести двигун. Як писав S30 більше значення має пусковий струм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли нормальна 62-ка, то й її виситачитть, а якщо гівно, то й 75-ка швидко здохне. Тут не в цифрах справа. Я, був період, доволі довго на 52-ці їздив, знятій з приграної іномарки :)

Крім того, вбити теж можна будь-якого, і 60-ку, і 75-ку, і 120-ку... Посади його раза два "в ноль" і він висипеться.

 

А що ж тоді ти казав за 75%? Що ж то за невірні дані були? Це типу по "глазку"? "Глазок" - то до дупи індикатор.

 

 

10 хвилин тому, S30 сказано:

Ти коли братимеш новий дивись на пусковий струм який акум може віддати.

та для бензинки, та ще й 1,3 чи 1,5 це ролі не грає, будь-який крутне. То для дизеляк важлива цифра, бо там дійсно двигуна важче крутнути. Компресія там в два-три рази вища. Та ще й покрутити там треба з нормальною частотою. А бензин - аби крутнув трохи.

Хоча звичайно, чим більший струм - тим більший запас, особливо враховуючи, що ті цифри на банках - прибрехані 100%... ніхто ж не перевірить. Але за більшу цифірку більше й з кишені викласти доведеться.

 

 

9 годин тому, volks сказано:

Ну якщо проблема в акумі, то при повороті ключа лампочки майже повністю тухнуть.

Це якщо акумулятора ще вистачає, щоб втягуюче втягнуло і струм пішов на стартер. А в нього втягуюче навіть не вмикалось, тому й змін він не помітив.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

нерозборний.

в тебе типу AGM чи GEL ?

 

Швидше за все пробки сховані під декоративною кришкою, котра припаяна чи вклеєна.

Зніми її і матимеш доступ до пробок. Однаково ж викидати зібрався. Чим ризикуєш.

А стосовно втягуючого тобі правильно пишуть. Навіть при вбитому акумі, але який підзарядили втягуюче спрацює і стартер "векне" стараючись провернути двигун.

А в тебе по опису втягуюче не працює.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, S30 сказано:

в тебе типу AGM чи GEL ?

хз.. Я дав фотку :) Не знаю який.

9 хвилин тому, jack74 сказано:

А що ж тоді ти казав за 75%? Що ж то за невірні дані були? Це типу по "глазку"? "Глазок" - то до дупи індикатор.

Це зарядний пристрій показує заряд/розряд від мінімум до максимум. Розумію, що якийсь кєтай, але для зарядити раз чи 2 на рік - вистачає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це зарядний пристрій показує заряд/розряд від мінімум до максимум.

Тобто ти йому тикаєш акумулятора і він тобі зразу показав його ємність? :) Туфта. Є, звичайно, такі прилади, але вони доволі дорогі і не є зарядними. 

А твій, певно, лише по значенню напруги типу визначає, а то є туфта, повторююсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74  я й не сказав, що мій прилад точний і правильний, але зарядити вистачає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ну з акумами я намаявся досить. І старий був ледь живий, і радіво павуки в машині цілу ніч слухали, і кінцевик сигналки в багажнику замикав. :)  Так що ознака розрядженого акума:  приборка майже гасне і при повороті ключа на стартер ледь бзикне і мовчить, стартер навіть не крутить.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропоную акб,Форсе 74 720пусковий ток,1600грн.Волта 77  720 1650грн.за старого акб 300грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sobchuk30k сказано:

Запропоную акб,Форсе 74 720пусковий ток,1600грн.Волта 77  720 1650грн.за старого акб 300грн.

і отримуватиме він постійний недозаряд, штатного генератора в 60А не вистачить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, St@S_ сказал:

і отримуватиме він постійний недозаряд, штатного генератора в 60А не вистачить ;)

Наскільки я памятаю в Жені інжева девятка, а значить генератор, теоретично, повинен бути потужніший.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Litovets сказано:

Наскільки я памятаю в Жені інжева девятка, а значить генератор, теоретично, повинен бути потужніший.

можливо на 73А, але непотрібен в 21093 акумулятор більше 60-64а, краще щось толкове взяти ніж дешевий 74-75а ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, St@S_ сказал:

 але непотрібен в 21093 акумулятор більше 60-64а, краще щось толкове взяти ніж дешевий 74-75а ;)

Це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MORATTI Словенія 62А 610п.струм 1750грн і 60А 600п.с. 1500грн. Форсе 60А 600п.с. 1400грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sobchuk30k сказано:

MORATTI Словенія 62А 610п.струм 1750грн і 60А 600п.с. 1500грн. Форсе 60А 600п.с. 1400грн. 

на папері :) 

а в реальності? 400-500

саме цікаво, що це не можна покупцем ніяк перевірити ;)

тільки такі заводи типу як Exide не дозволяють собі писати різної маркетингової бредятини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, St@S_ сказал:

а в реальності? 400-500

Впринципі для запуску бензинового двигуна обємом до 2х літрів цього більш ніж достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, St@S_ сказано:

і отримуватиме він постійний недозаряд, штатного генератора в 60А не вистачить ;)

все він там буде отримувати.

Для заряду акумулятора потрібен струм 10% від ємності, тобто для 60-ки потрібно 6А. Але то для нормального режиму заряду. А в автах при частих запусках і в більшості коротких інтервалах заряджання (їзди) струм заряду (з генератора) не обмежують до цих "10%", і генератор дає все, що може (не 60А звісно, але не менше 15ти точно), а тому все залежить від часу заряджання більше, ніж від 40ка, 50ка чи 60 генератор.

З практики скажу, що для нормальної експлуатації в режиму "по місту" вистачає і 45А гени для 70-ки точно. Звісно, якщо ти їздиш в основному вночі (таксі, напр.) і в тебе в машині купа споживачів (навігатори, магнітофони, телевізори, саби, підсилювачі, мікрохвильовки і т.д.), то потрібно віднімати струм, котрий споживає ота вся тряхомудь і вважати, що лишається для твого акумулятора

 

2 годин тому, Litovets сказано:

Впринципі для запуску бензинового двигуна обємом до 2х літрів цього більш ніж достатньо.

для 1,5 літра і 250ки вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акум полюбому буде новий. І шукатиму свіжий.

Поправте ,якщо помиляюся, має бути дата, у форматі ХХ-тиждень YYYY рік.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукай не "свіжий", а з якнайдовшою гарантією. "свіжість" не гарантує якості. Я на беушних з Європи довше їздив, чим на "свіжих" "бошах"і "вартах", куплених тут

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

шукай не "свіжий", а з якнайдовшою гарантією. "свіжість" не гарантує якості. Я на беушних з Європи довше їздив, чим на "свіжих" "бошах"і "вартах", куплених тут

Знаю не по наслишці, що гарантія - така слизька штука...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Поправте ,якщо помиляюся, має бути дата, у форматі ХХ-тиждень YYYY рік.

Не факт, є купа виробників які кодують дату і буквами. І іншими священними рунами

http://akumuliatoriai24.lt/ru/дата-выпуска-аккумулятора.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Знаю не по наслишці, що гарантія - така слизька штука...

ну, я в різний час три штуки поміняв по гарантії.

Один, перший, ще в ... ммм... магазин, що був там, де військторг був, а зара він під мостом на Рівненській... АТЛ, чи що...

Другий на Варшавці купував, в першому кутовому "бутіку", що на Карпенка виходить (сторона Юванта)

Третій (чи другий... неважно) в Сафроні, на Львівській.

Так що гарантія - потрібна штука

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...