Перейти до змісту

Протест проти прийняття закону про мови. Єднаймося до опору!


Prosto

Рекомендовані повідомлення

я от не розумію - у нас на сході та півдні багато "русских" чи російськомовних українців?

їх багато чи все ж таки вони меншинство?

вони взагалі можуть визначитись хто вони і як їх класифікувати?

Летом была на востоке, в Донецке и области. Парадокс: все говорят на русском, считают себя украинцами, русских называют "кацапами", а нас, уже традиционно, "бандеровцами". Причем волынян к оным не относят. и очень удивлялись, когда я говорила, что именно "...на Волыни зарождалась армия УПА..."

Словом, единства в нации нет. А классификация способна только еще больше разделить...

люблю я професійних тролів :) так складно пишуть, шкода лише що це не власна думка.

Не дуріть людей про мадяр. Я розумію що у вам муляє все українське і Україна як така. Але не потрібно тут стрілки переводити на інших. Ініціатива з мовами якраз ваша. А жителі Берегово просто постібалися у відповідь. Доречі мають повне право - в них там половина населення угорці. Доречі які там завжди жили, а не були завезені щоб нищити українське як москалі в інших регіонах.

Та і про росіян і руських ви якось викрутили по-своєму а не відповіли. Слабенько якось як "проффесіонала".

Ну что вам на это ответить... Перечитайте свою автоподпись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 527
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

вони взагалі можуть визначитись хто вони і як їх класифікувати?

так це в них потрібно і запитувати, якщо так цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, і все ? тюю, скажіть там в штабі щоб нам на форум виділили професійного троля, а то скушно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как вы считаете, кто займет те места, которые освободятся после отъезда россиян?

Вибачте за нескромне запитиння. А Ви що, вважаєте росіян незамінними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как вы считаете, кто займет те места, которые освободятся после отъезда россиян?

ви головне виїдьте всі дружно. А потім з новин побачите що ми без вас робити будемо. Якщо там куди ви виїдете буде телевізор....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как вы считаете, кто займет те места, которые освободятся после отъезда россиян?

Вибачте за нескромне запитиння. А Ви що, вважаєте росіян незамінними?

:) Нет, конечно. Я считаю, что россияне все-таки ближе и понятнее, чем китайцы, арабы или др.африканцы (которые всех сейчас заменяют, и россиян тоже).

А как вы считаете, кто займет те места, которые освободятся после отъезда россиян?

ви головне виїдьте всі дружно. А потім з новин побачите що ми без вас робити будемо. Якщо там куди ви виїдете буде телевізор....

Вы что, забыли: недавно отметили 21-ю годовщину Независимости. За это время "що зроблено, те зроблено". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как вы считаете, кто займет те места, которые освободятся после отъезда россиян?

Вибачте за нескромне запитиння. А Ви що, вважаєте росіян незамінними?

:) Нет, конечно. Я считаю, что россияне все-таки ближе и понятнее, чем китайцы, арабы или др.африканцы (которые всех сейчас заменяют, и россиян тоже).

Фу... Ну слава Богу. Від душі відлягло. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки що все що було зроблено - було зроблено кимось по відношенню до нас. А ми терпимо.... нажаль...

но надіюсь все ж настане той день коли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки що все що було зроблено - було зроблено кимось по відношенню до нас. А ми терпимо.... нажаль...

но надіюсь все ж настане той день коли...

... коли наші вийдуть з лісу? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно те, що пост, яким Сормітник "виганяє" росіян підтримав Гетто. З його то любовю до російської ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно те, що пост, яким Сормітник "виганяє" росіян підтримав Гетто. З його то любовю до російської ...

А мені дивно, що взагалі з'являються такі пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю його особисто но здається що його російська - то форма гону

хоча можу помилятися.

Окрім того знаю багато людей які виросли російськомовними в сім'ях військових чи ще там з якихось причин, но Україну і все українське люблять і поважають. Тому мова це якраз не поділ, а от ставлення - це нас дуже навіть розділяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно те, що пост, яким Сормітник "виганяє" росіян підтримав Гетто. З його то любовю до російської ...

А мені дивно, що взагалі з'являються такі пости.

Чиї саме пости Ви маєте на увазі? Соромітника чи мої?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и вот что еще интересно: мадьяров, румынов, татар, евреев, поляков и т.д. тоже выгонять будете?

Дивно те, що пост, яким Сормітник "виганяє" росіян підтримав Гетто. З його то любовю до російської ...

А мені дивно, що взагалі з'являються такі пости.

Чиї саме пости Ви маєте на увазі? Соромітника чи мої?

Посты Соромітника на тему: "Чемодан-вокзал-Россия!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви не перекручуйте. В Україні багато націй проживає, але лише москалі вважають за потрібне нав'язувати нам свою мову і думку. І взагалі не визнають нас і нашу державу. Тому якби нікого я окрім ворогів нікуди виганяти не збираюся.

.... а по хорошому, і взагалі не збираюся, бо якщо нашим людям то не заважає і вони не хочуть відстояти своє - то напевно вони того свого і не варті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми терпимо.... нажаль...

но надіюсь все ж настане той день коли...

З такими клавіатурними революціонерами той день не настане ніколи... і це добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно те, що пост, яким Сормітник "виганяє" росіян підтримав Гетто. З його то любовю до російської ...

А мені дивно, що взагалі з'являються такі пости.

Якщо пригадаєте політичну рекламу від "Нашої України" тоді все зрозумієте. За Російською імперією тягнеться кривавий слід винищення інших народів і відповідно їхнім мов. І це не залишилось в минулому. Ось сьогодні десь в новинах читав, що в Криму якийсь там фронт пропонує скасувати державний статус української. Мовляв українців, як нації не існує, а їх видумали австрійці. німці і поляки. І ще один факт. Здається на початку цього року російський консул у Львові заявив, що українську мову завезли до Львова більшовики. Я можу зрозуміти такі заяви на побутовому рівні, за пляшкою самогону, але коли такі заяви робить консул !!! Як мінімум хочеться відправити його за шкільну парту. Ось звідси і "ростуть вуха"таких постів як у Соромітника. Я думаю, що винуватити за такі пости потрібно не його, а політиків і Росії і України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и вот что еще интересно: мадьяров, румынов, татар, евреев, поляков и т.д. тоже выгонять будете?

кому цікаво? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо пригадаєте політичну рекламу від "Нашої України" тоді все зрозумієте. За Російською імперією тягнеться кривавий слід винищення інших народів і відповідно їхнім мов. І це не залишилось в минулому. Ось сьогодні десь в новинах читав, що в Криму якийсь там фронт пропонує скасувати державний статус української. Мовляв українців, як нації не існує, а їх видумали австрійці. німці і поляки. І ще один факт. Здається на початку цього року російський консул у Львові заявив, що українську мову завезли до Львова більшовики. Я можу зрозуміти такі заяви на побутовому рівні, за пляшкою самогону, але коли такі заяви робить консул !!! Як мінімум хочеться відправити його за шкільну парту. Ось звідси і "ростуть вуха"таких постів як у Соромітника. Я думаю, що винуватити за такі пости потрібно не його, а політиків і Росії і України.

И возмущаясь всем этим, вы все же сохраняете адекват, что и видно из ваших постов. Поэтому не надо все сваливать на политиков и пропаганду - в жизни, как и после нее, каждый отвечает за себя, за каждое свое слово, выбор, поступок. Вернее, должен отвечать. И когда (если) такие времена настанут, жизнь на планете изменится к лучшему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такими клавіатурними революціонерами той день не настане ніколи... і це добре.

таку штуку міг закинути мені Ромаха, і від нього я б то сприйняв. Но в жодному випадку не ти. Від тебе то звучить як мінімум смішно і тупо.

та і взагалі до чого тут слово "революціонер", я нікого ні до чого не закликаю і завжди пишу лише свою думку.

P.S.: ну москалів би виселив.. тут да. Но ти не до того поста відписав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене ми зараз отримуємо те що можна отримати, після того як деякі недолугі представники ПР підняли цю тему. Але! Скільки вже областей прийняло російську як регіональну? І що тепер? Все заборонити та повернути назад? Ню-ню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо нє, зараз купу бланків і різної документації будуть переробляти, вивіски там і т.п. - це ж тонни бабла

потім відмінять, тра назад міняти - знову бабло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо нє, зараз купу бланків і різної документації будуть переробляти, вивіски там і т.п. - це ж тонни бабла

потім відмінять, тра назад міняти - знову бабло :)

і не тільки це. Приїде дитина поступати, наприклад в Одесський ВУЗ, а їй там "па русскі, пжалста!"...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринципі воно так і було завжди в Одесі...

бабло на цьому знімуть, певний + на виборах теж отримають

а далі якось воно вже буде - розгрібуть або якшо жопа то виїдуть просто всі дето в теплі країни - можуть собі дозволити.

надіюся що ця дурня на сході почалася і на сході закінчиться.

про Берегово я мовчу - був цього літа там. В них реально всі розмовляють угорською але при цьому нормально відповідають українською. Люди добрі. Історично так склалось що це була Угорщина і тому вони то якраз і можуть щось там вимагати нарахунок мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от думаю, чи будуть цигани вимагати, що б їхню мову зробили регіональною? :) Невже їх в нашій області на 10 відсотків не набереться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...